Меню


???????? ?????????? ???????Kadınlar değiştirmek için seviyorum, bu yüzden korkusuzca bile deneyim, beceri ve dikkatli ihtiyacımız bunun bir kısmının, ile, onunla deneme eğiliminde. Bu öncelikle başarısız boyama ve zavivok sonra ya içler acısı durumda gelebilir, ya da büyük miktarlarda düşmesine, saç için de geçerlidir. Ama bunlar bile korku hikayeleri tasarruf ne olursa olsun isteyen, kendine güvenen bayanlar korkmuyoruz ve kendiniz yapın. Ana perma Perma saç - doğru bakımı işe?????????? ??????? ????? - ????? ?????????? ???? - Bir, hiç akıllıca uzun onun yıllar, kadın yaptı ve profesyonellerin tavsiye gerek kalmadan, yapmaya devam ediyoruz.

alt

Evde bir perma yapmak nasıl

???????? ?????????? ???????Curling önce, saçınızı sağlıklı ve güçlü ise saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Eğer ışık veya biozavivka istiyorsanız bu kural geçerlidir Biozavivka - bu saç için güvenli olup olmadığını??????????? - ????????? ??? ????????? ??? ??????Daha az zarar saç ve onlar için umurunda Hangi. Zayıflamış saç sebum yapısını koruyabilecek onlar için tasarruf prosedürü önce iki veya üç gün yıkamak daha iyidir. Kafa derisi hiçbir açık yaralar olduğundan emin olun. Onlar iseniz, perma yapamaz. Kulak arkasına cilt biraz neden, bir alerji testi harcayın. Olumsuz reaksiyon yoksa, kıvrılabilir başlayabilirsiniz. saç çizgisi cilt daha krem ​​korumak.

alt

Prosedürün Aşamaları

Öncelikli eylem saç uzunluğu ve onların durumuna bağlıdır.

 • Önce saç bigudi yapıyı koymak, ve daha sonra curlers onları vidalı olabilir. Bu yöntem, doğrudan denir. Başında kalış süresince saç maşaları kesinlikle en iyi yol değildir durumlarını etkileyen kompozisyon nemlendirmek için bir veya iki kez daha ihtiyacımız var.
 • Dolaylı yöntem - ilk hile, daha sonra bir sünger ile kompozisyon nemlendirin. Yani az hasarlı saçlar, bu yöntem curling kısa saçlı ve orta uzunlukta için idealdir.
 • Saçlarınızı uzun ise, kombine yaklaşım kullanın. İlk olarak, saç yaklaşık yarım uzunluğu ya da daha az uçlarından bir mesafede bileşim ile ıslatılır ve daha sonra sarılır ve terkip saça uygulanır.
 • Daha sonra, yalıtımlı bir plastik kap koyun, bileşim, yaklaşık 30 dakika boyunca muhafaza edilir. Zaman kıvrılma istenen yoğunluğuna bağlı olarak, 10 dakika artırılabilir veya azaltılabilir olabilir. Bukleler bir çift sökün - kıvrılmış saç nasıl göz atın. Sıkı ise, elastik, "kimya" iyi gitti. Sonuçları değerlendirirken, saçları her zaman arkaya daha berbat olduğunu akılda tutmak. Saçlı ön alanda sık sık onlara oksipital alanda saç çok daha fazla zayıflatır mekanik strese maruz olmasıdır. Eğer belirgin eşitsizliği önlemek istiyorsanız, ince iplikçik alarak, geri saç bükün.

alt

Temel Kurallar

???????? ?????????? ???????Boşluklar bırakın ve hızlı rüzgar ve ıslak saça kalkmayın - tüm iyi saç yapısını ıslanan ise Perm üniforma olacak. Düzgün, bir teli tutan izlamyvatsya olmaz güzel bir yumuşak curl oluşturan saç sarmak için önemlidir. Ne zaman bobinler rüzgar saç, kendi ekseni etrafında bükün, ya da sonunda curl sarmal olsun, ve farklı yönlere izlamyvaetsya bir kilit. Mümkün değil permalı Fix. Sen bukleler, tekrar büyümeye onları tıraş kadar beklemek zorunda kalacak, ve düzeltici amaçlı utjuzhkom uzanan düzenli gerekebilir.

