Меню


???????? ??????? ????????????? ???????? ?????Her yıl kısa saç kesimleri ile Yıldız yaptığı örnek tekrarlamak için kendi hayranlarını ilham. Uzun saç sert büyümek, hızla inşa demode ve günlük yaşamda uygun düzgün saç kesimi, her yaştan kadınların çok sayıda arzu nesnesi haline gelir. Kısa saç kesimi ünlüler güzellik mutlaka uzun kilitleri ile ilişkili olmadığını kanıtı yaşıyoruz.

alt

Kısa saçlı Hollywood aktris

Doksanlı yıllarda en ünlü biri Jennifer Aniston TV dizisi "Friends" onu karakterini Shorthaired ilham kaynağı oldu. Rachel, dünyanın etrafında onu seyirci o kadar düşkün, kız yüzlerce dergi fotoğraf sevgili kahraman onun elinde bir kırpma tutan, berber dükkanında dizilmiş. Kısa bir saç kesimi çağlayan ile diğer tüm yıldızlar parlak trend haline gelmiştir Aniston ile popülerlik karşılaştırmak olamazdı.

???????? ??????? ????????????? ????????? ???????
Jennifer Aniston
???????? ??????? ????????????? ???? ???
Demi Moore

Önceki gitmedi uzun bir süre için kısa saçlı ünlü Demi Moore, ama film "Hayalet" onu görüntü gibi öylesine ağlamaklı melodramlar, onun karanlık saç hareketsiz görüntülerin en başarılı oyuncularından biri olarak hatırlanır ruh hayranları battı. Moore, çok karlı bir saç modeli hizmet veren bir koyu kahverengi kalın saç vardır.

Periyodik uzamış kadınsı saç dönüştürülmüş bir kısa saç kesimi pixie ile Angelina Jolie, aynı zamanda doksanlı yıllarda ortaya çıktı. Birçok hayranları bu divas gibi saç daha uygun akım saç modeli daha olduğuna inanıyorum. Ama, yine de, kısa saçlı Angelina Jolie sadece bu saç modeli vurgulayan Dumanlı gözler ve aynı duyusal dudaklar tarzında, parlak makyaj ile ona göstererek, sadece eski fotoğraflarda oldu.

???????? ??????? ????????????? ????????? ?????
Angelina Jolie
???????? ??????? ????????????? ????? ??????
Alyssa Milano

Sonunda güncel eğilimlerin güç teslim kadar Yıldızlı Gençlik serisi Alyssa Milano, uzun, uzun saçlı sarışın olmuştur. Kısa saç çok daha kadınsı ve zarif aramaya başladı ile Alyssa Milano - çıktı, o doğru kararı.

Kısa saçlı ve uzun yürüyüşler ile "Twilight" Ashley Greene yıldızı kesinlikle onun tarzı. İlk olarak, aktris yırtık onun fasulye ile kendisi için seçti, sonra, dışa kıvrılmış uzun patlama ile çene pürüzsüz bir kadınsı bob ile zarif bir görünüm durdu.

???????? ??????? ????????????? ???? ????
Ashley Greene
???????? ??????? ????????????? ????? ?????
Sharon Stone

Sharon Stone, özlü uzunluğu saç lehine terk olgunluk dönemine girdi. Uzun yıllar boyunca, Sharon Stone shorthaired şık bir platin sarışın ile birlikte yaptığı yaş güzelliğini gösteren, film ve reklam kampanyaları görünür.

Jessica Alba görünümü onun şey neredeyse imkansız yağma olduğu gibi. Bunun bir istisnası, Hollywood güzellik görünümü Latin Amerika tipine uygun olmayan bir sarımsı sarışın olarak kabul edilebilir. Jessica Alba kısa saç bob ile, çok şık ve kadınsı görünüyordu bir kişinin yumuşak dalgalar koydu.

Talep yıldızlı kısa bob saç kesimi.

