Меню


???????? ????? ?? 7 ????7 gün boyunca Kefir diyeti biri olarak kabul edilir en popüler etkili ve sonuçları ile etkileyici. Kilolu ve bir diyet ürünü olarak yoğurt için denedim hiç dünyada bir kadın neredeyse yoktur. Kefir yedi gün için diyet - vücuda bir meydan okuma ve şekil için istenmeyen sonuçlara yol zamanki ihtiyaçlarını evcilleştirme. Kolay uyum, ama bu diyete yaklaşımların çeşitliliği sayesinde, ince rakam yakın amaç haline belirleyin.

alt

Haftalık planı diyet

Kilo karar, sipariş gastrointestinal sistem koymak, aşırı sıvı kurtulmak, veya bir hafta detoks kefir geçirmek olsun, kalitesiyle dikkat başarısız. Kefir - bifidobakteri içeriğine indirgenir değeri, bir fermante süt ürünü. Seçiminizi gerçekten bifidobakteriyi içeren yüksek kaliteli ürün üzerinde harcamak gerekir yedi gün için bir haftalık diyet kefir ise. Bu nedenle, saygın üreticilerinden dikkat, kaydetmek yoğurt kalın üniforma tutarlılık, çok ekşi değil, yumuşak, hoş tat seçmeyin.

Yedi gün kefir diyet Kefir diyeti - kilo emin bir şekilde???????? ????? � ?????? ?????? ?????? ???? Sadece yoğurt tüketimini içerebilir - bu zor bir - ve nazik versiyonu, ek ürünlerle birlikte yoğurt denemek mümkündür. İkinci seçenek için önemli bir nokta - yoğurt diğer ürünlerle karıştırılmamalıdır, onlar sindiremez ve iyi özümsemek. Kefir ve diğer ürünler gibi bir diyet kolaylaştırır küçük bir zaman aralığı ile, ayrı ayrı kullanılabilir.

alt

Bir hafta boyunca kefir mono-diyet - meydan organizma

???????? ????? ?? 7 ????Kendiniz için kefir mono-diyet planı etkinliğini denemek ve bir hafta boyunca bu basit diyet sopa istiyorsanız, örneğin akut açlık gibi yan etkilere hazırlıklı olmak Psikoloji ve açlık fizyolojisi - aynı madalyonun iki yüzü?????????? ? ?????????? ?????? � ??? ??????? ????? ??????, Baş dönmesi, halsizlik, konsantrasyon ve hafıza bozukluğu kaybı. Bu etkiler, bir haftalık bir süre için çok zor taşınan, bu nedenle kefir mono-diyet olabilir - bu aşırı değil.

Eğer bir mono-diyet gitmeden önce, birçok kişi diyet temeli haline bir ürün, herhangi bir miktarda ve günün herhangi bir saatinde yiyebilir düşüncesi ile kendilerini teselli. Kefir için diyet öyle değil. bir yetişkin için yoğurt günlük tüketim oranı organizma için olumsuz sonuçlar başlayabilir, aksi halde, bir buçuk litre aşmamalıdır. Yani gerek Eğer açlık keskin duygusu hissediyorum her zaman içmek umuduyla, yoğurt litre satın alınacak. Biraz olabilmesi için bu güç kullanımından ve stres garantilidir - Bir diyet sırasında çok kötü hissediyorsanız, vücudu eziyet yok.

alt

Zorluklar diyet kefir

Bir gün kefir diyet altı eşit parçaya bölünecek olan yoğurt, iki litre bir buçuk gerekir. , Belirli zamanlarda, son bir resepsiyon kefir ihtiyacının bir kadeh içki - en geç iki saat yatmadan önce. Kefir monodiets sıvı, çok temiz içme vücudu mahrum önerilir sırasında hala su da diyet bulunması gerekir, ancak birlikte yoğurt ile Kefir: Sağlık ve uyum için eşsiz bir içki?????: ?????????? ??????? ??? ???????? ? ?????????? - Öğün aralarında bir saat yarım saat geçmesi gerekir.

