Меню


 • Kilo kaybı için Elma sirkesi: erişilebilirlik ve etkinliği
 • Bu nasıl çalışır?
 • Faydalı İpuçları
 • Elma sirkesi için Diyet
 • Nasıl içilir?
 • Selülit
 • Bal ile
 • Almak için nasıl

Nasıl yapmak - kilo kaybı için Elma sirkesi

Elma sirkesi atın ve sadece kendi avantajlarından biridir. Bizim yaşlanmaya katkıda toksik serbest radikallere karşı vücudu temizleyici - Diğer tartışılmaz avantajlar vücut ve antioksidan etkisi mükemmel uyarıcı etkisi vardır İç ve dış yaşlanma: önceden düşünmek için?????????? ? ??????? ????????: ?? ???? ????? ?????? ???????.

Böyle alımı, elma sirkesi bulunan biyolojik aktif maddeler aktif metabolizma içine dokunmuş sağlar ve onları teşvik - sirke küçük dozlarda gerekli elma atın. Örneğin, elma sirkesi bulunan vitaminler, enzimler (çoklu metabolik süreçleri hızlandıran maddeler) ve metabolizmayı canlandırmak için böyle bir şekilde parçasıdır. Elma sirkesi bulunan mineraller olmadan, tek bir hücre olabilir.

Elma sirkesi amino asitler özel bir yer işgal - elma sirkesi proteinlerin bu bileşenleri elma, yani hammadde olarak çok daha fazladır. Amino asitler ve yeterli yoksa proteinlerin inşa, sonra bağışıklık (bir kişi genellikle soğuk algınlığı ağrımaya başlar) uğrar, cildin görünümünü kaybetti, saç Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? ve tırnaklar, tüm iç organları zarar. Bu vücudumuzdaki hücrelerin varlığı her zaman proteinler inşa edildiği amino asitler gereklidir çünkü olmasıdır.

Eğer büyük miktarlarda elma sirkesi içerseniz, metabolizma daha uyarılması gelmiyor, ama bir kişi gastrointestinal hastalığı bir çeşit vardır, özellikle bazen çok belirgin yan etkileri, olacak. Bazı insanlar içinde gizli onların hastalıkların konağın varlığı bile farkında değildir. Bu nedenle, elma sirkesi uzun süreli kullanımdan önce doktorunuza danışmak en iyisidir.

Bir kişi mide, bağırsak veya pankreas hastalıkları çeşit varsa, elma sirkesi alımı gibi (üst karın) epigastrik ağrı, mide ekşimesi, geğirme gibi belirtiler provoke edebilir. Bu durumda da doktora danışmadan olmadan yapamaz. Elbette, durdurulan gerekir iken elma sirkesi atın.

Kilo kaybı için Elma sirkesi: erişilebilirlik ve etkililik - Nasıl almak

Ev yapımı elma sirkesi

Elma sirkesi de kaliteli elma evde pişmiş yalnızca iyidir. Meyve işleme tesisleri elma sirkesi çoğunlukla yapmayacağım başka bir şey var bu elmalardan yapılır. Mutfak amaçlı böyle bir sirke kesinlikle uygundur, ama vücudu şifa için - gerçekten. Neyse, kullanımı etkisi çok daha az belirgin ev daha olacaktır.

Son yıllarda, işletmeler giderek yerine her zamanki elma sirkesi otlar ile yapılan, elma sirkesi üretilir. Etiket kilo kaybı için bu sirke olduğu okunabilir. Ne yazık ki, fermantasyon öncesi elma suyu bitkisel karışımların veya decoctions ekleyerek elde edilir hiçbir araştırma yoktur. Ve elma suyu, ve otlar aktif maddeler içeren ve ne fermente edildiğinde, hiç kimse bilmiyor olur. Yani deneme değil ve böyle bir iş destek yok iyidir.

Ve evde, yaz ya da kaliteli elma sonbaharında, yılda bir kez elma sirkesi pişirebilirsiniz. Elma tatlı ya da ekşi olabilir - bu önemli değil. Çok tatlı elma daha iyi fermantasyon için su dışında hiçbir şey, ve asit ekleyemezsiniz şeker veya bal eklemeniz gerekir bal faydaları: lezzetli kurtarma? ?????? ????: ??????? ????????????. Bazen aynı amaç ekmek mayası ve kuru siyah ekmek ekleyin.

