Меню


? ????? ?????? ?????????? ?????????Turkuaz yaz için en popüler renklerden biridir. Her zaman seyirci böylece O, hatta hafif sürümü, çok etkileyici ve kendine yeterlidir. Bir şirkette o kadar parlak tonları ve nötr almak olabilir - ve diğer turkuaz giyim olanlar dünyayı yeni bir şık bir görüntü gösteren, ortak bir dil bulmak için emin olabilirsiniz. Ne renk iyi turkuaz ve kim böyle bir kombinasyonu uygun gidiyor?

Turkuaz - her zaman serin gölge yeşil sorunsuz karıştırma mavi sürümleri, biridir. turkuaz tonları en başarılı kombinasyonu parlak ile elde edilir ve bunlar kız bahar ve yaz tsvetotip uygun. Sarışınlar parlak turkuaz bir kişinin vücudun üst bölgesinde giymek eğer bütün, esmerler daha büyüktür uyuyor. Bronzlaşmış esmer parlak canlı turkuaz varyantları tahammül ve bu yüzden kombinasyonları seçiminde bahis gerekir.

Orada doygunluk turkuaz tonları ve birçok derece vardır, bu yüzden kendiniz için isterseniz her kızın seçebilirsiniz. Eğer tenli kahverengi saçları varsa, kişiye çekici, en azından bir şey yerleştirerek, vücudun alt kısmında turkuaz almaya çalışın. Şahsen açık tenli, mavi gözlü sarışın gösterileri turkuaz - mükemmel gözleri vurgulayarak, doğal verilerin güzelliğini vurgular.

alt

Turkuaz ve pembe

Ne olursa olsun açık veya parlak ne de turkuaz oldu, fuşya hep duygusal grubu yapacak var. turkuaz ve pembe kombinasyonu - bahar ve yaz için yeni bir klasik moda, herhangi bir kız deneyebilirsiniz.

? ????? ?????? ?????????? ????????? ?????????? ????????
Alessandra Ambrosio
? ????? ?????? ?????????? ????????? ????? ??????
Diane Kruger,
? ????? ?????? ?????????? ????????? ??????? ????
Cameron Diaz

Alessandra Ambrosio kombine soluk turkuaz tunik Tunik: Antik Yunan'dan günümüze kadar??????: ?? ??????? ?????? ?? ????? ???? parlak pembe eşarp ile Moda Eşarp - şık bir aksesuar?????? ???? - ???????? ?????????. Diane Kruger, pembe ve turkuaz çiçek baskı ile siyah kırpma üst ve pantolon ile şık bir görüntü seçti. Kıpkırmızı elbise yanı sıra turkuaz takı giyen Cameron Diaz.

alt

Turkuaz ve sarı

Başka büyük yaz kombinasyonu. Turkuaz, sarı görsel çok mavi daha yakın olduğu anlamına gelir, yeşil bir karışımını, çünkü aksine, mavi ve sarı, turkuaz kombinasyonu, daha doğal onunla bir ittifak oluşturur. Bu kombinasyon şov dünyasının yıldızlı uzun şımartmak sahip moda deneyleri için fırsatlar bir dizi açılır.

? ????? ?????? ?????????? ????????? ??? ????????
Kim Kardashian
? ????? ?????? ?????????? ????????? ????
Iman
? ????? ?????? ?????????? ????????? ??????? ???????
Vanessa Williams

Kim Kardashian elbise ve parlak renkli vurgular onların sıradışı formların dikkat çekmek ona bu yardım sever. turkuaz kalem etek ve parlak sarı damga kombinasyonu dedikodu sütunlarında fark kalkmıştır. renk ve kıyafet seçimi aynı prensip ters renkte bir fark ile, resepsiyon, maket iman biriydi. Vanessa Williams, o elbise, güzel ve sarı sağduyulu tamamlanmaktadır olan, büyük takı için turkuaz seçti.

alt

Turkuaz ve mercan

Soğuk ve sıcak hem de olabilir, özellikle mercan moda turuncu turkuaz mavisi ile de tonları,. Bu yarı-kıymetli taşlar tonları - o ve diğer orijinal beri Mercan ve turkuaz Birliği, sadece yaz için çok popüler, ama inanılmaz doğaldır. Nedeniyle bu renklerin kombinasyonu her zaman şanslı, hem de doygunluk derecesi farklı olabilir gerçeği, her ikisi de, soluk olabilir - her ikisi de etli, gerekli parlaklık veya sessiz ortağı şeklinde birbirlerine fırsat vererek.

? ????? ?????? ?????????? ????????? ?????? ??????????
Helena Christensen
? ????? ?????? ?????????? ????????? ????? ????
Perrey Reeves

Ashley Tisdale parlak turkuaz etek ve yumuşak mercan üst seçti. Onun durumunda o farklı parlaklık ve kontrast görünüyor o, daha makul. Günlük sokak stili seçilen neon turkuaz kazak, turkuaz bale daireler, mercan pantolon ve gri hırka Model Helena Christensen Hırka - moda yaz giyim???????? � ?????? ?????? ??????Hangi turkuaz parlaklığını kısıtlar. Perrey Reeves turkuaz ve mercan görüntüde ayrılmak, ama o daha az dolgun vermedi. Turkuaz kolye hala mükemmel mercan pantolon bir dokunuş ile birlikte.

alt

Turkuaz ve mavi

Turkuaz ve mavi - iki "kardeş" tonları kombinasyonu daha kolay ve daha doğal bir şey yoktur. Bir elbise için en avantajlı kombinasyon zaman koyu mavi ve turkuaz - sulu. Bütün bu kombinasyonun en iyi giyim ayrıntıları çok farklı görünüyorsun, ama baskı tek parça değil.

? ????? ?????? ?????????? ????????? ???? ?????
Katy Perry
? ????? ?????? ?????????? ????????? ????? ???
Sophia Bush

Katy Perry - bu arada karışık yorgun almaz mavi tüm tonlarının belki sıcak gösteri iş hayranı. Konserlerinden birinde şarkıcı mavi ve turkuaz birleştirerek, elbise ile ellili tarzı bir görüntü üzerinde çalıştı. Seküler çıkışlarının birinde Sophia Bush bir turkuaz mavisi etek siyah korse kombine sıkı oturan mini elbise Alexander Wang, giydi.


İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
  • Renk ve gardırop
  • Ne renkler siyah az kasvet ve acıma ile birlikte
  • Yüksek bel kot: Bazı şık görüntüler