Меню


????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????Sadece onun kimliği, makul bir soru arayışında olan kahverengi diğerlerine göre daha anlamlı gözler, ve kızlar. Kahverengi gözler için uygun Ne saç rengi - ne gölge iyi Vurgula bu doğal özellik nedir? Cevap tümden saç herhangi bir gölge diğerlerine göre daha uygun olduğunu, bu imkansızdır. Koyu kahverengi gözleri, ya da ışık için, doğa tsvetotipa ve stil bağlı olarak, saç farklı tonları seçebilirsiniz.

sorunun cevabı benzer doğal özelliklere sahip ünlü kadın görüntüleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

alt

Kahverengi gözler ve koyu renk saçları

O karanlık gölgeler, siyah dönüşüyor eğer Koyu tonları, saç kahverengi gözleri için idealdir. Diğer bir deyişle, doğal tsvetotip eğer Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ???????? Latin Amerika yakın. Eğer koyu saçlı ve koyu kahverengi gözleri ile doğmuş ise radikal bir hareket sarışın görünüşünüzü daha az anlamlı ve kaba yapacak, çünkü, bu verilere sopa gerekir.

Ama karanlık bir fitne, yani, varlık kahverengi saçlı esmer veya doğası gereği, her zaman gerekli cildiniz hafif, özellikle karanlık Gotik gitmek olmaz.

Koyu cilt ile Latin Amerika, Kafkas görünüm, kızlar, soğuk ve sıcak tonlar ile deneme, saç karanlık gölgeler sopa olabilir.

????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????

Sizin yıldız işaretleri: Penelope Cruz, Monica Bellucci, Salma Hayek, Kim Kardashian, Catherine Zeta Jones, Eva Longoria. Çikolata rengi, kahverengi zengin tonları deneyin, ama uçak rengini kaçınıyorum. Eğer salonda saçınızı boyamak durumunda, toplu daha toplu fişekleri geçiş biraz daha hafif gölge yapmak için stilist isteyin. Saç üzerinde daha Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? Karanlık malın niteliği kökleri koyu kahverengi gözleri ile uyum içinde mükemmel olan Ombre, görünüyor, ama görüntü çok nedeniyle hafif biter "kolay" dır.

????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????

Koyu kahverengi gözleri ve tenli sahipleri bir durgun tutkulu çingene bir şekilde peşinde yer almak olmamalı - bu durumda daha uyumlu görünüyor ki, sürekli fındık bir gölge koyu kahverengi saç kişiden birçok önemli ışık şeritlerinin altın kural sopa veya seçmek daha iyidir.

????? ???? ????? ???????? ? ????? ?????? Penelope Cruz
Penelope Cruz
????? ???? ????? ???????? ? ????? ?????? Leighton Meester
Leighton Meester

Sizin yıldız işaretleri: Keira Knightley, Rachel Bilson, Leighton Meester. Eğer klasik görüntülerin hayatında pratik, diğerleri saç sakin doğal tonları içinde tutulur boğucu esmerler kaderini bırakın. Bir örnek takip - Natalie Portman.

Ela gözlü kötü koyu saçlı kombine - uyumsuzluk var, görüntü karanlık olur, kadın yaşlı görünüyor.

alt

Sarışın saçlı ve kahverengi gözlü

Sadece bir moda sarışın değil, aynı zamanda görünüm tipine uygun olmadığını Kahverengi gözlü sarışın, dikkat çekiyor. Gözleriniz koyu kahverengi ise, kontrast vurgulayarak, düz açık renkli saçları atın. Belirli ışık altında sıcak yeşillik verir somun gölge gözünde bu seçeneği düşünün.

????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????

Kahverengi gözlü kızlar genellikle iyi bile tek boyutlu resim, güvenli ve uygun görünüyordu sarışın sıcak tonları uygundur. Bal, ifade reddishnesses olmadan kum kahverengi gözlü kızlar büyük görünebilir.

????? ???? ????? ???????? ? ????? ?????? Natasha Poly
Natasha Poly
????? ???? ????? ???????? ? ????? ?????? Heidi Klum
Heidi Klum

Doğa size dudakları geniş elmacık kemikleri ifade, badem şeklinde gözleri çekici ve güzel çizgi ile kıskanılacak bir görünüm modelini donatılmış ise, bir radikal platin sarışın deneyebilirsiniz. Ünlülerin örnekleri - Rus top model Natasha Poly ve Alman Heidi Klum. Parlak kapakları Bu kahverengi gözlü kraliçe doğa sıradan kahverengi saç rengi ile olan Saç Rengi: Kahverengi - nasıl sarışın ile başa çıkmak için???? ?????: ????? - ??? ?????????? ? ?????????? ????????Hangi onlar soğuk sarışın dönüştü ve onun görünümünü dönüştürdü.

Bir önemli ayrıntı - kaş ve saç köklerinin gölge.

Tarzı daha doğal olduğu için, o, kökleri saç toplam ağırlığının koyu gölge yapıyor gözleri ve onlarla birlikte kaş sağlayan değer. Bu durumda zirveler basit çözüm olur. Güzel platin sarışın sadece kabinde ulaşmak, ancak evde sararma önlenmesi, soğuk gölge korumak gerekir.

alt

Kahverengi gözler ve kırmızı saç

Kahverengi gözler mükemmel kırmızı saç tonları ile kombine edilebilir, doğal ve dramatik hem de kırmızı veya ateşli, derin bakır geçiş ile doymuş. Tüm tekrar doğal tsvetotipa bağlıdır. Eğer ryzhinoy saçlı doğmuş olsaydı, sen etch gibi, sizin ölçeklere sadık ve çok zor olacaktır boya.

????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????

Aktris Isla Fisher onları daha da parlak hale onun kahverengi gözleri vurgular kızıl saçlı, doğal gölge vardır. Uzun yıllar boyunca, her zaman çok doğal ışık-kahverengi kalın bakır sakin gidiyor, saç renk doygunluğunu değiştirir, ama. Başka bir örnek - kahverengi saçlı ve kahverengi gözlerin bir doğası vardır Julia Roberts,. Doğal reddishnesses hangi zaman zaman oyuncu döner, aynı zamanda onu büyük kahverengi gözleri parlak yapar.

????? ???? ????? ???????? ? ????? ?????? Isla Fisher
Isla Fisher
????? ???? ????? ???????? ? ????? ?????? Julia_Roberts
Julia Roberts

Dikkatle kırmızı gamı ​​ile kahverengi gözleri varsa, deney. Eğer bir genç kız değilseniz, klasik doğal tonları sopa.


İlgili Makaleler
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? � ???? ????????Yeşil gözler için uygun Ne saç rengi - tonları bir oyun
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????: ???????????? ???????? ??????Mavi gözler için uygun Ne saç rengi: Görüntünün doğal güzelliği
????????? ???? ?????: ???????? ??????? ??? ????????? ? ????????Küllü saç rengi: sarışınlar ve esmerler için şık ağaran saç
??????? ???? ?????: ????? ??????????? ?????????Bal Saç Rengi: İdeal doğal sarışın
Makalenin Etiketler:
  • saç rengi
  • Mavi gözler için uygun Ne saç rengi: Görüntünün doğal güzelliği
  • Yeşil gözler için uygun Ne saç rengi - tonları bir oyun