Başka, ama belki de daha ünlü, bugün Latina Hollywood'da çok, saçları zerafet, ancak renk ile hiçbir deneyler göz ardı etmedi. Çene kısa saç bob çarpıcı Eva Longoria uzun saçlı daha az seksi bakamadım.

alt

Kısa saçlı Diğer yıldızlar

Başkasının futbol dünyasının en ünlü kadını denemeden önce neler Longoria ve diğer birçok meslektaşları oyunculuk, daha sonra alışveriş giyen başladı. Kısa saç Victoria Beckham, yeni bir moda saç neredeyse bir sembolü haline gelmiştir ve kız bir sürü yorulmadan eski "biber" deneyimi tekrarlamak için. Sivri bir bob blondirovannyh versiyonu kısa saçlı Victoria Beckham bir kişinin en iyi okuyucu parlak hatırladım, ama Vicki koyu saç zaten peri saç kesimi ve ultra yaptım çünkü değildi sadece biter Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????.

???????? ??????? ????????????? ???????? ??????
Victoria Beckham
???????? ??????? ????????????? ?????? ???????
Monica Bellucci

Monica adlı İtalyan güzellik bir ömür boyu sadece diğer birçok aktrisler gibi uzun saçları, giydiği kısa saçlı, o sadece bir yaratıcı zorunluluk kısa bir süre için ortaya görünüyor. Onun bütün kariyerim boyunca o kendi lüks uzun saçlarını kesti olmamıştı, ama dergi için ekran ve çekim o diğer görüntülerde çalıştı. Kısa saçlı Monica Bellucci filmi "Taş Konseyi", o kısa dalgalı bob şeklinde bir peruk taktığı başbakan Cannes birini ortaya, birkaç fotoğraf o farklı tarzlarda kısa saçlı bir cesur diva şeklinde geçirdiği vuruyor.

Yıldız serisi latnoamerikanskih Natalia Oreiro uzun mükemmel onu ifade güzelliğini uygun uzun kıvrık saçlı bir çok kadınsı bir görünüm yapıştırılır. Kısa saçlı peri hayranlarını şaşırttı Natalia Oreiro, ama onları hayal kırıklığına uğratmadı - Ama sonra onun asi ruhunu aldı.

Herhangi bir saç kesimi - bu yılda insanlar tarafından alınan görüntünün ayrılmaz bir parçasıdır.

Bir iyi bir örnek Anastasia Kalmanovich gösteriyor - onu ikinci öz oldu, kısa saçlı, Rus aktris.

TV sunucusu Olga Shelest aynı rolü kalmak için değil kendini uzun bir süre izin çok sık kendi görüntüleri değiştirmek. Müzik kanalında yaptığı aktif çalışmalar sırasında, Olga Shelest shorthaired ayrıldı asla ve 2012 yılında bir moda saç modeli yaptı Trendy saç - Tarih ve Bugünü?????? ???????? � ??????? ? ????????????? Uzun bir eğik kısa siyah saçları patlama.

???????? ??????? ????????????? ??????? ??????
Natalia Oreiro
???????? ??????? ????????????? ???????
Beyonce

Kısa saçlı Eski yetişkin film yıldızı Sasha Grey basın toplantıları birinde 2013 yılında ortaya çıktı. Bundan önce, o zaman uzun saçları giydi.

Kısa saçlı Model - çok nadir, meslek çoğunlukla çünkü aslında bir kız sözleşme yükümlülüklerinin benzer uzun saç, giyim taahhüt eder. Ama büyük yıldızlar için, hiçbir şey imkansız değildir. Tyra Banks kısa saç bob ile farklı görüntüler çalıştı, ama sonunda yine uzun saçlı geri gitti. Paris Hilton butch çok hızlı sıkıldım ve skandal yıldız saç büyür.

