Меню


? ????? ?????? ?????????? ??????? ????? ????????Kırmızı - çoğunlukla soğuk, enerjik, aktif renk, ama sıcak tonlarda başvurulabilir. Kırmızılı kadın bu renk olmamalıdır tüm ve her zaman, elbette fark edilmeden, ancak tam giyinmiş gitmek asla. Kırmızı olarak renk spektrumu içinde ona yakın ve kontrast diğer renkler çeşitli kombine. Ne renk iyi kırmızı gider, bu rengi seviyorum ünlüler örneklerini tanımlamak için yardımcı ve genellikle giyilir.

Kırmızı farklı renkler ile kombine edilebilir, ve farklı renklerde gibi eğer, her durumda, çok dikkatli bir şekilde işlemek için gereklidir. Bu renk nötr değildir ve evrensel değildir, ve yakın yüz koyarsanız, o Rosacea veya akne kızarmış yanaklar gibi eksiklikleri vurgulamak olabilir Döküntü: Sınıflandırma - Birincil ve ikincil elemanlar????: ????????????? - ????????? ? ????????? ????????. Eğer sorunlu yüzü kırmızı bir arada seçtiğinizde nedenle, daha az tehlikeli ve iddialı bir şey haline üst koyarak, vücudun alt kısmında onu almaya çalışın. Başka bir gerçeği unutmayın - Kırmızı esmerler sarışınlar çok daha fazla. Eğer sarışın veya kahverengi saçlı iseniz, aynı zamanda aktif bir kişi için kırmızı giymek gerekir - tüm dikkatini çekerek, tüm doğal cazibe "öldürmek" olduğunu.

alt

Kırmızı ve mavi

Kırmızı ve mavi mükemmel laik çıkışları için uygundur mükemmel bir seçenek zıt kombinasyonudur. Altın düğmeleri ile askeri tarzı klasik ceket olacak, özellikle eğer, zarif bir günlük görüntüler oluşturmak için karanlık, neredeyse siyah mavi kırmızı en avantajlı kombinasyonu olarak kabul edilir.

? ????? ?????? ?????????? ??????? ?????? ?????
Nicole Ritchie
? ????? ?????? ?????????? ??????? ???????? ?????
Jessica Alba

Premier biri İngiliz aktris Carey Mulligan, mavi ayakkabı ile kırmızı elbise bir kazan-kazan kombinasyonu seçti. Çan-alt kot bir çift Nicole Ritchie siyah Döşeme zıt bir parlak kırmızı ceket aldı. Kırmızı pantolon mavi blazer - Jessica Alba aksine, aynı renk kombinasyonu seçti.

alt

Kırmızı ve yeşil

Yararları hakkında en güzel kombinasyonları, biri kızıl saçlı kız farkındayız. Onların veriler, muhteşem renk kombinasyonu her şeyi oynar ile öyle. Kırmızı ve yeşil kombinasyonu bazen şaka yollu bir Noel ağacı ile karşılaştırıldığında. Festival çam iğneleri ile giysiler almak Ama eğer yetkin taburcu dernek önlenebilir.

? ????? ?????? ?????????? ??????? ?????? ?????
Taylor Swift
? ????? ?????? ?????????? ??????? ?????? ?????
Taylor Swift

Taylor Swift - kırmızı ve yeşil kombinasyonu büyük bir hayranı. Şarkıcı çıkışların biri bir yaz elbise giydi Tüm harika görünüyorsun on yaz elbiseler?????? ?????? ???????, ??????? ????????? ????????? ?? ???? yeşil çanta ve maç ayakkabı ile tamamlanmaktadır kırmızı çiçek baskı ile. Başka bir şekilde, tam tersini yaptım - kırmızı çanta ve mor bot ile yeşil ceket giydi.

alt

Kırmızı ve siyah

Kırmızı avantajları farkındadır ve kendine aşırı dikkat çeken olmadan bunları vurgulamak istiyorum uygunsuz olduğunu yerinde ve şık kadın savaşmış, etkileyiciliğini kısar ve ölümcül güzellik bakmak için izin veren siyah, mükemmel uyum sağlar.

kırmızı ve siyah kombinasyonu laik çıkışları için de uygundur. Bu birliğin Kırmızı iyi tekdüzelik siyah toplam görünüm seyreltilmesi aksesuarları, hizmet veren, ancak gerekli değildir. Siyah aksesuarlar da ve elbise dikkatini dağıtmadan olumlu zıt, kırmızı elbise ya da etek ile harika görünüyorsun.

