Меню


????????? ? ???????? ?????????dizisi "Beauty and the Beast" - Sıradışı bir masal, gösterinin yaratıcıları Amerikan televizyon kanalı CW için bir usul dedektif Sherri Cooper ve Jennifer Levin döndü. Mitoloji ve dedektif kurgu çok tuhaf kombinasyon ek olarak, TV dizisi "Beauty and the Beast" karakterleri önemsiz olmaktan uzaktır.

"Beauty and the Beast": karakterler mükemmel olmaktan uzak

Zayıf yarısı

????????? ? ???????? ?????????TV dizisi "Beauty and the Beast" adı Catherine Chandler içinde "Güzellik". Gözleri sıkıca annesini öldürdü, ve o Catherine daha bir insan daha bir hayvan gibi, sadece bir canlının müdahalesiyle kurtuldu: Genç yaşta o trajedi yaşadı. Kız büyüdü ve güvenlik duygusu yeniden kazanmak için NYPD bir dedektif oldu.

Kristin Kreuk - Lana Lang

Catherine Chandler aktris Kristin Kreuk tarafından oynadı. Zamanla, bazı karakter özellikleri eklemek ve duygusal yelpazesini genişletmek için yönetir gerçeğine rağmen, hala aynı seviyede kalır, Lana Lang - anlatının başından itibaren, onun karakteri geçen rolü Kreuk çok farklı değildir. Ne bir "kız Superman" için iyi oldu polis dedektifi için uygun değildir: Catherine özellikle ciddi suçların bir yaşam soruşturma yapmak için bir kız olamaz, hangi çok pasif ve soğukkanlı, zayıf görünüyor.

Tess Vargas (Nina Lisandrello) naparnitsa Catherine kısmen gün kaydeder. O ancak, ekranda kendi etkileşim genellikle samimiyetsizliğini verir, canlı ve Catherine daha rolüyle ikna edici. Komut yazarların Tess Kathryn tamamlamak için, bazı duygusal sorunları olan bir karakter yaratmak için çalışıyoruz. Hikayede o evli, kendi patronu aşık olduğunu ve onu karşılar. Bu romantik çizgi karakteri doğasını uymuyor, o bulanıklaştırır. Aktris Nina Lisandrello abartılı değil çalışır, ama bu her zaman mümkün değildir.

İki dedektif görünümü Vargas ve Chenler ancak olay yerinde, podyumda duyacağız takım arkadaşları. Muhtemelen, serinin yazarları New York Polis soyu tükenmiş erkeklerde söylemek istiyorum, ya da cinsiyetçi ve burada kadınlarla çalışmak ve onları birlikte organize suç kovalamak zorunda reddediyorum.

"Beauty and the Beast": karakterler mükemmel olmaktan uzak

Güçlü yarısı

????????? ? ???????? ?????????Vincent Keller ve o çağırdı seride "Beast" doktora, fantastik yetenekleri ve çok puslu bir geçmişe sahiptir. rolü yüzünde yara izleri birkaç bozmaz yakışıklı Jay Ryan, gitti. Askeri, doktor, yasadışı deneyler ve keyfi güç kurbanı: Vincent Keller Hüzünlü çehreli, modern Şövalye özetler. Ana karakter için onların gizemli geçmişine ilgi ve onun içinde bakımı ve korunması arzusu uyandırır.

Jay Ryan - Vincent Keller

Ryan onun karakterini oynayan hangi Stragicheskoy maske ve dramatik vurgu, onun kapı henüz genetik değişikliklerin etkileri ile başa çıkmak için yaptığı girişimleri kötü kahraman yardım etmek isteyen bir kuyruk oluşmuş değil ki şaşırtıcıdır.

Evan Marks aşk cephesinde düşman Dr. Keller bir türüdür. O bir patolog çalışır ve gerekirse ona dost destek vermesini engellemez bir kız solmayan romantik ilgi için hissediyor, Catherine eski bir arkadaşım. Max Brown, Marx'ın rol oynayan, onun İngiliz aksanıyla ve görgü özel bir büyü katıyor.

Dizi başka arketip "eski dost" JT Forbes, yerel bir üniversitede biraz deli profesör, Keller zor durumlarda dışarı yardımcı olan ve onu avlamak isteyenler onu kapsar. Austin Basis bağlam alay dolu olsa bile, drama ve ciddiye karakteri almasına izin veriyor komedi, orta tonlarının üzerine oynuyor.

Onun romantik ilgili son Baş Catherine ve Tess, - serisinin kahramanları arasında da Joe Bishop içerir. Gerçekten yetenekli Brian J oynadığı rol .. Beyaz, ancak, onun karakteri gerçek formunda seyirci huzuruna, çalışma gerektiriyor o takım mozaik olarak bütünsel bir izlenim üretmek değildir. Bu durumda dek Ancak, Joe dedektif hikayesi ve ağırlaştırıcı yaşam ve itibar Tess Vargas bağlanan bir birim arsa olacaktır.

Anna Czyz


İlgili Makaleler
�????????? ? ????????�: ?????? ? ?? ?????????? ?? ??????"Beauty and the Beast": Ekranda aktörler ve onların başarıları
�????????? ? ????????�: ?????? ?????"Beauty and the Beast": manuel canavar
Makalenin Etiketler:
  • Beauty and the Beast
  • "Roxolana - Esir Sultan": kuzey çiçek
  • "Beauty and the Beast": manuel canavar