Bu makaralar daha bertaraf edilmez hangi bir kimyasal bileşimi olan saç yıkama önemlidir. Yavaşça en az 5 dakika boyunca ılık akan su altında saçlarınızı yıkayın. Sonra da o 5 dakika için bir fixer uygulamak tekrar curlers kaldırmak ve 5 dakika tutun, sizin saç fixer koymak. Asidik göre bir alkali bir katalizör, az miktarda ılık su bileşimi ile durulayın. Temiz saç hafifçe havlu ile kurulayın ve bir besleyici kozmetik ve podlechivat efekti uygulayabilirsiniz. Bu işlem sırasında Pullu pul kapatmak Saçlarınıza parlaklık vermek ve onları mühür yardımcı olacaktır.

Saç bakımı için güzellik ürünleri Stok kadar Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? permalı. Saçınızı güçlü ve güzel kalmak yardımcı olacaktır profesyonel tedaviler ihmal etmeyin. Herhangi bir "kimya" - saç bir stres. Evde yapılırsa ve stres önemli ölçüde artırabilir.


İlgili Makaleler
?????????? ??????? ?????: ??????????? ????? ?? ?????? ???????Perm saç: güzellik yararına bilim potansiyeli
??? ???????????? ?????? ????? ?????????? ???????: ??????, ?? ????????Saçınızı geri yükleme permalı: Zor ama mümkün
?????????? ??????? ??? ???????? ?????: ??????? ? ????? ??? ???????????Kısıtlama olmadan Güzellik ve hacim: Kısa saçlar için Perm
??????????? ?????????? ???????: ????????????? ?????Radikal perma: seçici hacmi
Makalenin Etiketler:
 • perma
 • Radikal perma: seçici hacmi
 • Amerikan perma: dikkatsizlik ve doğallığı

??? ??????? ?????? ?????????Hacimli saçlar ile Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? Birkaç doğdu. Böyle saç şık, kadınsı olarak kabul edilir çünkü Genellikle yaşam boyu kadınlar, sizin saç yemyeşil hale getirmek için her şekilde arıyorlar. Doğanın onlar ince ve cansız olup olmadığını nasıl, saç toplu yapmak için? Soru, her kadının günlük bakım ve stil çalışmak için kendi yetenek ve istekli sayesinde karar verir.

Saç büyük görünmenize yardımcı bir kaç hile vardır. Onlar stilistler, uluslararası ünlüler kullanılır, ve onların örneğini takip ederseniz, bu hileler her kompleksi kullanmak için arzu edilir.

alt

Iç Vitaminler - dış güzellik

??? ??????? ?????? ?????????Içeriden Dengeli beslenme saç - en önemli faktör doğrudan saç stilleri miktarına dolayısıyla saç yoğunluğu etkileyen ve. Eğer diyet düşkün veya vücut kıllarının, emin geri kalanı için yeterli vitamin yoksa, sizin saç onlar olabilir daha az hacimli olacaktır.

, Sert bir diyet oturan Dur kalsiyum, magnezyum, çinko, B vitaminleri A, E ile günlük menü gıdalar zenginleştirmek ve B veya özel bir vitamin kursuna başlamak Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? saç. Yoğun ve hacimli - iki ya da üç ay sonra, yeni saç çok daha kaliteli olduğunu göreceksiniz.

alt

Bakıcı araçlar

??? ??????? ?????? ?????????Şampuan ve saç kremi - biz daha sık saçlar için kullanmak ne, bu yüzden en yüksek önceliği olmalıdır. reklam kampanyaları ile terfi şampuan ile saç hacmi, kazanmak için en yaygın yolu - bu kalınlaşma, saç şaft saran silikon ile gelir. Ama silikonlar saç yapısı içine dövülmüş ve nefes saç güçleştirir, ağırlık ters etki sağlayarak, onları birikir.

Eğer saç hacmini vermek istiyorsanız, doğru temizlik ile başlar. Parabenler ve silikonlar olmadan eczane ya da profesyonel marka üreticileri ve organik tabanlı araçları tercih edin. Balsam uçlarına orta uzunlukları alana odaklanan, kökleri için geçerli değildir.

alt

Kurallara Döşeme

??? ??????? ?????? ?????????Saç hacminin oluşumu ve bakımı size yıkandıktan sonra hemen onları koymak nasıl bağlıdır. Eğer kısa saç ya da orta uzunlukta varsa, daha fazla derinlik süzgün, uzun çok daha kolaydır vermek nedeniyle kendi ağırlığı olduğunu.

