Меню


?????? ? ?????? ????? Cameron DiazSağlık ve cilt güzelliği Güzellik cilt bakımı ve sağlıklı??????? ???? ? ???????? ???? - Kalıtımın sonucu mudur ve onun için bakım. Bir cilt problemi varsa, düzenli sırayla onu lider, çaba koymak için gereklidir. Bu durum sadece sıradan bir kadının karakteristik gibi görünüyor, ama aslında o bile ünlüler akne, aşırı kuruluk ve hiperpigmentasyon gibi rahatsızlıkları duyarlı olduklarını çıkıyor Hiperpigmentasyon - kozmetik kusur veya hastalık????????????????? � ????????????? ?????? ??? ??????? ????????. Kötü deri ile Yıldız - ve bu dünyada iyi Kozmetoloji ve dermatolog gelemez insanlar olmasına rağmen, olur.

alt

Ünlüler sorun cilt için Nedenleri

?????? ? ?????? ????? Britney Spears
Britney Spears

Sayfalar eğlence medya tipik fotoğrafları - utanç verici makyaj veya profesyonelce geniş pik kapaklar ve geniş kenarlı şapkalar kalın bir tabaka altında sivilce gizlemek Ünlü kadınlar. Bu tür görüntüler genellikle Yıldız kendilerini üzgün, ama dinlenmek ve rahat bir nefes nefes bazı güven sıradan kadınları vermek vardır: onlar insanlar da akne olur, çok vardır. Tabii ki, o olur, ve nasıl, ve bazı ünlüler parlaklık sayfalarında okumaz olanlar çok daha fazla cilt problemlerine eğilimli.

Yıldızlı kötü cilt Nedenleri: Genellikle sahip makyaj çok sayıda, soldurma spot, elbette kötü beslenme ve genetik yatkınlık altında terleme, giymek. Alkol kesinlikle cilt üzerinde etkisi olacaktır alkollü kokteyller tüketilen onlar miktarını takip etmeyin eğlenceli partiler, ve müdavimlerinden - Ayrıca yıldız olduğunu unutmayın.

alt

Kötü deri ile en ünlü yıldızlar

?????? ? ?????? ????? Rihanna
Rihanna
 • Cameron Diaz

Büyük Hollywood sarışınlar biri her zaman cilt sorunları ünlülerin yorumu alır. O zamandan beri, aktris herkes ne yazık ki, ince ve kuru cilt, genel favori hızla vardı, onu şiddetle telaffuz kırışıklık, hakkında konuşuyor, kırk yıldan fazla yurtdışında çıktı. Ancak doğal yaşlanma sürecine ek olarak, Diaz makyaj olmadan onu fotoğrafları çıplak gözle görüldüğü gibi, erken gençlik, akne ve rosacea ile sorunları vardı gelen vardı.

 • Britney Spears

Uzun kimse sahip Amerikalı yıldız, pop prenses yağlı cilt ve bu türdeki tüm özelliğe sahiptir çağırır "takılar." Yağlı parlaklık ve sivilce kıskanılacak sebat ile paparazzi profesyonel fotoğrafçılar için düzeltici vakıf ve Photoshop kalın bir tabaka üzerinde aslında büyük bir cilt sorunları gizleme olduğunu göstermiştir Magazin, sayfalarında bir atasözü haline.

 • Katy Perry

şarkıcı kamu değil, sadece skandal sözleri ve mavi saç şok seviyor Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????. Perry ona resimler, idealden uzaktır profesyonel makyaj sanatçıları tarafından çizilmiş paylaştığı sosyal ağlar, hevesli bir kullanıcı. O da şov dünyasının kendi meslektaşları aksine, öyle görünüyor ki, utangaç değil, akne ve yağlı parlaklık, o içinde geldi.

?????? ? ?????? ????? Victoria Beckham
Victoria Beckham
 • Rihanna

Popüler r & b şarkıcısı dikkatle makyaj ile ona cilt problemleri gizler, ama bu her zaman mümkün değildir. Bir kez yüzündeki sivilce atladı Fotoğrafçılar, teni kusurları konusunu istismar ediyor. Birçok siyahlar gibi, Rihanna deri yağ eğilimli. Düzenli sahne makyaj, ve o oldukça ağır, tıkanmış gözenekler ve çok sayıda tüberküllerin nedeni haline cilt üzerinde iz bırakır vardı.

 • Alicia Keys

Başarıyla muhtemelen kötü genetik sonucudur kötü cilt, baş edemez bir aile ve uzun yıllar bir kariyer birleştiren Soul diva,. Hatta şarkıcı koyu cilt ağrılı ve düzensiz cilt dokusu izlenimi yaratarak, yüzünün her yerinde sayısız kırmızı topaklar gizleyemezsiniz.

 • Victoria Beckham

Bu görünebilir dünyanın en şık ünlüler, çok çocuklu mutlu anne ve başarılı bir moda tasarımcısı biri olduğunu - görünüş açısından mükemmel. Saptırıcı şekil ve kıyafetler kusursuz aralık diğerleri öyle olun. Cilt bir stil ikonu çok idealdir çünkü Ama tüm bu kadar gerçek değil. Parlaklık, genişlemiş gözenekler, yüz Beckham süsleyen küçük sivilce, onun kırk yaşlarında bile ünlü kadınlar her zaman genetik üstesinden gelemez olduğunu göstermektedir.

?????? ? ?????? ????? Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
 • Miley Cyrus

Teni genellikle genç kızlara ilgili tüm sorunları var çünkü Miley, hala çok genç. Amerikan şarkıcı ve aktris Hayır makyaj yanaklarda ve çene kızarıklık ve darbelere ile iltihaplı cilt gizlemek çok zordur. Dikkatle gizlenmiş tüm kusurları ardından, Cyrus sahnede ve videolar kamu şok ve sık sık makyaj kaynaklanır.

 • Lindsay Lohan

Lindsay Lohan itibar farkında olanlar, hemen onu cilt sorunları fark etmedi. Şöhret zirvesi genç Amerikalı yıldıza dayandı kez Yaşam aktris, onun cilt güzelliğine katkıda bulunmaz. Tabii ki, alkol ve yasadışı uyuşturucu sorunları kendi iş yaptı - bile otuz yaşında yüzünde, üzerinde Lohan, uzun değil sadece büyüleyici doğal çiller olmuştur ve plastik izlerini değil, aynı zamanda kalıcı sivilce, yağlı parlaklık ve engebeli arazi başarısız olmuştur.


İlgili Makaleler
????????? ?????? ????????????? - ????? ???????Ünlü Gelinlik - en pahalı
10 ??????? ???????? ??? ????????: ???????????? ?????????Bir tarih için 10 Kolay Saç Modelleri: Ünlü istemi
??????? ? ??????????: ?? ?????? ??????Zengin ve ünlü: ilk iş
???? ??????? ? ????????? ??????????? ????????: ???????? ?? ?????Beş basit ve muhteşem festival saç: Stars Gözler
Makalenin Etiketler:
 • yıldız
 • Yüzünde beyaz lekeler: estetik için mücadele
 • Kadın spor - sınıflar akıllıca