Меню


 • Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış
 • Temel gereksinimler

???????? ??????? ???????? ??????????Akşam çanta, bir bayan görüntünün önemli bir parçasıdır. Kavramalar, partiler ve diğer sosyal etkinlikler için uygun minodery. Aktris, model, şarkıcı - - Daha önce güzel bir akşam çanta çoğunlukla ünlüler olsaydı Ve ancak şimdi durum değişti.

Akşam çanta kadın gardırop için bir model seçmek için izin, farklı renk, desen var. Bu torbalar, çeşitli durumlarda ağırlığı için uygundur. Bu katı bir yapıya sahip olan, gümüş kavrama Model çerçeve torba için de geçerlidir - bayram görüntüden hareket ettiği torbaFestival sezonu içinde imajını geliştirmek için nasıl günlük. Güzellik ve işlevsellik bir araya çünkü, kız arkadaşı, eşi, anne için mükemmel bir hediye olarak hizmet vermektedir. Bazı kadınlar, eski gelenek ayakkabı ile bir akşam çanta birleştirmek tercih diğerleri ayrı bir aksesuar parlaklık sağlayan, genel kıyafetleri gelen bağımsız olun.

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış

Mükemmel bir akşam çanta nasıl seçilir

Bir tatil partisi, düğün katılmakla musunuz, bir yürüyüş için veya başka herhangi bir olaya gitmek, akşam çanta - kıyafet tamamlamak için gerekli bir unsurdur. Önemli bir olay için doğru akşam çanta seçimi çok önemlidir ve doğru modelini belirlemek için, o güzellik, alaka ve işlevsellik bağlı çanta çalışırken, çeşitli faktörler dikkate almak gerekmektedir. Bu karmaşık görünebilir, ancak bu ipuçlarını takip ederseniz, size şık bir görünüm tamamlayacak akşam çanta, bulma hiçbir sorun olmalıdır.

Neyse ki, bu gün arama akşam çanta zaman, çaba ve para almamalıdır. Bu çantalar, büyük perakende satış ek olarak, multibnrendovyh dükkanlar tekliflerin sayısız uygun bir model seçebilirsiniz çevrimiçi mağazalarda bulunmaktadır.

???????? ??????????????? ???????

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış

Renk

çantanıza renk ama belki değil düşündüğünüzden gibi ölçüde, elbise rengine bağlıdır. Sizin akşam çanta elbise rengini tamamlayacak, ama sıkıcı bir görünüm toplam yol açabilir, çünkü tamamen onunla denk olmamalıdır.

Eğer siyah bir elbise giymek Örneğin, bunlar karışık, çünkü senin topluluğun tüm basit, çok basit gibi görünür, siyah bir çanta yapmayız. Bunun yerine, kendi imajını yeniden canlandırmak için, kırmızı, yeşil, mavi, altın gibi parlak ve koyu renk seçin.

Set parlak bir renk varsa Parlak renkler giymek nasıl: 7 İpuçları??? ?????? ????? ?????: 7 ???????Buna karşılık, sessiz tonları, metal veya siyah bir çanta daha mütevazı - bu görüntü tamamlayacak çünkü mükemmel bir seçim onu ​​doyurarak değildir. Eğer bir renkli set giyiyorsun Son olarak, eğer, aynı tarzda çanta kaçının. Bunun yerine, elbise, çekici ve şık bir paketin sonra görüntünün desen bir renkte bir çanta seçin.

???????? ??????????????? ???????

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış

Doku ve malzemeler

Akşam çanta Doku ve malzeme de dengelemek için ihtiyaç ve orta tarzı ile uygun olmalıdır. Hakim malzeme değilse kıyafet kullanılabilir malzemeleri içeren bir çanta seçmek için uygun olurdu ama. Elbise varsa, örneğin, pul iyi, payetler ile kaplıdır uygun çanta, süs. Elbise tamamen işlemeli pul ile kaplı ise görüntü aşırı olacak, çünkü Ancak, böyle bir çanta almak iyi değildir.

