Меню


?????? ?????? ????????? ?????Bugün, Hindistan moda alanında diğer ülkelerin gerisinde değil. Hindistan Moda aktif gelişmekte olan ve onun büyük şehirlerde böyle Moda Hindistan'da Haftası (Hindistan Moda Haftası) ve moda tasarımcıları yıllık gösterisi (Moda Tasarımcıları tarafından Yıllık gösterir) gibi uluslararası olaylardır. Böyle Ritu Kaya, Ritu Beri, Rohit Bal, Rina Dhaka, Tarun Tahiliani, JJ Valaya ve Manish Malhotra gibi Hindistan'da En moda tasarımcıları, küresel moda arenasında ün kazandı.

Geleneksel Şalvar ve Saris churidary ve Curtis, şimdi pantolon, kot pantolon ve kapriler ile birlikte yıpranmış. Sari bir Amerikan Kol, kabarık kollu, bir dalan yaka sahip basit pamuklu bluz ve bluzlar ile birleştirerek, modern, çok zarif bir şekilde asmak. Hindistan'da moda farklı hale gelmiştir.

Kim Hindistan'da moda ve en üst düzeyde Hint moda endüstrisini açtı? Bu, uluslararası Hint moda en ünlü kişi ve Hindistan'da en iyi moda tasarımcıları.

Hindistan'da en iyi 10 moda tasarımcıları

Manish Malhotra (Manish Malhotra) Hindistan'da lider ve en başarılı moda tasarımcısı olarak kabul. O en iyi filmi "Mutlu" aktris Urmila Matondkar için tasarım kostümleri ile bilinir. Onun kostümleri gibi Kajol, Karisma Kapoor, Kareena Kapoor, Rani Mukerji, Aishwarya Rai gibi aktrisler tarafından giyilen Hollywood'u fetheden Hint - Aishwarya Rai???????? ??? - ????????, ?????????? ????????, Sonam Kapoor ve Preity Zinta. Genellikle kadınlar için Manish moda tasarımı geliştirir rağmen, o filmde filmde "Aşıklar" ve Imran Khan Shah Rukh Khan kostümlerini yarattı "Ben aşk hikayeleri nefret ediyorum." O da şarkıcı Bollywood bir gösteri Hindistan'a geldiğinde Michael Jackson kostümleri yaratmak istendi. Tasarımcının işi "Raja Hindustani", "Dilwale Dulhania Le Jayenge", "Heartbeat" ve "hayatta her şey olur" "seni seviyorum ki söyle." Gibi filmlerde görülebilir

?????? ?????? ????????? ????? Manish Malhotra
Manish Malhotra
?????? ?????? ????????? ????? Wendell Rodricks
Wendell Rodricks

Rodriks Wendell (Wendell sektördür) - Yaşıyor ve Goa çalışan ünlü moda tasarımcısı. O Hindistan ilk on tasarımcıları arasında yer alıyor. Rodriks dünyanın en büyük moda fuarları Igedo davet edilen ilk Hintli tasarımcı, ve Dubai Moda Haftası açmak için ilk Hintli tasarımcı oldu. Rodriks üç yıl kostüm tema Goa tarihini inceleyerek, ve Lizbon Kostüm Ulusal Müzesi ve New York'ta Moda Teknoloji Enstitüsü Müzesi'nde eğitimli.

Hindistan'da en iyi 10 moda tasarımcıları

Ebu Jani (Ebu Jani) ve Sandeep Khosla (Sandeep Khosla) Hindistan'da en çok tanınan moda tasarımcıları arasında yer almaktadır. Ebu Jani ve Sandeep Khosla Londra Harrods en büyük mağaza eserini gösterdi kim birinci oldu. Bu ikili aynı zamanda Amitabh Bachchan gibi Hindistan'ın en ünlü insanı, koyar bilinmektedir Amitabh Bachchan - solmayan ışığı??????? ?????? � ?????????? ????Jaya Bachchan, Dimple Kapadia, Parmeshwar Godresh ve Akademi Ödülleri için bu tasarımcılar tarafından bir elbise giydi İngiliz aktris Judi Dench,. 2003 yılı Aralık ayında, Ebu-Sandeep filmi için en iyi kostüm için Ulusal Ödülü verildi "Dedvas."

?????? ?????? ????????? ????? Abu Jani ? Sandeep Khosla
Ebu Jani ve Sandeep Khosla
?????? ?????? ????????? ????? Tarun Tahiliani
Tarun Tahiliani

Tarun Tahiliani (Tarun Tahiliani) - Ünlü Hint moda tasarımcısı. O prestijli okul Doon Okulu'nda okudu, daha sonra Pennsylvania Üniversitesi'nde "İşletme Yönetimi" bölümünden mezun aldı. 1987 yılında Hindistan'a dönen, Tarun Hindistan'ın ilk moda butik Ensemble, ülkedeki moda ve ticaret alanında bir devrim açıldı.

