Меню


 • Gebelik sırasında yüksek kan basıncı - anne ve çocuğun yaşamı için bir tehdit
 • Tedavi

??????? ???????? ??? ???????????? ???????

Fetus daha tehlikeli yüksek kan basıncı

Fetus ikinci trimesterde, tüm besin ve oksijen itibaren plasenta damarları aracılığıyla alır. Fetus ve spazmiruyutsya için plasentanın yüksek kan basıncı damarları ile sürekli besin ve oksijen yetersiz miktarda alır.

Bu durum ikiz-plasental yetmezlik denir - FPN. FPN fetüs gelişiminin gerisinde başlar gerçeğine götürür. Ama en büyük tehlike oksijen eksikliği kronik fetusun beyin acı olduğunu. Doğum (sinir sistemine hasar perinatal) sonra bu değişikliklerin ölçüde bağlı kısmen ya da hemen hemen tamir edilemeyecek, tamamen iyileşti, ve sonra çocuk yaşam için devre dışı bırakılır.

alt

Emzirme sırasında yüksek kan basıncı

Kalıcı baş ağrısı neden olabilir emzirme sırasında yüksek kan basıncı Baş ağrısı???????? ????, Uykusuzluk, sinirlilik, ve annenin sürekli kaygı. Ve bu da, birikmesine stres ve kan basıncı katkıda bulunacaktır.

Yüksek basınç, kan damarlarının spazm ve çevredeki dokuya kan üzerinden sıvı kısmın, aynı zamanda ödemin dolu laktasyon meme gelişmedir. Bu yani lactostasis, burada kanal ve anne sütü durgunluk sıkıştırma kolaylaştıracaktır. Ve lactostasis meme tek adımda bulaşıcı iltihap süreci - enfeksiyöz ajanlar genellikle meme içinde kılcal çatlaklardan içeri süt kanallarını nüfuz.

alt

Hamilelik sırasında yüksek basınç muamelesi

Hamilelik sırasında yüksek basınç tedavisi, sadece reçete ve onun kontrolü altında dizginleri gerekir. Kan basıncında artış preeklampsi bir tezahürü ise bu durum hızla pre-eklampsi ve eklampsi durumunu artırabilir çünkü, kadın genellikle, hastaneye yatırılır. Bu durumda, hastanede kolay yardımcı olur.

, Kana, kan basıncını azaltmaya yardımcı olabilir ilaçların çoğu beri, plasenta bariyerini geçebilir ve fetus olsun büyük dikkatle ve ile reçete ilaçlar sadece gebelik sırasında kullanım için onaylanmıştır olanlar.

Genellikle bu gibi durumlarda, ilaçların kan basıncı merkezi etki metildopa azaltmak için kullanılır. Beyin metaboliti alfa-metildopa metilnoradrenalin Sonuçlanan vazomotor merkezi ve aşağı sempatik azalma (adrenalin) dürtülerini önlenmesini teşvik. Esas olarak azaltılması TPR (total periferik direnç), azalmış kardiyak output ve kalp hızına hipotansif etkisi. Metildopa, aynı zamanda böbrek fonksiyonunu artırır ve hafif bir sakinleştirici bir etkisi vardır. Gebelik sırasında bu ilacın oldukça yaygın olarak kullanılmasına rağmen, hamile kadınlar üzerindeki etkisi yeterli klinik çalışmalar yapılmamıştır gibi, dikkatli reçete tavsiye edilir.

Meme boyunca yüksek kan basıncının tedavisi Bebeğinizi Besleme - optimum emzirme????????? ??????? � ?????????? ??????? ????????????? Meme da büyük dikkatle ve sadece kanıtlanmış bir araç olarak yapılır.

Kan basıncını düşürmek ilaçların büyük çoğunluğu, anne sütüne olsun, ama değişen derecelerde olduğu bilinmektedir. Emziren anne sağlığı (kan basıncı biraz yükselir eğer, ise) izin verir, bu nedenle, daha sonra ilaç itibaren terk edilmelidir. Bu durumda, basınç diyet yoluyla düzeltmek için denemek için daha iyidir.

Kan basıncı yükselir veya yüksek sayıda sabit kalmıştır, bu seçim ilaçlar metildopa ve nifedipin olduğu ilaç tedavisine, atanır.