Ayrıca torbanın ayrıntılara dikkat etmelidir. Eğer bir akşam gümüş takı giymek planlıyorsanız, bir gümüş kaplamalı bir çanta tercih kolu-zinciri diğer aksesuarlar ile mükemmel uyum böylece.

???????? ??????????????? ???????

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış

Boyut

Tüm akşam çanta ortak bir özelliği - kendi küçük boyutu. Çanta tipik modelleri, resmi vesilelerle giyilmek üzere uygun değildir evrak ve diğer casual taşımak. Bu nedenle, çantanızda boyutunu seçerek, size doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için aklınızda bazı kurallar bu tutmalı.

Eğer kozmetik, pasaport ve tuşları koymak için bir çanta gerekiyorsa, güzel minoder sadece doğru olacaktır. Ancak, dudak parlatıcısı, kompakt pudra, cep telefonu, kredi kartı ve nakit tutabilir çanta, için, tüm minyatür boyutu yeterli olmayabilir. Size zarar vermez, ve ihtiyacınız olan her şeyi tutmak - iç cepli uzun bir kayışı bir akşam çanta seçin.

Dikdörtgen ve kare şekiller - klasik akşam çanta için genel bir eğilim, ancak çanta yuvarlatıldığında yumuşak doku bir daha tutabilir.

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış

Ile ya da kayış olmadan

Bir çanta seçmek için karar Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ??????? bir kayış-saplı veya giyinmek hangi durumda bağlıdır. Kemer olmadan Çanta kolunun altında ya da avuç takılabilir, ve henüz bir yere ya da dans gitmek, o (eğer varsa) masayı terk etmek zorunda kalacak. Eğer onların lüks çanta asla terk tercih, ama ellerini serbest istiyor ve uzun bir kayış çanta içtenlikle yiyecek ve içecek almak için ücretsiz olsaydı - mükemmel bir seçim sizin için.

Ara sürümü, laik çıkış için çok yararlı olabilir - bir kısa bilek kayışı ile Çantalar. Minodery olarak, sizinle her yerde onları giymek veya gerektiğinde tablo bırakabilirsiniz.

Devamını oku Temel gereksinimler

İlgili Makaleler
????? Louis Vuitton - ???????? ????????????Çantalar Louis Vuitton - kıskanılacak popülerlik
????? Prada ??? ???????????? ?????????Prada çanta sanat eseri vardır
?????? ?????Moda çanta
????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ???????Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey
Makalenin Etiketler:
 • Çantalar
 • Düzeltici iç çamaşırı - korse modern bir alternatif
 • Minyatür Lüks: akşam çanta

 • Hemoroid - önlemek için ne kadar tatsız sonuçları
 • Türleri

???? ????????

Hemoroid Çeşitleri

Belki hemoroid - bu en ciddi hastalık değildir, ama herhalde - en tatsız ve acı bir. Hemoroit - sözde hemoroid görünür neden genleşme submukozal rektum bir sonucu olarak ortaya çıkan bir hastalıktır. 20 50 yaşındaki genellikle orada Hemoroid.

alt

Neden hemoroid alıyorum

Birincil ve ikincil hemoroid vardır. İlköğretim hemoroid kalıcı kabızlık, kolon ve rektum iltihabi hastalıklar ile, bir oturma pozisyonunda, alkol, tuzlu ve baharatlı yiyecek kötüye düzenli ağırlık kaldırma, uzun süreli kalmak en, gibi hamilelik sırasında gibi karın içi basıncını artırarak ortaya.