Haftalık kefir diyet bağırsak, cildi temizler cilt geliştirir, bağışıklık sistemini güçlendirir normalleştirmek, toksinlerin vücut temizler. Onun dezavantajları: genel halsizlik, yorgunluk, uyku hali, baş ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi. Eğer zihinsel ve fiziksel emek ile uğraşmak gerekmez zaman onu bir süre seçmek için vücut için oldukça zor, bu yüzden - Zor kefir bir hafta diyet.

alt

Ek ürünler ile Kefir diyeti

???????? ????? ?? 7 ????Diyet besin ile vücut doyurabilecek ve aynı düzeyde işlevini sürdürmek için izin ek ürünler içerir gibi bu, diyet daha yumuşak bir versiyonudur. Bir gün kefir içmek ve sadece tek bir ürünü kullanmak için izin çünkü haftalık kefir diyet Bu tür, farklı çeşittir. Öncelik da düzenlenir. diyet özü düzgün ve tolere az acı menüde kademeli azalma bütün hafta, indirgenir.

Yine pişmiş patates, az yağlı peynir, meyve ve (muz ve üzüm hariç) sebze, haşlanmış tavuk göğsü, meyve: - Klasik menü nazik yedi gün kefir diyet yoğurt, bir artı dört veya aşağıdaki sırayla ürünün beş yüz gram. Altıncı günde sadece saf olmayan karbonatlı su yarım litre içmek için izin gün boyunca en zor kabul edilir. Güç yavaş yavaş devam yedinci gününde, önceki günlerde olduğu gibi, yoğurt, meyve ve sebze tam bir litre içebilirsiniz. Sonra yavaş yavaş, proteinler, karmaşık karbonhidratları tanıtmak, normal diyetin bir kademeli restorasyon vardır. Yağ, kefir diyet dışarı döneminde kızarmış, tuzlu ve tatlı hamur işleri değil, hızla kilo için, tüm içki için iyi değildir. Bu tür bir diyetin Esteem aynıdır ve bu kefir monodiets ama sonra tolere çok daha kolay ve vücutta bu strese neden olmaz.

Bir hafta Kefir diyet mide yüksek asit, ülser, gastrit, barsak bozuklukları gibi kronik hastalıkları olan kişiler için kontrendikedir. Nazik kefir diyet sadece kötü beslenme ya da bağırsak mikroflorası yok antibiyotik alarak zayıflamış olabilir bağışıklık sistemini geçirmek için kilo ve detoks kaybetmek istemiyorum, ama aynı zamanda geliştirmek değil insanlara gösterilmiştir.


İlgili Makaleler
???????? ?????: ??? ??????? ?????? ????????Kefir diyeti: ince rakam nasıl
???????? ????? ?? 3 ???: ?????????? ?????????3 gün boyunca Kefir diyeti: hızlı kilo kaybı
???????-????????? ?????: ?????????? ?????????Kefir karabuğday diyet: rahat zayıflama
???????-????????? ?????: ???????? ?????????Kefir-meyve diyeti: keyifli zayıflama
Makalenin Etiketler:
 • Kefir diyeti
 • Kefir-meyve diyeti: keyifli zayıflama
 • Kefir salatalık diyeti: ince şekil taze çözüm

??????? ????????? ?????Kritik kalori azaltma, hacim ve çeşitlilik günlük diyet yemiş içeren tüm sıkı diyetler, kefir-meyve diyeti en keyifli ve kolay taşınabilirlik biridir. Böyle bir güç avantajı bir çok kaynağı değil, aynı zamanda dezavantajları vardır, böylece yoğurt ve meyve kısa süreli diyet yardımı ile birkaç ekstra kilo kurtulmak için karar verirseniz, onları karşılaşırsanız önce, sonuçları düşünüyorum.

alt

Meyve-kefir diyet: zevkle

yoğurt, meyve ve çilek kombinasyonu kilo kaybetme sürecinde organizma için uygun sonuçlar olamaz. Öncelikle, bu gücün sırasında zashlakovyvayuschih madde alır, sistematik ve etkili bir şekilde temizlenmesi vücudun, büyük detoksifikasyon geliyor. Bu durumdan dolayı, bir diyet sonrasında sadece vücutta değil fark ve bağırsak serbest bırakılmasını kolaylaştırmak. Sorunlu meyve bolluğu olmadan sağlıklı bir renk ve pürüzsüz sesi konu kefir veya diğer tek-diyet olduğunu olur deri, bir temizlik var.