Olabilir elma sirkesi yapmak için Reçete: iyice yıkanır tatlı elma, kaynar su dökün, üç-litrelik kavanoza doldurun, (elma tohumu da çok yararlıdır) serdtsevinkoy ile küçük parçalar halinde kesilmiş, tüm çürük ve kurt yemiş parçaları kaldırmak gazlı bez ile kaplayın ve koymak 1, 5-2 ay boyunca karanlık ılık bir yerde. İlk başta elma zamanki elma kokusu olacak, ancak dönem sonuna doğru, o değiştirmek için başlayacak. Tam bir hoş ekşi tadı ve kendine özgü ve çok hoş bir koku elde edilen hafifletmek olduğunu elma sirkesi, dikkate Hazırlanan.

Şeker (su litresi başına 100 g) ilave edilerek ekşi elma uygun tarifi, ekmek mayası ve kuru siyah ekmek küçük bir miktar için. Tüm bu on gün için yerel bir karanlık sıcak koymak ve günlük karıştırın, bir emaye yaprak bitleri cam içine katlanmış olmalıdır. Sonra yaklaşık 40 gün var "olgunlaştırmak" yine aynı yemeğin yerleştirilir boşaltın ve koyun. Elma sirkesi temizlenir ve hoş bir koku taze elde ettiğinde tekrar potsedit ihtiyaç ve şişelerin içine dökün. Serin bir yerde saklanır şişeler.

Yemeklerden önce yarım saat için (iki çay kaşığı gerekir mağaza elma sirkesi) haşlanmış bir bardak su üç kez gün bir çorba kaşığı ekleyerek, kilo elma sirkesi atın. Bu iştah azaltmak ve tatlılar için istek azaltmaya yardımcı olur. Vücut değişiklik Yaklaşık 2-3 ay metabolik süreçler kilo kaybı olacağını, böylece. Ama o da yavaş yavaş geri döndü - (haftada kilogram fazla kilo fazla) Ağırlık yavaş yavaş azalacaktır.


İlgili Makaleler
???????? ????? � ??? ????????? ? ?? ??????Elma sirkesi - kilo kaybı için değil, sadece
???????? ?????: ??????? ?????????? ? ???????? ????????Elma sirkesi: uyum ve iyi sağlık sırları
??? ??????????? ???????? ????? ? ???????? ????????: ????? ????? ?????Nasıl Evde elma sirkesi pişirmek için: şarabı yeni bir hayat
Makalenin Etiketler:
 • elma sirkesi
 • Diyet başarısızlığının 7 iyi neden
 • Bulimia: yıkıcı yaşam tarzı

???????????? ??? ? ?????????????Patates çorbası çok popüler. Hazırlık Hız, iyi tat ve tokluk şefler arasında ve tüketiciler arasında bu tür ilk dersleri favori olun. Patates çorbası onlara sebze, baharat ve çeşniler çeşitli ekleyerek, et, balık, mantar ve sebze suyu pişirilir. Patates çorbası, köfte patates çorbası çoğu, tercih edilen bir düzenleme, köfte et ve balık yapılabilir. Böyle bir çorba, ilk lezzetli ve sağlıklı yemek dönüştürerek, geniş bir ürün çeşitliliği kalıntıları kullanılabilir.

Köfte ile patates çorbası - iyi çorba her gün

Çocuklar ve yetişkinler için

Köfte ile çorba çeşitli kural, her yaştan gibi, sevdi. Yetişkin hassas bir doku ile birlikte zengin bir lezzet için bu tür çorba takdir ve çocukların heyecanla et veya balık topları plakaları yakaladı. Bu yemeğin hızla hazırlanan çünkü, köfte ve aşçı ile çorba sevdi ve kolaylıkla bu lezzetli ekonomik çıkıyor ve yaratıcılık için kapsam verir. Her türlü, domates, kabak, maydanoz, şalgam, parsnips, biber, kereviz, yeşil fasulye, lahana: Aslında, köfte patates çorbası, hemen hemen her gıda ekleyebilirsiniz Kereviz: bariz avantajları ile sebze?????????: ???? ? ?????????? ?????????????, Mantar, peynir ... Nötr patates lezzet buzdolabında saklanmış artık gıda, kadar kullanmak için değil, aynı zamanda menü çeşitlendirmek için değil sadece mümkün kılan katkı çeşitli ile iyi gider: her yeni madde anlamlı köfte çorbası tadı değiştirir için.

