Меню


 • Kadınlarda Hormonal bozukluklar - daha onlar tehdit?
 • Türleri

???? ???????????? ????????? ??????

Hormonal dengesizlik kadınların Türleri

Kadınlarda Hormonal bozukluklar başta üreme sistemi ile ilgilidir. Onlar bir şekilde tüm organizmanın durumunu etkiler, artırmak veya cinsiyet hormonlarının salgılanması yalnızca çocuk sahibi bir kadının yeteneğini etkilemez azalır.

Kadınlarda Hormonal bozukluklar - daha onlar tehdit? - Türleri

Nasıl kadın hormonal sistemi yok

Kadınların hormonal sistem - çok kademeli sistem, "ekip" iş serebral korteks. Subkortikal yapılarda hipotalamus bu alanda denilen seks hormonlarının salgılanması, dahil olmak üzere tüm endokrin sisteminin çalışması, sorumlu bölgedir. Ayrıca beyinde bulunan hipofiz bezi, - Hipotalamus ana endokrin bezleri "emir verir". Komut teşvik veya alternatif hipofiz hormonlarının salgılanmasını engelleyerek onların hipotalamik hormonların salgılanması yoluyla aktarılır.

Hipofiz kadınların üreme sistemi üzerinde etkili üç ana hormon tanımlar: folikül uyarıcı hormon etkisi yumurtlama altında - - yumurtalıktan bir yumurta serbest bırakılması ve üretmeye başlar LH (luteinizan hormon (FSH - östrojen - bu yumurtalıkta yumurta ve kadın cinsiyet hormonlarının üretimi olgunlaşmasını uyarır) kadın cinsiyet hormonu progesteron) ve prolaktin - bu meme bezlerinde anne sütü salgılanmasını uyarır.

Bir kadının yumurtalık kadın seks östrojen hormonları üretmek Son olarak, (nokta rüptüre folikül üzerinde oluşan korpus luteum, hangi yumurta geldi, adet döngüsünün ikinci yarısında üretilen) ve progesteron (onlar menstrüel siklusun ilk yarısında fazla üretmek).

Kadınların hormonal sistemin tüm aşamaları birbiriyle vardır: östrojen çok üretilen eğer kadın seks yetersiz salgılanması hipofiz hormonları artar salgılanmasını hormonları olduğunda progesteron bir sürü, bu, luteinizan hormon ve tersi salgılanmasını azaltır, daha sonra, folikül hormonunun salgılanmasını azaltmak başlar. hipofiz ve hipotalamus arasındaki ilişki aynı.

Böylece, kadınların hormonal arka plan - bu sadece bir kapsamlı muayene sonrasında tedavi ve hastalığın nedenini belirlemek olabilir çok karmaşık bir hastalıktır. En yaygın hormonal bozukluklar Hormonal bozukluklar: nedenleri ve en sık hastalık???????????? ?????????: ??????? ? ???????? ?????? ??????????? kadın amenore vardır Amenore - değilse aylık gelir???????? - ???? ???????? ?? ????????, Premenstrüel sendrom ve menopoz.

Kadınlarda Hormonal bozukluklar - daha onlar tehdit? - Türleri

Amenore

Amenore - en az altı ay süreyle üreme çağındaki (16-45 yaş) kadınlarda adet kanamasının olmaması. Amenore birincil ve ikincil.

Primer amenore menstrüel siklusun başından itibaren gelişir Adet döngüsü - ne farklı aşamalarda olur?????????????? ???? - ??? ?????????? ? ?????? ??????Yani, adet dönemi hayatında hiç olduğu bir durumdur. Primer amenore nedenleri - yumurtalıklar tarafından üretilen cinsiyet hormonlarının eksikliği. Genellikle, bu durum ergenlik ve infertilite ihlali eşlik ediyor.