Üst üste birkaç gün boyunca meyve artan tüketim onlar kaba zengin olduğundan, bağırsakları temizlemek yardımcı olur. Yoğurt, zengin Bifidobakterinin diyet içeriği, bağırsak fonksiyonunu normale ve dysbiosis olasılığını azaltmaya yardımcı olur.

Meyve gıda proteini mono-diyet sırasında eksik ne enerji ile vücut, besler da önemlidir aslında. Cilt dönüştürülür Buna ek olarak, gövde, günlük olarak vitaminler etkileyici doz alır. diyet kefir-meyve diyet yağ eksikliği, epidermis normalleştirir yağ bezlerinin aktivitesini, cilt yenilenir ve parlayan sağlık azaltır. Kefir-meyve diyet Tüm bu olumlu yönleri diyet dismissively tedavi ve bir haftadan daha uzun süre tutmak için eğer sırt negatif olayları bloke edilmemelidir.

alt

Güvenli kefir-meyve diyet - güzellik temeli

??????? ????????? ?????Fazla yedi günden olmalıdır kefir-meyve diyeti gözlemleyin. Beş gün, kuvvetlendirme için en iyi seçenek toksinler ve fazla sıvıyı kaldırabilir. Olmamalıdır diyet uzatın, seçilen meyve olası alerjik reaksiyonlar bağlı, böbrek, gastrointestinal belada olabilir. Bu diyet Kontrendikasyonları: Böbrek hastalığı, mide, bağırsaklar, hiperasidite, bağırsak tıkanıklığı, alerji.

Minimal yan etkileri ile geçti diyet, meyve doğru seçim gerektirir. Bu üzüm ve muz gibi diyetler temeli olamaz inanılır, ancak bu her zaman doğru değildir. Açlık hissini azaltarak, vücudu doyurabilecek çok daha etkili başka bir meyve daha olduğu Üzüm çünkü yüksek şeker içeriği uygun değil, ama muz harika. Kefir ve muz diyeti Muz Diyeti - lezzetli zayıflama????????? ????? � ??????? ????????? kötü hamle, ancak oruç günleri tercih uymak uzun olmamalıdır. geri kalanı farklı çilek ve meyve alabilir.

alt

kefir-meyve diyet özü

Diyet sırasında günde yemelisiniz fazla 1, yoğurt 5 litre ve meyve yaklaşık 1-1, 5 kg. Meyve yoğurt ile görmüş bir yüzlü veya meyve salatası gibi bir şey hazırlamak, yoğurt ile karıştırılabilir, ancak ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Tokluk hissi uzatmak ve gün boyunca akut açlık saldırıları önlemek için 1-2 saat arasında bir mola verme, ayrı kefir içmek ve meyve yemek tavsiye edilir - bu yüzden diyet daha kolay tolere. Onları saf dışı karbonatlı su içmelisiniz arasında gün boyunca Yemekler aralıklarla, 5-6 olabilir. Meyve suları, özellikle çöp gerekir, paketlenmiş satın, onlar şeker büyük dozlarda içerir.

Mükemmel bir platform diyet ekşi-tatlı olacak elma, armut Çinli, ananas, portakal, greyfurt, greyfurt, kivi, çilek, yaban mersini, ahududu. Eğer açlık muzdarip, muz diyet içine girin. Muz-kefir diyet Kefir diyeti - kilo emin bir şekilde???????? ????? � ?????? ?????? ?????? ???? monovariante nedeniyle nişastalı sebze üç günden daha uzun sürmemelidir, ama gün ortasında, örneğin, muz meyve salatası parçası yapabilirsiniz. Ne zaman muz mono-diyet fazla beş meyve günde yememelidir.