Beta-bloker (atenolol, metoprolol, nadolol - onlar anne sütü birikir) grubundan bazı ilaçlar tayin etmeyin, diüretikler ve klonidin, ACE inhibitörleri ve anjiotensin reseptör II (bir laktasyon azaltılmasına katkıda) (bunlar olumsuz yenidoğanın gelişimini etkileyen) Reserpin.

Yüksek Basınç Tedavisi Yüksek basınç??????? ???????? Hamilelik ve emzirme reçete ve onun kontrolü altında sadece yapılabilir. Kan basıncını düşürmek bir kadın ilaçların Öz-yönetim, tamamen ortadan kaldırılmalıdır.

Galina Romanenko


İlgili Makaleler
????????: ??????? ????? ?? ???????Bu zehirlenme: İstek bekleyen anneler
?????????????? ????????: ?????? ?????????? ????????Diastolik kan basıncı sağlığı önemli bir göstergesi olan
???? ?? ????? ???????????? - ????????? ?? ????????? ??? ???????Hamilelik sırasında seks - benim bebek için güvenli ne kadar?
???????? - ????????? ????? ?? ??????Streç işaretleri - boşa hiçbir zaman alın
Makalenin Etiketler:
 • Basınç,
 • gebelik sorunları
 • Yüksek diyastolik kan basıncı - ciddi bir sorun
 • Yüksek basınç İşaretler - küçük olabilir

???? ??? ???????Birçok ev hanımları bu yemeğin inanan, hatta sıkıcı, çok basit, çorba yapmak için isteksiz. Ancak, kraliyet resepsiyonda lezzetli uygulamak için utanmıyor musun çorbalar ve misafirler için yemek tarifleri bir yeri vardır. Keyifli bir kremalı mantar lezzet ile yumuşak bir çanak - Bunlar mantar çorbası krem ​​gibi çorba içerir.

Mantar çorbası Krem - gerçek bilenler için bir tabak

Bir krem ​​çorba nedir

Krem - kalın krem ​​çorba bir tür, patates püresi,. Bazen bu çorba, bazen nişastalı sebze ve tahıllar ile kalınlaşmış, beyaz sos esasına göre hazırlanmıştır. Sonuç çok hassas krem ​​kremsi dokusu ve güçlü lezzet bir yemektir.

mantar ve krem ​​kombinasyonu klasik anlamına gelir. Şefkat krem ​​ve tonları başarıyla mantar çorbası, böylece, mantar vermeyen aroması vurgulayan Mantar çorbası: Orman Fairy Tale??????? ???: ?????? ?????? krema ile inanılmaz bir tadı vardır.

Mantar çorbası Krem - gerçek bilenler için bir tabak

Pişirme incelikleri

Tüm bileşenleri küçük parçalar, kaynatın, pyurirovat ve krema ile karıştırılarak içine kesilmelidir çorba-krem hazırlamak için. Kremalı çorba gerçekten nazik için, dikkatli tüm malzemeyi öğütmek için önemlidir. Bir blender Basit taşlama genellikle yeterlidir - En iyi sonuç için, bir elekten çorba temizlemek için tavsiye edilir.

Bu şekilde elde edilen püresi suyu ile karıştırılır ve daha sonra krem ​​bir karışımına ilave edildi. Bu durumda iki sıvı iyice karıştırın: Bu krem ​​çorbası aynı sıcaklık önemlidir. Hazır çorba mükemmel üniform ve yeterli kalınlıkta olmalıdır. O kraker veya croutons herhangi bir boyutu olmalıdır servis yapın. Haşlanmış mantar ve taze otlar uygun bir dekorasyon plaka olarak.

Mantar çorbası Krem - gerçek bilenler için bir tabak

Hangi mantar seçmek daha iyidir

???? ??? ???????Çorba-krem takım mantar çeşitleri çeşitli - klasik asil beyaz mantar için. Chanterelles Çok lezzetli çorba, çorba bu özgün tadı, farklı orman mantar karışımı dışarı yaparsanız olduğunu. Her seferinde farklı mantarlar düzenli, yeni yemekler ile ev şımartmak için yardımcı çorba için bir kullanım tarifleri birkaç hakim olan.