İkincil hemoroid kardiyovasküler sistem ve karaciğer, rektum kan venöz çıkış ihlal tümörlerin bazı hastalıklarda gelişir.

alt

Hemoroid

Ne zaman hemoroid, iç ve dış hemoroid oluşur. İç düğümler rektumda bulunan, dış hemoroid küçük venler (damarlar dokulardan karbondioksit ve atık ürünleri ile doyurulmuş kan almak) ve arterler (atardamarlar oksijen ve besin doymuş, dokulara kan teslim) olarak sinir ağından oluşur ve böyle bir açık yok dahili bileşenler olarak anüs etrafında yerleri.

alt

Akut Hemoroid

Akut tromboz hemoroid veya hemoroid, dış, iç ya da her iki düğüm (sözde kombine bir şekilde) lezyonları ile oluşabilir. Dramatik şişmiş, ağrılı, mühürlü birimleri Görünüyor. Genellikle ilk yeniden sürece dahil iç hemoroid ve dış trombozu görünür. Ama bazen dış hemoroid izole tromboz vardır.

Akut hemoroid şiddeti üç derece vardır. Ben derece düğümleri palpasyonla ağrılı küçük bir miktar, varsa. Aynı zamanda dışkı sonra kötü anüs bir yanma hissi ve kaşıntı hissettim.

II derecede palpasyonda daha belirgin şişlik, kızarıklık, ağrı ve keskin gözlendi. Ağrı yürüyüş ve oturma ile ağırlaştırılmış, kalıcıdır.

III derece kızarıklık ve şişme anüs tüm alana yayılır zaman görünür mavimsi-mor hemoroid anüs gelen çıkıntılı. Çok kuvvetli sabit ağrı, bazen refleks idrar retansiyonu ile birlikte. Belki nekroz düğümler (düğümler siyah alanlarda görünmesini).

alt

Kronik hemoroid

Kronik hemoroid öncüleri ile başlar: rahatsızlık, karıncalanma, artan nem hissi: tatsız anüs duyumları vardır periyodik dışkılama sonrası. Gelecekte, tuvaletimi kan görünür bazen zaman. birkaç ay veya birkaç yıl arasında değişen bir süre süresi.

Yavaş yavaş, hastalık ilerledikçe: anüs, acı içinde tuvaletimi yaparken, bağırsak hareketleri düzenli hale sırasında kanama, yeme bozuklukları ile ağırlaştırılmış. İç hemoroid yavaş büyüme onları anüs dışına düşmesine neden olur. Başlangıçta, düğümler yalnızca bağırsak hareketleri sırasında meydana gelen ve bir kendini azaltmak, daha sonra düğümler ufak zorlama de düşmeye başladığınızda nihayet, bir zaman gelir, bir dışkılama azaltmak gerekir ve.

alt

Hemoroid tedavisi

İlk dönemde tedavi (cerrahi olmayan) muhafazakar hemoroid olacaktır. Hastalığın ilerlemesini yavaşlatabilir alınan bu zamanında eylem olarak. Önemli diyet ve beslenme, düzenli barsak hareketleri ve hijyenik önlemler. Diyet Diyet: Gıda, sen yapamazsın hangi olmadan?????? ???????: ????????, ??? ??????? ??? ?? ???????? Keskin baharatlı ve gastrointestinal sistem yemekleri rahatsız edici yanı sıra alkollü içecekler ortadan kaldırmak için gerekli. Dışkı Normalleştirme lif açısından zengin gıdalar (sebze, meyve) tüketimi, düzenli yemek, yatmadan önce 2-3 saat için hafif bir akşam yemeği teşvik, sistematik jimnastik, dışkılama soğuk su sonra anüs yıkayın.

Kaşıntı varlığında, dışkılama sonrası ağrı belladonna (belladonna), Benzocaine, prokain içeren rektal fitil uygulayın. (- Yüksek kan basıncı kontra) kaybı olmadan sadece kanama hemoroid tezahür kronik hemoroid, ise, epinefrin ile mum kullanın.

Hemoroid, bir cerrah ya da bir proktologla ile ayaktan tedavi edilebilir. Heparin merhem, ağrı ve spazmlar mumlar, potasyum permanganat ile kalça banyoları ile özel bandaj kullanın. Bu işe yaramazsa ve durum kötüleşir ise tedavi kaldırma cerrahi hemoroid yapılır hastanede devam edilir.

Uygun bir diyet, düzenli yemek, zamanında dışkılama ve günlük yürüyüşler ve egzersiz ile sedanter yaşam tarzlarını mücadele - hemoroid önlenmesi.