Kefir ve portakal diyet - gövdenin kuvvetlendirilmesi ile güçlü bir detoks, alerjik tepki ve artan asit riski olmadan temas edilecek. Portakallar cilt tonunu o dönüştürerek, vücudu vitaminize. Bu meyveler yoğurt ile yemek seyreltilmiş edilmelidir Kefir: Sağlık ve uyum için eşsiz bir içki?????: ?????????? ??????? ??? ???????? ? ??????????Bir saat ya da iki aralarında bir mola yapmak.

Eğer sağlıklı bir vücuda sahip ve en fazla iki gün sürmemelidir iyi bir seçenek kefir, limon diyeti, detoks olabilir hızlı bir ihtiyaç varsa. Bu diyet sırasında hızla bağırsak temizlenir, ancak yüksek asidite ve alerji bile bir açlık gün kontrendikedir. Bu yarım limon suyu içinde çözülür yoğurt, 500 ml içeren, her biri üç öğün, toplam ihtiva eder. Gün boyunca, detoksifikasyon hızlandırmak için, saf su, 1 5 litre sıvı için gereklidir.


İlgili Makaleler
???????? ?????: ??? ??????? ?????? ????????Kefir diyeti: ince rakam nasıl
???????? ????? ?? 3 ???: ?????????? ?????????3 gün boyunca Kefir diyeti: hızlı kilo kaybı
???????-????????? ?????: ?????????? ?????????Kefir karabuğday diyet: rahat zayıflama
???????? ????? ?? 9 ????: ????? ?????????? ??????? ?????Armoni fedakarlık gerektirir 9 gün Kefir diyeti
Makalenin Etiketler:
 • Kefir diyeti
 • Kefir ve süzme peynir diyet: Özellikle ekşi süt diyet
 • 7 gün için Kefir diyeti - Bir hafta temizlik

???????-????????? ?????Bu vücudun vermek isteyen değil, vücut ağırlığının her kilogramı için mücadele zaman, sonbahar-kış döneminde bir diyet sopa zor. Taze meyve ve sebze vardır, çünkü yaz durum basittir, ve açlık duygusu ile ele çok daha kolaydır. Kefir salatalık diyeti - Sıcak yaz günlerinde büyük, bu yemek sadece kilo değil, aynı zamanda küçük bir ferahlık olamaz.

alt

Bu nasıl çalışır

???????-????????? ?????Ortak bir serinletici bir yaz aperatif gibi birçok tropikal ülkelerde Düşük kalorili atıştırmalıklar??????????????? ??????? Düşük yağlı peynir veya diğer süt ürünleri ile taze salatalık kullanabilirsiniz. Belki de bu gastronomik gelenekleri kefir, salatalık diyet, basit, düşük kalorili ve kilo vermek isteyen herkes için kullanılabilir gibi bir fenomenin temelini oluşturmuştur.

Kefir - çok besin özelliklere sahip olan bir fermante süt ürünü. Onun kalorili - yüz gram başına elli altı kalori, o kilo kaybı sistematik teşvik diyet için ortak bir temeli yapar. Kalın yoğurt kalitesi, zengin bifidobakteriler, mont mide duvarı bir güzel pürüzsüz kıvama sayesinde, çok yavaşça bağırsaklara ulaşmadan önce tüm faydalı özelliklerini tutarak, gastrointestinal ilerler. Geleneksel kefir nedeniyle zaman çatışma ve asimilasyon mekanizması diğer gıda ayrı kullanmanız önerilir, ama istisnalar vardır edilir.

Salatalık engel yok enzimler içerir, aksine, yoğurt içerdiği hayvansal protein sindirimi daha iyi katkıda Kefir: Sağlık ve uyum için eşsiz bir içki?????: ?????????? ??????? ??? ???????? ? ?????????? ve süzme peynir. Ayrıca, salatalık besin değeri kilo kaybı için kefir, salatalık diyeti gibi bir diyet için bunu temel yapmanızı sağlar o kadar küçük.

