Меню


 • Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış
 • Temel gereksinimler

???????? ??????? ???????? ??????????

Temel gereksinimler

Çanta, yanı sıra ayakkabı, bir kadın çok olamaz. Ve ikisi de adil seks oldukça değişken olduğunu, farklı kıyafetler ve ruh maç ve var. Ama akşam gündelik yaşamda ve çanta bir aksesuar olarak çanta dışında farklı görevleri gerçekleştirmek. "Gündüz" torba, biz tanıyoruz gibi, daha sık akşam çanta değil ayrı bir aksesuar olarak konuşan, elbise renk ve stil maç yükümlü değildir daha Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ???????. Çok daha yüksek gereksinimleri karşılaması gerekir.

Akşam elbise her zaman günlük daha büyük bir şıklık ile karakterizedir. Ama sırayla belirli kuralları takip etmelidir dışarı değil saygısızlık moda editörleri layık şık bir şekilde almak için. Onlar karmaşık ve süslü değil, ama lezzet gerektiren, bu durumda çok fark olduğu yokluğu ve çarpıcı bir çanta ile mükemmel elbise yanlış kombinasyonu şık bir suç haline çevirmek için tehdit ediyor.

Bir akşam çanta için temel gereksinimler:

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış - Temel gereksinimler

Minimalizm

???????? ??????? ???????? ??????????Bu renk ve dekorasyon hacimlerde görünmelidir. Bu tanımına uygun çanta tüm dünyada çok onur kadınları "tüm taşımak Gözat" bir sır değil, ve onlar yıllardır kendi popülerlik kaybetmek yok. Sadece akşam cep telefonu, anahtarlar, toz, ruj - bu bir çanta koymak, modern kadını ihtiyacınız olan her şey var - oldukça sert çalışma hafta içi daha boş olduğunu.

O ciddiyet ve gizem akşamları ve geceleri ile birlikte çok soluk sesleri değil, çünkü metalik altın veya gümüş seçerseniz çanta, derin ve zengin renk kullanılmış olması arzu edilir.

Ağırbaşlı vesilesiyle rağmen, şık ve zarif bir takı bolluk ile kendinibeğenmişliğini kesintiye olmamalıdır. Dışavurumcu toka debriyaj, yay veya ek süslemeleri ile mahalle tolere etmeyeceğini toka. Böyle kürk gibi farklı parçaları, Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ??????? ve taşlar gibi aynı anda takı ilave bir kısım varlığı ile çeşitli renklerde bir kombinasyonu gibi, bir çanta yüzeyi üzerinde bir araya olmamalıdır.

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış - Temel gereksinimler

Elbise ile Uyumluluk

Genel tarzı, renk, dekorasyon, doku - uyum için ara farklı düzeylerde yapılmalıdır. Renk çanta veya aksesuar ile herhangi bir renk elbise ile kombine edilmelidir. payetler zaten tuvalete mevcut yalnızca çanta bulurlar saçak, kürk, - aynı süslemeleri hakkında söylenebilir. Akşam çanta yapımı tarzı, hakkında unutmayın: Sadece net geometrik çizgiler ve zengin renkler 50'li ile kıyafeti gibi, timsah derisi bir kavrama ile yerde bakacağız 20'li tarzında Elbise - "takı" ile çanta.

Akşam çanta: küçük boyutlu - büyük çıkış - Temel gereksinimler

Stilemaniya

???????? ??????? ???????? ??????????Özlü bitirmek Klasik debriyaj - zaman şüphe bu kendi tadında, makul bir seçimdir. Debriyaj - akşam çanta iyi versiyonu, son zamanlarda moda Olympus dönen. İlk akşam debriyaj kendi kanonik formları sıkışmış ve biz bir partiye gittiğini fashionistas, avuç belirtilen yumuşak deri yorumunda izledim. Şimdi gelenekler o kadar değişmez görünmüyor ve çanta Akşam diğer seçenekleri bir sürü içerir.

en acil Gece Çantası 2010 - deri, saten, ipek yapılmış sağlam bir vücut ile debriyaj İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ?????????? veya bol dekorasyon taşlarla. Zarif minimalizm sevenler için, ele rahat oturan bir görünmez fermuar ile minyatür yumuşak çanta çanta. Parlak kumaş altın veya gümüş rengi ile böyle bir çanta özellikle etkileyici görünüyor, moda ve rugan seçenekleri kalır.