Çocuk beslenmesinde Çocuk besin - ne bebek beslemek için???????? ??????? - ??? ??????? ???????? Köfte çorbası çok aktif iki nedenden dolayı kullanılır. Öncelikle, köfte daha ihale ve et parçaları ile karşılaştırıldığında yumuşak doku vardır; ve ikincisi, bu çorba çok dekoratif ve bunlar ilginç var: genellikle çocuklar bir köfte ve sebze parçaları ile plaka yakalandı. Sağlığa Bu çorba yararları hakkında unutmayın iyi vücut tarafından emilir lif ve mineraller patates çorbası bir sürü içerir.

Köfte ile patates çorbası - iyi çorba her gün

Patates çorbası gurme

Bir ve iki litre su (zengin çorba sevenler, suyu su yerine) kıyma üç yüz gram gerekir bir buçuk; patates üç yüz gram; bir havuç; bir orta boy soğan; maydanoz, dereotu ve frenk soğanı; kiriş pırasa; irmik veya kırıntıları bir çorba kaşığı; defne yaprağı, tuz ve karabiber.

Bu tarifi öncesi kızartma köfte içerir Köfte: Sırlar hassas tat???????????: ??????? ??????? ?????. Bu onlara çekici bir renk ve ekstra lezzet verir, ama aynı zamanda köfte şeklini korumak için yardımcı olur sadece. Bu nedenle, bu çorba köfte için normalden daha büyük yapılabilir - Bir ceviz büyüklüğünde.

Önce iyi tuz, karabiber, irmik veya galeta unu ve otlar ile kıyılmış karışık gerekir. Yuvarlak köfteleri aynı boyutta Form. Kökler, küçük küpler ve yağda doğranmış soğan ile kızartın oyulmuş. Su veya et suyu kaynatın ve geri dilimlenmiş patates ve baharatlar ile zazharku indirin. Kısık ateşte on beş dakika pişirin.

Kızarana kadar Köfte kızgın yağda kızartın. Çorba (o artırılmalıdır önce pota altında ateş) batırılmış köfte kızarmış ve orta ateşte bir on beş dakika pişirin. , Isı kapatın bir kapak ile tava kapağı ve çorba sonra, on dakika oturup masaya hizmet, doğranmış otlar ile serpin verelim.


İlgili Makaleler
??? ? ????????????? � ?????? ???????? ????????? ?????Köfte çorbası - tarifi lezzetli ev yapımı yemek
????????? ??? ? ?????????????: ??????? ? ??????????Yararlı ve besleyici: köfte ile Karabuğday çorbası
??? ??????????? ??? ? ?????????????: ????????? ??????? ? ???????? ?????????????Küçük sırlar pişirme ve hileler: köfte çorbası pişirmek için nasıl
??? ? ????????????? ? ???????? � ???????-??????????? ??? ??????Köfte çorbası ve köfte - ev hanımları için sihirli değnek
Makalenin Etiketler:
 • köfte çorbası
 • Basit ve lezzetli - köfte ile pirinç çorbası
 • Meksika üzerinde köfte çorbası pişirmek için nasıl - albondigas

 • Mükemmel kahvaltı: kendileri için seçin
 • Iş Breakfast at

????????? ???????

Iş yerinde kahvaltı için

Kısa süreli işyerinde görünmesini değil, aynı zamanda kahvaltı vazgeçmek için gerekli olan arzu olmadığında durumlar vardır. Bu gerekli değildir. Benzer şekilde, hemen sıcak çikolata espresso içmek için kahve makinesi çalıştırmak gerekmez.

Menüsünde: meyve (torbaya koyun Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ??????? elma, muz ya da meyve suyu bir çanta), yoğurt, süt, bir çanta, küçük bir sandviç ya da müsli bar, içki (çay, kahve). Tüm bu ürünlerin, tam kahvaltı etkinleştirmek çalışmak için enerji verir ve çabuk aç alacak olacaktır.

Mükemmel kahvaltı: kendileri için seçin - iş Breakfast at

Sert Eğer uyanmak için

Bazı çok zor sabah uyanmak ve tazelenmiş hissediyorum. Sonra gerçekten neşelendirmek için yardımcı olacak gıdalar kahvaltı dahil etmek gerekir. Sabah arama ve ne yiyebilir düşünmeye çok zaman harcamak yoktu akşam onları pişirmek için deneyin.