Diğer birçok sıkı mono-diyet kefir diyet aksine Kefir diyeti - kilo emin bir şekilde???????? ????? � ?????? ?????? ?????? ???? Salatalık% 95 oranında su içerdiği için salatalık, su kaybını önler. Diyet yaparken Bununla birlikte, bu zorunlu tüketimi ve günde temiz su yarım litre şeklinde altın kural ortadan kaldırmaz.

alt

Diyet seçenekleri

???????-????????? ?????Seçenekler tür diyetler daha rahat birini seçebilirsiniz, genellikle iki bulunmaktadır.

birbiri ardına - İlk seçenek daha nazik, beş ya da altı öğün, bir biri olarak yoğurt sayıları fincan, ve salatalık içine günlük bölmek için önermektedir. Taze salatalıklar ham formunda veya tat dereotu, maydanoz veya diğer otlar ile serpilir biraz zeytinyağı ile doldurulmuş olabilir salata şeklinde, yenebilir. İki saat içinde ayran bir bardak diyet kolay, alternatif salatalık salatası aktarmak için. son yemek - en geç yatmadan önce iki saat daha. Yeşil çay içebilirsiniz bir gün için suya ek olarak kaliteyi detoks yardımcı şekersiz ve bitkisel özler, olduğunu.

Kokteyller şeklinde esaslı Kefir salatalık diyet - diyet nedeniyle herhangi bir yağ olmaması, hızlı kilo vermek niyetinde olanlar için basit ve etkili bir çözüm. Böyle bir diyet yani böyle bir günlük menü yapar olmamalıdır onun üç günden fazla uymak, ancak daha iyi, zordur.

Kefir salatalık diyet kokteyl sürümü çok basittir. Hemen içme, salatalık rendeleyin ve ayran bir bardak karıştırarak gerekiyor. Böyle bir yaklaşım, kokteyl mutlaka taze hazırlanmış olmalıdır, çünkü aksi takdirde basit değil vücuda herhangi bir iyi getiren, ekşi dönecek, evin varlığını gerektirir. Böyle bir diyet daha kolay olur, modern karıştırıcılar olmak yardımcı olmak.

Salatalık bir buçuk litre - - 2 £ kadar diyet için yoğurt sayısı. Böyle kötü beslenme ağır taşıyorsanız, öğle gibi morina gibi yağsız balık küçük bir miktar yiyebilir - vücut proteini doyurabilecek olacak, uzun bir süre tokluk hissi uzatan.

alt

Avantajları ve dezavantajları diyet

Kefir salatalık yemek fazla beş gün ve yavaş yavaş, yanı sıra diğer mono-diyet kesinlikle ihtiyaç dışarı devam etmemelisiniz. Bu diyet sertliği hiçbir yoğurt, çünkü hiçbir salatalık yüksek besin değeri yoktur, çok düşük besin değeri. Bir yandan, vücut bağırsakları kurtararak, toksinler ve fazla sıvı çıkışlarının kurtulur. Öte yandan, bu kaçınılmaz akut açlık, halsizlik, baş dönmesi ve baş ağrısı anlamına gelir. Başka bir kötü yan etkisi - çok aktif bir sosyal yaşam yol olamaz gevşek dışkı. Sık ishal guatrın yol açabilir, bir sonucu olarak, bağlı bağışıklık genel azalmaya birçok hastalığın neden olma riski vardır.

Sıfır-altı gün kefir salatalık diyet sırasında, cilt düzeltmek selülit görünümünü azaltmak için, nedeniyle aşırı sıvı, vücuttan toksinlerin floş ortadan kaldırılması ağırlığı 3-6 kilo olabilir.

Kefir salatalık diyeti irritabl barsak, böbrek enfeksiyonu, gastrointestinal sistem kronik hastalığı olan, adet sırasında, gebelik, emzirme sırasında kontrendikedir.


İlgili Makaleler
???????? ?????: ??? ??????? ?????? ????????Kefir diyeti: ince rakam nasıl
???????? ????? ?? 3 ???: ?????????? ?????????3 gün boyunca Kefir diyeti: hızlı kilo kaybı
???????-????????? ?????: ?????????? ?????????Kefir karabuğday diyet: rahat zayıflama
???????-????????? ?????: ???????? ?????????Kefir-meyve diyeti: keyifli zayıflama
Makalenin Etiketler:
 • Kefir diyeti
 • 7 gün için Kefir diyeti - Bir hafta temizlik
 • Kefir ve elma diyet - tarz diyet klasik