O taşları, küçük kristaller ve büyük takı parlaklık - gündüz giyilir olanlardan akşam için aksesuarlar ayıran özelliklerden başka. Bir kadın kendi parlaklık kısmi ve onun tuvalet elbise veya süs onların varlığını gösteriyorsa, "takı" çanta - bu mükemmel düşünceyi tamamlayan ihtiyaç vardır. Sen ince gevşek debriyaj veya toka veya kalem-zinciri ile dekore hassas çanta dekorasyon seçebilirsiniz. Minodery üzerinde moda yayılması ile çok popüler son.

moda 2010 zirvesi retro tarzı zinciri ile handbag - bir kilit veya Velcro ön veya üstünde bir kale ile bir reticule şeklinde.

Eugene Zhirkina


İlgili Makaleler
????? Louis Vuitton - ???????? ????????????Çantalar Louis Vuitton - kıskanılacak popülerlik
????? Prada ??? ???????????? ?????????Prada çanta sanat eseri vardır
?????? ?????Moda çanta
????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ???????Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey
Makalenin Etiketler:
 • Çantalar
 • Düzeltici iç çamaşırı - korse modern bir alternatif
 • Minyatür Lüks: akşam çanta

 • Orijinal ve lezzetli - şarap ile Tarifler
 • Mezeler
 • Tatlılar

Şarap ana yemekler için tarifler

Şarap, özellikle et pişirme durumunda hissettim herhangi bir çanak baharatlı lezzet ekler. Zor bir kişinin, tabii o şiş sevme değil gelip bir vejetaryen, olmadıkça Shashlik?????? Tavuk uyluk ya da şarap şarap turşusu.

Galeri
???????? ? ????? ????
 • Beyaz şarap Tavuk
?????? ? ????? ????, ?? ????????, ?????????? ? ???????
 • Beyaz şarap, krema, tarhun ve mantar Tavşan
?????, ???????????????? ? ?????????
 • Liman şarap karamelize Ratti,
???????? ? ????? ????
 • Beyaz şarap Sosis
?????? ??????? ? ??????? ????
 • Kırmızı şarap Domuz snouts

Devamını oku Tatlılar

 • Doyurucu ve hafif bir öğle yemeği: karides ile Gazpacho
 • Sebze ile Tatlılar: beklenmedik güzellikler

 • Orijinal ve lezzetli - şarap ile Tarifler
 • Mezeler
 • Tatlılar

Şarap Tatlı tarifleri

Şaşırtıcı tatlılar kokulu şarap birkaç damla eklenmesi ile hazırlanabilir. Mükemmel davranır misafirler için uygun hamur işleri ve meyve kokteylleri gibi olabilir.

Galeri
????? ? ???? ?? ???????? ? ?????
 • Baharat ve peynir ile şarap Armut
?????? ? ?????? ?????, ????????? ? ??????? ?????
 • Keçi peyniri, çilek ve kırmızı şarap ile Tatlı
????????? ? ????????, ??????? ? ??????????
 • Mavi peynir, incir ve liman şarap Pannakota
??????? ? ????? ?????? ????? ?? ????????
 • Baharatlar ile beyaz şarap soslu şeftali
?????? ? ????? ?????? ? ??????????
 • İki peynir ve liman şarap Tatlı
?????????? ????? ? ????? ?????
 • Beyaz şarap ile badem kek
?????? ????? ? ????? ? ?????????? ?????????
 • Şarap ve çikolata dondurma ile Baharatlı Armut
??????? ? ????????? ? ??????? ?????
 • Çilek ve tatlı şarap ile Verriny
??????????? ? ????? ?????
 • Beyaz şarap ile Kanestrelli
1 2
???????? ????????? ???????
 • Soğuk meyve sabayon


 • Doyurucu ve hafif bir öğle yemeği: karides ile Gazpacho
 • Sebze ile Tatlılar: beklenmedik güzellikler

 • Cilt tipine odak: Sağ yüz toniği nasıl seçilir
 • Seçim

????? ??? ???? ?????