Yıkadıktan sonra, iyi bir havlu ile kurulayın ve saç sprey çizilmeye ucu bölgesi serpin. Kök kısmında konsantre, hacim için saç köpüğü uygulayın. , Saç kurutma makinesi, kuru saçları fırçalama kökleri onları kaldırma ile Silahlı, başını aşağı eğdi. Tamamen saçınızı kurutun emin olun - Islak ipliklerini hızla düşmek, ve hacim değildir.

Eğer herhangi bir saç oluşturduğunuzda hemen hemen hepsi saç yağlı hale beri, stil kremler, jeller, macunlar, bonbonlar, silinmez losyonlar çöp, ve bir kaç saat ipliklerini buz sarkıtları asmak. Gün boyunca hacmini bakmak saç mı. Sen kökleri doğal bukleler ve kaldırma yayınlanan sahip, ipliklerini rüzgar, ve sonra saçlarıyla yaptığı gibi gün boyunca, saç kesimi sönmeliyiz olduğunu önemsemeden, bir at kuyruğu ya da hacim düşük ışın bunları düzeltebilirsiniz.

alt

Cilt boyama

??? ??????? ?????? ?????????Doğru saç boyama teknikleri seçme görsel onlara gerçekten daha büyük yapmak. en kolay yolu saç hacmi görsel hale getirmek için - renk altı ila sekiz tonları birleştiren kalın örgü,. Sarı saçlı, her zaman büyük karanlık görünüyor - bir aksiyom. Ancak koyu renk saçları doğal boyama ile güzel "yele" dönüştürülebilir.

Vurgulama ve renklendirme, kullanılabilecek dikey saç boyama teknikleri, ve diğer ekipmanlara ek olarak. Dikey veya yatay hacimli bukleler bukleler ile birleştirildiği açık uçları koyu kökleri geçiş, popüler Ombre ile, bir lüks saç etkisi yaratmak mümkün.

alt

Uygun Bakım

uzun saç, daha zor hacim ve onlar tutun daha problemli verir. Saç doğal yoğunluğuna sahip değildir ve güzel saçlar, toplu istifleme Kefalet gitmek mümkün değildir yoksa - saç kesimi katmanları, her katman görsel diğerinin üzerinde yükselir şekilde bir saç kurutma makinesi koyabilirsiniz. hacim eklemek için en kolay yolu dörtlü tasarlanmamıştır Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ????????Ve bir özenle şekillendirilmiş ipuçları değil düz omuz bıçakları saç, saç kesimi ve "kaskad", kademeli.

Saç hacmini bulma patlama hakkında unutmayın. Alnına ve tapınaklar Kilitler, saçları güzelce yumuşak kadınsı yüz çerçeveleme ipliklerini dönüşümü mümkün kaldırdı kökleri ile fırçalama koydu.


İlgili Makaleler
?????????????? ???????: ?????????? ???????? ?????? ????Uzun döşeme: güzel saç modeli her gün
??????? ????? - ??? ??????? ?????Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl
??????? ????? - ?????? ?????? ???????????? ????? ???? ?????? ????????Saç şekillendirici - en fazla üç farklı bileşimlerin neden kullanmaz
????????? ??????? ?????: ??????? ?????????Mükemmel tasarım: stilistler sırları
Makalenin Etiketler:
 • saç şekillendirici
 • Salon ziyaret olmadan lüks hacmi: saç barrette güçlendirmek için nasıl
 • Nasıl bukleler utjuzhkom: styling yeni yolları

???????? ??? ????? ? ???????Saç günlük çevre yıkama, penye, kötü çevre ve saldırganlık gelen strese maruz. Bukleler güzelliğini ve sağlığını geri yüklemek için her zaman yeterli düzenli bazen daha hızlı ve nişan kurtarmak gerekir, kaliteli ve pahalı şampuanlar, klimalar ve maske kullanmak değildir. Saç ampul için Vitaminler saç köklerinin hızlı yenilenmesini, bir kaç ay içinde devlet saç yansıtılır olacağını iyileştirilmesi kafa derisi durumunu destekler.

alt

Alfabe sağlık saç

Saç düzenli yemek ve takviyesi sağlamak için gerekli olan, sağlıklı, parlak ve elastik kalır. Birkaç farklı vitaminler o saç doğrudan etkilenen ve onların varlığı veya eksikliği durumlarını bağlıdır. Bu vitaminler günlük diyet dahil etmek gereklidir Diyet: Gıda, sen yapamazsın hangi olmadan?????? ???????: ????????, ??? ??????? ??? ?? ????????Tek başına ya da kombinasyon halinde - Ama bu saç bakım vitamin kapsülleri elde etmek için tavsiye edilir.