Menüsünde: süt, meyve suyu, meyve suyu, kahve, çay tahıl. Önceden daha sonra yenebilir tahıl veya muffin bir çanta almak için bir sandviç hazırlayabilirsiniz.

Mükemmel kahvaltı: kendileri için seçin - iş Breakfast at

Sporcu için kahvaltı

Eğer egzersiz ise, sabah egzersizleri yaparak, aktif bir yaşam tarzı neden, kesinlikle bir kahvaltı gerekir. Genel öneri: bir yemekten sonra üç saat boyunca fiziksel aktivite meşgul değil. Kan operasyonda olan oksijen ve normal kas enerjisini, teslim edemez.

Tam tahıllı ekmek, süt veya diğer süt ürünleri, taze meyve veya meyve suyu, pastırma: menüsünde Bacon - et kılavuzu????? - ???????????? ?? ???? veya yumurta (protein kaynağı), kahve veya çay.

Genel olarak, spor ve meşgul değildir birinde yapan bir kahvaltı kişi arasında belirli bir fark yoktur. Spor vücut yağ dokusu yedeklerinden alınacak kalori yakmak için yardımcı olur. Ama biz dikkatli olmalı: yoğun olamaz aç karnına, hipoglisemi riski olduğundan.


İlgili Makaleler
??????????????? ???????: ??? ????????? ??????, ???????? � ??????�Kontinental kahvaltı: iyi, Rusça Avrupalılar - ölüm ...
??? ??????????? ?? ????????Kahvaltıda ne pişirilir?
??? ????? ??????????? ?? ??????? ??? ????????Ne bir adam kahvaltı pişirir?
?????????? ???????: ????????????????????? ?????? ??????İngiliz kahvaltı: Eski İngiltere Landmark
Makalenin Etiketler:
 • kahvaltı
 • Limonata - Fransa tatlı soda yerli
 • Yeni Yıl için Salatalar - ucuz ve neşeli

??? ? ???????? ?????????????Tavuk çorbası, uzun soğuk algınlığı ve çeşitli hastalıkları olan zayıf insanlar için bir şifa olarak kabul edilmiştir. Günümüzde, tavuk çorbası kullanımı doktorlar kanıtlanmıştır: Aslında, bu çorba, kolay sindirilebilir hastaları iyileştirir hafif bir anti-inflamatuar etkisi vardır. Orada yetişkinler ve çocuklar hem: Herhangi bir yaş, bir çorba ve sağlıklı insanlara zarar vermez. Her zamanki tavuk çorbası sıkılmaya olsaydı Ve, her zaman tavuk köfte ile lezzetli ve güzel bir çorba pişirebilirsiniz. Hoş bir tat ile bu kolay çorba mükemmel besler ve vücut kurtarmak yardımcı olur.

Sağlıklı ve hasta için tavuk köfte çorbası

Bu kullanışlı tavuk

Tavuk suyu yararları hakkında konuşan, genellikle akılda doğal ürünler yerine antibiyotik ve iyi büyüme için özel katkı maddeleri ile beslenen bir rustik tavuk suyu var. Kuş suyu yapmak Ancak, iyi koşullarda muhafaza ve düzgün sonra çorba sadece vücudu yararlanacaktır, besledi. Yani, bilim adamlarına göre, tavuk çorbası kolesterolü düşürerek kardiyovasküler sistemin birçok hastalıktan olur Kolesterol?????????? Kan. Buna ek olarak, tavuk eti sığır, domuz ve kuzu daha sindirimi daha kolaydır, ve aktif bebek maması kullanmak daha az zararlı maddeler içeriyor Çocuk besin - ne bebek beslemek için???????? ??????? - ??? ??????? ????????. Dersin tavuk eti (özellikle beyaz) neredeyse hiç yağ ve, tamamen eksik karbonhidrat: Bir prim tavuk ve diyet olanlar gibi. Kalori düşük olduğunu, ancak magnezyum, potasyum, demir ve fosfor gibi minerallerin bir sürü vitamin yanı sıra orada Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? Kolaylığı ve hazırlık hızı ve düşük bir fiyat ile birlikte tavuk A, E ve B grubu kullanım tüketicilere bu ürünü özellikle cazip hale getirmektedir.