Yüz için doğru tonik nasıl seçilir

Yüz Toniği - kesinlikle yeri doldurulamaz kozmetik: Sadece tonik sadece yıkama kaldırmak için çalışmaz cildinizin kalıntı kaldırabilirsiniz. Aslında, tonik kullanımı - cilt bakımı sürecinde önemli bir aşama, çünkü cilt yıkandıktan sonra genellikle kuru olur ve tonik sadece etkin gözenekleri temizler, aynı zamanda cildin nem kaybetti, sesi dönmek ve cildi yenilemek için izin verir.

Farklı olabilir kişi için başka bir kozmetik cilt bakımı bileşimi formülü tonik olduğu gibi - bu tüm kullanım amacına bağlıdır: diğerleri aynı anda rol ve nemlendiriciler faaliyet sırasında bazı araçlar, sadece temizlik ve tonlama için tasarlanmıştır. Bazı ürünler kullanılmış ve nasıl antiseptik edilir. Yüz toner sakinleştirici etkisi vardır, cildin daha düzgün, pürüzsüz, elastik hale, genişlemiş gözenekleri daraltmak yardımcı olur. PH, yüz Toner cildin normal pH neredeyse aynı olduğu için, bu tür kozmetik cilt geliştirmek için yardımcı olur Nasıl genç ve çekici görünmek için evde cilt geliştirmek için??? ???????? ???? ???? ? ???????? ????????, ????? ????????? ?????? ? ???????????Doğal asit dengesini korumak.

Eğer kozmetik para harcamak önce, her zaman cilt tipini düşünmelisiniz - ve yüz toner istisna değildir. Ayrıca, cilt tipine ve sorunlara tonik randevu bağlı olarak farklı olabilir: yağlı cilt tonik sahipleri, yağlı, dar gözeneklerin kurtulmak yağ bezleri normale ve kuru cilt sahipleri olsun yardımcı olacaktır - Vadesi nemlendirici maddeler su kaybını telafi etmek için. Hassas ciltler için tonik cildin soyulması ile sorunu çözmek mümkün sakinleştirici, canlandırıcı etkisi vardır.

güzelliğin en yaygın tür - normal ciltler için tonik, ana işlevi - artıkları, nemlendirici, tonlama cilt temizliği. Dayanak formülleri gibi araçlar - Farklı beslenme ve nemlendirici maddeler: Bitki özleri, vitaminler, mineraller. Kozmetik alkol içeriğine dikkat etmelidir normal ciltler için tonik seçerken: Bu 5% geçmemelidir. Ve formül tonik parçası olan alüminyum oksit, cildin yenilenme sürecini uyarır ve ölü deri parçacıkları pul pul.

Yağlı ciltler için% 5, 30 ve özel paspas maddelerin bir alkol içeriğine sahip bir tonik seçmek en iyisidir - bu, yağlı kurtulmak için yardımcı toz ve kiri "toplama" yağlı cilt temel sorun sahipleri haline genişlemiş gözenekleri, dar edecektir.

Sağ yüz tonik seçmek için nasıl: Cilt tipine odak - Seçiniz

Yağlı ciltler için Toner

Kozmetik seçimi özel dikkat sorunlu cilt sahiplerine ödenmesi gerekmektedir. Cilt çok hassas ya da kuru, tahriş veya pullanma eğilimli Örneğin, doğal yağlardan oluşan bir tonik, seçmek en iyisidir. Nemlendirici ve iyileştirici özellikleri kayısı çekirdeği yağı veya üzüm yağı, shea yağı, zeytin yağı Zeytinyağı: yararlı özellikleri????????? ?????: ???????? ????????Kakao yağı. Seramid, trigliserid, squalane: - Bir tuş çok hassas ciltler için tonik formülü eleman lipidler, cildin doğal nem dengesini korumak. Ayrıca, üreticileri genellikle vitamini tonik bileşimi içerir Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? E veya alfa-tokoferol - lipidler üretimini uyarır cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirir ve dış ortam stres cildin daha az eğilimli hale etkili bir antioksidan ve pantenol (provitamin B5),.

