Меню


 • Kısa saç kesimi - rahat uzunluğu
 • Model
 • Seçim
 • Forum

?????? ???????? ??????? ???????

Kadın saç kesimi kısa öyküler Modelleri

Kısa saç kesimi kadınlar her türlü son yüzyılda oluşmuş ve yeni bir şey daha sonra ortaya çıktı, farklı teknikler ve formlar dışında, var. Kadınlar için eşyalar kısa saç kesimi farklı olabilir, ama her biri sağlam kalır kendi tabanı vardır.

Kadınlar Geçen yüzyılın yirmili kölelik uzun saç serbest bırakıldı. Kadın Birçok modern kısa saç kesimi keskin bob şeklinde tabanına dayanmaktadır Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ????????Zaman rağbet tanıtıldı Bob,. Değişen derecelerde, bu formu moda kaide terk olmamıştı, ama zamanla sezon trendine ayarlayarak, görünümünü değiştirdi. Ellili, baş onların hayranları örnek aldı kiminle cesur bir kadın çok temiz ve cesur sayesinde, oldu. Kadın kısa peri saç kesimi "küçük kafa" çok yakın bir arada yemyeşil bukleler yığılmış uzun saçlı saç, daha az güzel görünebilir gösteren, örneğin Audrey Hepburn, Mia Farrow, Twiggy gibi moda ünlüler girdi.

?????? ???????? ??????? ??????? Mia Farrow
Mia Farrow
?????? ???????? ??????? ??????? Twiggy
Twiggy

Çok kısa bir saç kesimi için Çok kısa saç kesimi - cesur uzunluğu????? ???????? ??????? � ?????? ????? tüm hazır ve yetmişli otuz yıl önce geri eğilim aslında şaşırtıcı bir şey yok. Kısa saçlar için saç modelleri Dişil az çirkin oldu ve yumuşak saç gençlik "tüyler" kayboldu, kadınları ve erkekleri hem de giymeye başladı bir küre şeklini, yerini edildi. Kadın kısa saç kesimi Cesson veya saç yeni bir sürüm haline "sayfa." O çok yumuşak, hareket onları bırakarak ve yüze hafifçe yuvarlak ipuçları çerçeveleme, saç güzelliği ve sağlığı vurguladı.

Kadınlar için şık kısa saç kesimi yaygın yaklaşık 80 yıl aldık.

Form pixie çok kadınsı ve erkek saç modeli çok az benzerlik taşımaktadır Ve eğer, şimdi tüm ihtişamıyla adil seks androjen tarzı güzelliğini bilinen. Kadın kısa saç kesimi kap hacmi bakımından farklı olabilir. Bazı memnuniyetle parietal alan herkes uzunluğu farklılık yoktu bir çocuk, kadınlar için kısa saç kesimi giydi. Diğerleri büküm ve saçınızı kızdırmak için yeteneği ile, tarzı ile deneyler kuaför açık alan kalır, böylece üst uzun bir alana sahip kadınlar için kısa saç kesimi modeli seçmek için tercih.

?????? ???????? ??????? ????????????? ???????? ??????? ???????

Onların voploscheniyastilisty geçmişten ilham devam kadınlar 90 için kısa saç kesimi, erkek gibi bir çok şey var. Onlar kadın kısa saç bob çünkü aynı zamanda, popüler retro ve onun döneminin iyi bir göstergesi olan bugün bu sürümler, ancak yeni bir yorumu. Kare-bob 90 çeşitli stilleri bir füzyon: Kısa bob doğasında yumuşaklık ve kadınlık saç Cesson, evrensellik "kap" ve netlik. Kadınlar için bile kısa saç kesimi, saç dikkatle alnına ileri penye taç, bir uzatılmış bölge var.

alt

Kadınlar için kısa saç kesimi Tekniği

Nasıl bir kısa kadın saç kesimi kuaför herhangi bir lisansüstü dersler bilir yapmak, ama bunu yaparken kendinizi buna değer değildir için. Şema kısa kadın saç kesimi o kesmek uzun saçlı veya saçlarını kestir mümkün olsa bile, bir rahip olmayan kimse algı için oldukça karmaşık. Performans kısa kadın saç kesimi Teknoloji arkasında, usta iş parmaklar, tarak ve makas iyi bir inceleme gerektirir. Saçın tüm uzunluğu bu kafa odaklanmış edildiği Gizli, açık bir şekilde, aksi takdirde sadece oluşturmayacak bir saç modeli, tek tek tellerin uzunluğuna doğrulanmalıdır.

?????? ???????? ??????? ????????????? ???????? ??????? ???????

Ne hatlarının yumuşaklık ve pürüzsüzlük gözlemleyerek, asimetrik bir şekle gerektirmez kadınlar için kısa saç kesimi, kesmek için? Çok kolay. Kadın kısa saç, birden fazla araç gerektirmez teknoloji uygulaması vardır. Makas, düz ve inceltme ve saç fırçası veya tarak gerekir.

Sadece kısa bir saç kesimi kadınlar vakıf zaten var, özellikle yeterince hızlı bir usta gerçekleştirilen ve saç bir form oluşturmak için gerek yoktur Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? Uzun ve şekilsiz önce.

Saç, yıkanmış biraz fırınlanır ve iyi taranmış olmalıdır. kadınlar için kısa saç kesimi düzeni: İlk, yavaş yavaş yukarıya doğru hareket, ve sonra oksipital bölgenin nihai tasarım ardından tapınaklar, kırpma, taç bölgesinde saç kesmek için. saç düz koydu ipuçları dik açıyla baş ipliklerini çekerek, bir uzunluğa kesilmiş olmalıdır. Şık kadın kısa saç kesimi mutlaka inceltme makası sonunda işlenmez. Saç doğal olarak çok kalın Ama eğer, o mükemmel köyün başında "kap" bunu yapmak için daha iyidir.

Kısa saç kesimi - rahat uzunluğu - Modeller

Galeri
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi

Devamını oku Seçim

İlgili Makaleler
???????? ??????? ??? ??????? ?????? � ?????????? ????Yaşlı kadınlar için kısa saç kesimi - yaş çekicilik
???????? ??????? ??? ?????? ?????? - ???????? ???????Şişman kadınlar için kısa saç modelleri - hacimlerinin uyum
?????? ???????? ???????? ???????: ???, ???? ? ?????Yıldız şık saç seçin: bob, bob ve pixie
???????? ??????? ????????????? � ?????????? ? ????????Ünlülerin kısa saç - kolaylık arzusu
Makalenin Etiketler:
 • kısa saç kesimi
 • Saç kesimi "kare" - moda saç atası (125 fotoğraf)
 • Saç maskeleri: karşı profesyonel ev - ne tercih?