Sağlıklı ve hasta için tavuk köfte çorbası

Nasıl köfte tavuk çorbası pişirir?

Tavuk köfte çorbası, su ve tavuk suyu pişmiş olabilir. İlk durumda çorba, ikinci kolayca almak - daha doygun. Yani, su veya tavuk suyu üç buçuk litre tek ampul ve havuç, altı orta patates, iki ya da pirinç üç yemek kaşığı ya da kereviz, maydanoz, baharat erişte çift sapları (defne yaprağı, kimyon, yenibahar, tuz bir avuç gerekir , karabiber), kıyılmış beyaz tavuk eti ve yumurta bir dört gram.

Bir tava veya tavuk suyu su kaynatın. Sebzeler küçük parçalar halinde kesilmiş ve çorba atmak. Yumurta çırpma, küçük köfte oluşturmak için, kıyılmış tavuk, tuz ve karabiberi ekleyin. Doldurma çok cıvık olacak olursa, biraz irmik ekleyin. Dikkatle, çorba tencereye yerleştirin köfte baharatları ekleyin ve yirmi dakika pişirin. Doldurma pirinç kullanılırsa, o zaman yıkayın ve köfte ile birlikte suya bırakın, ama soyunma erişte ise pişmiş kadar, beş dakika çorbaya eklemek gerekir. Hazır çorba masaya getirebilir sonra bir tavada on dakika, beklemeye arzu edilir. Bu çorba için büyük bir katkı taze yeşillikleri ile servis. İstenirse, köfte, tavuk çorbası, sarımsak birkaç ezilmiş karanfil ekleyebilirsiniz - bu tadı daha mayhoş yapacak. Sarımsak ekleme, zaman içinde bunu yapmak önemlidir: bir dakika çorba pota altında ateş kapatmadan önce.

Diğer benzer çorba gibi, köfte önceden hazırlanabilir ve bir dondurucuda saklanabilir. , Sadece suyu kaynatın onu sebze ve dondurulmuş köfte ihmal - ve daha az yarım saat daha lezzetli ve lezzetli ilk ders hazırlayacak: Bu da çorba zaten hızlı sürecini hızlandıracaktır.


İlgili Makaleler
??? ? ????????????? � ?????? ???????? ????????? ?????Köfte çorbası - tarifi lezzetli ev yapımı yemek
????????? ??? ? ?????????????: ??????? ? ??????????Yararlı ve besleyici: köfte ile Karabuğday çorbası
??? ??????????? ??? ? ?????????????: ????????? ??????? ? ???????? ?????????????Küçük sırlar pişirme ve hileler: köfte çorbası pişirmek için nasıl
??? ? ????????????? ? ???????? � ???????-??????????? ??? ??????Köfte çorbası ve köfte - ev hanımları için sihirli değnek
Makalenin Etiketler:
 • köfte çorbası
 • Balık topları ile çorba - ilginç bir fikir balık çorbası
 • Köfte ile bezelye çorbası - hoş ve kullanışlı bir arada

??? ??????? ? ?????????Plaka besleyici çorba - zor bir gün sonra gücünü yeniden kazanmak için harika bir araç. Bu durum için mükemmel bir seçim inci arpa ile mantar çorbası. Bu çorba hızla ısınır doyurur ve stres mücadele yardımcı olur. Bu büyük bir çorba her gün, birleştirerek erişilebilirlik, pişirme, harika tat ve tokluk kolaylığıdır.

Doyurucu ve lezzetli - arpa ile Mantar çorbası

Inci arpa Faydaları

inci arpa adı tatlı su incileri ile arpa tanelerinin benzerlik işlendi. Anda, arpa lapası sıkıca askerin diyet kurdu. Ne yazık ki, ordu aşçılar her zaman bu karmaşa hazırlanması ile baş yok, bu yüzden askerler hemen hor "şarapnel" ve lakaplı sert pişmiş arpa, çiğnemek zorunda "köylü pirinç."