% 50 kadar - cilt akne veya sivilce eğilimli ise, yüksek bir alkol içeriği ile yüz toner seçmek en iyisidir. Bir formül tür fonlara dayanarak - özel dezenfektan ve anti-inflamatuar maddeler yanı sıra, bitki özleri şifa ve yatıştırıcı özellikleri vardır. Buna ek olarak, yağlı ya da akne eğilimli cilt için tonik bileşim içinde en yaygın katkı maddelerinin biri - alfa ve beta gidroksilovye asit: salisilik, laktik, glikolik asit, doğal bir cildin yenilenme sürecini ve ölü deri hücrelerinin ayrılmasını teşvik eder. Yağ bezlerinin etkili düzenleyiciler iken, bu maddelerin cilt yağlarının dengesini normalleştirmek için yardımcı olur.

Tatyana Smirnova


İlgili Makaleler
????????????? ? ?????????: ?????????????, ?????????????, ????? ???????????Kozmetikte fenoksietanol: neredeyse vazgeçilmez, pozitif, negatif
???? ??? ???? - ??? ??????? ?????????? ?? ???? ?????Banyo köpüğü - beş dakika içinde neşelendirmek için nasıl
?????????: �?????????� ????????????? ????Kişilerin vurgulayıcı "sihirli" dönüşüm
????????: ?????? ??????????? ?????????? ????Kapatıcı: cilt kusurlarını gizlemeye Öğrenme
Makalenin Etiketler:
 • bakım ürünleri
 • Kozmetik parabenler: Ana Kozmetoloji Sürgünleri
 • Akne mücadelede Tıbbi maskeler yardımı

 • Mineral makyaj Faydaları - açık bir gerçektir
 • Haysiyet

??????????? ??????????? ?????????

Mineral kozmetik Beş avantajları

Mineral makyaj - Yeni bir akım dekoratif kozmetik alanında eğilim, aynı zamanda avantajları ile ürünlerin değil sadece. Mineral makyaj doğada bulunan ince öğütülmüş minerallerden yapılır, ve kozmetik en geleneksel yollarla bulunabilir zararlı, zehirli kimyasallar içermez.

Çok popüler mineral makyaj ancak son zamanlarda kullanmaya başladı olmasına rağmen, aslında, o San Francisco yetmişli çağında ortaya çıktı. Yakında mineral makyaj faydaları takdir ve dünyanın geri kalanı, ve mineral dayalı bugün farklı kozmetik kozmetik markaların yüzlerce üretmek. Mineral makyaj cilt sağlığına önem ne kadar profesyonel makyaj sanatçıları ve sıradan kadınları takdir Cilt sağlığı - Vücudun devletin bir göstergesi???????? ???? � ????????? ????????? ?????????.

 • Mineral makyaj yaratma süreci, geleneksel kozmetik oluşturma temelde farklıdır - ince öğütülmüş mineral onun sonbaharda temeli, bu tür kozmetik yapma cilt çok daha kolay ve daha iyi okşamalarla olduğunu. Buna ek olarak, cilde küçük mineral parçacıkları sayesinde özel bir güzellik ve parlaklık alır. çinko oksit, titanyum oksit, mika - mineral makyaj kilit bileşenleridir.
 • Mineral kozmetik Tüm araçlar olan kompozisyon cilt tahrişine neden ve en geleneksel kozmetik ürünlerinde bulunan zararlı kimyasallar içermez daha "saf" formülleri vardır. Birçok dermatolog alerjenler içermez hassas cilt kullanımı sadece mineral makyaj sahiplerine tavsiye nedeni budur.
 • Mineral makyaj önemli avantajlarından biri kirletmez ve gözenekleri tıkar olmamasıdır. Ancak, geleneksel kozmetik olduğu, makyaj iyice çıkarılmalıdır yatmadan yıkama ve cildi nemlendirici önce.
 • Nedeniyle dahil mineral makyaj doğal maddeler bu tür kozmetik çok daha uzun cilt üzerinde sert, yoğun bir tabaka oluşturmadan cildi sopa.
 • Sanılanın aksine, mineral makyaj fiyat açısından oldukça erişilebilir. Çok makul bir fiyat için, geleneksel kozmetik daha iyi yerlerde ürünleri satın alabilirsiniz.

