Меню


????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????Mavi gözler - takdire değer doğanın gerçek bir hediye. Mutlaka bir saç rengi bulacaktır, onları karşısında kaybolmak için izin vermiyor, gözlerin güzelleştirmeye. O imkansız gözlerle yüz doğal güzelliği yağma düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Ne renk mavi gözleri için uygundur? Saç düzgün seçilmiş gölge mavi gözleri onların parlaklık ve bireysel özelliklerini kaybederler.

Dikkatli çerçeveleme gerektiren gibi akuamarin veya mavi-gri gözleri sakin bir hamle ile, şeffaf buz sarkıtları veya doymuş safir Benzer. Onların güzellik hayranları büyüler, böylece onların stilistler bir örnek almak - mavi gözlü tanınmış kadınlara dikkat edin.

alt

Mavi gözleri ve koyu renk saçları

Bu her zaman bakışları çeken en büyüleyici ve kadınsı kombinasyonları biridir. doğal veriler, özellikle mavi gözleri ve koyu kahverengi veya siyah saçlı, büyüleyici arasındaki kontrast,. Yıldız işaretleri: Liv Tyler, Zooey Deschanel, Carrie Underwood.

????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????

Mavi gözlü, sarı saçlı ama esmer bir geçiş ile başarılı olabilir. Ya da olmayabilir, ve sonra görüntü kaba, ama nazik değil bakacağız. Soğuk saçlı tip ve kaşlar koyu ise soğuk aralığında kalarak, sen, bir veya iki renk saç karartmak için deneyebilirsiniz. Böyle bir bakış açısıyla Doğal sarışınlar terk edilmelidir.

????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? Liv Tyler
Liv Tyler
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? Miranda Kerr
Miranda Kerr

Soğuk koyu kestane rengi, mavi gözleri ile iyi gider, doğru, anlamlı, yüz özellikleri büyük eğer. Mavi gözleri var ve oldukça bir süpermodel Miranda Kerr gibi görünüyorsa, saç düz koyu tonları ile risk almaya değmez - görüntüyü coarsen. Yumuşak vurgular ve brondirovanie ile tüm farklı orta ölçekli sıcak kahverengi sahipsiniz. Kahverenginin sıcak tonları mükemmel mavi gözlü ve koyu ve zeytin cilt parlak bunları yapmak.

alt

Mavi gözleri ve sarı saçları

Mavi gözlü ve sarışın melek kombinasyonu Slav güzellik klasik kanunları ile ilişkili olduğu, doğal haliyle en büyüleyici görünüyor geri kalanı gibi. Eğer bir güzel mavi gözleri ve orta kahverengi saç sahibi iseniz, sarışın denemelisiniz.

Cilt tonu ve göz rengi doygunluğu bağlı olarak çeşitli seçenekler yaklaşabilir.

Mavi ve gri gözlerin sahibi olduğuna inanılmaktadır - Bu soğuk yaz tsvetotipa görünüm temsilcisi, böylece kül varlığını olmalıdır sarışın. Kusursuz parlak bir cilt tonu ve kusurları olmaması ile, soğuk platin deneyebilirsiniz. Ifade kaş yapısı, her zaman değmez bunları rengini Eğer saç yeni bir gölge ile kombine edilecek. Yeter ışığa açık kahverengiden yumuşak bir geçiş sağlayarak, doğal renk köklerini terk etmek.

????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????

Eğer tsvetotipu bahar olasılığı varsa Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Sen mavi gözleri ve sarı saçları var, cildinizi şeftali allık parlıyor, ve onun saçlarında Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? Doğal altın - Birçok sıcak pigment, senin sarışın gölge vardır. görünüm bu tip sahibi bir kariyer başında güneş Blondie ısı ve açık kahverengiden uzaklaştı ve doğru kararı aktris Gwyneth Paltrow, olduğunu. Bu mükemmel onun mavi gözleri vurgular.

????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????

Bir kez Cameron Diaz yaptığı gibi mavi gözlü doğa kız Koyu Açık Kahverengi kesinlikle sarışın parlayan güneş altında saç rengi dönüşümü olmalıdır. Saç rengi makyaj yardımıyla çok doğal ve hileler görünüyor Kozmetik - sonuna kadar kullanmak isteyip???????????? ????????? - ????? ?? ?? ???????????? ?? ??? ???????Örneğin, mavi astar veya gölge, gözler dayanılmaz gökyüzü mavi yapmak.

????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? Cameron Diaz
Cameron Diaz
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? Cameron Diaz
Cameron Diaz

Böyle Kar Beyaz en iyi mavi gözleri ile çarpıcı bir esmer radikal sarışın içinde repainting kaçınmaya - görünümü matlaşır, gözleri artık görünür olacaktır.

alt

Mavi gözleri ve kızıl saç

Saç kırmızı tonları sihirli mavi gözleri vurgulamak olabilir. Parlak bir arka plan üzerinde böyle sıcak gözler görsel çarpıcı bir etki yaratarak, doymuş kendi renk değiştirmek, yeni bir şekilde parlıyor.

Genellikle kızıl saçlı kadınların doğası göz rengi var, mavi ve yeşil veya gri sessiz değildir. Kırmızı tonlarında yeni ryzhinoy ile birlikte ekspres şüphe yapay kökenli gölge olmadan uyumlu bir şekilde oluşturur sahipleri sarışın ya da sarı saçlı ve çok adil cilt, mükemmel gitmek.

????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????

Aktris Christina Hendricks, doğal bir sarışın - mavi gözlü edinilen redhead en çarpıcı örneklerinden biri. Onlara dikkat çekerek, onun mavi gözlerinin parlaklığını vurgulamaktadır kırmızımsı-kahverengi saç doymuş gölgede yeni stil bul, aktris bir kariyer yaptı. Kadar doğal kombinasyonu görünüyor - o zamana kadar, kadar o değil, doğal kökenli onu reddishnesses, hayranları bu konuda hiçbir fikri olmadığını itiraf etti.

????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? Christina Hendricks
Christina Hendricks
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? Christina Hendricks
Christina Hendricks

Mavi gözleri var ve porselen cilt ile sarışın varsa, yeni bir şekilde sizin kişilik açılacaktır saç çekici bir kırmızı gölge, denemek isteyebilirsiniz.


İlgili Makaleler
????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????: ???????? ?????????Kahverengi gözler için neler saç rengi uygun: yıldız görülecek
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? � ???? ????????Yeşil gözler için uygun Ne saç rengi - tonları bir oyun
????????? ???? ?????: ???????? ??????? ??? ????????? ? ????????Küllü saç rengi: sarışınlar ve esmerler için şık ağaran saç
??????? ???? ?????: ????? ??????????? ?????????Bal Saç Rengi: İdeal doğal sarışın
Makalenin Etiketler:
  • saç rengi
  • Yuvarlak yüz saç tıraşı: ne var maksimum kullanımı
  • Kahverengi gözler için neler saç rengi uygun: yıldız görülecek