Galina Romanenko


 • Postpartum depresyon - Genç annelerin psikolojik sorunlar
 • Egzama - Bir deri hastalığı veya sinir sistemi?

 • Baska - Tarih ve modern moda aksesuarı
 • Canlanma
 • Seçenekler
 • Giymek ne

??????????? ?????

Modern çağda Bask canlandırılması

Sineklik Kız Giydir - Triumph Basklar yoksunluk ve bereket, benzer bir kaderi başka eğilimin bizi hatırlatıyor büyük değişim çağında, arasında oluştu. 1920'lerde, caz dönemi, kızlar alçaltılmış bel ve geniş etek düz ile kıyafet giydi. Giysiler bir elbise gibi görünüyordu çünkü bu siluet bel herhangi aksansız, diz omuzlarından akan, "boru" olarak nitelendirdi. Ayrıca, son vertebra geri şerit çok moda oldu.

Bu tarz korse emirlerine yorgun olan kadınların binlerce taze bir nefes olmuştur iken Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ????? Ama erkekler farklı bir bakış noktası düzenledi. Böylece, astronom William Arnold Granger çocuksu düz siluet güzel bir şey bulamadık. Onun için bir şey ince bel daha güzel oldu. O yüksek, daha güzel kadın figürü - Granger bir kadının güzelliği bel ve kalça arasındaki kontrast tarafından tanımlanan emin oldu. Eşi ile Ethel, o sadece yirmi üç yaşında iken 1928 yılında tanıştı budeschem. Ethel Granger, hatta geceleri, onu çıkarmadan bir korse sıkılaştırmanın giymeye ikna ve on yıl için beline hacmi 33 cm 58 düştü. 1950'lerde Guinness Rekorlar Kitabı'na belgelenen en dar bel oldu. William Arnold Granger moda tarihinin en sert eleştirenlerden biriydi, ve hatta moda uğruna mağduru kadınlar hakkında yazdı: "O şekilde böyle bir zafer, herhangi acı değerinde olduğunu, onun seks geri kalanını aşmak olsaydı". Ayrıca, Granger moda bizim en samimi düşünceler yapısını etkiler inanıyorum: 1920'lerin Moda onun görüşüne göre, "bir ploskogrudnye sonuçları" onun ince bellerini ile saplantısı çok daha ciddi çarpıtmalar bir yan ürünü olduğunu.

??????????? ?????

Kadınlık reductio reklam absurdum olan hayranlığı son İtalyan Vogue Eylül sayısında kapağında belirtilen edilmiştir. Model Stella Tennant Ethel Granger imajını somutlaşan. Yüz artı eşekarısı bel sayıda delikler - moda adına işkence ve kurban açık kanıtlar. Ethel Granger hala kocasının kendi teslim kaprislere çok ileri gitti. Neyse ki, 1960'ların sonunda, kadınların kadın çekiciliği kendi görüş ve moda vizyonunu oluşturdu. zaman medya coşkuyla kadınların "feminizasyonunu" geri rağbet kısa bir süre için bile bir korse savundu. Reklam, bu giysi "romantik" olarak adlandırılan: "Eğer kadınlık vurgulamak için bu etek / elbise yardım." Ancak, ideal kadın imgesi giyim ve aksesuar ile sadece oluşturulur. Kadın vücudunun güzellik de çok önemlidir.

