Меню


 • Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için?
 • Altın kapak
 • Seramik kaplama
 • Memeler

????? ??? ??????? ????? ? ?????????

Saç memeleri Bigudi - Yeni saç modeli her gün

Evde muhteşem bir saç modeli bir çırpıda olduğundan emin olun. Uzun kadınlar ellerindeki sadece bir saç kurutma makinesi ve basit Irons vardı günler gitti. Memeleri Modern saç maşaları size stil çeşitli yapmak için izin. Bu saç şekli ile deneme isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için? - Uçları

Bu farklı memeleri

Ütüler hızla dönüştürmek yardım Irons ile, zarif bir saç modeli ya da yaramaz oluşturun. Saç kullanılır ne memeleri öncelikle bağlıdır. Elastik yumuşak bukleler dalgalarına - Geleneksel silindirik memeleri farklı çaplardaki bukleler şekillendirmeye yardımcı olur. Farklı boyutlarda bukleler birleştiren, özel doğal curl elde edebilirsiniz.

Bir özel reklam saç modelleri uygun memeyi oluşturmak için. Örneğin, uçları düz bırakarak, köklerine yakın bir sarmal kıvırmak saç orijinal zikzak bukleler, romantik bukleler oluşturmak mümkündür. Sahipleri tornavida kullanarak ütüleme kıvırcık saç tellerini düzeltebilirsiniz. Bu kalpler, çiçekler, yüzük veya yıldızlı yüzeyinde bir desen yaratma, saçın dokusunu değiştirmek yardımcı teksturayzery "dalgalanma" etkisi, ve kıvırcık-başkanları ile saç bakmak ilginç.

Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için? - Uçları

Güzel saç oluşturma: İpuçları stilistler

Başın altından başlamak en iyisidir Perm. Iyice temiz, kuru saç döşeme ve tarak önce termal koruyucu araçları ele. İşlenmiş ipliklerini bir forseps üzerinde rüzgar dikkatli olmak ve taahhüt yirmi saniye basılı olmalıdır. İlk kıvrılma yönünü düzeltmek için yakın saç köklerine forseps tanıttı. Bundan sonra forseps ucu kapmak ve dikkatle yirmi saniye içinde onları sabitleme, iplik saç rüzgar gerekir. Oluşan bukleler onlar daha fazla çalışma ile karışmaz sahiplerine sabitleyebilirsiniz.

????? ??? ??????? ????? ? ?????????????? ??? ??????? ????? ? ?????????

Spiral bukleler dışbükey cinsel memeyi ihtiyaç oluşturmak için "kaburga." Saç Strand Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? hafifçe düzgünce oluk ve güvenli bağlanma sıkışmış, sıkın. Bu yolu ortasından veya köklerinden saçınızı kıvrılabilir. İkinci durumda, çapraz şeritler arasında hareket etmek için daha uygundur. 3-4 santimetre beş santimetre daha uzun ipliklerini uygun meme çapı meme çapı omuzlarını saç rahatça kıvırmak - meme çapı uzunluğu saç bağlıdır.

????? ??? ??????? ????? ? ?????????????? ??? ??????? ????? ? ?????????

Memesi "dalgalanma" saça "lezzet" vermek için, bir kural olarak, kullanılır. Böylece tüm saç oldukça uzun ve zor, ama oluklu bireysel ipliklerini o eşsiz cazibe vererek, herhangi bir stil yenilemek Curl. Böyle bir dalganın ana sırrı basit: Sonuç iyi, iplik ince. Stil balmumu küçük bir miktar ile bukleler daha güvenli sonuçlanan - "dalgalanma" olmamalıdır forseps ile tedaviden sonra saçınızı tarayın.

Bir saç modeli oluşturmak için birden memeleri kullanma iyi tat gerektirir. Oluklu ve dokulu iplikler ve farklı çaplarda bukleler çekici kombinasyonu görünüyor.


