Меню


? ??? ?????? ??????????? ?????Pantolon kısmi uzunluğu yıllardır yıpranmış ve onların popülerlik sonra yatışınca, daha sonra önceki konumuna geri döner. Ve sonra bu eğilimin ele hiç kız, soru ortaya çıkıyor - kısa pantolon giymek ne? Ben gizlemek istediğiniz tüm eksiklikleri, boy kısalığı ve diğer özellikleri vurgulamak için, bir iyi bir ışık rakam, ve tersi sunabilir kesme özellikleri ve renkleri ile eksik uzunlukta - ilk bakışta göründüğü gibi bu model kadar basit değildir.

alt

Şekilde Dikkat

Kısa pantolon ikilisi pick up önce, satın almak için gidiyoruz, bu giyim parçası gibi size uygun düşünüyorum. Özellikle objektif şekil olasılığını ve boy kısalığı ve tam rakam ile onun kız kısa pantolon riskini değerlendirmek gerekir. Az yüz altmış santimetre büyüme düz geniş kısa pantolon giymek gerekir, onlar görsel bodur yapmak ve tüm avantajlarını silme, Vücudunuzun alt kare yapacak.

? ??? ?????? ??????????? ?????? ??? ?????? ??????????? ?????

Kızlar tam kesik modelleri seçiminde dikkatli olmak. Görsel olarak kesme ve ayaklarının dolgunluk dikkat çekerek buzağı uzun geniş bir bölümünü sona yüksek belli pantolon ve pantolon, satın almamalısınız. Düzgün vücutlu kadınlar modelleri seçimi yönlendirmek gerekir "yedi-eighths," onun ayak bilekleri bares, ama alt bacak kapatır veya düz pantolon küçük yakalı klasik zarif bir siluet capri adasına.

alt

Doğrudan klasik kısa pantolon

Şekil kısa pantolon farklı modelleri giymek için izin veriyorsa, ok zarif klasik modeller her zaman dolaba yaşamak gerekir. Giysi farklı stilleri ile birlikte, çünkü gerçekten evrensel elbise ana stilleri: Yirminci yüzyılın ikinci yarısında moda stilleri kısa bir tarihçesi???????? ????? ? ??????: ??????? ??????? ?????? ?????? ?????? ???????? ?? ???? ve ayakkabı, siz kadınsı nötr ve ostromodnye gençlik görüntüler oluşturmak için izin.

? ??? ?????? ??????????? ????? ??????? ???????
Vanessa Hudgens
? ??? ?????? ??????????? ????? ?????? ??????
Sandra Bullock

bluz, ceket, ofis ve görüntü çıkışı için hem uygun gömlek - basit seçenekler pantolon kombinasyonudur. İkincisinin bir örneği, bir Hollywood yıldızı kısa pantolon düz Amerikan armholes ve aynı renkten omuzlarında şeffaf kumaş ile bir kadınsı topom kolsuz ile kobalt rengi güvenli uzunluğunu ok giydi Sandra Bullock, gösterdi. Topuklu Roma tarzı sandaletler görüntü vakur gurur ekleyin ve siyah kuşak bitirme dokunmatik oldu.

Genç Amerikalı aktris Vanessa Hudgens sıkı beyaz kısa pantolon giyen gençlik tarzı gösterdi. O, bir kırpma üst onları bir araya koymak onun karnına açığa. popüler ama tehlikeli gençler arasında trendi - kısa pantolon ve kısa damgası bir arada kusursuz bir rakam ile sadece bir kız gelemez.

alt

Kısa pantolon Slim

Kısa ve dar pantolon - özel ilgi ve ideal formları gerektiren bir modeli. Alt bölge Herhangi eksikliği hemen çok akıllıca olacaktır, vurgulanmış, ve şekil model parametreleri uzak ise, diğer pantolon almak olacak.

Eğer kadınsı ya da geçici-tarzı bakmak gerekir zaman çok sportif görünebilir aslında ince kısa pantolon riski. Bir fitness eğitmeni gibi bakmak istemiyorsanız, bir kaç şey kısa pantolon sportif tasarım değil almak.

