Меню


???? ??????Bikini şu anda çok popüler olan, ancak bir moda yolu dikenli idi. Bu bikini bugün farklı var, ama bir kez halktan uyarılmış güçlü eleştiri, yeni bir modelin her görünüm.

alt

Bikini Thong

???? ??????İlk Fransız bikini 1946 yılında, iddiaya göre bir tanga bikini olmasına rağmen, o kadar adlandırılmış değildi. bikini tanga ilk resmi tanıtımı 1974 yılında, New Orleans, Louisiana Fransız Mahallesi alışveriş merkezinin açılışında, Glen Tororichu, ajan Halkla İlişkiler ve eşi, modeli Brandi Perret-Dyudzhon sayesinde düzenledi.

Kadın Giyim Günlük Journal of Rio de Janeiro bir fotoğraf modeli esinlenerek, yerel bir moda tasarımcısı Lapin Bu olay bikini tanga için oluşturduğunuz istedi. Bu modeller sahnede onu ceket ile kapalı atma, bikini gösterdi. Bu olay televizyonda gösterilen ve yaygın gazetelerde bildirildi.

Bikini Thong - en popüler seçenekler bikini biri.

alt

T-bikini

???? ??????Ön, düzenli bikini gibi görünüyorsun. Geri onlar diş ipi parçası gibi görünüyorsun. Onlar da bikini tanga denir.

Striptizci yıl tanga giydi rağmen, onlar sahilde sunuldukları sırayla, bir moda tasarımcısı gerekli. Bu inanılır ki 1960'ların ortalarında 1974 yılında ilk üstsüz mayo-bikini tanga sunulan çağdaş yarattı Rudy Gernrayh. İlk bikini tanga, özellikle Brezilya'da, Güney Amerika'da bir mayo olarak popüler hale gelmiştir. 1990 yılında Tonga dünya çapında popülerlik elde etmeye başladı, ve plajlar ve Amerika'da havuz yakınındaki çıktı.

alt

Bikini üstsüz

???? ?????? ???? ???????
Peggy Moffitt

Bunu bikini üstsüz düşünüyorum - bu sadece bir bikini üstsüz var. yolu şimdi, ama o bikini yolu zorlu oldu. İlk mayo, üstsüz - Rudy Gernrayh, bir tanga mayo döndü, aynı tasarımcı, 1964 yılında da "monokini" tanıttı. Monokini Gernrayha meme çıplak edildiği iki askıları ile One Piece Mayolar gibi görünüyordu, moda saçmalık oldu. Bu mayo vücudunu kadının göğüslerini açtı, ancak.

Ancak, baskılı mayo dergisi bak görüntü ve moda eleştirmenlerinden tepkisine rağmen, yaz monokini sıcak kek gibi satıldı Pies. Konuksever çanak???????. ????????????? ?????Çok az insan halkın bunları giymek cesaret rağmen. Sezon sonunda Gernrayh önemli bir kar demek hisse başına 24 $, bir fiyata 3000 mayo sattı. Yeni tasarım çok dikkat çekti, ve yayıncılık, San Francisco Chronicle açık göğüs ilk sayfada giydi hangi bir monokini bir kadının fotoğrafını yayınladı. Modelin Peggy Moffitt anlık, ünlü mayo sayesinde, pek çok diğer yayınlarda yer aldı.

Film yıldızları ve Cannes ve Saint-Tropez modelleri takip 1960'ların ortalarında, kadınlar Fransız Rivierası plajları görünen, senin mayo bikini onu top çıkarmaya başladı. Ancak, ABD'de, üstsüz mayo çok başarılı değildi. New York Polis Departmanı, herhangi bir kadın tutuklama sıkı talimat aldı üstsüz, bir mayo çıktı. Chicago'da, plaja 19 yaşındaki bir ziyaretçi açık bir göğüs ile bir mayo kamu plajda çıktı sahip 100 $ para cezasına çarptırıldı. Onun fotoğraf dünya çapında sattı.