 • Diyet deniz salata - tüm yararlı
 • Tarifler

??????????? ?????? ?? ?????????????Deniz, normal insan diyet ve diyet böylece vazgeçilmez protein ve nispeten düşük kalorifik değeri yüksek bir içeriğidir. Beslenme bugün hemen hemen her mağazada bulunabilir gerçeği, birçok kişi çok az sıklıkla bunları kullanmak rağmen, ancak haftada deniz, en az iki porsiyon yemeyi tavsiye ederiz. Karmaşık yemekleri pişirmek için zaman yok olanlar diyet diyet deniz salata dahil edebilir Deniz ürünlerden salataları: Neptün bir bayram?????? ?? ?????????????: ?????? ?? ??????? - Onların hızla ve kolayca yemek ve ile herhangi anlaştım.

- Deniz önemli avantajlarından biri de dikkatle izler kilo herkese yararlıdır: bunlar oldukça besleyici ve omega-3 ve diğer besin bol vücut sağlamak.

alt

Deniz ile Malzemeler salatası

Farklı diyet salata parçası olan bazı deniz ürünleri, yanı sıra kalori, protein, yağ ve omega-3 üründen 200 g içeriğine bakmak yararlıdır:

 • Cod - 164 kcal, 35.6 gr protein, 1.4 gr yağ, omega-3 0.3 g;
 • Pisi - 180 kcal, 36.2 gr protein, 2.8 gr yağ, omega-3 0.2 g;
 • Mezgit - 160 kcal, 36.6 gr protein, 1 gr yağ, omega-3 0.2 g;
 • Herring - 300 kcal, 36.6 gr protein, 17 gr yağ, omega-3 3.4 g;
 • Uskumru - 400 kcal, 43.8 gr protein, 14.6 gr yağ, omega-3 5 gram;
 • Somon - 284 kcal, 39.6 gr protein, 12.6 gr yağ, omega-3 1.6 g;
 • Tuna - 204 kcal, 36.4 gr protein, 6 gr yağ, omega-3 2.6 g;
 • Yengeç eti (ortalama) -160 kcal, 34 gr protein, 2.6 gr yağ, omega-3 0.6 g;
 • Karides - 180 kcal, 37.6 gr protein, 1.6 gr yağ, omega-3 0.6 g;
 • İstiridye - 162 kcal, 19 gr protein, 4.6 gr yağ, omega-3 1.4 g;
 • Ahtapot - 152 kcal, 30 gr protein, 3 g yağ, omega-3 0.4 g;
 • Kalmar - 170 kcal g, 32.8 gr protein, 1.8 gr yağ, omega-3 0.8 g.

??????????? ?????? ?? ?????????????Diğer diyet maddeleri salata Diyet salata: bir kaç düşük kalorili yemek tarifleri??????????? ??????: ????????? ??????????????? ???????? Maksimum kalori ve besin minimum miktarda içermelidir. Örneğin, yerine (ki, bu arada, mükemmel deniz birçok türde ile kombine edilir) Soğuk makarna düşük kalorili haricindeki diğer sebze, salata veya sebze zelenolistnye eklemek için iyidir. Çok yararlı unsurlarıdır diyet salata yaklaşık 4 kcal domates (domates ortalama boyutu başına yaklaşık 22 kcal) tek bir tabaka oluşur, örneğin, marul, salatalık (100 gram başına 16 kcal), Çin lahanası (70g başına 9 kcal). 100 gr fasulye veya barbunya fasulyesi yaklaşık 120 kalori içerir, ama onlar da bir çoklu doymamış yağ, demir, magnezyum, fosfor, kalsiyum, bakır, çinko, potasyum, B vitaminleri, diyet lif ve protein vardır: salata ve deniz ürünleri ve bakliyat hazırlayabilirsiniz.