İlgili Makaleler
?????? ??? ?????: ?????????? ????????????? ? ????Curling Saç: doğru kullanımı ve bakımı
????????????? ????? ??? ??????? ????? ??????? ??????? ???????? ?????Elektrik saç maşaları saç hayallerini yapmak
???????????????? ????? ??? ??????? ?????: ????????? ??????Profesyonel saç maşaları: Ciddi yaklaşım
?????????? ?????? � ???????????? ? ??????????????Spiral bukle - avantajları ve önleme
Makalenin Etiketler:
 • saç maşaları
 • Sanal saç - bir görüntü oluşturmak için
 • Bir sarışın olmak için nasıl - doğallık dikkat

 • Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için?
 • Altın kapak
 • Seramik kaplama
 • Memeler

????? ??? ??????? ????? ? ??????? ?????????

Altın kaplamalı demir Curling - ekonomik lüks

Nadir bir kadın bir gün yıl sonra gün ve yıl aynı fırça saç sonra, kabul eder. - Bukleler paspas, öbür gün - bukleler karmaşık saç modeli düz saç bugün, yarın: Kadın doğa çeşitliliği gerektirir. Saçınızı böyle bir altın veya gümüş kaplama saç maşaları gibi özel kuaförlük araçları, yardımına, doğal kıvırcık değilse.

Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için? - Altın Kat

Sırlar kıvırcık saç

Diğerleri düz kalırken Neden bazı insanlar, kıvırcık saçları var mı? Gizli tüyleri şeklinde kıvırcık saçları yatıyor. Biz mikroskop altında kıvırcık saçlarını düşünün, bunu kesiti yuvarlak ve hafif basık olmadığını görebilirsiniz. Uzun bir süre için, ancak, ne saç bölümünde bağlıdır ne belirsiz kaldı. L`Oreal bulundu laboratuvar Fransız bilim adamları saç köklerinin çok önemli biçimidir - folikülleri. Ampul düz şekli, ve düz saç alır, ve eğer bir virgül, kıvırcık saç şekli varsa. Follikül şeklini ne üzerinde, henüz belli değil. Bilim adamları çalışmaya devam ve zamanla saç ampul şeklini değiştirerek, özel hap ve iğne silindirleri, saç maşası ve kimyasal perms gelmek yerine mümkündür.

Bu arada, kadın kıvırcık, düz saç dönüm geleneksel yöntemlerle yetinmek zorunda. Bu geleneksel yöntemler soğuk, sıcak ve perma vardır. Saç kurutma sadece dikkatle uyuşturucu seçerek, kabinde yapılmalıdır zarar değil. Curl saç yolu mümkün ve evde "soğuk" ve "sıcak".

????? ??? ??????? ????? ? ??????? ?????????????? ??? ??????? ????? ? ??????? ?????????

Soğuk dalgası minimal saç travmatize, ama çok zaman gerektirir. Islak şeritler, gece boyunca bir kaç saat veya bigudiler üzerinde sarılır ve hazır bukleler paspas edilir. Ne yazık ki, Kıvırcık "soğuk" yöntemi kilitleri kararsız, onlar hızla rektifiye.

Sıcak bukle maşası kullanarak sıcak rulolar Termobigudi: muhteşem bukleler için bilimsel ilerleme???????????: ??????? ???????? ??? ????????? ?????? daha güvenilir ve zaman önemli ölçüde daha az sürer. Yüksek sıcaklıklarda böyle bir dalganın sırrı. Isıtmalı saç şeklini almaya itaatkar ve kolay hale gelir. Eksileri bariz bir kıvırma: saç termal etki zarar, onlar donuk ve kırılgan hale gelir.

Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için? - Altın Kat

Kayıplar olmadan Güzellik

Güzel saçlara sahip, ancak saç yağma yok - bu mümkün mü? Emniyet cihazlara saça çok ilgi kıvrık Üreticileri. İlk sıcaklık kontrolörleri icat edildi: Onlar forseps ısınmasına izin verilmez. Bu önlem, ancak yeterli değildi. Saç ile doğrudan temas halinde olan forseps çalışma parçasının hassas bir kaplama ile gelip Gerekli Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????.

Yavaş yavaş modern metal kıvırma yerini Teflon, turmalin, seramik kaplama ile kıvırma saç geldi. Son olarak, altın ve gümüş ile kaplı maşa vardı.