Vitamin A, E, C, ve D kusursuz cilt, saç ve saç derisi için temel çerçeve vardır.

A vitamini, E vitamini ile birlikte çalışır, C vitamini, kalsiyum ile birlikte mükemmel bir antioksidan ve D olarak bilinen saç olur Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? ve kafa derisi, saç köklerini güçlendirmek ve kepek mücadele. Bu serideki en önemli rolü grubu B'nin vitaminleri tahsis Bütün bu vitaminler, saç üzerinde terapötik bir etkiye sahip

alt

B vitaminleri B - baz güzel saç

Bu grup, bu grup alopesi donukluk ve kepek çeşitli saç problemleri için özel bir vitamin ve mineral kompleksi ararken bakmak için iç ve dış mekan kullanımı için herhangi bir vitamin kompleksi temeli olduğunu.

B1 Vitamini (Tiamin) rejenerasyon, B3 (PP veya nikotinik asit) süreçlerine dahil yeni saç, B2 (riboflavin) büyümesini, kafa derisi üzerinde olumlu etkisi uyarır. Entegre ve saç durumuna yönettiği aksiyon Vitamin B6 (piridoksin) B12 (cyanocobalamin) var.

Yukarıdaki vitaminler Tüm eczane sıvı ampul bulunan ve bir ev saç vitamini kokteyli oluşturmak olabilir. Süt, ot, rejenerasyon için yumurta preparatlar - B vitaminleri bir şişeye ya da geleneksel şampuanlar veya hazır yüz ya da (örneğin, B1, B2, B6, ya da vitamin A, E, B1 ve B12) kombinasyon halinde eklenebilir ev pişirme demektir saç.

Evde tedavi size uygun değildir, ve yenilikçi tasarımları trichology kullanmayı tercih ederseniz, kafa derisi ve saç uygulanır ampuller, saç için hazır dengeli vitamin kompleksi satın almanız gerekir.

alt

Saç ampuller için konsantre vitamini formülasyonlan

Eczane ağları ve tıbbi kozmetik markaların bileşimlerin ihtiyacı olan saçlar için ara vitaminler. Bu tür varlıkların maliyeti değişebilir, ve bu böyle hormonal alopesi veya sebore gibi ciddi sorunlar varsa, saç için ucuz bir vasıta satın alma, sahte yanılsamalar beslemek için önemlidir Seborrhea - Tedavi karmaşık, ancak zorunlu değil??????? - ??????? ?? ???????, ?? ????????????. Vitaminler kapsüller sabit yağ olabilir, ve kaybın önlenmesi, tedavi güzellik korumak için, ve etkinliği, bir kural olarak yüksek oranda konsantre edildi ilaçlar, her zaman maliyet yansır.

alt

Saç ampul için etkili araçlar

 • Aktivatör yoğunluğu ve saç büyüme Besleyici Densifique

Profesyonel kozmetik Fransız markası Kerastase saç büyümesini ve onların kalitesinin artırılması arttırmayı hedefleyen etkin bir araç üretir. Kök hücrelerin aktivasyonunu etkileyen vitamin B3, B5, B6 ve geliştirme laboratuarı Stemoxydine®% 5 bir parçası olarak.

 • Silinmez konsantre saç Teana «Ariadne. H5 "

paketin on şişeleri - bu karmaşık saç üreticisi büyümesini artırmak ve hacim saç vermek için sadece bir ders gerektirir savunuyor. Ginseng ve dulavratotu, deniz proteobakteri enzimlerin hazırlanması ekstrelerinin bir parçası olarak.

 • Phytho Paris serum vitamin PhytoCyane

Serum şişeleri güçlü bir bileşim içeren de, saç büyümesini hızlandırmak bunların yoğunluğu ve saç hacmini artırmak yanı sıra, gri saç geciktirmesi için yardımcı olur.

