Меню


???? ????? ??? ??????? ????Yeşil gözler için doğru saç rengi seçin - bu yüzden onların sahibinin doğal cazibesini vurgulamak. Yeşil gözleri bir günde temiz bir okyanus su gibi, zümrüt ve şeffaf büyüleyici, soğuk ve sıcak. Yeşil gözleri parlak ve koyu saç, hem soğuk ve sıcak gibi farklı tonları ile birleştirebilirsiniz. olasılıklar genişliği yanlışlıkla karıştı yapabilirsiniz deneyler için geniş bir alan, açılır. Senin tsvetotipa sopa tanınmış simalarından örnek almak ve tüm avantajlarını vurgulayan Kendi görüntü oluşturabilirsiniz.

alt

Yeşil gözleri ve koyu renk saçları

  • Saç Soğuk tonları - sessiz bir yaz

Koyu yeşil ya da ela yeşil renk tonu gözleri çok yaygındır. İlk bakışta, sakin ve bastırılmış algılanan belirgin değildir. Düşüncesizce bu tür gözler o daha az anlamlı ve daha derin hale onun parlak Zelentsy gösteren, doygunluk değiştirebilirsiniz farklı aydınlatma koşullarında, kahverengi için yanlış olabilir.

Bu yeşil gözleri genellikle serin tonları ile iyi uyum yaz tsvetotipu görünümü ile karakterizedir. Sizin yıldız işaretleri: Mila Kunis, Angelina Jolie, Evangeline Lilly, Kristen Stewart.

Doğal saç rengi bu aktrisler - küllü kahverengi saçlı, onlar çok doğal verilerden sapma değil, uygun.

Doğal cilt tonu oldukça soluk ise, ancak ifade pembemsi duygular olmadan, saç rengi boyama şeklinde bakır veya nadir ipliklerin doğal tonları tercih, kırmızı yönünde ayarlanabilir. Kırmızımsı ton saç gözlerinizi daha parlak yapmak ve stilini dönüştürecek.

???? ????? ??? ??????? ???? ???? ?????
Mila Kunis
???? ????? ??? ??????? ???? ??????? ??????
Kristen Stewart

cilt kızarıklığı eğilimi kırmızı tonları ile deneme olmamalı, bu açık kırmızı duygular olmadan kahverengi doğal gölgeler kalmak daha iyidir.

  • Doğal reddishnesses - büyülü çekicilik

Yeşil gözleri reddishnesses saç içeren bir parlak sonbahar tsvetotipa genellikle parçası olan Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Sen güzel bir resim korumak istiyorsanız. Soluk cilt ve yeşil gözleri ile doğal kızıl saçlı olarak, kırmızı tonlarında seçimi hemen hemen hiçbir kısıtlama var. Renk doygunluğunu değiştirmek, kendi türüne çerçevesinde kalın. Bakır, derin tuğla veya havuç neşeli tonları yeşil gözleri yeni yollarla parlaklık yapacak. Eğer karanlık ve aydınlık renkler kalın daha zümrüt yeşili gözleri veya doymuş dörtlü Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ????????-Yeşil. Ne zaman sıcak nötr tonları kesmek hafif-yeşil gözleri daha rahat bir ölçek benimsemelidir.

???? ????? ??? ??????? ???????? ????? ??? ??????? ????

Aynı karakteristik netlik akuamarin, turkuaz sınırındaki bir dokunuş ile çok parlak şeffaf yeşil gözlere uygulanır. Onlar ender doğal güzelliğini vurgulamak için sağ gölge seçiminde ihtiyaç doğal sarışın saçları ile savunmasız kızlar.

alt

Yeşil gözleri ve sarı saçları

  • Doğal Sarışın - Doğal kadınlık

Gri-yeşil - sarışın kız Doğal tonları da nötr beyaz veya yakın serin olması iyi, yeşil gözlü, vardır.

saç çok parlak ve güneşli, ama sıkıcı değil olmamalı.

İyi bir uyum doğal kalın ABD örgü ABD vurgular: doğallık doğru???????????? ???????????: ????????? ?????????????? veya saç kütlesi boyunca birkaç çok hafif neredeyse platin şeritlerin zorunlu dahil gelen açıklama. derece güzel doğal sarışın ile birlikte olan açık gri-yeşil gözleri - görünümü bu tip sahibi aktris Kate Hudson. Aynı gözler ve saç - kart Scarlett Johansson, kim her zaman inanılmaz sarışınlar şeklinde, ve Kate Winslet, kimin yeşil gözleri koyu, ancak doğal sarışın olan daha az dikkat çekici bir uyum içinde.

???? ????? ??? ??????? ???? ???? ??????
Kate Hudson
???? ????? ??? ??????? ???? ???? ???????
Kate Winslet
  • Sıcak Blondie - yumuşak romantizm

Bej, bal, ışık kahve, açık kahverengi farklı doygunluğu - her zaman mükemmel sarışın saç sıcak tonları ile kombine bataklık, yakın, sıcak, yeşil, daha kahverengi-yeşil renk gözler. Gölgede gözünde yeşil varlığını vurgulamak için, alt göz kapağında zeytin veya gölgeler eyeliner ifade yeşil kullanmanız tavsiye edilir.

???? ????? ??? ??????? ???????? ????? ??? ??????? ????

Göz ve saç Bu kombinasyon tarzı ve ifade yoksun bir doğal ortamda veya koyu gölgede Açık Kahverengi Blondie, kadınlar için idealdir. Görünüm bu nötr tipi neredeyse hatta yeşil gözleri ile yabancı bakabilirsiniz tüm stil çekicilik ya da doymuş kırmızı öldüren herhangi bir düz platin sarışın veya koyu kahverengi, acı asla.


İlgili Makaleler
????? ???? ????? ???????? ? ????? ??????: ???????? ?????????Kahverengi gözler için neler saç rengi uygun: yıldız görülecek
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????? � ???? ????????Yeşil gözler için uygun Ne saç rengi - tonları bir oyun
????? ???? ????? ???????? ? ??????? ??????: ???????????? ???????? ??????Mavi gözler için uygun Ne saç rengi: Görüntünün doğal güzelliği
????????? ???? ?????: ???????? ??????? ??? ????????? ? ????????Küllü saç rengi: sarışınlar ve esmerler için şık ağaran saç
Makalenin Etiketler:
  • saç rengi
  • Bakır saç rengi: bireysellik edinimi
  • Adım adım yönergeler: saç moda saç kesimleri üzerinde Ombre boyama almak için nasıl