Tüm mantar değil, sadece kendi yolunda lezzetli, ama aynı zamanda yararlıdır. Bu nedenle, beyaz mantar üretilir ve bir anti-tümör etkiye sahiptir ve bir baş ağrısı ile başa çıkmak için yardımcı olur Baş ağrısı???????? ????. Chanterelles - Bağırsak parazitleri için en iyi çare. Mantar tümörlere karşı mücadelede yardımcı ve bir restoratif etkiye sahiptir. Agaric yeterince bal Toplam yüz gram bakır ve çinko insan vücudunun ihtiyaçlarını doldurmak için. Bir mütevazı masljata gut kurtulmak yardımcı Gut: Başlıca belirtileri ve tedavisi???????: ???????? ???????? ? ??????? ve viral hastalıkların önlenmesine katkıda bulunur.

Mantar çorbası Krem - gerçek bilenler için bir tabak

Yabani Mantar Krem

Çorba dört porsiyon hazırlanması için su veya sebze suyu 375 gram, pırasa bir sapı, chanterelles ve porçini mantar iki yüz elli gram, un ve tereyağı otuz gram, krema iki yüz mililitre, biraz kekik, tuz ve karabiberi almalıdır. Mantar ve soğan ince ince beş dakika tereyağı koymak, doğranmış, sonra un serpin ve topaklar önlemek için iyice ovalayın. Yavaş yavaş bir taşım kaynatın, iyice karıştırın, sıcak su veya sebze suyu karışımına ekleyin.

Bir blender püresi sırayla çorba, gerekirse yardımıyla, küçük bir yangın pişirmek için çorba koymak, bir elekten karışımı sürün. Bu arada, krem ​​ısı ve tat tuz ve biber ile çorbaya ekleyin. Dikkatle sonra, bir raddeye getirmek, çorba karıştırın ısı kapatın ve bir kapak ile tava kapağı. Kekik yaprakları ile süslenmiş çorba servisi yaparken. Bu yemeğin uygundur tost veya gevrek croutons olduğunu.

Maria Bykov


İlgili Makaleler
??????? ???: ?????? ??????Mantar çorbası: Orman Fairy Tale
??? ??????? ? ??????? � ??????? ? ???????? ?????Mantarlı Mantar çorbası - basit ve sağlıklı bir tabak
??? ??????? ? ?????: ?????????? ????!Etli mantar çorbası: Ben her şeyi seviyorum!
??????? ???-???? � ????????? ????????Mantar çorbası - kokulu hassasiyet
Makalenin Etiketler:
 • mantar çorbası
 • Peynir Mantar çorbası: lezzetli bir kombinasyon
 • Mantar çorbası - kokulu hassasiyet

 • Horlama: sorunla başa çıkmak için nasıl
 • Yöntemler

?????? ??????? ?????

Horlama için Tedaviler

Eğer uyku apnesi muzdarip musunuz? Gündüz uykululuk? Gece idrara çıkma Çarpıntı? Ya da uyku bozuklukları ve hipertansiyon var? Hayır mı? Eğer bir horlama varsa, o zaman kişinin sık sık uyanır çünkü hangi başka bir deyişle obstrüktif uyku apnesi sendromu, ya da, uyku sırasında nefes bir geçici olarak durdurulması, bir yatkınlık var çünkü, iyi. Yukarıdaki belirtilerin tümü OSA (obstrüktif uyku apnesi) belirtileri nelerdir.

Çok iyi, ne horlama durduran, görünüyor? Eğer varsa birisi müdahale ve böylece aile, yaşamak kiminle kişidir. Ama o kadar basit değil. Hipertansif hastaların% 90 horlama görülmektedir ve bu tanı% 50 - OSA: Bu numaralara dikkat edin. Bu kasvetli rakamlar ve çok tehlikeli aynı şeyi. Birçok OSA horlama ilk aşamasını göz önünde olması. Ama bu kadar tehlikeli uyku apnesi nedir?

Solunum durması ve bu oksijen açlık esas OSAS öne karakterize Oruç - Bu doğal????????? - ??? ??????????? dokular, özellikle de - beyin dokusudur. Buna ek olarak, solunum yetmezliği ve ciddi kalp düzensizlikleri yol açabilir. Inme sık vakaları, bir rüya miyokard infarktüsü da vardır.

alt

Neden horlama acı çekiyorum?