Mineral makyaj iyi üreticileri seçmek için kozmetik para harcamak önce, bu araştırma bir çeşit tutun ve mineral makyaj, belirli bir cilt tipine en uygun olanı kontrol etmek daha iyidir, bu nedenle, mümkün değildir. Ayrıca nedeniyle sentetik bileşikler ve kimyasal bir dizi, mineral makyaj üreten bazı markalar hala miktarda içerdiğini hatırlamak gerekir, ve sadece küçük bir kısmı aslında% 100 doğal mineral makyaj üretir.

Sanmıyorum en kaliteli mineral makyaj - önsel en pahalı: dekoratif kozmetik pazarı Kozmetik - sonuna kadar kullanmak isteyip???????????? ????????? - ????? ?? ?? ???????????? ?? ??? ??????? gerçekten yüksek kaliteli mineral makyaj üretmek ucuz markaların bol vardır.


İlgili Makaleler
??????????? ?????????: ???? ????? ??? ?????????? ???????Mineral makyaj: Güzellik için Dünya'nın Gücü güvenli
Makalenin Etiketler:
 • Mineral makyaj
 • Kozmetik Pupa - iğfal İtalyan dersleri
 • Kozmetik Estee Lauder: Dreams Come True

 • Krem Clinique: dermatologlar olmadan yapamazdım
 • Türleri

???? ?????? Clinique

Türleri Clinique kremler

Güzel bir Kutsal dönüşür sadece yüzünü nanesesh: Muhtemelen her kadının Bulgakov'un Margarita zevk, ya da en azından popüler Rus televizyon dizisi "Krem" ana kahraman nasıl bu mucizevi ilaç yüz hakkında rüyalar. Bu nedenle, adil yarısı yorulmadan onlar önde gelen kozmetik markaları sunan tüm yeni öğeler test ediyor. Silah zoruyla kez ortaya çıktı ve krem ​​Clinique.

Amerikan şirketi Clinique Laboratuvarları LLC. küresel pazar üreticileri ve kozmetik, parfüm, makyaj, cilt bakımı ve saç bakımı distribütör liderlerinden biri haline gelmiştir Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????. markanın öyküsü 1968 yılında başladı. Clinique lüks kozmetik segmentinde onur bir yer talep ve ürünlerinin geliştirilmesi profesyonel dermatolog yapmak. Onun temel görevi marka Clinique farklı tip ve cilt tonları için en yüksek kalitede etkili ürünleri ile müşterilerine sunmak için görür. En azından, bu şirketin resmi web sitesine göre olduğunu.

Clinique güzellik dünyanın en iyi markalarından biri olarak ün kazandı kozmetik ve kaliteli formülü, ileri teknoloji ile tasarlanmış ve özel testlerle kanıtlanmış bireysel seçim pratik Clinique Laboratuvarları LLC, katkıda bulunmuştur. Herhangi bir krem ​​Clinique alerji için test edilmiş ve hiçbir parfüm katkı maddeleri içerir. aralık, her yaştan ve etnik grupların erkekler ve kadınlar için bir krem ​​Clinique ürünlerini sahiptir. Krem Clinique Farklı türleri farklı cilt tiplerine sahip kişilere hitap etti. En popüler ve talep nemlendirici ve anti-aging kremler vardır.

Krem Clinique: dermatologlar olmadan yapamazdım - Türleri

Krem Clinique: cildi nemlendirici için araçlar

Clinique nemlendiriciler doğrultusunda daha on ürün bulunmaktadır. Bunların yaklaşık olarak bütün tüpler, şişeler ya da elli mililitre kavanoz miktarda mevcuttur.

Nemlendirici SPF 20 Düzeltici Nemlendirici Even Better Cilt Tonu cilt tonunu ayarlamak için yeteneği vardır. Yaşlılık lekeleri çıkarmak için kullanın Pigment lekeleri: hepsini kaldırmak mümkün mü??????????? ?????: ????? ?? ?? ?????? ???????. Aynı zamanda, herhangi bir tonun deri üzerinde yeni bir pigment lekelerin oluşumunu önler.

