Меню


? ????? ?????? ?????????? ?????? ???? ???????Sarı - güzel ve tehlikeli. Hemen hemen her zaman çok fazla dikkat çekiyor, çünkü ruh ve ücretler canlılığı ve tehlikeli artar, çünkü güzel, eğer beceriksizce ele ve onunla, ne yazık ki, çoğu zaman dolu. Sarı gider hangi renk biliyorsanız, yol sorun olmaz elbise parlak, ama aynı zamanda şık ve uygun değil sadece. Bu görüntüleri ile deneme özgürlüğü sağlayan, bir çok farklı renk.

Neon kadar limon sarısı Blandy, ama aslında, ve başka bir düzenlemede, sarı her zaman gerekli değildir ve tüm. Genellikle, bu renk Kadın-yaz ya da sonbahar ise, o kötü ışık koyabilirsiniz, bahar ve kış tsvetotip temsilcilerine de uygundur. Sarı hep beyazlar için solgun sürümü seçmek için değer, koyu tenli kız iyi görünüyor. Bitişik renk kıyafetleri karakterini belirler - Ancak, bu kadar kombinasyonu bağlıdır.

alt

Sarı ve siyah

Siyah ve sarı harika bir kombinasyon tüm sarı cesaretle, şaşırtıcı şık olabilir, olduğunu.

? ????? ?????? ?????????? ?????? ????? ??????
Blake Lively
? ????? ?????? ?????????? ?????? ???? ???????
Anna Kendrick:

Model Lily Aldridge ona çok parlak bakmadan, sarı bir üst ve alt tamamen siyah olan bir basit günlük bir görüntü gösterdi. Blake mavi kavrama tarafından tamamlanmaktadır bir zıt sarı ve siyah trençkot giyen sette Lively. Anna Kendrick: laik çıkışları birinde siyah yıldırım gibi parlak geometrik kavrama ve siyah rugan çizmeler ayak bileği ile sarı elbise Markus Lupfer seçti Boots - ayakkabı gerçek off-season????????? � ?????????? ????? ??? ?????? Açık ayak bileği.

alt

Sarı ve mavi

Mavi ve sarı - yaz ve daha ciddi bir kombinasyonu, bu renklerin temelinde sosyal etkinliklerde dolayısıyla çok yıldız kıyafetler. Mavi ayakkabı ve tersi ile sarı elbise - Çoğu zaman, sarı ve mavi giysi ve aksesuarları kombine edilmektedir.

? ????? ?????? ?????????? ?????? ???????? ????
Rosamund Pike
? ????? ?????? ?????????? ?????? ??????? ????
Miranda Kerr

Böyle bir örnek - parlak mavi ayakkabı ile çarpıcı bir elbise kanarya rengi İngiliz aktris Rosamund Pike. Aynı prensip kabul ve kimin elbise limon renk gizlemek ne ayak, ne de ayakkabı yoktu Miranda Kerr, vardır. Bronzlaşmış cilt Kelly Rowland onu doymuş renkler seçerken değil utangaç sağlar, bu yüzden derin bir sarı korse ve koyu mavi etek ile bir elbise seçti.

alt

Sarı ve yeşil

Tüm tonlarında sarı ve yeşil uzakta bakmak zor olduğu bir büyüleyici bir kombinasyon oluşturmak. Bu kombinasyonu ile tüm kıyafetler her zaman düşünün ve tüm detayları düşünmek gerekir, dikkat çekmek.

? ????? ?????? ?????????? ?????? ?????? ??????
Leighton Meester
? ????? ?????? ?????????? ?????? ?????? ???????
Olivia Palermo

Serinin hayranları "Gossip Girl" elbiseler büyük kahramanlarından birini hatırlıyorum ve aşk Leighton Meester - parlak sarı bir çanta ile koyu yeşil deri eldiven ile kollu olmadan göz kamaştırıcı yeşil ceket-burun Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ??????? ve onun sesi ayakkabı. ilham, cesur ve unutulmaz görüntü. Olivia Palermo - harika bir sevgilisi ve sarı, ve yeşil, soğuk yeşil blazer sarı pantolon kombinasyonu gibi onun her zaman mükemmel bir kombinasyon.

alt

Sarı ve mor

Bir ders kitabı moda kombinasyonları - sarı ve mor. O hem bu gölgeler gerçekten uygun sağlanan, her zaman önemli ve her zaman avantajlıdır. Tam bir rakam sarı ve mor olabilir çünkü, moda peşinde dikkatli olun - renk eksiklikleri vurgular.

? ????? ?????? ?????????? ?????? ????????? ????
Miroslava Duma
? ????? ?????? ?????????? ?????? ???? ????
Kate Mara
? ????? ?????? ?????????? ?????? ???? ???
Rita Ora

Miroslava Dumanın parlak kış tsvetotip sahip Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Bu nedenle saf yerel kombinasyonları göze olabilir. Sarı-mor elbise durumunda o dramatik bu renk kombinasyonu gibi görünebilir değil nasıl zarif ve hararetli bir, ama gösterir. Kate Mara kırmızı halı iki şık renk bölünmüş, ve elbise onu timsah debriyaj lila tonları renk. Sahnede ve yaşamda hem parlak kıyafetler ve renk kombinasyonları kısmi şarkıcı Rita Ora. Mor-sarı baskı ile Vivienne Westwood tarafından elbisesinin bu kez daha kanıtlıyor sarı sandaletler ile birlikte.


İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
  • Renk ve gardırop
  • Kadınlar için örme hırka: rakamın türü seçimi
  • Ne renk gri gider: çeşitli ve çok yönlü