Меню


 • Temel saflık süreci - çay mantar içki hazırlamak için nasıl
 • Fermantasyon

??????? ?? ??????? ????? ??? ??????? ?? ????????????

Çay mantar İçecek: nasıl fermantasyon izlemek için

İlk birkaç gün boyunca bir köpük küçük bir miktar yüzeyi üzerinde fark edilebilir. Merak etmeyin - Bu Kombucha membran oluşumu o çay içerdiği şeker yiyor gibi anlamına gelir.

Yüzeyde fermantasyon köpük beşinci gününde Hakkında çay mantar geri kalanı için benzer olacaktır. Şu anda, sen içmeye çalışın başlayabilirsiniz. Sadece küçük bir içki uzun saplı bir kaşık çizin tatma yürütmek ve bunu denemek için.

Eğer oldukça hafif bir lezzet ile tatlı bir içki tercih ederseniz, beşinci ya da altıncı gününde fermantasyon işlemini durdurmak mümkündür. Tadı yeterince tart iken Aksi takdirde, her gün içmeye çalışın.

Yaklaşık fermantasyon içecek başladıktan sonra bir hafta kabarcık başlayabilir ve bir tatlı ve ekşi tat almak için. İki hafta sonra, içecek, maksimum ve ekşi mayhoş olur.

Eğer Kombucha içecek üretimi bir dizi satın aldıysanız, muhtemelen pH gösterge şerit. Onların yardımı ile, aynı zamanda fermantasyon içecek izleyebilirsiniz. Bunun için ideal pH seviyesi 2,7-3,2 aralığında göstergesi olarak kabul edilmektedir.

Içecek istenilen tat elde edecek zaman, şişe içine dökün başlayabilirsiniz. Şişe dezenfekte edin. Bankalardan Kombucha çekin ellerinizi yıkayın ve daha önce elma sirkesi biraz döktü hangi yeterince büyük bir kase koydum Kilo kaybı için Elma sirkesi: erişilebilirlik ve etkinliği???????? ????? ??? ?????????: ???????? ? ??????????. Sonra şişeye akar, ya da bir huni ve gazlı bez aracılığıyla, hemen şişeler içine dökün gereken temiz bir büyük kapasiteli, içine tülbent birkaç kat üzerinden içki filtre.

Bir sonraki üretim hattının hazırlanması için bir şeyler içmek biraz daha az bırakın. Plastik veya ahşap kapaklar ya da Stoper (metal şişe oluşur ikincil fermantasyon önlemek için, Kombucha kültürü zarar verebilir) ile şişeyi kapatın. Çünkü içecek ikincil fermantasyon lezzet ve aroma sonunda artacaktır. Buna ek olarak, şişe yeni Kombucha oluşturmak üzere başlayabilir. Sağlığa zarar vermeden yutulur, ama olabilir çok kaygan ve kaldırmak için daha iyidir içecek içmeden önce, rahatsızlığa neden olabilir çünkü.

Çay mantar içki hazırlamak için nasıl - gerekli saflık süreci - Fermantasyon

Kombucha Yeniden

Kombucha'nın üst üste bir çok kez kullanılabilir. Bu amaçla, en koyu ayrı bir katman ve yukarıda açıklandığı gibi, bir tatlı Kombucha'nın çay yer sonra, atın. Hemen başka bir parti hazırlamaya başlamak için istemiyorsanız, bir kaç gün (tercihen en fazla bir veya iki gün) o şişelere döküldü zaman Kombucha Bay ona içecek bir fincan, sen bırakılır tutmak edebilirsiniz.

En kısa sürede Kombucha büyüyecek gibi, bunun bölümlerini ayırabilirsiniz, ve ayrı ayrı kullanılan, ya da bir Kombucha almak isteyenler bunları dağıtmak için Kombucha: ölümsüzlük iksiri?????? ????: ??????? ?????????? - Koloni için bu herhangi bir zarar temsil etmez.


İlgili Makaleler
?????? ????: ??????? ??????????Kombucha: ölümsüzlük iksiri
??????? ?? ??????? ????? - ??????? ??????? ??????Çay mantar İçecek - başarı kısa bir tarihçesi
Makalenin Etiketler:
 • Kombucha
 • Çay mantar İçecek - başarı kısa bir tarihçesi
 • Açlık ani bir duygu yenmek için 10 yolu

 • Farklı yüz şekilleri için şık bir gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat
 • Bir çerçeve seçme

??? ??????? ???? ? ???????????? ? ?????? ????