????? ??? ??????? ????? ? ??????? ?????????????? ??? ??????? ????? ? ??????? ?????????

Altın kaplama bukle saç çok şık görünüyorsun, ama onların tek avantajı değildir. Tezhip statik elektriği ortadan kaldırır ve araç dayanıklı hale getirir. Saç canlı bir parlaklık ve elastikiyet olsun.

Gümüş mikropları öldürme yeteneğine sahip bir tek metal olduğu bilinmektedir. Gümüş parçacıkları ile zenginleştirilmiş su, uzun bebeklerin gümüş kaşık verildi, "canlı" olarak adlandırılan, ve krallar gümüş yemek için tercih. mümkün bunu kıvrık saç üretiminde gümüş kullanımı bir müşteri diğerine bakteri ve mantarların bulaşma riskini ortadan kaldırmak için.

Tabii ki, tüm bu özellikler, modern Demirler olan güzellik salonlarında öncelikle ilgilenen ustaları Güzellik salonu, saç gelen krioliftinga için????? ???????: ?? ???????? ?? ????????????. Gümüş ve altın kaplama olan araçlar ucuz olmasa da, bunlar profesyonel stilistler tarafından talep görmektedir.

Devamını oku Seramik kaplama

İlgili Makaleler
?????? ??? ?????: ?????????? ????????????? ? ????Curling Saç: doğru kullanımı ve bakımı
????????????? ????? ??? ??????? ????? ??????? ??????? ???????? ?????Elektrik saç maşaları saç hayallerini yapmak
???????????????? ????? ??? ??????? ?????: ????????? ??????Profesyonel saç maşaları: Ciddi yaklaşım
?????????? ?????? � ???????????? ? ??????????????Spiral bukle - avantajları ve önleme
Makalenin Etiketler:
 • saç maşaları
 • Sanal saç - bir görüntü oluşturmak için
 • Bir sarışın olmak için nasıl - doğallık dikkat

 • Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için?
 • Altın kapak
 • Seramik kaplama
 • Memeler

????? ??? ??????? ????? ? ???????????? ?????????

Seramik kaplama ile Curling demir - saç sağlığı için bakım

Bir saç şakacı bükülmüş ipliklerini daha kadınsı ne olabilir? Ve doğa düz saçlı hatta kim tarafından, bir saç modeli oluşturmak kolaydır. Seramik kaplama ile modern saç maşaları, aynı zamanda saça zarar vermeden doğal bukleler ayırt edilemez oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için? - Seramik kaplama

Kalıcı saç: antik günümüze

Sıcak ve soğuk: Antik çağlardan beri, kadınlar dalganın iki yöntem bilinmektedir. Maşaları ve maşaları çeşitli soğuk nemli saç rüzgar ipliklerini kıvrık zaman ya da sadece örgü içinde örgü için, ve bir kaç saat dalgalı olma, kurur. Modern maşası prototip - sıcak saç kıvırma ısıtılmış metal çubuklar üzerine vidalanır zaman. Iplikçikler ısı ile yumuşatılmış ve soğuduktan sonra devam istenilen şekil almak. Böyle sıcak bir bukle hızla bukleler paspas düz saç açmak için izin verir.

Aynı zamanda, sıcak demirlerle yöntemi çok önemli bir dezavantajı oldu. Saç zararlı, yüksek sıcaklık bilinen ve bir açık ateşte ısıtılan metal forseps sıcaklığını kontrol gibi, neredeyse imkansızdır. Sıcak metal ile saç İletişim onlara aşırı kurumasını üretti. Saç, parlaklık kaybeder donuk ve saman gibi kırılgan hale gelir.

Sıcaklık kontrolü ile elektrik forseps buluş, sadece sorunu kısmen çözüldü. Sıcaklığının düşürülmesi her zaman yardımcı olmuyor. Metal parçalar forseps anlamıyla saç nem "yanma", düzensiz ısı devam ediyor. Saç ile doğrudan temas halinde olan çalışma alanları forseps için yeni, güvenli bir malzeme gerekli. Ve böylece malzeme seramik oldu. Zarar sıcak kıvırma o saç en aza indirmek için izin seramik kaplama kullanılması. Modern pense kadar dikkatli, hatta zayıf, kuru saçlar için uygundur ipliklerini kıvırın.