İstatistiklere göre, horlama dünya nüfusunun% 20-30 etkiler ve daha sık 60 yıllık dönüm noktası, hızlandırdılar insanlar - bunların% 50'si.

Ses olarak horlama solunum yollarından hava karmaşık geçişi ile oluşturulur. Tam zor geçit ne bir göz atın. Temelde, vücudun anatomik özellikleri var:

 • Septum deviasyonu
 • Geniz ve / veya yutak konjenital darlık
 • Burun polip
 • Uzatılmış uvula
 • Küçük (maloklüzyon) ile posterior mandibulada değiştirdi
 • Büyümüş bademcikler
 • Şişmanlık

Buna ek olarak, yani, nazofarenks kas gerilmesinin azaltılmasına horlama oluşumuna yol açan dar bir geçit oluşumu bu katkı faktörler vardır. Azalmış tonu hatta normal uyku sırasında oluşur. Ayrıca olumlu etkisi tonu uyku, uyku bozuklukları, yorgunluk eksikliği değil. Bizim kötü alışkanlıkları da geride değil: Alkol ve sigara açıkça kas tonusu azaltır. Hipnotikler ve yaşlanma İç ve dış yaşlanma: önceden düşünmek için?????????? ? ??????? ????????: ?? ???? ????? ?????? ??????? (En yaygın nedeni, şekil kendinizi tutmak yoksa), menopoz, tiroid fonksiyonlarında azalma -, olası nedenler içine saklayın.

Gördüğünüz gibi, nedenleri çok olabilir. Ve soru ortaya çıkar: gerçekten çok tehlikeli, ben şimdi ne yapmak?! Kabul ve daha tehlikeli bir hastalık için bekleyin - OSA?

alt

Nasıl horlama ile başa çıkmak için

Sağlıgı horlama ve zorunlu olmalıdır olabilir. 20. yüzyılın sonuna gelindiğinde horlama zaten tedaviler icat edildi. Ve bunların hepsi cerrahi ilaç gidin. Tedavi özel doktorları alır - bir uyku.

Eğer özel merkezlerde tedavi edilmesi karar verirseniz, bu yöntemler geniş bir yelpazede sunar. Ve her şeyden önce, bir cerrahi yöntemdir.

Dilli bademcik ve diğerleri azaltarak septoplasti, adenotomy, tonsillektomi, burun vana düzeltme: Cerrahi teknik, birçok cerrahi türlü içerir. Ayrıca, horlama kriyoterapi cerrahi tedavi olarak dikkate alınmalıdır. Kriyoterapi, ya da derin soğuk tedavisi, azaltmak ve gökyüzünün yoğunluğunu artırmak, uvula boyutunu azaltır.

Horlama Donanım tedavisi. Horlama fenomen önlemek için ağzına yerleştirilir. Bu cihazlar kas stimülasyonu uvula ve gökyüzünün ilkesine göre çalışır. Böylece, kas tonusu sonuçlanan bu cihazlar dolayısıyla, horlama, titreşimi ortadan kaldırmak ve. Cihaz, dil kendisini yakalamak düşme veya yutma engelleyen dil ve özel jantlar ilişkin, "yaprakları" oluşur.

Homeopatik ilaçlar. Halen tartışılıyor doktorlar ve homeopaths arasında bu fonlarla ilgili, ama onların etkinliği ile inkar edilemez. Hap şeklinde kullanılabilir horlama için homeopatik ilaçlar, dil ve emilebilir altına yerleştirilir. Mükemmel etkinlik Amerikan ilaç SnoreStop gösterdi.

Ortopedik yastıklar. Eğer arkasında uyurken horlama nedeni dilini durdurması halinde, o kişinin tarafına arka uyku sırasında pozisyon değiştirmeniz gerekir. Böyle bir geçiş ortopedik yastıklar kullanılmıştır kolaylaştırmak için.

alt

Ne horlama mücadele için şahsen yapabilirsiniz

Bir kez daha, dikkatle horlama nedenleri gözden geçirin. Her şeyden önce, sağlığınızı izle. Bir doktor tarafından düzenli muayene var, ve tiroid hastalığı ufak ipucu Tiroid hastalığı - zaman endişe başlamak için???????????? ?????????? ?????? - ????? ???????? ????????????? tedaviye başlamak. Nazal polipler de ameliyatla alınabilir. Inflamasyon soğuk algınlığı, bu nedenle bu detaylara dikkat Ve bademcik büyümesi sıklıkla oluşur.