 • Saç Folyline Yüksek protein Saç Kliniği Ampul için Proteinler

Bu ampuller saç keratin bazlı çalışma - onlar oluşmaktadır hangi saçlar için en önemli protein. Keratin ampul yönlü eylem vardır. Onlar kafa derisi sürtünme, yıkama sonrası uygulanan ve saç uzunluğu boyunca dağıtılan gerekir. O 5-10 dakika için plastik örtü ile saç gizlemek için gerekli verimliliği artırmak için fırsatlara, daha sonra ılık su ile durulayın. (Oniki şişeleri adedi) Bu aracın ara sıra kullanımı sadece saç gövdesine geri, içeriden ve kalınlaşma gelen iyileşmek, ama aynı zamanda bize içeride uzun renkli saç pigmentleri tutmak için izin.


İlgili Makaleler
?????????????? ????? - ?????????? ????????? ????Saç Restorasyon - canlılık verir
????????? ????? - ?? ?????? ??? ?????Jant kilitleri - sadece yıldızlı için
???????? ??? ?????: ?????? ??? ??? ?????Saçlar için Vitaminler: neden önemlidir
??? ???????? ???? ????? - ????? ?????? ?????Saç büyümesini hızlandırmak için nasıl - genler karşı bilimi
Makalenin Etiketler:
 • saç büyüme
 • Orta saç bukleleri: kadınlık özünü
 • Dış her türlü Karamel saç rengi

???? ?????Modern saç maşası, eski Hollywood'un klasik renk yıldızlı dalgalar yarattı hangi ile styling, ısı maşa ile ortak bir şey var. Bu dalgalar, güzel görünüyorsun, ve bugün hala eski tarzı benzer saç olmasına rağmen, o günlerde sıcak şekillendirme maşaları ilkel teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen, ve tam anlamıyla saç yakıldı. Bugün pazar ihtiyaçlarına ve bütçesine bağlı olarak, kullanıcı makul bir fiyata uygun bir curling seçebilirsiniz böylece türleri, çok sayıda ve çeşitli ploek.

Curling - dalgalar veya bukleler yaratır ile saç şekillendirici aracı ısıtır. Doğrudan kıvırmak saç kıvırma olan kısmı - o istenilen şekil vermek için saç sarılır ısıtma çubuk vardır. Curling kullanmak kıvrık ne tür bağlı olarak, gevşek dalgalar, elastik bukleler ya da spiral bukle yapabilirim. ince çubuk kıvırma, daha yoğun kıvrılabilir olacaktır. Açık bir şekilde dekore edilmiş spiral bukleler elde etmek için, bir spiral curling kullanmanız gerekir. Bir ısıtma silindirinin tüm uzunluğu boyunca özel oluklar vardır.

Türleri ploek - Kendi güzellik enstrüman seçin

Çeşitleri ploek

Curling sadece oluşturmak bukleler türüne göre değil sınıflandırılan, aynı zamanda kıvrık yüzeyini kaplayan malzeme. Ya da krom kaplı çubuklar saç mil olduğunu ganimeti açar ve saç kurur gerçeğine katkıda pozitif iyonlar üretir. En ucuz - Bu nedenle, krom kıvırma için. Bu tip Curling nadiren ısıtmalı şekillendiriciler kullanmak isteyenler için tavsiye edilir.

 • Onlar daha eşit ısı, ve daha iyi ısıyı çünkü altın veya karıştırarak saç kıvırma için gerekli zamanı azaltarak, biraz daha iyi krom titanyum kaplı.
 • Krom ploek ploek ve altın kaplama aksine, teflon kaplama ile karıştırarak, saçları koruyan bir mekanizma var. Teflon kıvırma saç yandı önler. Ancak, kaplama gibi bir kıvırma demir olumlu etkisi inkâr, zamanla eskitmek olabilir.
 • Onlar saç daha iyi sağlık tutmak için izin gibi seramik ve turmalin kaplama ile Curling ütüler, hem kullanıcılardan ve stilistleri tarafından çok iyi değerlendirmeleri olsun Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????. Onlar saç yumuşak olur neden saç şaftının pozitif yükü püskürtmek negatif iyonlar verir.
???? ?????