Yaşlanma belirtilerini önlemek için yararlıdır yazıldı Clinique ve gündüz nemlendirici İç ve dış yaşlanma: önceden düşünmek için?????????? ? ??????? ????????: ?? ???? ????? ?????? ???????. Bu Superdefense SPF 25 Yaş Savunma Nemlendirici. Bu yirmi beş yıl boyunca kadınlar için tasarlanmıştır. Cildin doğal savunma mekanizmalarını desteklemeyi amaçlayan ve güneş ve hava kirliliği, ve stres gibi dış etkenlerden kaynaklanıyor olabilir yaşlanma belirtilerinin görünümünü yavaşlatmak mümkün. Ayrıca bu krem ​​Clinique güneş kremi özellikleri telaffuz: UV ışınlarından korunma geniş bir yelpazede sunmaktadır.

Krem Clinique: dermatologlar olmadan yapamazdım - Türleri

Antioksidanlar Süper Antioksidan Gece Nemlendirici Gece nemlendirici

Karmaşık ve böylece de "iter" yaşlanma belirtileri sekiz antioksidanlar içermektedir. Kullanımı kuruyana eğilimli bir araya getirilen, deri ile kadınlar için tavsiye edilir. Buna ek olarak, hat antioksidanlar Süper Antioksidan Gece Nemlendirici, gün boyunca ve aynı zamanda cilt tonunu, yanı sıra bazı diğerleri eşitler de nemi sağlar ton Nem Şeffaf Renklendirici SPF ile Nemlendirici krem-jel ile Clinique nemlendiriciler gece nemlendirici içerir.

Krem Clinique: dermatologlar olmadan yapamazdım - Türleri

Krem Clinique: Anti-aging ajan

Kremler, anti-aging, Clinique, herkes gibi, gece ve gündüz ayrılır. İkinci bir rüya bir yerde daha iyi cilt yenilenme gibi, daha verimli.

Cilt konsantre Turnaround Konsantre serbest radikalleri yok ederek herhangi bir tür cilt geliştirir ve olumsuz çevresel etkilerden korunması ile sağlar yeniler. Ve yoğun yenileyici gece kremi Kaldırıcı eski elastikiyetini geri, nemlendirir Sıkılaştırıcı ve yüz ve boyun bile en yorgun cildi sıkılaştırır. Deri üzerinde karmaşık bir etki ile, özelliği krem ​​Clinique en çeşitleri için: aynı anda nasıl besleyici ve anti-yaşlanma olarak ve bir koruyucu madde olarak bir nemlendirici olarak kullanılabilir ve yapılabilir.

Svetlana Usankova


İlgili Makaleler
????????? ??????? - ???????? ??????Kozmetik Letual - yıldızlı alışveriş
????????? �????�: ??????????? ????????? ?? ??????Kozmetik "Bark": Rusya Doğal Kozmetik
????????? Mac � ??? ??????? ? ?? ??????Kozmetik Mac - podyum ve sadece
????????? Decl�or � ???????? ???????? ?? ???????Kozmetik Decleor - Fransa güzel aromagiya
Makalenin Etiketler:
 • kozmetik markaları
 • Kozmetik, ev Kapalı Yasemin: lezzetli lezzet
 • Bazı hatalar ve kozmetik ihtiyacı - yapay tırnaklar düzeltilmesi

 • Mantar çorbası: Orman Fairy Tale
 • Pişirme nasıl
 • Ak
 • Kurutulmuş mantar
 • Donmuş mantarlar
 • Fayda
 • Lezzetli yemekler Sırları

??????? ??? ?? ??????? ??????

Kurutulmuş mantar mantar çorbası - akşam yemeği için kokulu çanak

Taze mantar Yemekleri mevsimsel - onlar yaz ve sonbahar aylarında pişirebilirsiniz. Neyse ki, kış - bir nedeni kendinizi mantar dayalı kokulu ve lezzetli yemekler inkar etmek: kurutulmuş mantar yapılan mantar çorbası hatta bazen taze hammaddelerden yapılan çorbalar geçti. Çorba aroması vermeyen herhangi bir yemeğe ciddiyet bir dokunuş katacak.