????? ??? ??????? ????? ? ???????????? ?????????????? ??? ??????? ????? ? ???????????? ?????????

Seramik sadece tek biçimli olarak ısıtılmazlar, ancak izole metal farklı olarak, saç için zararlı olan, pozitif yüklü iyonlar. Bu nedenle, bu tür modern seramik ploek kullanımı aşırı kuruluk saç korunmasına yardımcı olur.

Ancak, kötüye sıcak döşeme hala değil: stilistler bir veya iki kez bir haftadan daha kıvırma maşaları saç daha önermiyoruz. Aşırı sıcaklıklar onları koruyan, nazikçe saç saran özel ısı koruyucu maddeler kullanılması gereklidir.

Bigudi - nasıl doğru seçim yapmak için? - Seramik kaplama

Kıvırma saç seçilmesi: ne bakmak için?

Bugüne kadar en popüler seramik kaplama ile Maşa. Ancak, ne kadar önemli kapsama, dikkat edilmesi gereken bazı noktalar hala var. Örneğin, ısıtma sıcaklığının ayarlanması olasılığı. Nazik perma için hasarlı saç sıcaklık regülatörü en az ayarlanmış olmalıdır, ve bukleler sert ve kalın saç oluşturmak için Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? daha yüksek bir sıcaklık gerekir. Müşterilerinin kolaylık sağlamak için, birçok modern modeller ısıtma sıcaklığını gösterir LCD ekran ile donatılmıştır.

????? ??? ??????? ????? ? ???????????? ?????????????? ??? ??????? ????? ? ???????????? ?????????

Büyük önem cihazın ergonomisi olduğunu. Maşa eline rahatça sığacak gerektiğini ve onları işlemek için kolay oldu çok ağır olmamalıdır. Uzun bir tel ile bir model seçmek için tavsiye edilir. Daha da iyisi, forseps açtığınızda dönecektir tel monte varsa: Bu durumda cihazın kullanımı sırasında koşum hiçbir büküm olacak. Önemli ve sürdürülebilir bir model: Sıcak kıvrık yüzey standı temas etmemelidir.

Yaratıcı saç modelleri çeşitli yararlı ipuçları için. Sık sık saç stilini değiştirmek ve cesur kararlar tercih etmek isteyenler için, bir spiral, üçgen, serpantin bukleler, yanı sıra oluklu ve dokulu ipliklerini oluşturmak için Irons ve çeşitli memeleri kitleri satın almak için tavsiye edilir. Klasik zarif stili tercih eden kadınlar, bir veya iki memeleri ile yüksek kalitede pense satın alabilirsiniz.

Devamını oku Memeler

İlgili Makaleler
?????? ??? ?????: ?????????? ????????????? ? ????Curling Saç: doğru kullanımı ve bakımı
????????????? ????? ??? ??????? ????? ??????? ??????? ???????? ?????Elektrik saç maşaları saç hayallerini yapmak
???????????????? ????? ??? ??????? ?????: ????????? ??????Profesyonel saç maşaları: Ciddi yaklaşım
?????????? ?????? � ???????????? ? ??????????????Spiral bukle - avantajları ve önleme
Makalenin Etiketler:
 • saç maşaları
 • Sanal saç - bir görüntü oluşturmak için
 • Bir sarışın olmak için nasıl - doğallık dikkat

 • Yüz temizleme: nasıl cilde sağlıklı bir ışıltı dönmek için
 • Araç

??????? ?????? ????

Yüz temizliği için Yöntemler

Kişi - herhangi bir kişi bir arama kartı, onun durumu büyük ölçüde insanın görüntüsünün durumunu belirler olduğunu. Güzel ve sağlıklı bir cilt düzenli temizlik prosedürleri olmadan neredeyse imkansız Var yüz: yirmi dört saat, bir gün açık olan ve sürekli kirlilik dahil olmak üzere dış faktörlerin, her türlü maruz kalmaktadır.