Obezite ile kilo kaybetmeye başlarlar. Eğer kilo almaya bir yatkınlık varsa, norm aşan kaçınıyorum.

Sen içki ve sigara ister misiniz? Zararlı bağımlılığı atmak etkilerini yönlendirmek için ek olarak, horlama ve OUA'nin yol açabilir. Uyku hapları almayın, ilaçlar aynı! Uyku için dikkat gerekirse bir yatıştırıcı otlar almak. Olması gerektiği gibi yeterli uyku almak için deneyin.

Her zaman kasları tonda tutmak: Egzersiz, Egzersiz, kendini yaşlılık olsun kontrolünü izin vermeyin!

Maria Tsarev


 • Sistit önlenmesi - Daha fazla su içmek
 • Batık tırnak - göründüğü kadar zararsız değil

 • Sıkıştırma çorap - ne kadar etkilidir?
 • Fayda

?????? ??????????????? ?????????

kompresyon çorapları kullanımı

Çağımızda, bilgisayarda ofiste çalışan biz genellikle bir sedanter yaşam tarzı yapmak. Işten eve geliyor, biz ilginç bir kitap TV ya da kanepede izlerken dinlenmek için acele çalışırken, biraz hareket. Ama bu yaşam tarzı yavaş yavaş devre dışı olur, bunu bilmeden bizim beden ve kişiyi yok. Çok geç sağlıklı bir yaşam tarzının hatırlattı, ancak o zaman. Yani bu durumda yardımcı olmak için bir şeyler yapmak mümkün mü?

alt

Neden sıkıştırma çorap ihtiyacı

Sedanter yaşam tarzı, kan damarları (damarlar) kasları dahil olmak üzere kasları etkileyen, onların sesi kaybetmek ve aktif bir sözleşme var ve doğru zamanda sakin olamaz. Damarlar en yaygın rahat bir durumda bulunan ve bu nedenle organ ve dokulardan akan kan, stagnates. Şişme ve hastalığın ilerlemesi ve enfeksiyon katılım ile bacaklarda ağırlık hissi, - - tromboflebit (damarların iltihaplanması) Sonuç olarak.

Çıkış yolu üniforma sıkıştırma (kompresyon) damarlardır. Bu amaçla ve varis ile damarlarda iç basıncı ve çevredeki dokulara dengelemek için dış basınç oluşturur tıbbi kompresyon çorabı olduğunu. Sıkıştırma tıkanıklık azaltır ve normal boşlukta damarları korur. Bir sıkıştırma giysi uygulayın ve varis cerrahi tedavisinde yardımcı olarak. Kompresyon tedavisi için de müsait, belirgin ödem ortaya çıkmasına neden, durgunluk izlemiştir.

Tıbbi sınıf sıkıştırma 1-2-3 örme, önleyici çorap: Sıkıştırma çorap olursa olsun yapılan hangi şirket, mevcut şartlara uygun olarak kesinlikle üretilen ve sıkıştırma dört derece vardır. Bu tür maddelerin uygulama sırasında vücut yüzeyinde basınç dağılımı kesinlikle uyluk ayak ölçüde azalan mezun olan: sıkıştırma ayak bileği alanında% 100 diz kalça% 75 azalır,% 50 sıkıştırma ve kasık% 20 olduğunu. Bu kalibrasyon basınç kompresyon çorapları önemli ölçüde alt ekstremite damarlardan kan çıkışı oranını artırır.

alt

Önleyici kompresyon çorapları

Önleyici kompresyon çorapları sağlıklı insanlar tarafından da kullanılabilir. Hormonal hapları gebelik, gebelik, aşırı kilo önlemek iken, fazla kilolu (uzun ayakta pozisyonda olmak) bacaklar üzerinde önemli yükler, sedanter çalışma ile venöz yetmezlik önlenmesi için kullanılır. Bütün bu durumlarda, bacak damarları venöz yetmezlik gelişmesine yol açabilir artan stres, yaşıyoruz.