Yüz şekline uygun bir çerçeve seçmek için nasıl

Görünüm jantlar büyük ölçüde görünüm ve ilk izlenim etkiler Iş ve kişisel ilişkilerinde: İlk izlenim?????? ???????????: ? ??????? ? ? ?????? ??????????Hangi başkalarına kişi yapar. Bugün, birçok kişi gözlük yerine kontakt lens tercih Kontakt lensler: lütuf ya da lanet??????????? ?????: ????? ??? ??????????Ama şık gözlük moda hala: Gerekli önlemler gerçek bir kostüm mücevher haline gözlük. tersine, hatta radikal tatlar ve işin kapsamını gösterir, bu muhafazakar vermek veya - kare şekli ve tarzı bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Düzgün, yüz şekline uyacak bir gerçek haline dekorasyon ve gerçekten şık bir şekilde oluşturmak için yardımcı olacak bir çerçeve seçilen.

yüz şekline bağlı olarak kare şekiller doğru seçim - bu zevk meselesi. Gibi, ilke olarak, herhangi bir başka moda aksesuarı yardımıyla - noktaları ile eksiklikleri "maskesi" için denemek için, tersine, kişinin doğal onurunu vurgulamak, ya da.

Şık farklı yüz şekilleri için gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat - çerçeveyi seçin

Gözlük çerçeveleri seçimi, birkaç temel kurallara uymalıdır:

 • Puan yüzünün en iyi özelliklerini vurgulamak gerekir.
 • çerçevenin şekli yüzünün şekli ile tezat olabilir.
 • Küçük bir kişinin küçük boyutlu gözlük seçmelisiniz için, örneğin - çerçeve boyutu kişinin büyüklüğü ile orantılı olmalıdır.

Ancak, nihai seçim sahibinin amacı işaret bağlıdır - bireysel zevke ve ihtiyaçlarına uyacak bir çerçeve seçmek için - sonunda, her kural bir istisna ve en önemli şey vardır. Jant yüz şekli uygun formları gelince, tüm model noktaları çeşitli kategorilere ayrılacak olabilir - oval yüz, yuvarlak yüz, dikdörtgen, üçgen, kare ve baklava şeklindeki yüz için.

Şık farklı yüz şekilleri için gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat - çerçeveyi seçin

oval yüzler için jant şekli

En basit bir görev - hakkını seçme açısından oval yüz için doğru gözlük bulma yüz şeklinin çerçevesini oluşturmaktadır. Oval yüz oranı en dengeli kabul edilir - yüzün oval sahipleri de kendilerini şanslı düşünebilirsiniz. Oval yüz doğal dengesini vurgulamak için, yüzün en geniş kısmına daha geniş bir çerçeve seçin - ya da oval yüz şekli hemen hemen her deney verir gibi, farklı stilleri deneyin.

Şık farklı yüz şekilleri için gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat - çerçeveyi seçin

Yuvarlak yüz için çerçeve şekli

Yuvarlak yüz - açıları olmadan hat; yuvarlaklık kişi şeffaf bir köprü ile bir dikdörtgen, dar çerçevenin gider telafi edebilir. Bu gözlük görsel yüzü ince görünmesi ve aynı zamanda gözleri vurgulamak vardır.

Şık farklı yüz şekilleri için gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat - çerçeveyi seçin

Uzun yüz için jant şekli

Uzun yüz uzunluğu genellikle genişliğinden biraz daha büyük - uzun bir burun ve yanağına uzun, düz bir çizgi ile desteklenmiş çoğu durumda. Bir kişi "kısaltmak" görsel Dengeli ve sizin burun görsel kısa ve zıt fiyonklar yapacak, düşük-set jumper ile, geniş yerine uzun çerçeveleri kullanabilirsiniz.

Şık farklı yüz şekilleri için gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat - çerçeveyi seçin

üçgen yüzler için çerçeve şekli

Üçgen yüz şekli tersine, dar alın ve çene geniş bir geniş alnı ve dar çene ya da ima. Çok geniş alnı görsel jant açık renkler ya da çerçevesiz kare daha az nedeniyle yapabilirsiniz. Alın, tersine, bunu yapmak için gerekli ise, bir görsel geniş jant parlak renkler "kedi gözü" geleneksel formunu yardımcı olacaktır Parlak renkler giymek nasıl: 7 İpuçları??? ?????? ????? ?????: 7 ??????? üst yarısında öğeleri ile.

Şık farklı yüz şekilleri için gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat - çerçeveyi seçin

Bir kare yüz çerçeve şekli

Bir kare yüz şekli belirgin çene hattı ve geniş bir alnına ile karakterizedir. Görsel bir kare yüz daha uzamış hale ve kaba kenarları yumuşatmak için, gerekli dar çerçeve olduğunu. En iyi bireyler kare klasik dar oval çerçeve için uygundur.