Türleri ploek - Kendi güzellik enstrüman seçin

Özellikler kıvırma

Ne olursa olsun aracı yapıldığı malzeme, geleneksel bir kıvrık çubuğa olarak görünür. O ısıtmalı çubuk olsa bile, plakaları işlemek için izin veren bir kolu vardır. Bazı saç maşası değiştirilebilir farklı ekleri mevcuttur. Olası bir ek parça 2 - 8 5 santimetre, 1 arasında bir çapa sahip bir spiral dişli çubuk. Normal düz çubuk farklı boyutlarda bukleler veya dalgalar oluşturmak için olanak sağlar. Kıvırma ve mağazalar büyük bukleler tercih edenler için büyük çaplı, ise Tipik olarak, bukle maşaları, 05-25 Ocak santimetre çapa sahip. Saç sabitleyen veya Kelepçe saç düzleştirici olarak hizmet vermektedir Saç düzleştirme - unutulmamalıdır ne??????????? ????? - ? ??? ?? ??????? ???????? - Bu aletle kullanılabilecek standart bir meme aynı zamanda. Bir kıvrık demir seçimi, sıcaklık kontrolörü olan biri için bakmak, böylece ısıtma derecesini kontrol edebilirsiniz.

Ucuz modeller sadece "yüksek" veya "düşük" sıcaklık yüklemek izin ve daha kaliteli modelleri size ihtiyacınız tam sıcaklığı seçmenizi sağlar. Bu kolayca kıvırmak değil, ya da ince, ısıya duyarlı saç varsa, sıcaklığı düşürmek kaba saç, varsa bir üst sıcaklığını ayarlamak için izin verir. Bu modeller 50 ila 200 derece kümesi ısıtma sıcaklığını sağlar.

Türleri ploek - Kendi güzellik enstrüman seçin

Uyarı

Olursa olsun maşası kullanın ne tür kendi saç sağlığını riske yoktur. , Herhangi bir levha kullanarak kıvırma veya saç düzleştirme demir önce Saç demir - Güzellik fedakarlık gerektirir?????? ??? ????? - ??????? ??????? ?????Onlara losyon neden veya ısı koruyucu serum stil, kıvrılmasına saç hazırlayın. Ayrıca sıcak şekillendirme araçları haline uygulamadan önce dikkate saçınızın durumunu almalıdır. Eğer boyalı veya kimyasal saç kıvrılmış varsa, bu araçları kullanmadan önce dikkatlice düşünün, ya da en azından seyrek bunları kullanmak. Her gün saç maşası kullanmaya karar verirseniz, seramik ya da turmalin kaplama ile kıvrık demir satın. Onlar pahalı olabilir, ancak saç daha sağlıklı ve daha güzel olacaktır.

???? ????????? ?????

Türleri ploek - Kendi güzellik enstrüman seçin

Uyarılar ve İpuçları

Eğer her kullanımdan sonra temizlemek için bir alışkanlık haline yoksa, plakalar üzerinde birikir saçınıza koymak şekillendirme ürünleri. Isı saçınızın alır önce bu baskında yoluyla gitmek zorunda, çünkü herhangi bir baskın, istenmeyen sonuçlara yol açar. Eğer maşası ile tamamladığınızda, kapatmak ve ağdan çıkarın. Bir kaç dakika için kıvırma serin verin ve biraz sıcak olduğunu kontrol edin, ama çok sıcak değil. Yanmak için değil, böylece maşası kullanırken dikkatli olun.

Nemli bir kağıt havlu silindir kıvrılmasını plak çıkarmak için. Kıvırma, oda sıcaklığında ise, zahmetsizce üzerinde kalan herhangi bir stil ürünleri temizleyin olacaktır. Kıvırma bir tasarruf uzun süre veya inatçı plak varsa, sen pamuk sürtme alkol veya tırnak cilası çıkarıcı sıvı kasten, temizlemek gerekir. Bu maddelerin herhangi iyice saç spreyi ya da serumdan plak çıkarmak. İşiniz bittiğinde, kalan solvent çıkarmak için nemli bir kağıt havlu ile bir bukle demir ile tekrar silin.


İlgili Makaleler
?????? ??? ?????: ?????????? ????????????? ? ????Curling Saç: doğru kullanımı ve bakımı
????? ??? ??????? ????? � ??? ??????? ?????????? ??????Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için?
????????????? ????? ??? ??????? ????? ??????? ??????? ???????? ?????Elektrik saç maşaları saç hayallerini yapmak
???????????????? ????? ??? ??????? ?????: ????????? ??????Profesyonel saç maşaları: Ciddi yaklaşım
Makalenin Etiketler:
 • saç maşaları
 • Yaz için 9 basit saç modelleri
 • Spiral bukle - avantajları ve önleme