Меню


????? ????? ? ???????? ????????Uzun saçlı eğik patlama stilleri çeşitli harika bir yol olacaktır. Uzun saç kesti, sonra patlama görüntüyü yükseltmek için yardımcı olacaktır istemiyorum. Ayrıca, bazı durumlarda sadece patlama nedeniyle özelliklerine veya yüz şeklinin özellikleri bu uyumlu yapabilirsiniz. Bu gözlerin etrafında patlama oyun ipliklerini sağlayan bir katı renk saç gibi, ve şık vurgular ve boyama ile sarışınlar ve esmerler, ikisi de olabilir. Nasıl bir patlama almak için Nasıl bir patlama almak için: koşullu kısıtlamaları ile geniş bir seçim??? ????????? ?????: ??????? ????? ? ????????? ????????????? Kendiniz için, ünlü kadınların bir örneği söyle.

alt

İnce saçlar için

Uzun saçlı kaşlar için eğik saçak ince saç sorununa büyük bir çözüm olabilir. Iyi bir uzun patlama görüntü farklı çalışmış görünüyorsa patlama Eğer hiçbir saç idareli ve cansız görünüyor.

????? ????? ? ???????? ???????? ????????? ???????
Jennifer Anniston
????? ????? ? ???????? ???????? ?????? ????
Hilary Duff

Doğa üzerinde Jennifer Aniston ince saçları, ama hayatımın en eğik patlama ile birleştirerek zaman zaman, onları uzun giyer. aktris, bir kişi tamamen, kategorik yüzün onun açısal şekil doğası nedeniyle alınan mükemmel pürüzsüz saç uymaz açılmıyor hangi bir saç modeli göstermektedir. Eğik patlama ve ince saç kazanç hacmi ve yüz özellikleri ile yumuşak. Hilary Duff - ince saçlı bir sarışın. Duff görüntüleri onu stilist dağınık bakmak için izin vermediğini söylemek - Hilary uzun saç eğik uzun saçlarla hemen her zaman.

alt

Yuvarlak yüz için

Kişi sadece bir yuvarlak olup, özellikle hemen hemen her zaman kontrendikedir patlama olmadan düz saç giyen bir yuvarlak yüz ile dar alnına ve ağır yanakları ile, armut biçimli. Sonra eğik saçak moda trendleri farkında "Alyonushka" şık, modern kız yapma, görüntüyü kaydedin. Ayrılık tarafından yan lehine terk ve uzunluğu yüz şekline ve kendi kolaylığı ile belirlenmektedir patlama eklemek gerekir.

????? ????? ? ???????? ???????? ??????? ?????
Kirsten Dunst
????? ????? ? ???????? ???????? ???? ?????
Emma Stone

Kirsten Dunst - Hollywood yıldızı, onun yuvarlak yanakları utangaç, ama saçları her zaman olmamıştı mükemmel aktris tarzı uygun. Saçları uzunluğunu değiştirmek, ancak onun tarzı patlama çekik neredeyse her zaman olabilir. Tombul Emma Stone yine, uzun saçlar için eğik patlama, genellikle değişir, sarışın kırmızı sizin saç rengini değiştirmek, ancak. Ne olursa olsun saçının gölge, kademeli eğik uzun patlama gözlerinin ve makyaj rengini vurgular.

alt

Şık kauda equina'dan için

Uzun saçlı, uzun patlama Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? Atın kuyruğu dayalı şık saç oluşturmak için ilk adım olabilir. Tüm yüz şekilleri tam yüz maruz zorunda kalacak gibi, bir patlama olduğunu, özellikle kızların özgürce saç kaldırmak için izin verir. Eğik saçak - sadece iyi bir yolu tarzı çeşitlendirmek için değil, aynı zamanda güven kazanmak için Nasıl kendilerine güven kazanmak için???? ??????? ??????????? ? ?????.

????? ????? ? ???????? ???????? ??? ????????
Eva Longoria
????? ????? ? ???????? ???????? ????????? ??? ??????
Jennifer Love Hewitt

Uzun saçlı eğik patlama ile, yemyeşil retro basit bir yumuşak kuyrukları ve Shaggy saç gibi yapabilirsiniz. Eğik uzun patlama ile iyi gider tarafında özellikle ilgili düşük atkuyruğu. Saç Eva Longoria ve Jennifer Love Hewitt gösterilen iyi örnekleri.

alt

Rahat kadınsı tarzı için

Rüzgar gevşek bukleler saç ve sülük onları almak durumunda, özellikle etkileyici görünüyor güzel bir romantik kadınsı stil uzun saç olsun. Eğik saçak bir eğilim değil gereksiz cilalı tarzı tedbirlilik mahrum, görüntü ihmal ekleyin. En iyi bölüm ünlüler kanıtladığı gibi bu saç, günlük tarzı için değil, aynı zamanda görüntü çıkışı için sadece mükemmel olmasıdır.

????? ????? ? ???????? ???????? ????????? ??????
Jennifer Garner
????? ????? ? ???????? ???????? ???? ????
Ashley Greene

Jennifer Garner, onun kalın saç büyük eğik patlama ile parçası değil. Uzun patlama Işık tousled dalgaları kırmızı halı için görüntü ile karışmaz. Aynı Ashley Greene tarzı hakkında söylenebilir. Eğik patlama gözlerinin üzerinde düştü uzun bukleler, kırmızı bir gece elbisesi oldukça lüks ve tertemiz, çok dikkatsiz ile olan görüntü onun algı ile müdahale etmedi.

alt

Akut çene için

Keskin çene özel tedavi ihtiyacı var. Uzun saçlı dayalı saç çok uzun değil gerektirir, ama onun alnını barikat olmayacak eğik patlama ve dinamik, görsel yüzünü uzanan. Bu durumda Bang sorun - mümkün olduğunca yüz özellikleri yumuşatmak için.

????? ????? ? ???????? ???????? ??? ?????????
Reese Witherspoon
????? ????? ? ???????? ???????? ?????? ?????
Shailene Woodley

önemli bir çenesi olan aktris Reese Witherspoon, - tüm en söylüyorum örnek. Eğik saçak yüzünü daha uyumlu hale getirir. Shailene Woodley - ama büyük eğik patlama yapıyor vurgu kayması tarafından gizli gereken keskin bir çene ile, alımlı özellikleri ile saçlı.


İlgili Makaleler
?????? ???????? ? ?????? � ????? ??? ??????Patlama ile saç stilleri - seçim sınırları olmadan
????? ???????? ?????? ?????: ??? ????? ??? ??????????Patlama giymek için altı yol: Eğer doğrudan veya dolaylı olarak?
????? ????? ?? ??? � ?????? ??????? ????Tarafına eğik patlama - her zaman iyi bir fikirdir
????? ?? ??????? ?????? - ?????? ????????????Uzun saçlarda patlama - Kolay dönüşüm
Makalenin Etiketler:
  • kâkül
  • Boyama Shatush: yeni bir teknik
  • Uzun saçlı bir uzatılmış kare - Işık değişiklikler