Bu arada, düzgün pişmiş inci arpa - çok lezzetli ve sağlıklı yemek. Şaşılacak Bu karmaşa Peter ekledi. Arpa Royally, sırılsıklam haşlanmış ve sonra uzun fırında eziyet. Tecrübeli krem ​​püresi şaşırtıcı hassas lezzet oldu. Bu gün için, arpa ünlü İtalyan yemeğin hazırlanmasında kullanılan - inci risotto Risotto - İtalyanca pirinç lapası??????? � ??????? ???? ??-??????????Hangi Risotto pişmiş pirinç bazlı çok daha prestijli çanak olarak kabul edilir.

Arpa vitamin bakımından zengindir Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? ve amino asitler yer alır. Örneğin, bu tahıl yaşlanma sürecini yavaşlatır lizin içerir İç ve dış yaşlanma: önceden düşünmek için?????????? ? ??????? ????????: ?? ???? ????? ?????? ??????? ve kırışıklıkları mücadele veriyor; sodyum, potasyum, kalsiyum, demir, bakır, çinko, manganez, nikel, kobalt ve diğerleri. Perlovka ve fosfor gibi B vitamini B, A, E, D ve PP birçok. Buna ek olarak, çok sayıda elyaf Perlovka sindirim ve değerli protein için gerekli.

Doyurucu ve lezzetli - arpa ile Mantar çorbası

Güzel bir rakam için mücadele

Bu arpa kullanımı alerji için daha kolay hale getirir inanılmaktadır. Yüksek lif içeriği suda pişmiş arpa lapası, diyet olanlar için ideal bir yemek yapar. Inci arpa ile Mantar çorbası nispeten az kalori içerir, ama mükemmel doyurur, bu nedenle kilo olanlar, genellikle arzu diyet bu yemeğin dahil etmek.

Bu çorba, genellikle diyet olanlar için çok yararlı olduğu belirtilmelidir. Arpa Düşük yağlı mantar çorbası mükemmel bir uzun süre tok bırakarak, çok daha yüksek kalorili yiyecek değiştirir. Böylece arpa da sindirim iyileştirilmesi, mide-bağırsak temizler.

Doyurucu ve lezzetli - arpa ile Mantar çorbası

Pişirme hileci

Arpa kaprisli yeterince - düzgün pişirmek, eğer açılmaz ve tadı ile yüzüncü, sert ve tatsız kalacaktır. Bu arpa yeterince uzun pişirmek için olması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Üç saat veya daha fazla suya batırılmış olması pişirme tahıl sürecini hızlandırmak için. Püresi hazırlarken Eğer, ıslatma yoğurt yapılan, ama çorba basit yumuşak su için idealdir olabilir.

İkinci lezzetli arpa sırrı - onun ihtiyacı yemekleri sadece ısı şeklinde yemek. Ostyvshaya arpa lapası malosedobna ve çorba önümüzdeki hafta için yemek iyi değildir, ve mutlaka sıcak yemekten önce.

Doyurucu ve lezzetli - arpa ile Mantar çorbası

Mantar çorbası ve arpa

Bu çorba beyaz iyi değil gurme mantar uygun ve değerli ve mantar için kolay - ya da titrek kavak mantarlı. İki litre su, taze mantar, üç patates yumru, arpa yarım fincan, bir havuç, soğan iki, tereyağı, tuz, biber ve otlar altmış gram kilo almalıdır.

Arpa çorbası önce üç saat suda ıslatılır. Yıkanmış ve mantar yarım saat pişirin küçük parçalar halinde doğranmış. Arpa yumuşayana kadar pişirin ve mantar ekleyin. Soğan ve havuç temizlenmeli ve tamamen çorba koymak. Patates küçük küpler halinde kesilmiş ve çok çorbaya ekleyin. Arpa ve patates kadar pişirin. Bundan sonra, çorba soğan ve havuç çıkmak, tuz ve karabiber.

Maria Bykov


İlgili Makaleler
??????? ???: ?????? ??????Mantar çorbası: Orman Fairy Tale
??? ??????? ? ??????? � ??????? ? ???????? ?????Mantarlı Mantar çorbası - basit ve sağlıklı bir tabak
??? ??????? ? ?????: ?????????? ????!Etli mantar çorbası: Ben her şeyi seviyorum!
??????? ???-???? � ????????? ????????Mantar çorbası - kokulu hassasiyet
Makalenin Etiketler:
 • mantar çorbası
 • Japon mantar çorbası: tüm egzotik
 • Mantarlı Mantar çorbası - basit ve sağlıklı bir tabak

 • Onun topuklar üzerinde dikeni: ağrı dayanılmaz olabilir
 • Tecelli gibi

??? ??????????? ????? ?? ??????