Hormonal seviyelerin böyle bir ihlal sıklıkla kalıtsal faktörler, travma ya da hipotalamus ya da hipofiz bezinin tümör ile ilgili yumurtalıkların hipoplazisi nedeniyle. Seks hormonları ve adrenal hormonların gibi diğer hormonların, (toplam hipoplazi, böbreküstü bezi tümörü) salgılanmasını etkiler.

olgun olmayan yumurtalıkların primer amenore yumurta ile kadın, yumurtlama tüm dış ve iç cinsel organları gelişmemiş olan oluşmaz, bu nedenle doğal infertil olduğunu.

İkincil amenore düzenli veya düzensiz adet kanamaları fonunda oluşur. Böyle hormonal ciddi fiziksel ve zihinsel efor, stres, ya da vücut ağırlığı kaybı, ağır enfeksiyonlar, operasyonlar, kanser keskin bir artış etkisi altında oluşabilir yetmezliği, yanı sıra rahim, yumurtalıklar veya böbreküstü bezlerinin herhangi bir hastalığın varlığı.

Primer amenore tedavisi primer amenore oldukça gerçek üreme fonksiyonu geri bugün böyle bir şekilde hormon düzenledi. İkincil amenore tedavisi görünümünü neyin neden bağlıdır. Adet döngüsünün nedeni genellikle geri yüklenir.

Kadınlarda Hormonal bozukluklar - daha onlar tehdit? - Türleri

Premenstrüel Sendrom

Aksine, sayı ve progesteron miktarını azaltmak artırması gerektiğini menstrüel siklusun doğal seyrinde ise Premenstrüel sendrom, adet öncesi son günlerinde östrojen kadın seks hormonlarının artması üretimin bir nedenidir. Bu kadınlar baş ağrısı, şişlik, ruh hali, sinirlilik, halsizlik, ağlama ve saldırganlık görünümünü neden olur.

Hormonal tedavi düzeltmek reçete gerektiğinde adet öncesi sendromu kadın azaltmak için incelenmiş ve.

Kadınlarda Hormonal bozukluklar - daha onlar tehdit? - Türleri

Menopoz

Climax - 45 yaşından sonra seks hormonlarının salgılanmasında bir azalmaya. Yavaş yavaş orada daha az ve menopoz 50 yıl genellikle oluşur, bir kadının bol ve uzun süreli adet kanaması azalır. Kadınlarda hormon düzeylerindeki bu azalma yarısı Klimakterik sendromu denilen tatsız fenomenin bir dizi neden. Bu tezahür ruh hali, baş, boyun ve üst gövde için kan acele, paroksismal titreşimli baş ağrısı, dengesiz kan basıncı, kalp krizi olduğunu.

Çoğu zaman, menopoz hafif bir şekilde meydana gelir. Bu durumda, günün net yapışmasını, geri kalanı ile fiziksel aktivite, iyi beslenme, bitkisel sakinleştiriciler ardalanmasından yardımcı olur. Menopoz sert çalışırsa, o zaman hormonal düzeltme atandı.

Kadınlarda Hormonal bozukluklar - tüm organizmanın bir bozulma.

Galina Romanenko


İlgili Makaleler
???????????? ?????????: ??????? ? ???????? ?????? ???????????Hormonal bozukluklar: nedenleri ve en sık hastalık
Makalenin Etiketler:
 • Hormonal bozukluklar
 • Gebelikte Duphaston: düşüklerin sorunu
 • Vulvovajinit - özel dikkat gerektiren yaygın bir hastalıktır

 • Çok uzun saçlar için saç stilleri - her gün için stilleri çeşitli
 • Işın ve at kuyruğu
 • Basit

????? ? ??????? ????? ??? ??????? ?????

Işın ve uzun saçlar için bir midilli kuyruğu

Bu uzun saç giymek için başka zarif bir yoludur. O, bir at kuyruğu saç bir sürü almak bir paket içine bükmek, birkaç kez sarın ve pimi güvenli yeterli zaman herkes klasik balerin ışın bilir. Bu stil genellikle, örneğin, gibi yandı yoksa değişir, ya da özel ve bükülmüş iki ya da üç ipliklerini ile kuyruk örebilirsiniz. Bu düğümler boyun veya üst tarafta veya her iki tarafta oluşturulabilir.