İhraç önleyici kompresyon çorapları, çorap ve tayt, hangi bacaklarda hafiflik hissi neden giyildiğinde. Bu formayı satın, bir eczane sahibi olabilir.

alt

Terapötik kompresyon çorapları

Sadece doğru boyutu ve sıkıştırma etkileri derecesini belirleyebilir reçete-phlebologist kullanılan Terapötik kompresyon çorapları. Zaten buna rağmen profilaktik sıkıştırma giysi ve kullanılan varsa, bu nedenle, bacaklarda ağrı ve ağırlık devam ediyor, bacak krampları, şişme, o zaman bir uzmana görmek için, ve kan damarları üzerindeki sıkıştırma etkileri derecesini değiştirmek gerekir. Sadece reçete satın alabilirsiniz Triko 1-3 sınıf etkisi, bu kullanım varis daha da geliştirilmesini askıya ve yürürken rahatsızlık sizi rahatlatmak için izin verecektir. Bu formayı tedavi edici etkileri doğru bu durgunluk önlenmesi, destekler ve damarlar ve vanaları koruyan bir çerçeve oluşturur, hesaplanan ve damarlar üzerinde baskı ölçülür. Bu aynı zamanda, şişmesini önler bacaklarda ağrı ve yorgunluğu giderir.

alt

Kompresyon tedavisi endikasyonları

kompresyon tedavisi için endikasyonlar şunlardır:

 • erken dönemlerinde varis (süreç tamamen durdurulabilir);
 • (örneğin komplikasyonların önlenmesi gibi) daha sonraki aşamalarda varis;
 • Skleroterapi sonrası devlet Skleroterapi????????????? alt uç damarlarda (son enjeksiyondan sonra 7-8 gün sonra);
 • varis cerrahisi sonrasında durumu Varisli damarlar - zaman bir cerrah danışmak??????????? ?????????? ??? - ????? ????? ?????????? ? ???????? (2-3 ay bacak damarları üzerindeki ameliyattan sonra).

alt

Kompresyon tedavisi için Kontrendikasyonlar

Kompresyon çorapları giymek Kontrendikasyonlar şunlardır:

 • onların lümen ateroskleroz bir azalma ile ilişkili alt ekstremite arter hastalığı Ateroskleroz - kan damarları ile ilgili sorunlar???????????? � ????? ???????? ? ????????, Tıkayıcı hastalığı, Raynaud hastalığı);
 • kan damarları (anjiyopatisinin) bir hasar diyabet;
 • Herhangi bir kökeni dermatit (deri iltihabı).

Tıbbi Kompresyon triko - varis tedavisi ve önlenmesi için mükemmel bir araç.

Galina Romanenko


 • Batık tırnak - göründüğü kadar zararsız değil
 • Varis tedavisi - sorunu çözmek için bir yol

 • Erkek kazakları: onlarsız yapamaz
 • Malzeme
 • Renk
 • Model
 • Nasıl giymek

??????? ???????Triko - erkek kazakları, hırka, kazak ve yelek - erkek gardırop ayrılmaz bir parçası. (Kış kaşmir - - - yaz, yün pamuk off-season) Onlar her mevsim giyilir, çok pratik ve çok yönlü. Birçok erkek, genellikle örme tekstil konfeksiyon tercih ve onlara tüm yıl boyunca giymek. Onlar, konforlu, güzel ve topluluk ettirmek mümkün. Önümüzdeki sezon önemli ve şık görünmek için ne seçmek için?

Erkek kazakları: onlarsız yapamaz

Kaşmir kazak - en iyi seçim

Biz ancak haraç ve pamuk ve yün, kaşmir ödeme - Satın alabileceğiniz en iyi, aslında, kaşmir kazak - kış erkekler soyunma odasında en lüks şey. O - inanılmaz yumuşak ve nazik değil sadece, aynı zamanda bir mevsimdir. Siyah, mavi ve koyu gri - gerçek renklere dikkat edin. Eğer böyle bir şey, çok fazla mal olacak düşünüyorsanız Ve sadece kadınlar onlara dokunmak istiyorum unutmayın.

