Меню


  • Kaşmir ceket - lüks özlü ders
  • Moda

???? ?? ??????????? ??????

Kaşmir ceket Moda

Kaşmir - şık, sıcak ve yüksek kaliteli ürün çok sayıda hayat veren nazik bir yün. Kaşmir ceket - ilkbahar ve sonbahar için tasarlanmış giyim, sadece bir parçası değildir. Bu mükemmel tadı vurgulayan, onun mal sahibi, kadınsı, zarif hale tüm niteliklere sahip gerçek bir moda yatırımdır. en az bir kez saf kaşmir bir ceket deneyin kadın, herhangi bir şey için bunu değiştirmek istemiyor. Giyildiğinde Ve böyle bir lüks, elbette, özel dikkat gerektirir.

Kaşmir ceket - Bir ders özlü lüks - Moda

Hassas moda

Cashmere kat saf kaşmir bir parçası olarak adlandırılır ve böyle bir viskoz, polyester, yün farklı bir tür olarak diğer malzemelerin eklenmesi ile yapılabilir. % 100 kaşmir daha pahalı, ama çok daha yumuşak ve dokunma daha keyifli. Karışık malzeme sert hava koşulları için kat daha giymek dayanıklı ve uygun hale getirir.

Gerçekten kaşmir giyimi diğer malzemelere kıyasla oldukça pahalı. Bütün sır bu kaşmir - onların tüy dökme sırasında bahar penye bu astar dağ keçisi. Bu son derece hassas kabartmak düşük alerjenite vardır, ama aynı zamanda gücü, yumuşaklık ve ısınma özelliklerine. Böyle seçkin ve yüksek fiziksel özellikleri Kaşmir ceket pahalı ve çok hoş yapmak. Özellikle, tabii ki, kadınların gündelik yaşam, sade, zarif, minimalist ama rahat şık tercih edenler.

??????????? ?????? Clemens Ribeiro
Clemens Ribeiro
??????????? ?????? Matthew Williamson
Matthew Williamson

Kaşmir ceket - Bir ders özlü lüks - Moda

Ilkbahar ve sonbahar için şık şık

Hemen hemen her tarzı kendileri için seçebilirsiniz, böylece Modelleri, ceket ağırlığını Kaşmir. Bu günlük yaşamın sonbahar veya ilkbahar için uygun bir kruvaze ceket-ceket, olabilir, dışarı yılın herhangi bir zamanında serin kentte yürüyüşler ve akşam için uygun bir lüks uzun tarzı serin tasarım. Bu çeşitlilik, sıradan günlerde sıcak ve ciddi elbise tamamlayacak olmak Kaşmir ceket gibi böyle görünüşte basit giyim öğeleri, izin verir. Güzel bir gece elbisesi üzerine atılmış bir ceket, yerine yün veya diğer malzeme olağan modele göre daha şık ve uygun bir fırsat görünüyor İkinci durumda ise, kaşmir sadece görüntünün eline oynamak.

Kat bu tür faiz kadınlar için değil, aynı zamanda erkekler için değil, sadece büyük - her yıl Kaşmir ceket, özellikle en üst düzeyde, çok sayıda ev koleksiyonlarında görünür. Tasarımcıların koleksiyonlarında deve kaşmir palto rengi çok sayıda sundu. Bu şık tonları İtalyan ev Bally, sıkı erkeksi terzilik yumuşak kaşmir tezat bir başlık, marka Chloé ile geniş taraflı modeli gösterilen bir defile ve Bottega Veneta ele, askeri-stil bakın. Ayrıca ipek astar ve altın düğmeleri ile, bir yaka ve aynı renkte Alexander McQueen tarafından kesilmiş bir yuvarlak boğaz olmadan ince bir kat sürdürmüştür. Onlara ilginç kesim yatıştırır - Lider renkleri siyah ve tersine, kat mat vermedi gri vardı. Kaşmir askeri ile yün ceket - Heykel kaşmir modeli, Lainey de telaffuz Retro gösterildi Kaşmir: şık şık???????: ?????? ??? ve tavşan kürk Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ??????? -ukrasilo Matthew Williamson defile. Yine askeri hatırlatır yuvarlak omuzlar ve kollar kesilmiş edildi ¾ büyük boncuk ve kablosu Clemens Ribeiro siyah ceket. Jil Sander koleksiyonu bile düğmeleri gizlenmişti kayıt kırmızı ceket, çok sofu çıktı.

Kaşmir ceket - Bir ders özlü lüks - Moda

Özellikler giymek ve bakım

Kaşmir ceket başka olumlu özelliği - termal iletkenlik. Bu yün ve kaşmir sıcak olacak soğuk günlerde bu tip bir model giymek için izin verir, ama sokak çok soğuk değilse, kat sıcak olmayacaktır.

Şefkat kaşmir ürünün kullanımı ile ilgili bazı kısıtlamalar getirmektedir. Coat mükemmel serin günlerde görüntüyü süslemeleri, ama yağmur su kovucu ile yağmurluk ya da ceket çıkmak için seçmek daha iyidir. Sadece yıkanabilir yumuşak, makinenin vasıtasıyla elle yıkanır ve soğuk su ile can bazen hassas döngüsü olabilir. Ama özellikle sorun noktalar için ya da model renkli ışık ve saf kaşmir yapılmış ise tavsiye edilir kuru temizleme, bir ceket taşımak için en iyisidir.

Eugene Zhirkina


İlgili Makaleler
??????? ??????: ???????? ??????? ??? ???????? ?????????Örme kat: sonbahar gardırop için şık bir çözüm
??? ??????? ?????? ??????: ???????????? ??? ??????Nasıl bir kış ceket seçmek için: Kadınlar için Öneriler
??????? ??????: ??????????? ?? ??????Kadın palto: seçilmesi için bir rehber
??? ??????? ????? ?????? ?????? ??????: ??????????? ? ????????Eylem için bir rehber: sıcak kış ceket nasıl seçilir
Makalenin Etiketler:
  • ceket
  • Kadife takım elbise - şık, sportif
  • Bir pashmina giymek nasıl: fantezi bağlayın