Ama çok uzun saçlarda ışın oluşturulması ile oluşur bir büyük dezavantajı, orada Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? - Çok ağır ve hantal olsun. Saçlarınızı kalın ise, o zaman bir saat böyle basit bir kurulum oluşturduktan sonra bir baş ağrısı olabilir Baş ağrısı???????? ???? kafa derisi üzerinde sürükleyerek ve yük ile.

Ancak, çok basit bir çözüm vardır: kiriş saçın tüm kütlesini kullanmayın. Saç kütlesi iki bölüme en az bölünecektir hangi bir ambalaj ile gelip deneyin. Onlara çok sıkmayın, iki bölüme saç bölmek ve her tarafta demetleri yapmak, varyasyon saç "Malvina" olun. Ardından, ışın giyerken rahatsızlık önlemek mümkün olabilir.

Eğer bir paket almadan terk Saç örgülü olabilir, ancak onları serbest bırakabilirsiniz - moda rastrepannost birçok sezondur.

Her gün için stilleri çeşitli - - kiriş ve at kuyruğu çok uzun saçlar için saç stilleri

Atkuyruğu ve sürümü

Sen saçlarınızı ile uyumsuz çok uzun saçları düşünüyorum? Tabii ki, böyle uzun bir kuyruk şekilde alacaksınız, çünkü bu tür düşünceler, akla gelebilir ve bunlar çirkin olmak için sabırsızlanıyoruz. Ama kuyrukları birçok türü vardır, ve en önemlisi - Özgün bir saç modeli vermek için.

????? ? ??????? ????? ??? ??????? ????? ????? ? ??????? ????? ??? ??????? ?????

Saç boyun düşük bağladılar, ve kuyruk çok yumuşak ve parlak olduğunda kuyruk giyen Çok popüler yolu. Bu uzun saç giymek için en basit ve en şık yollarından biridir.

kuyruk saç üst tabakasının bir iplikçik alarak, başının arkasına yapılabilir - Bu çok sevilen ve her zaman geçerli "Malvina" dir. Bu ambalaj onların güzel uzun saçlarını gizlemek istemiyorum olanlar için uygundur.

Standart at kuyruğu ya da yüz çerçeve "Malvina" saç, ücretsiz bırakarak, serbest bırakılabilir. Bu yuvarlak yüz şeklini düzeltmek için çok iyi bir çözümdür. Tellerinin düz veya hafif kıvrılmış forseps bırakılabilir.

Onun sakız kapanış, katma çeşitli için, ücretsiz bir telini bırakın, ve daha sonra kuyruk tabanı etrafında sarın.

????? ? ??????? ????? ??? ??????? ????? ????? ? ??????? ????? ??? ??????? ?????

Sen kuyruk için çeşitli seçenekler oluşturarak, ipliklerini ve örgü birleştirebilirsiniz. en kolay ve en uygun fiyatlı - tabanı etrafında bir örgü şal. Onlar daha az travmatize böylece saç almak istiyorsanız, size kuyruk tabanı ucunda pick up ve bir döngü oluşturacak şekilde birleştirebilirsiniz.

Güzel saç koymak Yolları onlar çok uzun olsa bile, boldur. Önerilen dergiler, en iyi gibi bir istifleme demetleri, örgüler, kuyrukları, gevşek iplikler bir araya stilleri karıştırmak için farklı kombinasyonlar deneyin gerçeği üzerinde durmak etmeyin. Lüks saç güzelliği gösterin veya tamamen onun başının etrafında bir örgü-taç bunları kaldırmak. Bu fanteziyi dahil sadece gereklidir.