? ??? ?????? ??????????? ????? ?????? ????
Hilary Duff
? ??? ?????? ??????????? ????? ???????? ?????
Jessica Alba

Utanç verici durumlardan kaçınmak için, bu aktris Hilary Duff yaptığı gibi, alt karın kapsayan, geniş bir üst siluet seçmek için tavsiye edilir. O bir beyaz top ile bir parlak mavi sıska ayak bileği giydi. Jessica Alba doymuş pembe sıska siyah üst ve siyah deri ceket, metal perçin deri yelek çok cesur bir kombinasyon gösterdi. Yeterli büyüme ve güzel rakam Jessica topuk atıfta değil, düz bir ders ayakkabı giymek için izin verir.

alt

Geniş kısa pantolon

Geniş doğrudan kısa pantolon - Bu çadır göze alamaz yaz düzgün vücutlu kızlar için mükemmel bir seçenektir. Zorunlu durumlar sakin, geniş değil versiyonu üstleri ile nispeten yüksek büyüme ve pantolon kombinasyonu kalır.

? ??? ?????? ??????????? ????? ????????? ???????
Jennifer Lawrence
? ??? ?????? ??????????? ????? ???????? ???
Jessica Biel

Jennifer Lawrence Başbakan birinde kırpılmış pantolon giydi Slacks: konfor vazgeçmeden zerafet??????? ?????: ???????????? ??? ?????? ?? ???????? Minyatür dokulu kırpma üst Dior. Bu cesur moda şarkısı "pasifize" için, o klasik siyah pompaları seçti. Jessica Biel, doğası gereği, ağır uyluk var, akıllıca bir aydınlık, havadar, geniş kemer pantolon kırpılmış ve kalçalarda kapsayan üst ve koyu mavi ceket donatılmış üst koymak üzerine seçti. Günlük sette balerinler tercih topuklu vardı.

alt

Bol kısa pantolon

Sivrilen biraz genişlemiş alan uyluk Basit chinos, aşağı, ifade veya kısmi uzunluk şalvar - tehlikeli bir modeli ve büyük bir özenle seçilmelidir. Bu pantolon iyi özlü, zarif üst yıpranmış ve bir rapçi gibi ses istemiyorsanız her durumda, elbette, aynı serbest ve dizginsiz değildir.

? ??? ?????? ??????????? ?????? ??? ?????? ??????????? ?????

pantolon en mantıklı seçenek kombinasyonları - klasik bir ceket, özlü longslivom veya basit bir t-shirt ile. En sıradışı biri ve aynı zamanda çok başarılı varyantları şalvar pantolon giyen kesilmiş olan büyüme sadece 152 santimetre şarkıcı Kylie Minogue, gösterdi. Genellikle, bu minyon bayanlar geniş kısa pantolon kontrendikedir, ancak Kylie orta buzağı kadar kesilmiş orijinal asimetrik modeli seçti. Bu sette bacakların uzunluğu kaybetti, ve pantolon bacak kenarına ayak bileği kapsayan ayakkabı seçimi tüm teşekkürler değildir. Bu örnek, tüm düşük kızlar için kısa pantolon giyen referans yöntem olarak kabul edilebilir.

alt

Yüksek bel kısa pantolon

Yüksek oturma Kısa pantolon - modeli, şık, mükemmel çıkış uygundur, ama bu iyi bir rakam ve düşük çifti gerektirir. Uzatılmış üstleri, bluz ve kazak giyilebilir diğer seçenekler kısa pantolon, aksine, yüksek belli bir model görünür bel bırakacaktı top, olması gereken, ya da bu pantolon tasarımı hiçbir mantıklı.

? ??? ?????? ??????????? ????? ?????????? ????????
Alessandra Ambrosio
? ??? ?????? ??????????? ????? ????? ????????
Haley Stenfild

Ipek ile - bir örme, Levin ile Alba - Zarif, ama laik görüntüler Jessica Alba ve Zoe Levin, kendinden renkli, siyah beyaz ve kırpma topom ile yüksek bel kısa pantolon giydi gösterdi. Muhteşem lüks görüntü efekti, ikinci cilt ile basit bir ipek bluz ile dar siyah kısa pantolon giymişti Brezilyalı model Alessandra Ambrosio, yarattı. Haley Stenfild yüksek bel-korse ile kırpılmış siyah pantolon giymek cesaret Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ????? neredeyse göğsüne ve doğru kararı. Model harika geniş kollu sert tarzı Roma tunik ile beyaz bir gömlek ile birlikte.


İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
  • Renk ve gardırop
  • Ne renk kırmızı gider: dikkat
  • Ne renk mor gider: yeni bir görünüm