Yüz temizliği evde yapılabilir, ancak kabinde, o bir profesyonel güzellik yapacak nerede. Cilt üzerinde agresif etkisi değişen derecelerde yüzleri temizlik birkaç farklı teknikler vardır. Uzun dramatik yüzünü temizlemek isteyen kadınlar, zihinsel bir acı ve tatsız duyumları hazırlanmak zorunda günler gitti. Kaliteli ekipman salonu bu işlemler daha rahat hale getirmeye yardımcı olur. Cilt ışık maskeleri veya hazırlamak kolay diğer araçlarla birlikte temizlenir ancak donanım yöntemleri ile birlikte, ilgili ve el yapımı kalır.

alt

Soyma Yüz Temizleyici

?????? ????Pul pul dökülme ile cildi temizlemek için yolu en uygun fiyatlı, etkili ve dolayısıyla popüler biridir. Her durumda, kan akımı artar geçtiği ölü epitel hücreleri, yüzey tesviyesi ve mikrostimülasyonla deri, pul pul dökülme soyulma yönelik, ve dolayısıyla cilt daha fazla besin aldığında edilir.

Peeling mekanik olabilir - genellikle de onun büyükannesinin tarifleri kanıtlanmış çok daha etkili olarak kabul edilir kimyasal, vakum ve lazer gibi, evde yapılır. Bazen organik masaj ile birlikte soyulması - yüz temizleme yöntemi Brossazh denir ve deri donanım etkileri bulunmaktadır: temizlenmeli ve özel dönen fırçaları düzeltti edilir.

alt

Kozmetik gidrokislotnoy kullanımı ile yüz temizleme

Gidrokislotnye kozmetik, bazen makineleri, scrubs ve peeling çok daha iyi cildi temizler. Izleri cilt tahrişi ve hatta yanık kalır: Yanlış doz veya zamanlama prosedürleri dengesizlikler çok acıklı neden olabilir çünkü onların yardım evde kişiyi temizlik ile geçirmek için onların kullanım görünüşteki basitliğine rağmen, son derece istenmeyen bir durumdur.

Gidrokislotnymi temizlik maddeleri, kuru, hassas veya alerjik reaksiyonlara eğilimli cilde sahip kadınlar için son derece istenmeyen bir kullanın. Her durumda bir profesyonel gevşeme gelen ön istişare açıkça aşırı olmayacak.

alt

Yüz Temizleme Vakum yöntemi

?????? ????Vakum salon geçerliliği hakkında yüz temizleme görüşleri çeşitli duyabiliyorum. Bazı kadınlar o ona çok yoğun maruz kalma ile bağlantılı olarak cilt için iyi olmadığını iddia: bu işlemler deri çok çabuk gerilir ki, ve erken kırışıklıklar görünebilir. Adil seks Diğer temsilcileri verimliliği kişiyi temizlik başka bir yöntem, bir vakum ile mukayese edilemez olduğunu inanıyorlar. Nitekim, mucize meme derisinin dışarı çekilir yağ mantar artıkları makyaj gözenekleri Kozmetik - sonuna kadar kullanmak isteyip???????????? ????????? - ????? ?? ?? ???????????? ?? ??? ??????? ve, ve onlarla birlikte diğer kirlilikler bir elektrik süpürgesi gibi aşırı sebum. Ama maruz kaldıktan sonra derinin iyi bir ek önlem ve mekanik soyma olarak gerekli baktım vakumla için. vakumlu temizleme kir sadece yüzeysel katmanlarını kaldırmak için yardımcı olur, ancak altta yatan sorunları çözmek için değil gerçeği.