Bikini üstsüz yavaş yavaş artık kanunla veya gelenek yoluyla, üstsüz plajlarından bazıları veya tümü üzerinde güneşlenirken izin çoğu diğer Batılı ülkelere yayıldı. Yüzmek için izin ve üstsüz güneşlenmek Plajlar, Avrupa, Avustralya ve İsrail'de yaygın hale gelmiş. 1990'ların ortalarına gelindiğinde, Avustralyalı araştırmacılar, bir kadın halk plajlarından üzerinde göğüs açarsa, her iki cinsiyette Avustralya üniversite öğrencilerinin yüzde 88'i, sosyal kabul edilebilir bulundu.

Amerika Birleşik Devletleri'nde, Özel kam plajları haricinde üstsüz nadir bikini. Ancak, South Beach Miami üstsüz güneşlenme sahilde - ortak bir oluşum nedeniyle Avrupalı ​​turist ve rahat bir atmosfer çok sayıda.

alt

Atletik Bikini

???? ??????Tabii ki, bir bikini beri - Bir mayo, bunu bir spor olduğunu düşünebilirsiniz Spor - Tarih ve Bugünü?????????? ?????? � ??????? ? ?????????????. Ancak, profesyonel yüzücü, bir kural olarak, mayo bikini giymek yok. Yarışmalarda tercih Adet mayolar, onlar daha uygun çünkü. Olimpiyatlarda yüzdürme artırmak özel uyarlamalar ile mayolar kullanılır. Olimpiyat takım elbise bacaklar, gövde ve göğüs olmak üzere tüm vücudu kapsar yüzücüler. daha kapalı alan, kolay atlet böyle bir takım yüzmek için.

Ancak bikini hala spor bazı alaka vardır. Antik çağlardan bu yana, bikini sporları için kullanıldı. Antik Roma kadın Expulsim Ludere, bir bikini benzer giyim hentbol erken sürümünü oynama dair kanıtlar vardır.

Günümüzde, kadınlar genellikle bikini oyun plaj voleybolu giymek. Televizyon programları, kadın plaj voleybolu Olimpiyat rekabeti yayın, en yüksek oyu nedeni budur.

Bikini sporcuların seksilik gösteren, 1994 yılında kadınların Olimpiyat plaj voleybolu resmi üniforma oldu. Spor için bilet satışı da arttı. Avustralya'da 2000 Olimpiyat Oyunları sırasında izleyici sayısı bu spor beşinci yapılan Bikini ve plaj voleybolu spor düzeyi.

Genellikle kadınlar izlemek ve alan sporcular da bir bikini, genellikle daha plaj voleybolu daha kapalı değil giyerler.

Tanga bikini da sörf kullanılmaktadır. Brezilya bikini sporculara turist sayesinde çekmeye başladı gibi Porto Seguro şehir.

Candid bikini bazı itirazları neden, kadınların spor promosyon önemli bir bileşeni haline gelmiştir. 2007 yılında, fanlar bikini plaj voleybolu oynarken onları gördükten sonra, yarışma güreş WWE Diva yarışmasına katıldığınız için oy kullandı. Olimpiyat Oyunları 2004 yılında ve 2008 sporcu at çapraşık bir bikini katıldı ve plaj voleybolu bir oyun sırasında sahilde bir destek grubuna katılan kız çıkması hoşnutsuzluğa yol açtı. Irak takımı 2006 yılında, Doha, Katar Asya Oyunları sırasında bir bikini görünmesini reddetti. 2007 yılında, şort ve kısa gömlek giymek zorunda bikini sporcuların yerine Güney Pasifik Oyunları sırasında. Mayolar, bikiniler men 2006 sporcu Batı Asya Oyunları, onlar uzun şort giymek istendi.


İlgili Makaleler
??????: ??????? ????????Bikini: Tarih günaha
????????? ???????????? ?????? - �?????? ?????? ?????????? ??????????�Modern bikini ortaya çıkması - "küçük mayo daha küçük"
???????????? ????? � ??????????? ??????Egzotik dans - tarihöncesi bikini
???????? ?????? - ??????????? ????????????Evrim bikini - İtalyan buluş?
Makalenin Etiketler:
  • bikini
  • Dantel Tarihi: Nasıl bir hasır yaptım
  • Victoria Kadın Giyim - moda katman