Baska - Tarih ve modern moda aksesuarı - Revival

Elbiseler tasarımcılar somutlaşan

Çizgili Bask alternatif, iki siyah düz etek gelen moda gibi 1987 yılında Givenchy koleksiyonunda zarif etekler arasında, belirli bir model. İki farklı stil öğeleri yeni bir imaj oluşturmak için bir araya gelmek. Geçmişte, Basklar sadece biraz kadınların mükemmel fiziği sağlığı için ödemek zorunda değilsiniz rakam düzeltilmiş. Modern Bask dekor sadece bir parçası, ve oldukça nötr oldu. Cambridge Düşesi Catherine kraliyet ailesini ziyaret ettiği Bask yeşil elbise dikkat. Podyumda Bask varyasyonları heyecan verici çeşitli görünür. Vera Wang İlkbahar-Yaz koleksiyonunda 2012 Bask kalça ve egzotik baskılar bir yarık şeffaf elbiseler ayrılmaz bir parçasıdır. Bir takım elbise ve elbise üzerinde aynı anda benzer Vera Wang koleksiyonundan Modelleri. Markalar ve tasarımcılar modelleri ince bacaklar vurguladı Basklar pantolon dekore edilmiş ve kalça hacim eklemek adres: Yves Saint Laurent de, bu trendi sahipsiz sol değil. Christian Dior temelleri geri gitmeye karar verdi: Bask ile bir ilkbahar-yaz koleksiyonu moda evi üst biraz sıkıcı görünüyor düz etek ile birlikte. Bask koleksiyon Celine ile Etek klasikleri sevmez: geometrik kenar etek bir New Look daha dekonstutivizme oldukça anımsatan.

??????????? ?????

Stilistler Basklar elbise seçmek için giysi tüm modellerde öneririz. Bu geniş kalçalar olmak görünmüyor çünkü en güvenli seçenektir ve vücudun doğal oranlarını korur. Giyim Basklar, her zaman bir retro tarzı olmalıdır: kadınsı ve romantik ruhani. Kırmızı halı üzerinde yıldızlı örneğini izleyin. Onlar bu eğilime dikkat edilmez ve bazı ellili düz bizim zaman içinde uğramış gibi görünüyor.

Devamını oku Seçenekler

İlgili Makaleler
?????? ??????: ?????-???? 2011-2012Şık ceket: Sonbahar-Kış 2011-2012
10 ?????? ??????? ? ????? ?????? ???? 2012ayakkabı kış 2012 sezonunda ilk 10 eğilimler
10 ?????? ??????? ????10 moda trendleri kış
?????? ????: ??? ? ???Şık Deri: Bu konuda tüm
Makalenin Etiketler:
 • Kış 2012
 • Kürklü yelekler 2012 - haraç tradtsiyam lüks modifiye
 • On en uygun mini etekler 2012: her zevke için seçim

?????Basklar lüks abiye görüldü Abiye: nasıl kendi bireysellik vurgulamak için???????? ??????: ??? ??????????? ???? ????????????????Moda ceket ve mont ve hatta tek parça bikini üzerinde. Peki sizin kişisel tarzınıza uyan belirli şekil için en iyi olanı anlamaya mı? Eğer düzgün giymek Öncelikle, Bask, her zaman, şekil iltifat değil. Bu nedenle, size iyi bakmak ve ne kesim rakamın onurunu vurgulayan ne renk, ne siluet size uygun farkında olmak. Eğer doğru giymek Yine de, eğer Bask, oldukça iltifat rakam olabilir.

Bask benzersiz bir özelliği Baska - Tarih ve modern moda aksesuarı????? � ??????? ? ????????????? ??????? ?????????? sadece bazı ekstra doğru yerlerde astar, ya da kumaş, perdelik ve diğer hileler tabakaların pahasına mevcut formları, ve vurgular, ancak kalça bel arası asılı ve bir silüet yaratır sadece geniş bir fırfır çünkü.

Ama bu sadece giyim, takı Bask muazzam potansiyel bir özeti, ve şimdi kadın kostüm bu büyüleyici elemanın artılarını ve eksilerini yakından bakmak.

Baska - ve ne giymek edemeyeceğini

Ne can

Dar ve geniş olarak, farklı cins olabilir Bask ve pantolon ile pantolon giyin. Stil pantolon bacaklarını Ince ne kadar uzun ve bağlıdır.

?????

Vücudunuzun oranlara uygun olarak seçin renk Basklar. Örneğin, geniş omuzları ve büyük bir göğüs dengelemek ve hafif bir alt ile birleştirmek için, karanlık Bask ile bir üst giymek. Ve tersi - karanlık bir alt, parlak Bask zıt birlikte görsel ince alt gövde yapmak.