Bir salata kalori miktarını azaltmak için, dikkat ve doldurmanız gerekmektedir. Zeytin yağı bir çorba kaşığı Zeytinyağı: yararlı özellikleri????????? ?????: ???????? ???????? neredeyse kadar orkinos tek bir porsiyon - 119 kalori içerir. Kalori salata zeytinyağı az miktarda balzamik sirke, şarap sirkesi, limon suyu ve / veya farklı baharatlar ile birlikte (yapacak bir çorba kaşığı üçüncü hatta çeyrek tane) dökme hazırlanabilir azaltmak için.

alt

Deniz ürünleri ile Salata

Deniz salata tarifleri bir yeri vardır, yanı sıra, herkes malzemelerle çeşitli kombinasyonları ile deneme yapabilirsiniz. Diyet salata gerçekten çıktı için, sadece öneriler izlemeniz gerekir - çok yüksek kalorili gıdalar kullanmayın ve bitkisel yağlar kötüye yok.

Devamını oku Tarifler

İlgili Makaleler
??????????? ??????: ????????? ??????????????? ????????Diyet salata: bir kaç düşük kalorili yemek tarifleri
??????????? ?????? ?? ??????: ????????? ?????????????Diyet sebze salatası: Okuryazarlık tahkimat
??????? ??????????? ???????: ??? ???????? ?? ??????Tarifler salata diyeti: tadı ile kilo nasıl
??????????? ????? ?? ???????: ??????? ?????????Diyet meyve salatası: lezzetli zayıflama
Makalenin Etiketler:
 • Diyet salata
 • Kilo kaybı için diyet salata: tüm yararlı bırakın
 • Mısır ipek zayıflama: özellikleri ve kontrendikasyonları

???????? ????? ??? ???????????Özellikle verimli kişi kas kütlesi kazanmak için izin sporcular diyetler için geliştirilmiş. Bu sporda başarıya ulaşmada yardımcı olur. Sporcular için proteinli diyet zamanı iyi sonuçlar verir kısa bir süre gibi, en etkili biri olarak kabul edilir. Bu diyetin hesap özellikleri dikkate almak gerekir, bu yüzden uzmanlar tarafından geliştirilen gerekmektedir.

alt

Ne insan vücudunda protein yapar

Sporcular için protein diyeti, protein doğanın diyet gıda yaygınlığı dayanmaktadır. Tek tek proteinler az miktarda gelen yağ ve karbonhidrat ile, bu gibi bir diyet şeklinde esas hazırlanmıştır. Metabolizma süreci tamamen proteinlerin üstünlüğü ile yeniden vücut için, stresli türüdür.

Protein ürünleri tüm organizmanın için önemli bir "yapı taşlarıdır". Çoğu metabolik süreçler protein katılımı ile oluşur. Profesyonel spor kas dokusunu artırmak için gerekli bir protein yapan insanlar için. Kas Protein diyeti değil, sadece kas, yanı sıra enerji maliyetlerini dağıtma hakkını oluşturmanıza yardımcı olur. Bu güç ile etkili bir yağ doğa rezervi bölünmüş, çok iyi şekil ulaşmak için gerekli olan aşırı yağ hiçbir birikim yoktur.

Sporcularda metabolizma yoğunluğu en fazla, bu nedenle protein artar tüketimi. Spor proteinli diyet önemli fiziksel efor altında organizmanın artan ihtiyaçlarına tam olarak tasarlanmıştır. Diyet, sadece sindirilebilir proteinler, normal metabolik durumunu, ve immün ve hormonal sağlar.

alt

Protein oranını hesaplamak için nasıl

Atlet egzersiz verilen istenen oranda beslenen proteine ​​ihtiyacı sırasında diyet protein diyeti hazırlarken. Norma proteini spor bir atlet olmuştur nasıl bağlı (güç tipleri, güreş gibi), egzersiz ne kadar güçlü olduğunu hesaplanır. Hesaplamalar vücut ağırlığının her kilogramı için yapılır. Bir atlet güç spor yapan ise, diyet proteininin en az 1, 5 gram (kilogram olarak hesaplanan) içermelidir.

Güç spor yeterli gücü ve dayanıklılık sporcu olması gerekir. Gerekirse yemek büyük bir kas protein içeriği 2 m artırılması ulaşmak için. Bu protein oranı gibi vücut rezervlerinin tüm proteinlerin neredeyse yarısı kas dokusunda bulunan kas kütlesi maksimum artış, harcanmak üzere. Güç spor yapan değil sporcular için, diyet protein içeriği oranı kadar 1, 5 t ihtiyaçlarına göre hesaplanır.