Mantar çorbası: Orman Fairy Tale - Kuru mantarlar

Kurutulmuş mantar nasıl seçilir

Onunla kurutulmuş mantar Alış - çok riskli. Bir iş parçacığı üzerinde sinirli, karanlık topaklar tanımlayın, beyaz ya da titrek kavak kolay değildir, ve kurutulmuş mantar arasında iyi zehirli düşebilir. Buna ek olarak, özel tüccar hiçbiri kurutulmuş mantar arasında hiçbir eski, sütyen kurtlu kopyası olan, ve mantar, uzak sanayi tesisleri ve yollar ekolojik temiz alanlarda toplanan her kelime inanmak zorunda olduğunu aslında garanti edemez. Ama bile kaliteli mantar, onlar düzgün tüm hijyen standartlarına uygun olarak kurutulur değil aslında. Tabii ki, mağazalarda kurutulmuş mantar satın çok daha güvenlidir. En azından ürünün kötü kalite olacak eğer şikayet kim olduğunu biliyorum.

Kurutulmuş mantar seçimi, bir koyu kopya tercih etmelisiniz - karanlık mantar daha kokulu olma eğilimindedir. Bu mantar parçaları yakından bakmak için değer: küçük deliklerin varlığı mantar kurt yemiş olduğunu göstermektedir. Çeşitli yemekler için kurutulmuş mantarlar farklı kullanılması arzu edilir. Nitekim, kümes hayvanları ya da dana Gth kurutuldu morels gelen krema tadı yanı sıra tabaklar; Çin yemekleri tadı Çin gıda????????? ????? iyi shiitake mantar ile serpiştirilmiş; Risotto Risotto - İtalyanca pirinç lapası??????? � ??????? ???? ??-?????????? ve mantar çorba mükemmel gurme mantar vardır.

Bu kurutulmuş mantar tadı ve aroması çok çok üstün çorba yapmak için, konsantre olduğu unutulmamalıdır kurutulmuş mantar sadece elli gram yeterlidir. Onların lezzet kaybedebilir, bu süreden sonra - Kullanım kurutulmuş mantar bir yıl içinde olmalıdır. Bu sıkı bir saklayabilirsiniz vida-cam kavanoz veya dondurucu, ürün böcekler tarafından enfekte olmamıştır ki en iyisidir.

Pişirme çorba ve ana yemek öncesi kuru mantar sıvının küçük bir miktarı ile ıslatılmış. Sıcak su mantar hızla şişer ve soğuk su kullanın, mantar kokulu. Bu kokulu infüzyon sonra çanak ekledi. Genellikle pulverize ve çorbalar, soslar ve diğer yemekler eklenen mantar kurutulmuştur.

Mantar çorbası: Orman Fairy Tale - Kuru mantarlar

Kurutulmuş mantar yapılmış lezzetli bir çorba

Kurutulmuş mantar elli gram az iki soğan, havuç, bir, tereyağı, ince erişte veya küçük şekilli makarna, tuz seksen gram almak gerekir. Mantarlar kaynar su küçük bir miktar dökün ve demlenmeye bırakın gerekir. Ateşe su tencereye koyun.

Şeffaf kadar tereyağı ince yarım halkalar ve yavru içine Soğan kesme, ince dilimler halinde kesilmiş havuç, ekleyin ve birkaç dakika daha pişirin. Şişmiş mantar küçük parçalar halinde kesilmiş ve çorba koymak, akan suyun içinde yıkanmalıdır. Gerinme İnfüzyon ve aynı zamanda tencereye ekleyin.

Havuç neredeyse yumuşak hale geldiğinde, çorba sebze ekleyin ve başka on beş dakika pişirin. Sonra çorba ve makarna tuz uygulanan. Pişmiş çorba hizmet için hazır olduğunu, bundan sonra on dakika için, kapalı, durmak gerekir. Bir ek ideal bir krem ​​gibi diğer çorbalar, gibi Smetana: Rus mutfağının anlatılmamış servet???????: ????????? ????????? ??????? ????? ve taze yeşillikleri.

Devamını oku Donmuş mantarlar

İlgili Makaleler
??? ??????? ? ??????? � ??????? ? ???????? ?????Mantarlı Mantar çorbası - basit ve sağlıklı bir tabak
??? ??????? ? ?????: ?????????? ????!Etli mantar çorbası: Ben her şeyi seviyorum!
??????? ???-???? � ????????? ????????Mantar çorbası - kokulu hassasiyet
??????? ??? ? ?????: ?????????? ?????????Peynir Mantar çorbası: lezzetli bir kombinasyon
Makalenin Etiketler:
 • mantar çorbası
 • Müsli: Günün başlangıcında tadı
 • Çorba boşaltın: zevkle boşaltma