Меню


???? ????? ??? ????? ???? ????? ????Her zaman ifade kahverengi gözleri, ancak bu avantajı vurgulamak için, onlara dikkat durulacak doğru saç rengi seçmek önemlidir. Uygun uygun ya da değil kahverengi gözler için ne saç rengi sorusuna kesin bir cevap yoktur. Tonu güçlendirmek veya donuk hale - Her şey verilerinin niteliği ve nasıl müdahale algıladıkları bağlıdır. Bir sarışın, bir esmer ve kızıl saçlı olabilir ya da herhangi bir şekilde onların şık makyaj ve doğru kıyafet vurgulayarak, kahverengi gözleri parlak yapabilirsiniz.

alt

Sarı saçlı ve kahverengi gözlü, retro glamour ve bal golleri

Platin sarışın güneş yanığı olmadan koyu kahverengi gözleri ve hafif porselen pürüzsüz bir cilt sahipleri için iyi bir seçenek olabilir. Yıllardır vazgeçilmez olan uzatma siyah maskara, eyeliner siyah ve kırmızı ruj tamamlayan, görüntü, retro diva desteklenen Gwen Stefani, - Yıldız işareti. Ruhunuz retro glamour sorarsa Glamour - kötü tat cazibesi?????? � ?????????? ?????????? Ellili gelen ve bu tür deneyler tahammül göz renk doygunluğunu vurgulayacaktır sarışın bir platin, denemek görünüyor.

???? ????? ??? ????? ???? ????? ????????
Carrie Underwood
???? ????? ??? ????? ???? ???? ????
Kate Mara

Eğer klasik sarışın Hollywood'un yıldız gibi, ama temiz platin size uygun değilse altın sarısı saçları daha doğal sıcak gölge var gelebilir, çünkü merak etmeyin. Çok daha uyumlu onlarla görünüyor çünkü koyu kahverengi gözler için, o bile tercih. Yıldız kurallar - Whitney Port, Carrie Underwood.

Kumdan bal - görünüşünüzü kontrast yoksa, sen ışık veya kahverengi saçlı ve kahverengi gözleri var, sarışın samimi Hollywood'un sonra onun dönüm noktası sıcak bej tonları tutmak, gelemez. Buna iyi bir örnek - Kate Mara. Onun koyu kahverengi gözleri pripylennym bej sarışın ile mükemmel bir uyum içindedir.

alt

Şık BROND - nötr stil çekicilik

???? ????? ??? ????? ???? ?????? ???????
Natalie Portman
???? ????? ??? ????? ???? ?????? ???????
Olivia Palermo

BROND - sarışın ve kahverengi arasında saç gölge. Sık sık parlak bir kontrast olmadan karanlıkta katmanlı hafif ipliklerini, karışık olan bir yumuşak vurgulama ile etki BROND kuaför elde, çok dürüst sarışın değil. Avantajları kesinlikle tüm kahverengi gözlü olduğunu BROND - ekstra kanıt gerektirmez. Kahverengi gözleri ile bir serinletici yüz ve karanlık harmanda sarışın saç telleri.

Eğer düz doğal sarışın BROND yorgun - Eğer kareglazkam ne gerekiyor. Ünlüler arasında BROND çalıştı ya da Natalie Portman, Jennifer Lopez, Olivia Palermo desteklemeye devam ediyor.

alt

Doğal Kırmızı - sıcak İtalyan kış

Koyu kahverengi saç rengi saç doğası kırmızımsı bir renk var ki kız tsvetotipa sonbahar kış ya da İtalyan, için uygundur. Kahverengi gözler karanlık veya aydınlık ceviz olabilir - renk kestane saç doygunluk bağlıdır.

Bronzlaşmış zeytin deri ile koyu kahverengi gözleri (tip Penelope Cruz, Salma Hayek) ile daha koyu tenli kız tutkulu koyu kestane seçenekleri uygun. Bu yetkili makyaj olmadan kaybetmiş olabilir ki gözleri vurgulamak önemlidir. Açıklama bu her zaman iyi bir uyum eğilim Smokey Aes olduğunu.

???? ????? ??? ????? ???? ?????? ?????
Selena Gomez
???? ????? ??? ????? ???? ?????? ??????
Rachel Bilson

Eğer düz bir tonda saç boyamak için hazır değilseniz, bu gerekli değildir. Onlar kahverengi gözlerin güzelleştirmeye böylece berber kişinin üstünde sıcak koyu renkte bir kaç ipliklerini boyanmış sor - hemen etkisini göreceksiniz. Sizin rehberlik - Eva Longoria, Selena Gomez, Rachel Bilson.

alt

Kızıl saçlı canavar - bakır tuğla

Kızıl saç mucizevi, kahverengi gözleri ile harmanlanmış onların kardeş için bu gölge çünkü. Kırmızı doygunluk ilk verilere bağlıdır. Saç Eğer Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? belki, kül rengi ile doğa saçlı esmer veya sizin tsvetotip iseniz zaten, geniş deneyler için reddishnesses alanı var Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ???????? Soğuk ve kırmızı saç reddetme ya da daha az gösterişli tonları tercih etmektir.

Ama hepsi kişisel deneyim hakkında, ve doğumdan itibaren kırmızı olsa bile bunu riske etmek istemiyorsanız, bir denenmiş ya da daha sonraki hızlı yıkama için başka gölge olan, onu olabilir. Eğer gibi - daimi boyama yapmak.

???? ????? ??? ????? ???? ???? ?????
Isla Fisher
???? ????? ??? ????? ???? ?????? ???????
Julia Roberts

Koyu kahverengi gözleri de derin bir zengin kırmızı varyantları. Kırmızı, kırmızı-tuğla haddeleme, karanlık bir bakır deneyebilirsiniz. Ne zaman verilerinizi nemlendirin olmaz kırmızımsı saç ışık tonları bir yeşilimsi-zeytin belirti (sonbahar-kontrast tsvetotip) daha iyi durağı ile açık kahverengi gözler. Sizin yıldız işaretleri: Isla Fisher, Julia Roberts.


İlgili Makaleler
????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????: ???????? ?????????Kahverengi gözler için neler saç rengi uygun: yıldız görülecek
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? � ???? ????????Yeşil gözler için uygun Ne saç rengi - tonları bir oyun
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????: ???????????? ???????? ??????Mavi gözler için uygun Ne saç rengi: Görüntünün doğal güzelliği
????????? ???? ?????: ???????? ??????? ??? ????????? ? ????????Küllü saç rengi: sarışınlar ve esmerler için şık ağaran saç
Makalenin Etiketler:
  • saç rengi
  • Uzun saçlı bir uzatılmış kare - Işık değişiklikler
  • Uzun etkisi: ev de saç dökülmesi için maskeler