Her gün için stilleri çeşitli - - kiriş ve at kuyruğu çok uzun saçlar için saç stilleri

Galeri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri

Devamını oku Basit

İlgili Makaleler
???????? ??? ??????? ????? - ????????, ???????, ????????? (105 ????)Uzun saçlar için saç stilleri - klasik, lüks, cilve (105 fotoğraf)
??????? ???????? ??? ??????? ????? � ???????? ? ????????? ??????Uzun saçlar için saç Yüksek - Şık ve göz alıcı modeller
???????? ??? ??????? ????? ? ???????? ????????: ??????????????? ??????????Evde uzun saçlar için saç modelleri: Bireysel yaratıcılık
??????? ???????? ??? ??????? ????? - ????? ???????? ???????????? ???????????? ? ???Uzun saçlar için basit saç - bazen basitlik zerafet ve şık göstermektedir
Makalenin Etiketler:
 • Uzun saçlar için saç modelleri
 • Profesyonel şampuanlar: Avantaj ve Dezavantajları
 • Saç bakımı Salon profesyonel ürünler - için ne bakmak

 • Çok uzun saçlar için saç stilleri - her gün için stilleri çeşitli
 • Işın ve at kuyruğu
 • Basit

??????? ???????? ??? ????? ??????? ?????

Çok uzun saçlar için saç modelleri Basit

Uzun lüks saç yüzyıllardır rağbet oldu. Ne olursa olsun en popüler saç bugün, bir çok kadın uzun akan saç seçin. Uzun saçlı gelince Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Romantizm ve duygusallık hakkında birçok tartışma. Mitolojide, peri masalları ve şiirleri bile uzun saçlı açıklamaları ve nasıl örgü ile hikayeler bulabilirsiniz. Mitoloji ayrıca özel bir güç ve yetki verilmiş olan uzun parlak saçları vardı kadın karakterler, teşekkür doludur.

kendini ifade biçimi olarak her yaştan kadınlar tarafından kullanılan saç. Saç - Eğer birini karşılamak dikkatinizi çekmek ve onlar çok uzun iseniz, kişiyi hatırlamak için emin olacaktır ilk şeylerden biri.

Baştan, duygusallık gücü, hem de zenginlik, sağlık ile ilişkili uzun akan kilitler. Gerçek saç uzun, daha fazla çaba onları bakmak için gereken söylüyorlar. Bazı uzun saç dikkat çekmek için çok tembel Güzel uzun saçlı: Her moda tutkunları için Hollywood'un glamour???????? ??????? ??????: ???????????? ?????? ??? ?????? ???????Bu yüzden hızlı bir şekilde onların onların kesti, ama kısa sürede uzun tekrar saç, onları büyümeye arzusu tarafından üretilen etkisini görmek gibi.

Doğru bakım ve kapsamlı bakım, onlar iyi bakacağız, çünkü yapı veya saç tipine ne tür önemli değil. Ve uzunluk ifadelere doğa ya da kıvrılmış saç düz ve dalgalı her zaman romantik kadınsı görüntü içine mükemmel uydurma, inanılmaz görünüyor. Çok uzun saç büyümeye karar verirseniz, bakım sağlayarak, onların zaman, çaba harcamaya hazır olun, ve tembel olmayın.

Ana sırlarından biri çok uzun saç sağlığını ve güzelliğini korumak için - sonunda bölünmüş başlayacak düzenli bir budama ipuçları. Saçınızı çok uzun ise, bunu önlemek mümkün, ve bir güzellik salonu ziyaret olmadan olmaz Güzellik salonu, saç gelen krioliftinga için????? ???????: ?? ???????? ?? ???????????? saç riski kayıp parlaklık ve hacme sahip, kötü durumunu elde etmek. Ayrıca, bir uzman saç danışmak gerekebilir - trihologa - Gerekirse, saç sağlığı için belirli bir vitamin hazırlık tavsiye, hangi.

Kadın uzun yüzyıllar önce ve şimdi saçlarını giydi yol arasında çok az fark vardır. Bakım ayırt, araçlar istihdam. Uzun saç boyası kına kullanılan eski uygarlıklarda, moda aksesuarları ilginç görüntüler oluşturmak için kullanılır. Hemen her şeyi yapar bugün modern kadının aynı, ama araçlar bir dizi önemli ölçüde büyüdü.

