Меню


?????????? ????Dünyada moda kadın biri ve Paris veya Milano gösterileri ile aynı modeli: Bu küreselleşme çağında uluslararası moda olduğu düşünülmektedir. Ancak her ülkede iklim, zihniyet, milli gelenek ve daha bağlıdır kendi ulusal moda özelliklere sahiptir. Sonuç olarak, örneğin, Ukraynalı moda Rus ve Batı Avrupa moda belirgin farklılık gösterebilir.

alt

Ukrayna moda tarihi

Ukrayna moda tarihi Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra başladı. Tarihin dönüm noktaları her zaman girişimci ve yaratıcı insanlar fikirlerini gerçekleştirmek için izin, ve Sovyetler Birliği çöktüğünde, Ukrayna kökenli birkaç tasarımcıları kendilerini yaptık. Ukrayna moda yeni alanlar yaratmak gibi Irina mumlu iplik, Alex Zalewski ve Olesya Savenko mutlu yıkılan Sovyet kalıplaşmış olarak avant-garde tasarımcı. Bu tasarımcıların hiçbiri hiçbir şekilde eğitim vardı, ama onların olağanüstü yetenekleri ve yaratıcılık çok farklı ve her zaman orijinal koleksiyon oluşturmak için olanak sağlar.

?????????? ?????????????? ????

Podyumlarda değil, aynı zamanda sokaklarda değil sadece ilgili hale giyim - avangard oyun bir tür olarak algılanan moda, gelişmiş ve gerçek Ukraynalı moda ile birlikte. Lilia Pustovit, Alain Vorozhbit Sergei Byzov Angela Fox, Tatyana ve Irina Zemskova Kutsyuk kendi koleksiyonlarını sundu. 1997 yılında, Ukrayna Moda Seasons, ilk gösterileri hangi sonra düzenli oldu. Bu tür gösterileri katılmak isteyen tasarımcılar için geçerli sıkı gereksinimleri rağmen, katılımcı sayısı giderek arttı: Moda Seasons popüler oldu.

?????????? ???? Anisimov
Anisimov

Tasarımcılar isteyerek Avrupa moda trendlerini ile Ukrayna geleneği karıştırarak denedi. Bunun bir sonucu olarak, parlak ulusal özelliklere sahip olan kendine özgü ve özgün moda hazırlandı. Ukraynalı tasarımcıların Yaratılış dünyasında ünlü oldu.

?????????? ???? Zalevski
Zalevski

Ukraynalı moda endüstrisi hala çok genç ve çekici. Inspired tasarımcılar özgün şeyler yaratmak için dokular ve renkler, şekiller ve kumaşlarla deneme vardır. Ukraynalı moda sürekli gelişmektedir ve zamanla, Kiev Mektup Batı Avrupa daha az çekici olacak Paris ve Milano, Kiev Moda Haftası olarak bilinen, tüm dünyada olduğu gibi ünlü fashionistas olacağı muhtemeldir.

alt

Ukraynalı tasarımcılar

En başarılı Ukraynalı tasarımcı Lilia Pustovit çağrı: koleksiyonları Londra, Tokyo ve Seul satılmaktadır. Bu tasarımcı ve Ukrayna, ama Avrupa'da Poustovit gelen giysi talebi Aşk ekonomik nedenlerle çok daha yüksektir. Şeyler Lilyum mükemmel kesilmiş ve dünya trendleri ile ulusal geleneklerin şaşırtıcı ahenkli birleşimi olan. Tasarımcı kendi stili sadık kalarak sürekli yeni bir şey yaratmak için yönetir.

?????????? ???? Podolyan
Podolyan

Igor Kikot giyimler Paris, Milano ve Tokyo butikler satın alınabilir. Peki, Avrupa ve Vladimir Podolyan bilinen. Erkek moda tanınan usta Victor Anisimov olduğunu. İtalya yaygın Fedor Vozianov bilinen - bu genç tasarımcı dünyanın en umut verici sanatçılarından biri olarak bir kaç yıl önce verildi. Fedor başarıyla Milano'da koleksiyonu sattı.

