Меню


  • Zara: uygun fiyatlı moda
  • Başarı Hikayesi

ZaraHerkes şık giyinmek istiyor Şık elbise nasıl: pratik öneriler??? ????????? ???????: ???????????? ?????? ve moda, ama tüm gardırop büyük meblağlar yatırım yapmak isteyen değil. Birçok basit, ceket ödemek için göze alamaz moda, onun maaş yarısı dışarı hangi bir yıl. Ve böyle bir durumda, en iyi çözüm her zaman şık görünmek için izin, Zara gibi böyle ucuz marka giysi dikkat çekmek için, ama çok para harcamak yok olduğunu.

alt

Marka Story

Zara - Dünyanın en ünlü markalarından biri. Bu marka altında kadınlar, erkekler ve çocuklar, yanı sıra aksesuar ve ev eşyaları için giyim üretmektedir. Tüm ekonomik gerçeği Zara giyim - Bu marka şaşırtıcı değildir, dünyanın en iyi satan biri olarak kabul edilir.

Zara ilk butik A Coruña (İspanya) 1975 yılında açıldı. Bugün için Kurucu Amancio Ortega Gaona marka dünyadaki en zengin on insanlar arasında, ama o sıradan bir işadamı olan zaman, ünlü markaların kıyafetlerini kopyalamak ve makul fiyatlarla satmak. Fikir onlara biraz ödeme, Zara birbiri ardına görünmeye başladı, ve 1988 yılında Amancio Ortega Gaona uluslararası pazara gitti butikler tadı İspanyollar geldi, podyum modelleri koymak. İlk mağaza Portekiz'de açıldı. Daha sonra, ABD'de, daha sonra, - France. Bugüne kadar, orada fazla yetmiş ülkede Zara mağazaları ve şirket geliştirmeye devam ediyor. Ağ marka bölgedeki markanın istikrarlı gelişimini sağlayan franchising sistemi, faaliyet.

alt

Her zevke için

Markanın Farklı çizgiler, farklı bireylerin ihtiyaçlarını tatmin edebilir. En pahalı çizgi - Zara Kadın. Bu giysi kırk beş yıl yirmi beş zarif kadınlar için tasarlanmıştır. Pamuk, ipek - Things konfor ve doğal malzemeler yapılmış yüksek kaliteli giyim değer olanlar uygun olacak İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ??????????Ve yün. Zarif zarif iş tarzı bunları terzilik birçok çekiyor.

Zara Temel - kadın, erkek ve gençler için «rahat» tarzında giysi koleksiyonu. Biçimlendirilmesi yüksek kalitesine rağmen, bu tür işler sentetik elyafların eklenmesiyle ile dokumaların üretimi beri mevcuttur.

Zara

Hat Zara TRF (Trafaluc) yirmi beş yaşın altında gençler için tasarlanmıştır. Spor Bunlar ucuz şeyler, rahat ve kulüp tarzı sıradışı kesim ve orijinal renk düzenidir.

Erkek giyim Zara Man Çizgi klasik tarzı tercih işlerle ilgilenenler için tasarlanmıştır Klasik tarz - yaş olmadan moda???????????? ????? � ???? ??? ????????. Giyim çocuk giyim hattı Zara Çocuk gibi, doğal kumaşlardan dikilmiş.

Son olarak, çizgi Zara Homme - Bu ev. Içini dönüştürmek ev fanlar giyim markası indirimli çarşafları ve tekstil, cam, vazo, resim çerçeveleri ve diğer birçok küçük şeyler ek olarak.

alt

Sırlar popülerlik

uygun fiyatlarla, aynı zamanda benzersiz çalışma biçimi ile birlikte dünya çapında sadece yüksek kaliteli ürün nedeniyle markanın inanılmaz popülerlik. Amancio Ortega üretim, depolama ve satış bir sistem uzmanları en yüksek puanları kazandı ve görülmemiş bir başarı elde etmek marka etkin geliştirdi.

Ürünler Marka Zara neredeyse her şeyi göze anlamına gelir orta-pazarda yer almaktadır. şeylerin kalitesi düşük ve daha pahalı markalar değildir. Makul fiyatlar tutmak için, şirket kendi gösterileri terk ve minimal reklam maliyetlerini yapar.

Zara

Raflarda diğer markaların yol giysi altı ay ortalama olduğu göz önüne alındığında, bir rekor zaman - mağaza görünümü için yeni bir koleksiyon geliştirme yaklaşık iki hafta sürer. Fuarlarında marka dikkatle moda trendleri okuyan Uzmanları-a-porter Pret ve daha sonra kendi mevcut koleksiyonu oluşturmak. Giyim tamamen çoğaltılamaz olmasa da, işler marka başarısını sağlayan giyim pahalı markalar gibi şık olarak Zara bakmak. Hallmark tasarımcıları genellikle klasik stilleri ve gençlik modelleri Zara karışımı denir.

Giyim hem endüstriyel ve yazlık endüstrileri kullanarak, küçük gruplar halinde dikilir. dükkan aralığı haftada yeni öğeler satın almak için sık sık sevdiğiniz butik bakmak marka hayranları için iyi bir neden iki kez güncellenir.

alt

Kim Zara giyer?

Ne olursa olsun giysi pahalı olmak zorunda tüketicilerin ikna etmeye çalıştı reklam, birçok hayır-hayır ve evet herhangi bir soru var bu fiyat farkı gibi pahalı ve ucuz bu kadar önemli kalite giysi farkı. Örneğin, tüm mevcut, iyi görünüyor ve iyi yıpranmış olmasına rağmen, Zara giysileri, ve değil küçümseme, hatta çok daha pahalı gelemez kim "statü" şeyi yapar.

Bu kalite tasarruf değmez olduğu açıktır - sentetik kumaşlardan yapılmış giysiler çarpık çirkin bakmak ve uzun sahiplerini hizmet vermektedir. Ama çok sık tüketicilerin kalite için ödemek, ama prestij için değil bir sır değil. Diğerleri makul bir fiyata yüksek kaliteli giysi satın almak için tercih ederken Birçok iyi bilinen bir marka bunu ödemek için buna değer olduğuna inanıyoruz. Bu insanlar marka Zara hayranları büyük bir bölümünü oluşturan. Mağaza markası sadece öğrenciler ve gençler, aynı zamanda oldukça varlıklı insanlar tarafından ziyaret edilmektedir.

Zara ???? ????????
Kate Middleton

Düşes Kate Middleton doğum sonrası kamuoyunda ortaya çıktığında ilk doğan Zara üst, topluma büyük bir heyecan yarattı. Tabii bunlar anında kullanılan ve bir prensin karısı yanı sıra elbise olduğunu hayal cesaret edemedi kız üstleri satıldı söylemek?

Kate'in kardeşi Pippa Middleton, çok sık şeyler markası Zara flaunts. Periyodik bu marka Amber Heard ve Molly Sims, Katie Holmes giysiler görünür. Gazeteciler şık bir gardırop oluşturmak ve Olivia Palermo istekli onların sırlarını paylaşmak için: böylece çeşitli, ama her zaman çekici setleri oluşturarak, Zara giyim pahalı markaların moda trendleri birleştirir.

Devamını oku Başarı Hikayesi

  • Bir moda stil dönüştü kült filmler
  • Jimmy Choo: Şövalye Yüksek Topuk