??????? ???????? ??? ????? ??????? ????? ??????? ???????? ??? ????? ??????? ?????

Örgü ve ponytails - çok uzun saçlı inanılmaz saç oluşturmak için en popüler yolu. Farklı yöntemler tasarım ambalaj lüks yığınları için kullanılan ise gevşek saç giymek, her zaman rahatsız.

Her gün için stilleri çeşitli - - Çok uzun saçlar için saç modelleri Basit

Çok uzun saçlar için basit stilleri

Olan saç Kadınlar bel altına kadar ulaşır, ya da uzunluğu bir karış kesmeden saç yaratma sorunuyla karşı karşıya. Birçok stilleri nedeniyle saç size saç ve inanılmaz bir çeşitli oluşturabilirsiniz hangi omuzlarını, belki de, en yaygın uzunluğu için, orta uzunlukta saçlar için özel olarak var. Aslında "uzun saç stilleri" olarak kabul edildi Bazı stilleri saç omuz bıçakları ulaştığında sadece kullanılabilir. Biz gerçekten uzun saçları olanlar için ne yapabilirim? Ve sadece uzun ve çok uzun değil. Çok uzun saça uygulanabilir bazı mükemmel çözümler vardır.

Her gün için stilleri çeşitli - - Çok uzun saçlar için saç modelleri Basit

Tükürmek

Çok uzun saçlar için tükürmek konvansiyonel ve Fransızca veya Danimarka örgü gibi, daha karmaşık hem de olabilir. Tırpanlar, onlar kaldırılır ve günlük yaşamda müdahale, ancak aynı saç modeli lüks görünüyor değil hangi en çok tercih edilen seçenekler stil muhtemelen.

Başın karşıt taraflarında iki örgü - Bununla birlikte, basit bir çözüm, başvurmadan gerekmez yalnızca yaklaşık olarak bıçakların saçın uzunluğu. Onlar uzun ve bel altına inmek, bu saç modeli saç ince, özellikle yersiz bakabilirsiniz.

??????? ???????? ??? ????? ??????? ????? ??????? ???????? ??? ????? ??????? ?????

Bazen yanlışlıkla Danca olarak adlandırılır Fransız örgü, bilinen başak olduğunu. Varyasyonlar başakçık o kadar çok var, ve bu örgü çok uzun saçlı kadınlar için gerçek bir kurtuluş olacak olan. Etrafında saç çizgisi boyunca örgülü en rahat olacak tükürmek-taç başak. Çok sıcak veya zarif boynunu vurgulamak isteyen kadınlar için ise bu saç, yaz için iyidir.

Sanılanın aksine, Fransız ve Danimarkalı örgü - aynı tür değil. Danimarka bir Fransız örgü örgülü tersi olduğunu. Tur dokuma iplikçik ve bir sarmalı üzerinde değil o zaman, olduğunu.

Örgü çok uzun saçlar için çoğu diğer saç üzerinde bir avantaj var. Diğer stiller genellikle enstrümantal müdahale, ütüler, Bigudi, kıvrık, cila, köpük, sprey ve diğer tweaks kullanılmasını gerektirir. Herhangi varyantları tükürmek taraklar ve tokalar dışında herhangi bir ek donanım gerekmez, aşırı yük saç korumak.

Eğer Zapletal örgüler, böylece saç kesiti, donukluk, kırılganlık eğilimli bazen yeterince uzun saç, olmadığı, sağlıklı ve güzel, daha güçlü olacak olursa.

