Меню


??????? ??????? 2014 Emporio ArmaniCeket - pantolon gibi bayan giysi kadar bir parçası. Ceket, blazer, ceket şık bir görüntü, iş ve temeli haline etek ve elbiseler ile, romantik, keskin ve kadınsı ve zarif unisex, kalın. Kadın ceket 2014 Kolayca pantolon, etek, elbise ve şort ile istenilen görüntüler oluşturabilirsiniz titizlik, romantizm, verimlilik ve sinirli tarzı birleştirir.

alt

Kadın ceketler için 2014 yılında moda Genel eğilimler

İsteğe bağlı aksesuarlar hakkını reddeden düz nötr gri, kahverengi, koyu mavi, yeşil, ve baskı tonları yatıştırıcı ceketler, yanı sıra - podyumda iki büyük eğilimler arasında bir çatışma vardır.

??????? ??????? 2014 Gaultier
Gaultier
??????? ??????? 2014 Estancias Chiripa
Estancias Chiripa

Uzatılmış ceketler başarıyla mini etek ya da kısa pantolonlu bir arada bulunabilir Ne kısa pantolon giymek: Yeni bir uzunlukta gelişimini? ??? ?????? ??????????? ?????: ???????? ????? ?????Baca kez nedeniyle yaşlı bir kadının tipik görüntünün oluşturulması için başarısızlık moda olarak kabul edildi.

Blazers, pantolon, kapri pantolon ve mini-şort ile bazen tamamen katlarda altında gizli ikinci kombinasyonları olanaklarını genişletmeye devam ediyor.

alt

Tek düğme ile Ceketler

??????? ??????? 2014 Giorgio Armani
Giorgio Armani
??????? ??????? 2014 J.Crew
J.Crew

Stil bazen en önemsiz görünen detaylar ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biri - 2014 kadın moda bir kitle eğilim haline tek bir düğmeye ceketini düğmelerini. Ceketler, göğüslü çift tek göğüslü ama tasarımcılar sık ​​olabilir. Bu ceketler kolayca bel vurgulamak, ancak bunun üzerinde çok fazla dikkat vurgulamak yok, dahası, bazı koleksiyonlarda sadece bir düğmeye tam aksesuar olur.

alt

Uzun kruvaze ceketler

??????? ??????? 2014 Moschino
Moschino
??????? ??????? 2014 Viktor Rolf
Viktor Rolf

Üstadlar iş tarzı ya da kadın gardırop içinde erkeklik usta bu eğilimin yakın dikkat etmelidir. Tipik bir erkek tarzı ceketler, siyah, koyu mavi, kesmek için,-kruvaze ücretsiz, erkek sonbahar ve kış aylarında görüldüğü gibi ("boyfriend jeans" sonra yeni trend), gelen ve tatil koleksiyonlarında ödünç takdirde, şüphesiz belirten kitle eğilim.

Benzer modeller tarafından desteklenen görüntü aşırı şiddeti kaldırmak için, stilistler baskılı desenli kumaş akan, kısa şort, mini etek ya da ışığın yapılmış uzun elbiseler ile bunları birleştirmek sunuyoruz.

alt

Kemer altında düğmeleri olmadan Ceketler

??????? ??????? 2014 Helmut Lang
Helmut Lang
??????? ??????? 2014 Vionnet
Vionnet

Kadın moda ceket düğmeleri Trendy ceket: Şık görünmek için ne giyeceğine?????? ??????: ? ??? ??????, ????? ????????? ??????? Tüm olamaz. Japon kimono tarzı - Bu tasarımcılar vardır, öncelikle, kısalık, tüm görüntüyü, ikincisi, diğer moda yönü ile kombine korumak eğilimindedir Kimono - Geleneksel Japon giyim?????? - ???????????? ???????? ??????. Moda özellikli olmuştur ya geleneksel ya da saten Obi bağlı düğmeleri var, ama bir kemer yok Yeni bayan ceketleri, Vionnet, Donna Karan, Helmut Lang ve diğer markalar gösterir. Bu ceketler iyi hiçbir klasik pantolon ve dar diz boyu etekler, midi veya maxi ile birleştirilir.

alt

Kısa kollu ceketler

Kısa kollu, kadın moda ceket, farklı şekillerde tezahür. Bu iki yelek yerine kolsuz ya da sıvamış ya da klasik üç çeyrek kollu ceket yakın bir model, hafif, bileğe doğru daralan olduğunu.

??????? ??????? 2014 Sass Bide
Sass & Bide
??????? ??????? 2014 Victoria Beckham
Victoria Beckham

Bu tür modeller çeşitli avantajları vardır. Birincisi, onlar, yaz aylarında giyilen ince longsliv aşağı koyarak olabilir, ikincisi, kısa kollu modeller ceketler, dirsek geçen, her zaman elinizin en hassas bölgelerinde odak noktası olarak, görsel ince rakam yapmak.

Kısa kollu ceketler ilgilenen varsa, özellikle Chloe, Jean Paul Gaultier, Victoria Beckham, Estancias Chiripa, Sass & Bide tarafından See koleksiyonlarında, marka çok sayıda onları bulacaksınız.

alt

Çiçek baskı ile Ceketler

??????? ??????? 2014 Adrianna Papell
Adrianna Papell
??????? ??????? 2014 Asos
Asos

Kim böyle kısa bir süre kadın ceketleri sonra en şık detaylar bazı moda saflarında alay konusu onların yol yaptı sanırdım. Ceket çiçekler Tevazu farklılık ve renk seçimi olarak geniş zamanki gibi incelik ya da ifade deseninin derecesi yok. Çiçekli ceket mutlaka güvenli siyah etek veya pantolon katı alt türevleri ile birleştirilmiş, ancak edilmelidir.

Çok şık ve ceketinin resmini hakim aynı renk, giysiler ile neredeyse tam kostüm kombinasyonu görünüyor.

parlak kumaştan ceket ile yemyeşil çiçek "yatak" kombinasyonu siyah pantolon veya etek fazla tutmak gerekir muhteşem bir etki üretir. Çiçek desenleri ile Kadın ceketler 2014 koleksiyonlarında Asos, Adrianna Papell, Rüzgar, Giulietta Yaratıklar bulunabilir.


İlgili Makaleler
?????? ??????: ? ??? ??????, ????? ????????? ???????Trendy ceket: Şık görünmek için ne giyeceğine
????? ?????? - ?????? ?????Safari ceket - moda trendi
? ??? ?????? ??????? ??????: ????? ????????? ???????? ?????Kimden ne uzun bir ceket giymek: eril tarzı yeni bir uyarlamasını
Makalenin Etiketler:
  • mont ve ceketler
  • Yırtık kot 2014: Yeni fırsatlar denim