Baska sizin gardırop diğer önemli moda şeyler ile "arkadaş" izin verir. Baskılar, dantel birleştirmek veya parça Bask mesh korkmayın.

?????

Baska - ve ne giymek edemeyeceğini

Bu olamaz

Yükselişi, düz taban ve bir yuvarlak ayak üzerinde bir kayış ile ayak bileği ya da ayakkabı bir kayış ile ayakkabı giyin. Bir Bask oluşturan yatay çizgi, zaten vücudun doğal oranlarını ihlal yana, başka bir yatay (ayakkabı üzerine kayışı) kaçınıyorum. Mahkeme ayakkabı, klasik ayakkabı ya da çizme giyin Boots - ayakkabı gerçek off-season????????? � ?????????? ????? ??? ??????.

Vücudunuzun ideal olmaktan uzak, özellikle şekil dar kumaşlar seçin. Bask süslenmiş elbise, sadece her eğri vurgulamak ve vücudu katlayın. Mayo, şifon ve hafif pamuk giysiler seçin.

?????

Eğer Bask olacak mı düşünmeden moda kıyafetler satın alın. Bir satın alma yapmadan önce, mağaza gidin ve onlar size oturup nasıl anlamak için, Basklar ile çeşitli modellerde deneyin.


İlgili Makaleler
?????? ? ?????? - ??? ? ? ??? ??????Ne giymek gibi - Bask elbiseler
????? - 5 ???????? ?????????????? ?????????Baska - gardırop birleştirmek için 5 yolu
????? - ?????? ????? ?? ??? ???????Baska - her zaman moda trendi
?????? ????? - ??????? ????????????Şık Bask - Sırlar popülerlik
Makalenin Etiketler:
 • Bask
 • Ne giymek gibi - Bask elbiseler
 • Doğru tarzı düzeltici iç çamaşırı - resminizin yeteneği

 • Baska - Tarih ve modern moda aksesuarı
 • Canlanma
 • Seçenekler
 • Giymek ne

? ??? ?????? ?????

Bask giymek ne

Baska o pek metro, otobüs ya da diğer toplu taşıma tamamını bırakır, o erkekleri sevmez, sen ince yapmaz. Bununla birlikte, o tasarımcılar, editörler parlak ve moda blogcular ile deli popüler sahiptir.

Erkekler kadınlar yanlış olduğunu kanıtlamıştır çok ürkek ve Bask ve kadınları giymek için çok boşuna olduğunu söyledi. Bir sonraki gün trendi kürsüye aşağı gelmeyecek, ve bir mucize oluyor, eğer sezon sürmez ve sokak modasının acımasız gerçekleriyle bu - Bask altı ay önce onun muzaffer dönüş başladığında, bu fenomenin tanıkların çoğu önlerinde düşünülmektedir . Öncelikle, Bask pek senin rakam övmek. Basklar Eğer sıska aramaz. İkincisi, erkeklerin cinsel Bask düşünmüyoruz. Üçüncüsü, biraz iddialı görünüyor - o zaman meşgul, modern kadının dolap ve romantik drama çeşit oynanan sahnede yer olmadığını izlenim. Son olarak, Bask sadece Bitirim metroda bir gezi hayatta olmaz.

Bu sezon, tüm önemli markaları moda yetişmek için, Basklar ile giysi en az bir modeli yayımlandı, ancak birkaç bu sevimli eleman kadın kostümü ticari başarı ve bahis inanıyordu.

? ??? ?????? ?????

Ve onlar yanlış değildi. Bir kez alışveriş, Basklar ile giysi ceket yığınları arasında fark ünlü İngiliz moda yayınları bir köşe yazarı ilerleme hızı, ama onun büyüklüğü yoktu. Onun ceket boyutu bulmak için on gün geçirdim ve bu süre içinde fark ettim: Bask gerçekten süper popüler. Belki son yıllarda en sansasyonel eğilim.