alt

Yüzün Ultrasonik temizlik

Oldukça ağrısız olup sadece temizlemek için yardımcı olur, ama aynı zamanda kısmi cilt gençleştirme nedeniyle Ultrasonik temizlik kişi pek çok kadın tarafından sevilen Cilt gençleştirme için beş ipucu: yaş hile nasıl???? ??????? ??? ?????????? ????: ??? ???????? ???????. Belirli bir nemli ortamda varlığında meydana gelir doku yenilenmesini artan ve küçük kırışıklar düzgünleştirilir ultrason ile cildin temas sırasında,. Bu ultrasonik temizlik kişi yapmak, dikkat değer Yüzün Ultrasonik temizlik?????????????? ?????? ???? Kontrendikasyon vardır. Örneğin, gebeliğin ikinci yarısında kardiyovasküler sistem hastalıkları muzdarip olanlar, çeşitli tümörler vardır artmış basınç muzdarip yanı sıra kadınları yapamaz.

Svetlana Usankova


İlgili Makaleler
????????? ?????? ????: ????, ??????? ?????????Vakum temizlik kişi: Deri, nefes sağlık
??????????? ???? ?? ???? � ???????? ????????Yüzünde Genişletilmiş gözenekler - sorunu çözmek için
?????????????? ?????? ????: ?????????? ???????Yüz Ultrasonik temizleme: narin saflık
Makalenin Etiketler:
 • Yüz Temizleme
 • Papatya: güzellik ışınları
 • Aloe vera,: güzellik ve sağlık için bir reçete

 • Şık erkek kot seçin: Uygun, özellikle
 • İpuçları

????????? ???????? ??????? ?????? ??????

İpuçları

Kot çalışma erkek giyim parçası olarak icat, ama sonunda bir onurlu ve çok geniş alan ve trendy kadın soyunma odası kazandırıldı. Kadın stili her zaman büyük bir çeşitlilik olduğundan kot seçerken Ve, daha güçlü seks biraz güvensiz hissediyor. Onlar küçük kişiliği ile tekerlemeler erkekler kısıtlama için farklı görünüyor, ama gerçek değil. Mevcut modellerin aralığı pick up ve şık erkek kot kolay değil geniş yeterli.

Erkekler ve kadınlar için moda saniyede lehine izin özgürlüğü derecesi farklılık yoktur. Kendilerini tamamen deli seçenekleri izin yeterince cesur gençler vardır, kadınlar aşağı değildir. Ama orada bu tür modellerde çıkmak mümkün olduğu durumlarda olduğu gibi çok vardır. Jeans - Özel giyim tarzı ve onlar mükemmel oturmak için gerekli olan hangi figürün dikkatli seçimi gerektirir.

Şık erkek kot seçiniz: uygundur - İpuçları

kesme seçimi

????????? ???????? ??????? ?????? ??????Erkeklerde kot satın kadınlar için çok önemli bir sorun değil, zaman. Alt kısmında erkek şekil adil seks herhangi bir yuvarlaklık özelliğine sahip ve bu nedenle sorunun basitleştirilmiştir. Bir kesim seçerek Temel kılavuz büyüme ve ektir ve geri kalanı kot ile iyi uyum gereken tarzı dayalı olmalıdır.

En büyük özgürlük, tabii, genç nesil izin verilir: burada ve inanılmaz ince-montaj ve şalvar modelleri uygun hacimli cepler ile belirli bir durumda eşleşen eğer. Kot klasik ceketler ya da Kazak ile birleştirilir görüntüde çokdilli gerektiren bir daha olgun bir adam için, bir düz bacak ve dekoratif detay az gerekir. Kadın moda geri 2010 yılında alevlendi seçenekleri, ama bu kabilenin frank genişleme kabul edilemez bir erkek yönü değil.

Uzun boylu, ince bir adam için model sıkı değil, ek vurgulayan gerekir. Şekilde takılmak yok, düz, oldukça gevşek pantolon, ve ona bitişik - en iyi seçenek. Düz kalça varsa, kalmak gerekir ya da bu alanda bir yama cepler, ya da ağzına seçin. Bu son durumda, hatta klasik tarzda için Klasik tarz - yaş olmadan moda???????????? ????? � ???? ??? ???????? uygun kot düz veya hafif yavaş yavaş, kalça genişletilmiş ve neredeyse belli belirsiz sorunsuz aşağı sivrilen. Aşırı inceliği iyi olduğunda düşük bel bir model seçin.