Her gün için stilleri çeşitli - - Çok uzun saçlar için saç modelleri Basit

Galeri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri


İlgili Makaleler
???????? ??? ??????? ????? - ????????, ???????, ????????? (105 ????)Uzun saçlar için saç stilleri - klasik, lüks, cilve (105 fotoğraf)
??????? ???????? ??? ??????? ????? � ???????? ? ????????? ??????Uzun saçlar için saç Yüksek - Şık ve göz alıcı modeller
???????? ??? ??????? ????? ? ???????? ????????: ??????????????? ??????????Evde uzun saçlar için saç modelleri: Bireysel yaratıcılık
??????? ???????? ??? ??????? ????? - ????? ???????? ???????????? ???????????? ? ???Uzun saçlar için basit saç - bazen basitlik zerafet ve şık göstermektedir
Makalenin Etiketler:
 • Uzun saçlar için saç modelleri
 • Profesyonel şampuanlar: Avantaj ve Dezavantajları
 • Saç bakımı Salon profesyonel ürünler - için ne bakmak

 • Uzun saçlar için saç Düğün - Gelin için görüntülerin çeşitli
 • Türleri

???? ????????? ???????? ??? ??????? ?????

Uzun saçlar için düğün saç Türleri

Düğün gününden önceki sadece hangi ile onların kutlama parlaklık istiyorum, saç ile çalışmak gerekiyor. Iyi tutulur, böylece Can, ön saç çekme, saç peçe eklenmelidir. Düğün saç için en popüler seçeneklerden biri - asimetrik saç kesti. Sen, bir düğün saç modeli yapmak arkasına yakın tüm saç toplama ve bunları sıkın olabilir. saç düzgün ve doğru bir geri taranmalıdır. Ense saç toplanan bir düğüm toplanan ve tam bir saç ve Rhinestones Çıtçıt veya inci ile garnitür olabilir.

Uzun saçlar için saç Düğün - Gelin için görüntülerin çeşitli - Türleri

Pony kuyruk ve bukleler

Bu seçenekler saç - uzun saçlar için harika. Bir at kuyruğu yapmak için, önünde bir at kuyruğu saç, dağınık saçlarıyla kravat ve arka ön koyabilirsiniz. Saç genel görünümü düzgün olması gerekir. Bukleler bir midilli öldürüldü, ya da sadece geri saçınızı koymak ve onun omuzları üzerinde akan onları terk edilebilir. Bu saç modeli çok dikkatli yapılmalıdır. Bu sokak saç kabartmak çünkü, odasında gerçekleşen bir düğün için uygundur.

Düşük yaka ve çıplak omuzları ile Gelinlik omuz vurgulamak için yararlıdır saç ile kombine edilmelidir.

Bir yüksek yakalı ve bir midilli düzenlenmiş gevşek bukleler ile elbise uygun Akan saç düşük yaka ve çıplak omuzları ile takılabilir. Bu saç ile iyi uzun küpe bakacağız.

???? ????????? ???????? ??? ??????? ????? ???? ????????? ???????? ??? ??????? ?????

Uzun saçlar için saç Düğün - Gelin için görüntülerin çeşitli - Türleri

Updo

Klasik düğün bir uygulaması uzun saçlar için hairstyles Uzun saçlar için saç stilleri - klasik, lüks, cilve???????? ??? ??????? ????? - ????????, ???????, ????????? - Yan koydu bu kabarık saç modeli. Herhangi bir yüz şekli bir gelinlik ile iyi görünüyor ve bir peçe altında harika görünüyor için bu saç modeli uygundur.

???? ????????? ???????? ??? ??????? ????? ???? ????????? ???????? ??? ??????? ?????

Uzun saçlar için saç Düğün - Gelin için görüntülerin çeşitli - Türleri

Düğümler

Yüksek yaka bir elbise, uygun saç "Fransız Büküm" seçen gelinler için. Eğer sözde Fransız twist onları koyarsanız Uzun saç da düğün gününde iyi bakacağız. Fransız büküm, bu saç modeli yapmak kolaydır yanında o, etrafında şık ve zarif bir şekilde verir, iyi görünüyor değil sadece. Birkaç ipliklerini bırakın ve onları kıvrılabilir. Sen saç salınan kilitler vidalı helezon curlers kullanabilirsiniz. Dekoratif pimleri, hatta pul ile birlikte, Fransız Büküm gelinlik için idealdir.

