Меню


???????????? ????? Halle BerryZengin ve ünlü baktığımızda, onlar hiç para ile ilgili bir sorun vardı hayal etmek zordur. Ama bir anda çoğu sadece yüksek değil, aynı zamanda orta sınıf ait değildi - Birçok gerçekten yoksul ve hatta evsiz vardı. Buna rağmen, hayat denilen Amerikan rüyasını getirmek mümkün, ve kendilerini zor bir dönemden geçiyor milyonlarca insan için bir ilham kaynağı olarak hizmet vermektedir.

Amerikan Rüyası: ilham örnekler

 • Halle Berry. Oscar gelecekteki kazanan bir oyuncu olma hayalini sürdürmeye Chicago taşındığında, onu mütevazı tasarruf çabuk sona erdi. Ailelerinden Yardım beklenmez ve kız evsizler için barınak gece birçok kez oldu. Kendi sözleriyle, bu dönem gerçekten bağımsız olması onu öğretti ve kimseye güvenmeyin, ve o zamandan beri o hiçbir koşulda ile başa çıkabilir emin.
 • Olan biyografi filmi "Umudunu Kaybetme" nin temelini olan Chris Gardner, aynı zamanda ama oğlu ile, evsiz bir kişi hayatını yaşamak zorunda, ve tek. Parlak bir kariyere başlamak için büyük bir şans - finans deneyim ve hatta yüksek öğrenim diploması eksik, o bir şirket DeanWitterReynolds staj yapmak için fırsat var. Ama eğitim döneminde ödenen para, yeterli değil bir daire kiralamak için, ve Chris Gardner ve oğlu sokakta bir süre için ya da evsizler için barınaklar uyudu. Şu anda, o - Başarılı bir girişimci ve milyoner aktif sadaka çıkıyor.
???????????? ????? Chris Gardner
Chris Gardner
???????????? ????? Ella Fitzgerald
Ella Fitzgerald
 • Bir çocuğun üvey babası tarafından kötü muameleye uğradığı ve yetkililerin kız okula onu tespit değil hatta, mafya için çalıştı şimdi caz kraliçesi olarak adlandırılan Ella Fitzgerald,. Bu okuldan Fitzgerald yakında kaçtı ve 1934 yılında sahnede ilk önce evsiz oldu. İnanılmaz ses hızla onun şöhret, zenginlik ve onüç Grammy getirdi.
 • Harry Houdini çocukluk rüyası bir büyücü haline ve hatta büyük şehirlerde yakında onun hayalini gerçekleştirmek umuduyla, evden koştu. Onun dönüş ev, ama rüya hala var. Yakında o ve babası New York'a taşındı, ama onlar Houdini sokaklarda dilenmek zorunda böylece kötü yaşadı. O on yedi yaşındayken profesyonel kariyerine başladı ve nispeten kısa ömürlü gerçek bir efsane olmayı başardı.
???????????? ????? Harry Houdini
Harry Houdini
???????????? ????? Charlie Chaplin
Charlie Chaplin
 • Charlie Chaplin, onun çocukluğunda kardeşi ile sokakta yaşayan. Babalarının annesinin ölümünden sonra Chaplin bir psikiyatri hastanesinde geldi ve kardeşler nedeniyle yoldan geçenler tarafından cömertliği bir süre hayatta vardı. Bugün Charlie Chaplin adı herhangi bir yorum gerekmez.
 • Oprah Winfrey. Bu kadın - Amerikan rüyasının en ünlü örneklerinden biri bizim zaman içinde gerçek. Patates çuvalları giymiş bir kız derin ili Mississippi Oprah Winfrey doğumlu (gerçekten) medya alanında zengin ve en etkili isimlerinden biri haline geldi. Ancak, kelime "evrim" Burada oldukça uygun değildir: çalışkan çalışma ve sonuç olarak onu yaklaşık üç milyar dolar ve milyonlarca insanın yüzlerce sevgisini getirdi zor iş, onun yoludur.
???????????? ????? Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
???????????? ????? Joanne Rowling
Joanne Rowling
 • O refah onun küçük kızı ile yaşadığı zaman JK Rowling'in ilk Harry Potter kitabını yazdı. Anneler ölümü, depresyon mücadele Depresyon?????????, Mucizelere Umutsuzluk ve inanç: o eserinde tüm kullanılmış - çok iyi çıktı gibi. Kitabın ilk baskı çalıştırmak bu kadar çabuk yayıncılar pek üst baskı dolaşımı olabilir ki satıldı tek bin adet oldu. Milyar dolar hakkında multi-milyar dolarlık geliri getiren bir bütün sanayi ve - - Sonra altı kitap, film uyarlaması, bir eğlence parkı olan Harry Potter edebi annesinin bir durumdur.
 • Demi Moore, bir karavanda onun çocukluk geçirdi ve iş daha alkol fazla zaman harcamak babası, kötü muamele yaşadı. Durum onaltı yaşında Demi okulu bıraktı ve o oldukça büyük bir devlet ve milyonlarca hayran tanınmasını kazandı Hollywood'a taşındı o kadar dayanılmaz oldu.
???????????? ????? Demi Moore
Demi Moore
???????????? ????? Mark Wahlberg
Mark Wahlberg
 • Mark Wahlberg on dört yaşında okulu bıraktı ve onları satılan ilaçların kendini adamış ve o iki kişiyi saldırıdan tutuklandı kadar kendini aldı. Gelecekteki aktör hapse elli gün hapis cezasına çarptırıldı, ve abisi suç olmadan bir ayık yaşama döndü tarafından serbest bırakıldıktan sonra o desteklenmiştir. Bugün o - kitleye, aynı zamanda eleştiri değil, sadece aşk başarılı bir aktör.
 • Justin Bieber. Belki onun adını size herhangi bir olumlu duygular neden olmaz, ve genel olarak onun müziği müzik çağrı değil, ancak bunun gerçek Amerikan rüyasının bir başka örneği olduğunu inkar edemez. Genç şarkıcı göre, o insanların sıçanların bir sürü dışında yaşayan ve özellikle makarna ve peynir beslenen bir evde onun çocukluk geçirdi. Şimdi servetini 65.000.000 dolar olarak tahmin ediliyor.
???????????? ????? Justin Bieber
Justin Bieber
???????????? ????? David Geffen
David Geffen
 • David Geffen - Birçok şey duydum, ama birkaç o tam olarak kim söyleyebilir bir adam. Bu arada, o müzik endüstrisi Bob Dylan, grup Crosby, Stills, Nash & Young, Nirvana, ve diğer birçok ünlü takımlara kapıyı açtı. DreamWorks Studios - O şirket (İmparatorluk doğrusu) kurucularından olduğunu. David Geffen ailesi bir stüdyo dairede yaşayan Brooklyn, yoksul mahallelerde büyüdü. O kötü okulda, o kolej dışarı atıldı, ama müzikal yetenekleri ince yetenek yirmi altı yaşına ona ilk milyon kazandı. Bugün, David Geffen yetmiş yıl ve servetini dört buçuk milyar dolar olarak tahmin ediliyor.

 • Christina Aguilera: "Biz, bir hanedan aile yok"
 • "The Hobbit": Waiting "Beklenmeyen Yolculuk"