Меню


?????? ?????? ???? 20142014 yılında moda kışlık mont ve kürk mantolar, elbette, şık ve güzel kadınların önemli bir unsuru olmaya devam etmektedir. Lüks kürk her zaman lüks bir göstergesi olarak kabul uzun bir süre için büyük fuar seks arasında popülerlik ve kat kazanmıştır. Onlar sadece aşırı soğuk sıcak onların temelleri sahipleri, aynı zamanda yüksek sosyal statü göstermek.

Moda evleri, her yıl kürk ile kesilmiş kış giyim ve aksesuar koleksiyonu, üretmek. Taklit kürk onun hayranları, çoğu tasarımcıları hala gerçek doğal kürk sahip olmasına rağmen. Sentetik malzemeler doğal, kalite ve görünüm olarak değil, aynı zamanda kendi özelliklerine göre değil, sadece önemli ölçüde düşüktür: onlar iyi ve hızlı hasar soğuk havalarda ısı tutmayan. Bu nedenle mont talep şimdi daha.

alt

Prabal Gurung

?????? ?????? ???? 2014 Prabal Gurung
Prabal Gurung
?????? ?????? ???? 2014 Prabal Gurung
Prabal Gurung

Yeni sezon tasarımcıların gelişine 2014 yılında bir moda kavramı lüks ve pratiklik birleştirmek için karar verdik, ve neredeyse catwalks kürk kayboldu. Ilginç üslup kararları ile konfor bir vurgu ile, tasarımcılar, sadece diz ulaşır uzunluğu olan moda kat 2014, bir koleksiyon üretmek. Aynı şekilde popüler mont gizleme kalça veya bel sadece.

alt

Tom Ford

Moda ceket 2014 geniş bir yelpazede en zorlu kadınlar için bir seçim yapmanızı sağlar. Tasarımcılar kürk farklı tercih, ama özel bir düzenleme hala kürk kunduz, vizon ve koyun kullanır. Onlar güvenle 2014 yılında en moda çağrılabilir. Kendi koleksiyonlarını oluşturma, tasarımcılar kürk çeşitleri aksine oynayan, cesur bir karar aldı.

?????? ?????? ???? 2014 Tom Ford
Tom Ford
?????? ?????? ???? 2014 Marni
Marni

alt

Marni

Bu modeller alışılmadık kat seviyorum kız için idealdir. Stilleri karıştırma, donuk modeli canlandırmak izin izin lüks tilki kürk ve vizon ile kesilmiş. Kürk mont giyen her durumda şık ve kendinden emin görünüyor, fakat kolaylığı ve kürk hoşluk için rahatsızlığa neden olmaz sadece.

Gelecek sezon için çirkin Aşıklar çok şanslı. Tasarımcılar ağırlıklı bir ilginç tadı kızlar ve kadınlar üzerinde duruldu. Bir kürk paltolu, örneğin, görünür Yani şimdi, çok eksantrik olarak markalı olma korkuyor olamaz Coats - moda soyluluk ve vintage cazibesi???? � ?????? ???????????? ? ????????? ?????????? Stand-up yaka.

?????? ?????? ???? 2014 Marni
Marni
?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli

Kızlar ve kadınlara sunulan 2014 yılında kürk mont moda stilleri tarzınızı çeşitlendirmek. Ama uzak klasik zerafet ve sakin hareket etmek istemiyorum olanlar, aynı zamanda mutlu olacak: kat uzunluğu diz mükemmel kadınlık vurguluyor hemen üstünde. 2014 yılında, kürk moda geniş kemer önümüzdeki sezon bir gerçek hit olacağa benziyor süslenmiş.

Kürk pelerinler romantizm ve zerafet bir görüntü oluşturmak. Onlar sadece kadın silueti üzerinde çalışmak, ancak böyle geniş omuzlar veya gövde kusurlu olarak şekil kusurları gizleyebilirsiniz.

Popülerlik kollu ve konik şekil eksikliği ile karakterize bu kış, kazanmak için söz veriyorum Moda kürk pelerinler 2014. Bu model kürk deri eldiven ya da eldiveni ile harika görünecek Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ???????. Cape sadece bir toplantıda, laik partiler ve tiyatro bir zam için gelebilir.

alt

Just Cavalli

?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli
?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli

2014 yılında, renkler kızın seçimi sadece kendi tercihlerine güvenmek gerekir, ve önümüzdeki sezon renkler ve şık ceket tonlarında bir dizayn edecek. Siyah, beyaz ya da kahverengi: klasik gelenek ve sessiz bir renk tercih edenler, geleneksel renk modelini seçebilirsiniz. Daha abartılı kızlar moda ceket 2014 parlak renkler arasından seçim yapabilirsiniz Parlak renkler giymek nasıl: 7 İpuçları??? ?????? ????? ?????: 7 ??????? - Mavi veya sarı Zehirli pembe.

?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli
?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli

Leopar ya da zebra: Ayrıca büyük bir seçenek hayvansı baskılar bir şişe olacaktır. Moda trendleri doğrultusunda, daha bantlar için bir oda var sanatsal deneyler için bir tuval gibi, bir ceket seçin ve hücreler ve zikzak için olabilir. Bu yıl, bu şok edici bakmak ve tam teşekküllü bir trend haline olmaz.

?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli
?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli

Bu mont kışın, ama sonbaharda sadece takılabilir. Serin havalarda sonbahar yağmurlarından ve sıcak kurtaracak. Modeller güzel kemer tokası çoğu figürü vurguluyor. 2014 yılında bu şık ceket sonbahar için dış giyim mükemmel bir seçim olacaktır. Kürk için olduğu gibi, bu özel bir çözeltisi, su itici ile emprenye edilir.

?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli
?????? ?????? ???? 2014 Just Cavalli
Just Cavalli

moda kat 2014 stilleri ve renkleri çeşitli bolluğu seçim için büyük bir çeşitlilik oluşturur. İlginç tasarım çözümleri gerçekten büyüleyici üst kış giyim seçme işlemi yapmak. Bu kış, her kız, şık kürk pelerinler bir yaka olmadan ince silueti modellerde onu ceket bulmak sadece bel örtbas edebilirsiniz.


İlgili Makaleler
???? ?? ??????? � ????????? ???????Tavşan kürk - ekonomik güzellik
??????? ??????: ???????? ??????? ??? ???????? ?????????Örme kat: sonbahar gardırop için şık bir çözüm
??????????? ?????? � ???? ?????????? ???????Kaşmir ceket - lüks özlü ders
????????? - ??????? ??? ??????????? ??????Coats - Serin sezon için lüks
Makalenin Etiketler:
  • ceket,
  • kürk
  • Yırtık kot 2014: Yeni fırsatlar denim
  • Trikotaj elbiseleri 2014: her mevsim için Eğilimler