?????????? ???? Poustovit
Poustovit

Arasında gelecek vaat eden genç Ukraynalı tasarımcıların Sasha Kanev, Lily Litkovskaya, Anna Ekim, Valery Kowalski, Svetlana Bevza, Irina karavanlar ikilisi Natalia Kamenskaya ve Olesya Kononov unutulmamalıdır. Julia Pascal, Kostya ökse otu ve yasya Khomenko de çok popüler olmaya söz veriyorum.

alt

Moda Caddesi

Podyumlarda modellerden bazen çok farklı Sokak Ukrayna'da moda, yanı sıra diğer ülkelerde. Çoğu insan güzellik fikirlerini uygun elbise. Bu temsillerin önemli ölçüde değişebilir çünkü Ve, giysi ve bazen çok farklı görünüyor.

?????????? ???? Daz
Daz
?????????? ???? Oktyabr
Oktyabr

Moda gazeteciler sık ​​sık söylüyorlar Ukrayna'nın temel sorun - aşk kızlar ve yetişkin kadınların glamour Glamour - kötü tat cazibesi?????? � ?????????? ??????????. Doğası gereği Ukraynalı kadınlar genellikle çok iyi görünümlü, ama onlar doğal güzelliği ile içerik değildir ve kendilerini süslemek için eğilimindedir. Derste uydurma ve tabii ki, kristaller ve taşların seksi giysiler, parlak kumaşlar ve vurguladı. Tabii ki, onlar tadı ile seçerseniz bu tür kıyafetler, çok güzel görünüyorsun, ama herkes iyi tat övünebilir. Ve giyim Ukraynalı kadınlar üzerinde dekorasyonun sonucunda çok bazen. Sonuç olarak, birçok kadın bile şık görünmüyor ve bu nadiren uygun görünüyor taburcu - Tüm bu görkem lüks aksesuar ve takı vurguladı tamamlanmaktadır.

?????????? ???? Simonenko
Simonenko
?????????? ???? Oliynik
Oliynik

Batılı ülkeler ise, kadınlar, Doğu Avrupa'nın en önemli şey pahalı ve şık bir görünüm için, ilk etapta işlevselliği elbise. Zor iyi ya da kötü yargılamak için: Ukraynalı moda dahil ülkenin gelenekleri, biridir. Bir kadın kadınsı bakmak gerekir, akıllı bakmak gerekir bir kadın - Birçok Ukraynalı fashionistas sloganıdır. Birçoğu ilginç ve orijinal görüntüler oluştururken, gerçek ihmal ulusal parlaklık bağdaştırmak yönetmek. Diğerleri bazen daha şık görünmek için onun samimi arzusu biraz gülünç. Yüksek Topuklar, yemyeşil kürk Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ??????? ve ofiste akşam sabah makyaj ya da çok seksi giysiler - çok yaygın bir fenomen.

Daha fazla ve daha fazla kadın duruma göre, güzel, ama aynı zamanda uygun görünmüyor, sadece emin olmak için aramak gibi Ancak, durum her yıl geliştirmektedir. Giysiler seçerken Ukrayna ikamet giderek kendi benzersiz tarzı lehine moda "üniforma" reddederek, kendi bireysel özelliklerine dayanmaktadır. Şık giyim En iyi doğal Ukraynalı kadınların olağanüstü güzelliği vurguluyor ve bu güzellik için mükemmel bir çerçeve olarak hizmet vermektedir olduğunu.

Maria Bykov


İlgili Makaleler
?????? - ???????????? ???????? ??????Kimono - Geleneksel Japon giyim
????????????? ?????? - ?????? ????????? ? ????????? ????Müslüman Giyim - İslam dünyasında moda trendleri
???????? ???? - ???? ? ?????Japon moda - renk ve stil
?????????? ??????: ?????? ?????????????Etnik Giyim: Moda Çizim
Makalenin Etiketler:
  • etnik moda
  • Tığ: ajur tüm
  • Elbise-durum: Gereksiz kaprisleri olmadan