Yüksek düğüm klasik görünüme sahiptir ve yüz ve gözleri vurgular. Herhangi bir stil dekoratif işaretçilerine ve saç tokaları dekore edebilirsiniz. Yüksek saç beğenmezseniz, klasik ve zarif bir görünüm yaratmak için bir örgü örgülü tarafı seçmek.

???? ????????? ???????? ??? ??????? ????? ???? ????????? ???????? ??? ??????? ?????

Uzun saçlar için saç Düğün - Gelin için görüntülerin çeşitli - Türleri

Gevşek saç

Sen masallarından ilham romantik bir görüntü oluşturmak ve uzun akan bukleler bir saç modeli oluşturabilirsiniz. En iyi şey - sizin olacak bir elbise dikkate alarak, bir düğün saç modeli seçin. Elbise arkasında güzel ayrıntılar olacak olursa, bu bir midilli yapmak daha iyidir. Eğer arka dikkat çekmek istemiyorsanız, bu saçları ile oldukça mümkündür Hairstyle olduğunu Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????.

???? ????????? ???????? ??? ??????? ?????

Uzun saçlar için saç Düğün - Gelin için görüntülerin çeşitli - Türleri

Tükürmek

Rönesans düğün için uzun bir örgü saç örebilirsiniz. Eğer daha modern bir tarzda bir düğün planlıyorsanız, bir Fransız örgü yapabilirsiniz. Fransız örgü örgülü yoksa zaman alacaktır şiş mükemmel şekilde, en iyi düğün gününde, kabinde bunu yapmak için.

Uzun saç - güzellik sembolü, bu nedenle uzun saçlı gelin Güzel uzun saçlı: Her moda tutkunları için Hollywood'un glamour???????? ??????? ??????: ???????????? ?????? ??? ?????? ??????? kolay saç kısa olduğu birden düğün görüntü seçin. Bu düğün öncesi uzun saçlı gelin kendi saç durumuna dikkat çekmek için önemlidir.

???? ????????? ???????? ??? ??????? ?????

Düğün - Herhangi bir kızın hayatında büyük bir olay ve o birkaç ay boyunca onu planlamak başlar. Gelinlik büyük bir çeşitlilik yanında, gelin özel günler için saç ve aksesuarları seçmek zorundadır. Saç için çiçek ve diğer süslemeleri, uzun saçlar için yarım temizlenmiş saç vurgular. Saç kalanı halkaları ve gevşek içine kıvrılmış zaman bu saç mükemmel görünüyorsun. saç, düz veya lüleler kıvrılmış, arkasında düşecek eğer gelin müthiş bakacağız. Ünlü teknikleri genel stil veya aksesuar seçiminde yararlı olabilir, ama genel olarak, gelin bu elbise, kişi ve genel tarzı kendi türüne uyum içinde doğru kıyafet ve saç modeli seçmek mümkün olacak olmasına rağmen güzel ve çekici görünecek.

Uzun saçlar için saç Düğün - Gelin için görüntülerin çeşitli - Türleri

Galeri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri


İlgili Makaleler
???????? ??? ??????? ????? - ????????, ???????, ????????? (105 ????)Uzun saçlar için saç stilleri - klasik, lüks, cilve (105 fotoğraf)
??????? ???????? ??? ??????? ????? � ???????? ? ????????? ??????Uzun saçlar için saç Yüksek - Şık ve göz alıcı modeller
???????? ??? ??????? ????? ? ???????? ????????: ??????????????? ??????????Evde uzun saçlar için saç modelleri: Bireysel yaratıcılık
??????? ???????? ??? ??????? ????? - ????? ???????? ???????????? ???????????? ? ???Uzun saçlar için basit saç - bazen basitlik zerafet ve şık göstermektedir
Makalenin Etiketler:
 • Uzun saçlar için saç modelleri
 • Saç bakımı Salon profesyonel ürünler - için ne bakmak
 • Uzun saçlar için basit saç - bazen basitlik zerafet ve şık göstermektedir