Aynı şey birkaç yıl önce pelerinler ile oldu. Inisiyeler sadece çok dar bir daire değerlendirmek gibiydi bir eğilim, Topshop bir hit satış oldu. Moda değil beklentilerini karşılamak ve tüm parlak ve parlak acele bizim içgüdüsü şımartmak isteyen, gittiği yoldan uzağa hareket ettiğinde bu, cesaret verici.

New York Times web sitesinde peplum ile şık ceketler, bluz, etek ve elbiseler bir kadını tasvir Seul ve Nijerya'da sokak moda, resimleri bir galeri vardır. Londra'da, bu eğilim Paris'te daha yaygın oldu. Paris moda - yolunuzu, stilini bulmak ve ona sopa olduğunu. Paris'te Bask yerel moda peyzaj parçası haline asla. Eğer Bask bir ceket veya etek Paris sokakta bir kadın görürseniz, bu kesinlikle Moda Haftası'nda geldi Amerikalı veya İtalyan parlaklık editörü.

? ??? ?????? ?????

Aslında Bask - bu naftalin kokusu ile tozlu klasikleri değil. Ve, tabii ki, Basques'daki sadece model değildir. Liv Tyler gibi - Beyonce Bask ile elbise parlak görünüyor. o bel ve kalça arasındaki kontrastı vurgulayan ki Bask bütün mesele, bir siluet "kum saati" oluşturarak, bu yüzden hiçbir kalça varken, o yerde, biraz garip görünüyor.

Tabii ki, tüm bunların arasında çirkin vardır, eşit derecede iyi Basklar vardır. Bu ana kural var: Bask bile uzaktan perde ve yatak üzerinde Büzgülerden benzer eğer, ondan uzak dur. Sen, daha az iddialı daha basit ve yapılandırılmış bir şeye ihtiyacım var. Ama bu Bask ile umutsuz riske temas pusuda tüm tehlikeleri değil. Bir Bask oluşturur uyluk ek yatay çizgi, büyüme (şekil yarısında böler) ve bacaklarını kısaltır. Bask podyumda sık sık bir kalem etek ile kombine Kalem etek: duramazlar kadınlık,????-????????: ?????????????, ??????? ?????? ?????????????? sadece diz ve ayak bileği üstünde ayak bileği için. Eğer Bask bir etek ya da elbise giymek karar verirseniz Ne giymek gibi - Bask elbiseler?????? ? ?????? - ??? ? ? ??? ??????(Sadece uzun kalem etek ile birlikte zarif görünüyordu, modacı 1947 yılında sunulan Dior, en klasik Bask) o bacaklar daralmış olan diz, altına düşmemesi emin olun. Doğadaki yönergeleri izleyin ve bu hat koparma bacaklar (diz) kullanın ve başka bir yatay çizgi eklemeyin. Ve ayak bileği dikkat Boots - ayakkabı gerçek off-season????????? � ?????????? ????? ??? ?????? ve ayak bileğinde bir kayış ile sandaletler.

? ??? ?????? ?????

Daha iyi bir seçenek - pantolon ile birlikte Bask. Bu model, kısa bacakları ile şekil kızlar düz artık, ve - daha da önemlisi - anında, dini rağmen, biraz eski kafalı görünebilir görüntü dönüşümü. Bu elde etmek istediğimiz etki değildir. Baska - kadınlar için bir eğilim ürkek değil, korku durmayacak ki sıska görünmüyor. Baska - Bu yeni norm.


İlgili Makaleler
?????? ??????: ?????-???? 2011-2012Şık ceket: Sonbahar-Kış 2011-2012
10 ?????? ??????? ? ????? ?????? ???? 2012ayakkabı kış 2012 sezonunda ilk 10 eğilimler
10 ?????? ??????? ????10 moda trendleri kış
?????? ????: ??? ? ???Şık Deri: Bu konuda tüm
Makalenin Etiketler:
 • Kış 2012
 • Kürklü yelekler 2012 - haraç tradtsiyam lüks modifiye
 • On en uygun mini etekler 2012: her zevke için seçim