Меню


??????? ??????? ????? Christian LouboutinSofistike taraftarları moda katılıyorum gerçeği şudur: giysi uygun olabilir, ancak aksesuarlar pahalı olmak zorundadır. Bu şekilde olması mı, herkes kendisi için karar verir, ama tam olarak ne aksesuarlar nefes, pahalı birçok tasarımcı tarafından onaylandıktan olmak hakkına sahiptir. Pahalı kadın ayakkabı giyen zevk için Kadın ayakkabıları: Bacaklarınızı daha ince yapmak nasıl??????? ?????: ??? ??????? ???? ???????? yaratma ve eşsiz görüntü korumak, bu tür alımlarda sadece kendinize bir yatırım olarak kabul edilir fazla yüz dolar vermek zorunda.

alt

Lüks bulundurma

Modern tasarım ayakkabı çeşitliliği çarpıcı. Tamamen ince askıları oluşan Laconic kadın sandalet, onlar hikaye efsane haline ayakkabı şirketi ünlü evi terk sırf bir ahlaksız miktarda yapabilirsiniz. Bazı moda ayakkabılar yer kaldırımda ya da kırmızı halıda değil diğer benzersiz çıktı onları sadece ayakkabı yapar nadir malzemeler kullanılan tasarım, takı tasarımı pahalı öğeleri, egzotik deri, ve sanat eserlerinden farklıdır.

??????? ??????? ????? Christian Louboutin
Christian Louboutin
??????? ??????? ????? Christian Louboutin
Christian Louboutin

Onların yerine - en sofistike koleksiyoncular dışında çeken yasaklayıcı maliyetleri aksesuar kendi benzerleri arasında. Sevgili bayanlar ayakkabı - sadece "odezhka" bacak değil. Bu gurur meselesi, statü işareti, isimler iyi bilinen birçok tasarım evleri, sahip bir on yıl daha hangi özenle ve daha oluşturulmasıdır.

alt

Ünlü markaların Pahalı ayakkabı

Christian Louboutin. Fransız tasarımcı Christian Louboutin tasarımı evlerin gitmek Ayakkabı - Bu moda yüksekliği, birçok talip için. Christian Louboutin ayakkabılar utanmadan ucuz markalar kopyalanan tüm diğer parlak kırmızı tabanları, farklı, ve aynı seviyede korku ustası borç ile, hangi hatta onun sevgili meslektaşlarım. Louboutin aniden kırmızı tabanı ile ayakkabı koleksiyonu piyasaya evin Yves Saint Laurent ile deneme kaybetti, ama muhtemelen çok üzgün değil. Her durumda, bu dünyadaki üreticinin en lüks ve sıradışı, zarif, ulaşılmaz ve pahalı ayakkabı onun marka ünü oldu.

??????? ??????? ????? Manolo Blahnik
Manolo Blahnik
??????? ??????? ????? Manolo Blahnik
Manolo Blahnik

Manolo Blahnik. Deli bir seri Kerry Bradshaw gitti Ayakkabı, aynı zamanda çok şık yüksekliği için ulaşamayacağı vardır. Bu, geleneksel marka için, Çıtçıt yanı sıra, bu ayakkabının fiyatı kategorisine de geçerlidir. Marka yetmişli beri var olan, ancak doksanlı yılların sonlarında sevilen dizisi yankıları bu güne kadar sona yoktur, onu tanıtım yaptı. Manolo Blahnik ipeksi parlaklık, zarif ayak, sadece belirli hava koşullarında takılabilir şık büyük toka ile kadınsı ayakkabı - Bu onun ayakkabıları yüksek maliyeti ile birlikte, marka ana dernek vardır.

??????? ??????? ????? Louis Vuitton
Louis Vuitton
??????? ??????? ????? Louis Vuitton
Louis Vuitton

Louis Vuitton. Louis Vuitton Ayakkabı yanı sıra onun çanta olarak bilinmemektedirÇanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şeyAma bu markanın ilgi ayakkabı biri, sürpriz ve hayal kırıklığına olmayacaktır. LV logolu çanta zamanla küçük değişiklikler oldukça ölçülü bir görünüm, farklı ve eğer durum ayakkabı ile iptal edilir. Louis Vuitton ayakkabıları, elbette, marka tat duygusu, karakteristik bağlı olduğu oluşturulması ve hayal ve mizah duygusu müthiş bir tasarıma farklılık ve. Tasarım ayakkabı Louis Vuitton önemsiz ve fiyat - expectedly yüksek.

??????? ??????? ????? Walter Steiger
Walter Steiger
??????? ??????? ????? Walter Steiger
Walter Steiger

Walter Steiger. Walter Steiger - İsviçre doğumlu bir adam ve meslek dünya. Bu ayakkabı tasarımcısı derece, çeşitli zamanlarda bir ayakkabı koleksiyonları oluşturmak için onu çeken Chanel, Oscar dela Renta, Calvin Klein, Nina Ricci, gibi dünyanın önde gelen moda markaları tarafından takdir edilmiştir. Walter Steiger marka sadece güzel bir kadın ayakkabı kanonik gösterimi ile trendleri birleştirerek, özgün bir görünüme sahip bir ayakkabı üretir. Yeni koleksiyon Walter Steiger tarafından ayakkabı çifti en az bin dolara mal olacak.

??????? ??????? ????? Jimmy Choo
Jimmy Choo
??????? ??????? ????? Jimmy Choo
Jimmy Choo

Jimmy Choo. Jimmy Choo - Malezya'dan tasarımcı, birçok moda ürünleri üreten, ama en pahalı kadın ayakkabı ile ilişkilidir. Film ve TV dizisinde popüler Jimmy Choo ayakkabıları, onların da bir alternatif krasnopodoshvennym haline gelmiş olan kırmızı halı üzerinde ünlüler tarafından giyilen "lubutenam." Fransız marka aksine, onun "tekne" ünlü ismi Jimmy Choo ayrılmaz yüksek topuklu zarif sandalet bağlıdır. 2003 yılında, Jimmy Choo ayakkabı sanatına katkılarından dolayı İngiliz İmparatorluğu Nişanı'na layık görüldü. Tabii ki, bu başlık her gün için normal bir ayakkabı veren kişiye ait olamaz.


İlgili Makaleler
????? ?? ??????? ??????? ? ????? ?????? ???? ? ????????Moda ve sağlık açısından yüksek topuklu ayakkabılar
????????? ????? 2014: ???????? ???????Düğün Ayakkabı 2014: Şık sırt
??????? ?????: ??? ??????? ???? ????????Kadın ayakkabıları: Bacaklarınızı daha ince yapmak nasıl
????? ??????? ????? ? ????: ????????????? ?? ????? ?????dünyanın en pahalı ayakkabılar: ayaklarının üzerinde mücevherleri
Makalenin Etiketler:
  • ayakkabı
  • Küçük göğüsler için moda mayo - her zaman bir çözüm vardır
  • Kot boyfriend tarzı: bazı sınırlamalar (15 sıradışı fotoğraflar)