Onun topuklar üzerinde olduğu gibi tezahür Spurs

Spurs onun topuklar üzerinde - her zaman acı verici. Ortopedik travma yaralanma dikeni önlemek için nasıl tavsiyelerde bulunabilir ise hastalar genellikle, (kesinlikle işe yaramaz), çeşitli milletlerden yollarla kendi "çıktı" start, bu acı kurtulmak için.

Bazı hastalar bu topuk dikeni bulmak - 's tuz yatakları çözülmüş ve halk yolları olabilir. Bu tuz değil, ve kalkaneus ve herhangi bir "çözülme" nin genişleme olamaz - topuk dikeni gibi Ama bu, tamamen yanlıştır. Kalıcı şiddetli ağrı ve sadece herhangi bir ayakkabı giymek bir yetersizlik neden yürüyüş topuk, yaralama, bir topuk kemiği diken ve yumuşak doku gibi eylemleri teşvik.

Topuk dikeni kalkaneus bir yol veya başka zaman yaralanma oluşur. Travma kemik dokusunun büyümesini biter topuk kemiğinin, iltihabı neden olur. Örneğin, düz ayaklar için Düztabanlık - tedavi edilip????????????? - ????? ?? ??? ??????? Akut yaralanma kalkaneus topuk dolaşım yetersizliği, kronik artrit ve artroz sonra (yürüyerek yük kesintiye uğramış dağılımı), obezite (yürüyerek yüksek yük), vücutta metabolik süreçlerin ihlali, giyen sıkı ayakkabı (kalkaneus sürtünme periostlarından uzun vadeli irritasyon), ( eklem hastalıkları).

Eğer topuk olduğunda adam, ağrı zamanla artmaktadır yürümek ve dayanılmaz hale ağrılı hale dikeni. Imkansız Ayakkabı herhangi bulmak için. Biraz zaman gitmek durumunda, ağrı kaybolur. Kilolu muzdarip Özellikle insanlar - topuk yumuşak doku hasarı yalın insanlar daha anlamlı olarak daha fazla var.

Büyük önem dokuların münferid hassasiyetidir. Onlar acı hissetmiyorum çünkü Yani, bazı insanlar sadece kendi mahmuzlarını fark yoktur. Daha küçük dikeni olan Diğerleri, ciddi zarara uğrayabileceğini - Bir çivi topuk içine dövülmüş sanki ayağa kalkarak, onlar, çok acı hissediyorum.

Onun topuklar üzerinde dikeni: ağrı dayanılmaz olabilir - tecelli gibi

Teşhis

Hastalığın tanısı ortopedik ve travma turu ile başlar. Hastalık çok şaşkın bir şey zordur karakteristik belirtileri vardır. Ancak, tanı her zaman X-ray tarafından onaylandıktan: Genellikle teşvik resimlerde açıkça görülebilir. Buna ek olarak, bu tür yani düz ayak, artrit ve topuk dikeni, nedenini oluşturmuştur.

Muayene ve tanı tedavi onaylanmasından sonra reçete edilir. Topuk dikeni tedavisi Topuk dikeni - kömürlerin üzerinde yürüme???????? ????? � ???????? ?? ????? muhafazakar ve ameliyat olabilir.

Onun topuklar üzerinde dikeni: ağrı dayanılmaz olabilir - tecelli gibi

Korunma

Yürüme bozukluğu neden herhangi bir hastalık, bu topuk kemiği üzerindeki yükü artırır ve ona zarar gibi Önleme, alt ekstremite hastalıkları zamanında tedavi yöntemidir. Önler topuk ortaya çıkması ortopedik bozukluklar (örneğin, düz) ve eklem hastalıkları için orta boylu, tedavi topuklu rahat ayakkabılar giyen, (yani masaj, jimnastik ve benzeri) hiçbir şekilde kan dolaşımı ayak geliştirmek, kilo kaybı Spurs.

Bu tatsız hastalığı, ancak deneyimli bir uzman hastaya yardımcı olmak için bir yol bulacaksınız - Topuk dikeni.

Galina Romanenko


 • Kombucha: ölümsüzlük iksiri
 • Şakayık Tentür - sedatif bitkisel