? ????? ?????? ?????????? ??????? ???? ????????
Gwen Stefani
? ????? ?????? ?????????? ??????? ???? ??????
Nicky Hilton
? ????? ?????? ?????????? ??????? ??????? ?????
Clemence Poesy

Sonbahar yürüyüş sokak stili Gwen Stefani de siyah ve kırmızı kombinasyonu sorunsuz günlük kalıbı içine sığabilecek gösterilmiştir. Onun seçim şarkıcı sıkı bir siyah tayt, siyah çizme giydi ve siyah çanta aldı uzun kollu, basit bir kırmızı elbise düştü. Uzatılmış siyah kazak giydi seçilen parlak kırmızı pantolon rahat bir görüntü için Nicky Hilton. Klasik Fransız Clemence poesy bahis - aktris siyah çanta ve siyah pompaları ile ellili tarzı kırmızı elbise giyen, kırmızı halı üzerinde.

alt

Kırmızı ve pembe

En renkli ve şık - kırmızı ve pembe Birliği en beklenmedik, tuhaf ve aynı zamanda biridir. Böyle bir moda kombinasyonu olasılığı keşfedilen ve son zamanlarda trend haline konulmuştur, birkaç yıldır bilinen diğer kombinasyonları ile karşılaştırıldığında. Genellikle giysi kombinasyonu bir kontrendikasyondur spektral renk çarkı, yakındır. Ama modern tarzda az imkansız.

? ????? ?????? ?????????? ??????? ???? ?????
Emma Stone
? ????? ?????? ?????????? ??????? ????? ????
Heidi Klum
? ????? ?????? ?????????? ??????? ???? ???????? ??????
Sarah Jessica Parker

Basklar karmaşık kıvrımlı tasarımı ile parlak pembe etek ile kırmızı üst giyiyor kızıl saçlı Emma Stone. Ayakkabı nötr bej seçildi. Bu gözlük pembe elbise süpermodel Heidi Klum tonlarında gelişeceğini. Birlikte kırmızı pantolon o soğuk ışık pembe çanta görüntüye ekleyerek, fuşya ipek bluz tonları giydi Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ??????? devekuşu deri ve mor sandalet. Parlak kırmızı ve pembe ihtişamı Sarah Jessica Parker kanıtladı. aktris oklarla neon pembe pantolon ile bir kırmızı şifon bluz giydi.

alt

Kırmızı ve sarı

Dinamik görüntü ve güneş kıyafetler kırmızı ve sarı giysileri severler kombinasyonu. Ne Fransız çağrı "vitamini" tarzı - Bu tür kombinasyonların gerçekten güçlü bir enerjidir. Kırmızı-sarı kitleri saf bahar tsvetotipa ve yanan esmer sahiplerine gidebilirsiniz.

Tyra Banks seküler çıkışlarının birinde basit ve zarif bir elbise kırmızı rahatlatıcı bir gölgede koymak giydi ve yapılan parlak aksesuarlar imajını vurgulamak - Sarı kavrama ve sivri ayakkabı. Katie Holmes ustaca tarzı çığlık kaçınılması, ama zarif stili içine mükemmel uyum kadınsı bir görüntü gösterdi. Kırmızı aktris zaten gölge ve karmaşık kesim ile dikkat çeken elbise, bu yüzden en iyi aksesuar yassı çelik sarı ve parlak altın ayakkabı değil.

? ????? ?????? ?????????? ??????? ????? ?????
Tyra Banks
? ????? ?????? ?????????? ??????? ???? ?????
Katie Holmes
? ????? ?????? ?????????? ??????? ?????? ????
Michelle Hart

Basit bir kırmızı elbise uzunluğu biraz daha kısa bir sarı kat altında harika görünüyor - Michelle Hart da basit renk engelleme ve doğru kararı seçti. Michelle Monaghan o yüz parlak vurgular çekilme için ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Doğası gereği Aktris oldukça sakin dış vardır, ve tüm güzelliğini gizlemek vücudun üst kısmında sarı parlak kırmızı ve neon sochtanie. Bu durumda Siyah üst doğru seçimdir ve psychedelic baskılar ve ahlaksız sarı çanta ile kırmızı yaz pantolon yaz ve rahat görüntüsünü yapmak.


İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
  • Renk ve gardırop
  • Ne renk gri gider: çeşitli ve çok yönlü
  • Ne kısa pantolon giymek: Yeni bir uzunlukta gelişimini