Hindistan'da en iyi 10 moda tasarımcıları

JJ Valaya - Hindistan'ın önde gelen moda tasarımcılarından biri. Hindistan zengin sanat ve kültür güzellik ve bağlılık tutkusu onun moda tasarımcısı aldı Yeni Delhi Moda Teknoloji Ulusal Enstitüsü, götürdü. Birlikte 1992 yılında ağabeyi, TJ Singh, JJ Valaya moda evi Valaya Evi kurdu.

?????? ?????? ????????? ????? JJ Valaya
JJ Valaya
?????? ?????? ????????? ????? Rina Dhaka
Rina Dhaka

Rina Dhaka (Rina Dhaka) - 1980'lerin moda pazarına gelen Hintli moda tasarımcısı, Leading. Şeffaf pantolon, ürünler, bir web formunda tığ, elastik jarse, yün ürünleri, ve motifler: En Rina onun temalı koleksiyonları için bilinir. Kariyerinin başında o zaman sadece bir usta tasarımcı Rohit Khosla, yarışmaya "Miss Hindistan" için yaptığı eserlerden biri için onay aldı. İlk gösteri zaferle Singapur'da gerçekleştirildi. Rina da ödül Yuva Rattan ödülünü kazandı.

Hindistan'da en iyi 10 moda tasarımcıları

Manish Arora (Manish Arora) - Yeni Delhi, kadın giyim Paco Rabanne toplanması yaratıcı yönetmen çalışan bir Hintli moda tasarımcısı. 1994 yılında Manish Yeni Delhi Moda Teknoloji Ulusal Enstitüsü'nden mezun ve iyi öğrenci seçildi. Böyle Manish Arora, Fish Fry, Paco Rabann gibi markalar için çalıştı.

?????? ?????? ????????? ????? Manish Arora
Manish Arora
?????? ?????? ????????? ????? Rohit Bal
Rohit Bal

Rohit Bal (Rohit Bal) - Yeni Delhi Moda tasarımcısı. O düğün ve abiye gündelik giyim koleksiyonunun toplanması dahil erkek ve kadınlar için giyim oluşturur. Rohit Bal kollezhde tarih okudu ve o dikiş sanat eğitimi Yeni Delhi Moda Teknoloji Ulusal Enstitüsü, eğitim gördü. 2001 yılında, Küresel ödül töreni Kingfisher Moda Başarı Ödülleri'nde Yılın Tasarımcısı ünvanını aldı. Top da takı tasarımı yapan.

Hindistan'da en iyi 10 moda tasarımcıları

Ritu Beri (Ritu Beri) - Yeni Delhi Dünya standartlarında tasarımcısı. O Fransız moda markası, Scherrer liderliğindeki Asya, ilk tasarımcı oldu. Ritu Beri Yeni Delhi Moda Teknoloji Ulusal Enstitüsü moda sanat okudu. Rita - Sadece Hint tasarımcı, küresel moda trendleri tahminleri yapar dergisinin Acustyl, sayfalarını vurdu. O, "101 Yolları iyi bakmak için.", Kitap ve moda yazarı Rita da Yeni Delhi Moda Teknoloji Enstitüsü Ulusal Guvernörler Kurulu dahil, ve Hintli kadınların hayatlarını geliştirmeye yardımcı olur yardım derneği Savera Derneği, onursal patronu mesafesindedir. Eski ABD Başkanı Bill Clinton, Prens Charles, Nicole Kidman, Andie MacDowell, Laetitia Casta, Swarovski ailesi ve diğerleri - ünlü müşterileri Ritu Beri arasında.

?????? ?????? ????????? ????? Ritu Beri
Ritu Beri
?????? ?????? ????????? ????? Ritu Kumar
Ritu Kumar

Ritu Kumar (Ritu Kumar) - Delhi Hint moda tasarımcısı. 1964 yılında, Rita Delhi Üniversitesinden mezun ve 1966 yılında - New York'ta Briarcliff Koleji. O bir tasarımcı mayo, abiye, geleneksel Hint kıyafetleri olduğunu Geleneksel Hint kıyafetleri - Doğu standartlar???????????? ????????? ?????? � ????????? ?????????Gündelik kıyafetler. Rita Kumar uluslararası güzellik yarışması "Miss Universe", "Miss World" ve "Miss Asia" katılımları sırasında emir yarışmasında "Miss Hindistan", üç kazanan yazarı oldu.


İlgili Makaleler
Moda Hindistan - oryantal stilleri
????????? ????: ????????? ????????Hint Moda: Doğu inceliklerini
???? - ?????????????? ?????Sari - büyüleyici bir kıyafet
????????? ?????? ??? ?????? � ??????? ??? ??????????????Evlilik için Shervani - damat Hint takım
Makalenin Etiketler:
  • Hint moda
  • Viktorya moda Tarihi - kraliyet tarzı
  • tasarım modeli arka çantalar gelen kadınların çanta tarihi