Durumu karın da kemer hattı düşürmek için gereğini dikte, ama sonra kot olarak ölçülü ve renk ve kesim trim gerekir. Tam rakam anda, tabii ki, uydurma seçenekleri satın alamazsınız, ancak dışarı rahat görüntü verme, zarar ve beceriksizlik. Bu durumda, ayrıca diz veya konik pantolon bacak farklı seçerek, uyluk ve buzağılar arasındaki kontrastı izin veremeyiz.

Şık erkek kot seçiniz: uygundur - İpuçları

Tasarım fikirleri

????????? ???????? ??????? ?????? ??????Tabii ki, her adam vesileyle kendini kot için seçer, ancak her mod kendi tat uygun mevcut eğilimler olsun, özellikle, izin ne çerçevesinde uyması nasıl bilmeli.

Klasik denim uzun yıllar değişmeden kalır ve bir doğrudan model mavi Moda yeni çözümler: Ne renk mavi ile birleştirilir????? ????? ?????????? ? ?????: ? ???? ????? ???????. Masmavi, sıkı ceket ile kombine için parlak veya sessiz ihtiyaç ve ardından set bile iş takılabilir. Işık seçenekleri de ceket, t-shirt ile birlikte, ancak ofis dışında giyilmelidir.

Ancak, herhangi bir yaş küçük klasikleri tabii, modern insan, kot kendilerini daha rahat ve iddiasız rahat çünkü Stil rahat: günlük yaşam Neskuchniy kuralları????? casual: ??????? ????????? ??????????????. Perişan ve yırtık - biraz rahat bir yatıştırmak için iyi bir yoldur, ancak bu zamansız özellikler de alakalı olmalıdır. Koleksiyon sonbahar-kış 2010-2011 onlar öğretmek ve erkekler için çalışıyoruz hangi doğruluk o itme Couturier belirten, aşınma ve uyluk üzerinde zorlukla görülebilir delik biraz gösterdi.

Sezonun renk paleti de sessiz ve düzenli olarak tarif edilebilir. ne olursa olsun onun vücudu ve kendine özgü tarzı, bir adam uyacak koyu mavi, metalik gri, haki, - kot için en sık kullanılan renkler. Geleneksel, denim alanında deneyci kendilerini kirletmek geri kalanından daha dar bir model gösterdi Dsquared, gösterilen ve sıyrıklar ve düşük bel biraz daha fazla. Dizel türün klasik temsil edildi At - geleneksel serbest bölge kot indigo kalçalar. Sarkık modelleri Vivienne Westwood görüldü. - Perişan, kirli bulanık çok basit ve cesur renkli modeli varyantları: Dolce & Gabbana denim tema iki şekilde incelenmiştir. Miharaysuhiro şık kot erkek modeller için sadece izin dekoratif süs olarak kabul edilebilir bugün yıpratma, parçalanma ve yamalar, birleştirir.

Fırsat pantolon bacak sokmak ve ayakkabı onları doldurmak için - birçok tasarımcı için gözlenmiştir yeni erkeksi tarzı bir ayırt edici özelliği. Ancak, çok dar olmamalı: En moda evleri doku durmak için fırsat veren kadınlar için ince ince oturan seçenekleri, güçlü katta ısrar.

Eugene Zhirkina


İlgili Makaleler
?????? ?? ??????: ?????? ??? ??????Bir rakam üzerinde Jeans: Erkekler için ipuçları
11 ????????? ??????? ? ??????? ???? - ????????? ??? ??????Erkek moda denim trendleri 11 - erkekler için kurallar
10 ?????? ??????? ??? ?????????: ? ??? ??????? ????????? ???Erkekler için en iyi 10 jeans: dünyayı keşfetmek için daha uygun olduğunu ne
??????? ??????: 5 ?????????? ???????Erkek Jeans: 5 popüler stilleri
Makalenin Etiketler:
 • erkek kot
 • Alevlendi kot: başlangıçta yetmişli
 • Cinsellik Frenchwomen sırrı nedir - kadın başarı hileci