Beyonce - kısa saçlı bir başka şarkıcı, aniden onun hayranları milyonlarca olmuştur. Siyah yıldız kolayca doğal bukleler kurtulmak bir sarışın pixie dönüştürür var olduğunu. Uzun bundan önce, bazı taklit sos divalarından suçlamak Rihanna, cesur zerafet yolunda ilk adımı atmıştır. Kısa saçlı Rihanna uzunluğu ve stil ile deneme, onların saç ve ancak değişen görüntüler, kendini değiştirmeden değiştirmek için yönetir.

alt

Kısa saç kesimleri 2013-2014 ile Yıldız

Ünlülerin kısa saç sadece kitle hayal sakinleri heyecanlandıran başladı 2012 uyanışı ve eğilim sallanan oldu. eğilim artıyor, ve yakında tekrar taklit birisi olacak gibi görünüyor.

Kısa saç kesimi ünlüler 2013-2014 - unutulmaz tarzı peri, patlama uzun örgü, onun Iroquois ile punk tarzı konulu aralıksız varyasyonlar ile zarif kısa bob.

Miley Cyrus kısa saçlı, sadece bu eğilimleri doğruladı. Platin sarışın şarkıcı ve aktris bir punk tarzı ile kazanan bir kombinasyonu buldu. Böyle bir kez bir görüntü şarkıcı Pink sıkışmış.

???????? ??????? ????????????? ????? ??????
Miley Cyrus
???????? ??????? ????????????? ???? ????
Audrey Tautou

Fransız aktris Audrey Tautou kısa saç kesimi Kısa saç kesimi - rahat uzunluğu???????? ??????? � ?????????? ????? Farklı şekillerde, uygun. Bu patlama ile kısa bob ile Parisli şıklık için eğilim ayarlanmış Amelie, hatırlamak yeterlidir. 2013 yılında, Audrey çarpıcı yüz özellikleri vurgular ve asi kalın saç ehlileştirdiğine bir peri saç kesimi ile göründü.

İngiliz Emma Watson, kısa saç çok SRON, ama bu kez aktris dinamik bir dalgalı bob lehine ultra versiyonu reddetti.

2013 büyük sürprizlerinden biri - Kısa saçlı Anne Hathaway. Müzikal "Sefiller" rolü için onların güzel saç otstrigla, ve o bu rolü, onun uzun zamandır beklenen "Oscar" için alınan yetiştirilen "kap" dan aktris.

???????? ??????? ????????????? ???? ??????
Emma Watson
???????? ??????? ????????????? ??? ???????
Anne Hathaway

Moda görüntüleri bakılırsa 2013-2014 gösterir, eğilim dışarı gitmeyecek. Yine moda olan saç yukarıdan aşağı alnına üst birime kısa kesilmiş olacak. Oksipital kısmı böylece kısa kalır.

Aktris Michelle Williams bu hatları saç kesimi olan bağlılığını sürdürdüğünü, ilk yıl değil. Bu onun, Miley Cyrus, Beyonce ve kısa saçlı diğer ünlüler bir yıldız dükkanında meslektaşım ve onun hayranları gibi bir örnek olması mümkündür.

Ünlülerin kısa saç - kolaylık arzusu

Galeri
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi
???????? ???????
 • Kısa saç kesimi


İlgili Makaleler
???????? ??????? � ?????????? ?????Kısa saç kesimi - rahat uzunluğu
???????? ??????? ??? ??????? ?????? � ?????????? ????Yaşlı kadınlar için kısa saç kesimi - yaş çekicilik
???????? ??????? ??? ?????? ?????? - ???????? ???????Şişman kadınlar için kısa saç modelleri - hacimlerinin uyum
?????? ???????? ???????? ???????: ???, ???? ? ?????Yıldız şık saç seçin: bob, bob ve pixie
Makalenin Etiketler:
 • kısa saç kesimi
 • Kadınlar için süper kısa saç kesimi - kendine güvenen kadınların tercihi
 • Patlama ile kısa saç kesimleri - deney için bir fırsat