Protein diyeti sırasında Protein diyeti???????? ????? biz tamamen karbonhidrat terk edemez. Onlar ancak küçük miktarlarda, yutulur olmalıdır.

Tercih bitki kökenli karbonhidrat verilecek olan karbonhidratlar, bir enerji kaynağı olarak gereklidir. Vücutta dikkate metabolik süreçleri ağırlığı ve aktivite göstergeleri almalıdır karbonhidratlar hekim yüzdesini hesaplamak için. Sporcular için protein-karbonhidrat diyeti doğru gıda içeren karbonhidrat kullanımı, kas dokusunda maksimum kazanç işaretlemek için anlamına gelir. karbonhidratlar sporcunun temel miktar gün boyunca tüketmek gerekir.

alt

Bir diyet seçerken neler esastır

Diyet proteininin protein ürünlerinin kullanımı kas kütlesinde bir artış katkıda bulunur. Bu ürünleri tek protein içeriği ve ürünlerin seçimi ve eğitimi sırasında kullanılan özel bir egzersiz programı sağ dengesi değil. Orada yüksek protein içeriğine sahip ürünler, bu nedenle diyet ürünlerin dağıtımı rasyonel bir diyet yapabilirsiniz.

En yüksek protein içeriği (15 gram) şu ürünler var:

 • Et (özellikle tavuk veya hindi)
 • fasulye
 • soya
 • fındık
 • peynir
 • süzme peynir (az yağlı)
 • yumurta

Gıda proteinleri (veya proteinler) Alınan özel saklama deposu var. Diyet protein aşırı miktarda içerecektir, bu aşırı yağ birikimi neden olabilir. Aşırı proteini de vücuttan yüzden birikmez. Fiziksel aktivite sporcunun seviyesi yüksek yüklerde vücudun enerjisini sağlamak için bir diyet diyet geliştirir belirleyen bir çalıştırıcı ile birlikte Doktor.

Bir kişinin fiziksel geliştirmek ve spor yüksekliklere ulaşmayı hedefliyor eğer Protein diyet ve spor, temel şeylerdir.

Bu spor yapmaya imkansız proteinler, yağ ve karbonhidrat içeriği için dengeli bir diyet olmadan, ve düzenli egzersiz.

Diyet vücut eğitimi sürecinde maliyetleri telafi yardımcı olur, böylece sporcu beslenme başarı ve onun sağlığı için anahtardır. Çok sık önemlidir kimin için proteinli diyet sporcular kullanmak kas kütlesi gelişimi söyledi. Böyle bir diyet aktif mesleki eğitim ile kombine edilirse, sonuç oldukça hızlı görülebilir.

Sporcular genellikle gelişmiş kas büyümesi için yapay proteinlerin kullanmak için başvurdu. Bu tür katkı maddelerinin kullanımı sadece tıbbi gözetim altında yapılmalıdır. Bu nedenle bazı protein ürünlerinin gerekir uzman kullanılmasını tavsiye olumsuz etkileri uzun vadede gelişebilir unutmayın. Bir kişinin profesyonel spor sırasında tüketmek gerekiyor protein miktarı, kesinlikle bireysel her sporcu için hesaplanır.

Marina Solovyov


İlgili Makaleler
???????? ????? � ????????? ??????? ?????? ????? ? ???????Protein diyeti - diyet ne kadar yararlı tek proteinler
???????-?????????? ?????: ??? ???????? ??????????? ???????? ????Protein-karbonhidrat diyeti: ne kadar sürdürülebilir kilo kaybı elde etmek için
???????? ????? ??? ??????????: ??? ????????? ????????? ????Nasıl menüsü yapmak için: Hamileler için Protein diyeti
???????? ????? ?????? - ??????????? ????? ? ????????? ???? ??? ????????Protein Dukan Diyeti - sağlık diyet ve haysiyet olası zarar
Makalenin Etiketler:
 • Protein diyeti
 • Protein ve sebze diyeti - kilolu çözülebilecek olan sorun
 • Protein Dukan Diyeti - sağlık diyet ve haysiyet olası zarar