Erkek kazakları: onlarsız yapamaz

V-şekilli ve yuvarlak yaka ile Jumper

Birçok boyun altında V yakalı ve yuvarlak yakalı kazak ve süveter tercih. Onlar kot pantolon ve rahat ile birleştirerek, bir T-shirt giymek çok rahat. Aynı kazak size düğmeli gömlek üstüne, pantolon giymek ve olabilir - bir ofis ya da randevu için mükemmel bir seçim. Onlar her dolap alakalı. V şekilli veya yuvarlak yaka ile - - Ne seçmek için kişisel bir tercih meselesi, ama her ikisi de daha iyidir.

??????? ?????????????? ???????

Erkek kazakları: onlarsız yapamaz

Cardigans

O hırka söylemeden önce - çok dikenli bir şey, biz bu hırka bahsetmiyoruz ki sana hatırlatmama izin verin Hırka - moda yaz giyim???????? � ?????? ?????? ??????Atalarınıza ve Dedeler tarafından giyilen. hırka modern versiyonu - pamuk, merinos yünü veya kaşmir bir güzel bir şey. Çok ince ve bir ceket altında takılabilir Trendy ceket: Şık görünmek için ne giyeceğine?????? ??????: ? ??? ??????, ????? ????????? ???????. Kural olarak, onlar fermuar hırka kadar kolay kaldırıldı taraflı. Eğer uzun bir süre için oturup varsa, sadece biraz aşağıda fermuar geri. Hırka - Evrensel şey, bir t-shirt, gömlek, spor ceket, kot, klasik pantolon ve pantolon ile giyilir. Zaten yoksa ek olarak, hırka, çok şık, satın almaya değer vardır.

Erkek kazakları: onlarsız yapamaz

Polo

Polo gömlek yaz aylarında daha sık görülür - genellikle pamuktan yapılmış ve kısa kollu vardır edilir. Bu ofis Cuma gezisi için bir seçenek olarak haki pantolon için mükemmel bir ek değildir. Pamuk jarse - Yaz için en iyi seçim, o giymek çok rahat ve polo basit bir t-shirt daha şık görünüyor.

??????? ?????????????? ???????

Erkek kazakları: onlarsız yapamaz

Boğazlı

Balıkçı - soğutucu mevsim için mükemmel bir şey. İnce merinos yünü balıkçı yaka veya kaşmir Kaşmir: şık şık???????: ?????? ??? klasik iki parçası gibi, ve kot veya kadife şık görünüyor. Daha gevşek seçeneği vardır: kot pantolon ve örgü balıkçı yaka hacmi. Ama en iyi yolu, o ince adama bakar. Sizin rakam mükemmel olmaktan uzak, bu nedenle, size süveter için daha uygun seçmeniz tavsiye edilir. İnce balıkçı yaka sadece rakam eksiklikleri bazı vurgulamak.

Erkek kazakları: onlarsız yapamaz

Kazak bakımı nasıl

Genel kural: Bir sezon (tabii ki, makarna sevdiğim şey domates sosu sıçrama değil ne, sürece) sizin kazak kuru temizlenmelidir Render kez. Bu kural, pamuk, yün ve kaşmir ürünleri için geçerlidir. Hatırlama, yün ve kaşmir triko yün için tasarlanmış hafif bir deterjan kullanarak elle yıkanabilir. Bu arada, el yıkama triko yumuşak olduktan sonra, ve temizlik sonrası - sert.

Devamını oku Malzeme

İlgili Makaleler
?????????? ??????: ???????? ???? ??? ?????? ????İrlanda kazak: rahat kış için bükülmüş moda
?????? ??????: ???????? ?????? ??? ??????Şık kazak: erkekler için şık modeller
?????? ?????? - ???????? ? ???????????? ? ????? ??????Şık kazak - tipi rakamlarına göre seçebilirsiniz
??? ????????? ??????? ? ???????: 7 ???????Nasıl bir kazak şık bakmak için: 7 İpuçları
Makalenin Etiketler:
 • Kazak
 • Ofis tarzı inceliklerini: Ne kadınlar için "iş rahat tasarım" yapar
 • Sıcak ve zevkli - kışın bir tarihte ne giymek için