Şık farklı yüz şekilleri için gözlük seçmek için Nasıl: detaylara dikkat - çerçeveyi seçin

bir elmas yüz çerçeve şekli

Elmas şekilli veya yüz "elmas" şeklinde - alında ve çene ve elmacık kemikleri geniş aynı genişlikte tabi kişinin nadir bir tür. Oval, çerçevesiz, uzamış - Bu yüz şekli için jant çeşitli biçimlerde uygun.


İlgili Makaleler
??? ??????? ????: ???????? ?????? ??? ?????? ????Gözlük nasıl seçilir: herhangi bir kişi için şık ayarı
????? ?????????????? ?????: ?????????????? ?????Şekil güneş gözlüğü: Bireysel seçim
?????????????? ????: ????????? ?????? ??? ?????? ????Güneş: Yüzünüzde için ideal koruma
5 ???????? ??????? ?????????????? ?????5 yararlı özellikleri güneş gözlüğü
Makalenin Etiketler:
 • gözlük
 • Nasıl dans için kıyafet seçmek için?
 • Sizin moda stil: Tüm aynı değil

 • Akne (sivilce) - tipleri, tedavi nedenleri
 • Akne Türleri
 • Tedaviler

??????? ???? (????) - ????, ???????, ???????

Tedaviler

Vitamin türevlerini içeren Reçete merhem yerel medya Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? Bir, örneğin tretinoin, adapalen veya tazaroten gibi. Bu araçlar gözenekler önlemelidir tıkayabilir cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır. Ayrıca, doktor gibi klindamisin veya eritromisin gibi topikal antibiyotik reçete edebilir, onlar da benzoil peroksit içerebilir. Yanma, karıncalanma, kaşıntı ve cilt dökülmeye - Bu merhemler yan etkileri olabilir.

Akne (sivilce) - tipleri, tedavi, nedenleri - Tedaviler

Reçete İlaçlar

 • Antibiyotikler. Oral uygulama için antibiyotikler güçlü ya da orta sivilce de atayabilir. Genellikle lokal tedavi ile kombine edilir. Bu ilaçlar güneş cildin duyarlılığını artırmak ve mide bulantısına neden olabilir.
 • Kontraseptifler. Kadınlarda, oral kontraseptif cilt durumunu artırabilir. Bununla birlikte, bu ilaçlar, depresyon, baş ağrısı ve mide bulantısı gibi yan etkilere neden olabilir.
 • İzotretinoin. Ağır vakalarda, doktorunuz isotretinoin reçete edebilir. Bu çok etkili bir ilaç olmasına rağmen, ciddi yan etkilere neden olabilir - güneş ve gece görüş bozulmasına duyarlılık gelen depresyon riskini artırdığı Depresyon????????? ve intihar. Bir kadın gebelik sırasında onu alır Ayrıca, bu ilaç ciddi doğum kusurlarına neden olabilir.

Işık terapisi. Ev ve profesyonel ışık tedavisi için aygıtlar cilde iltihabı, cilt geliştirmek ve izleri azaltmak neden olan bakterileri öldürür belli bir dalga boyu etkiler.

Lazer tedavisi. Onlar aşırı yağ üretmek değil ki yağ bezlerinin aşırı aktivite akne nedeni, lazer tedavisi zararlı kanser yardımcı olabilir.

Kozmetik tedavi. Sivilce kontrol etmenize yardımcı ve izleri ve kızarıklık azaltabilir peeling ve mikrodermabrazyon dahil Kozmetik tedavi,.

Ayrıca, akne şiddetli ve kronik formları muzdarip insanlar, izleri kurtulmak isteyebilir. Bu yaklaşım dermabrazyon, mikrodermabrazyon, lazer ve ışık tedavisi, plastik cerrahi için.

Akne (sivilce) - tipleri, tedavi, nedenleri - Tedaviler

Evde Akne önleme ve tedavi

Akne için temizleyiciler kullanın. Özel aracıyla bir günde iki kez yıkayın. Bakterileri öldürür ve aşırı yağ eritir salisilik asit ile hafif bir deterjan seçin.

Yağlı kremler ve losyonlar kaçının. Yağ ve "nekomedogennye" olarak etiketlenmiş içermeyen araçları arıyor.

Yatmadan önce makyaj çıkarın. Tabii ki, herkes için gerekli olduğunu, ve her zaman, ama sivilce ile uğraşırken özellikle önemli bir alışkanlıktır. Hafif nekomedogennoe makyaj çıkarıcı kullanın.

Gevşek giysiler giyin. Sıkı giysiler sebase bezlerinin ve akne engelleme neden olabilir sürtünmeye neden olur Akne??????? ????. Eğer vücut üzerinde akne hakkında endişeleriniz varsa, o vücuttan tuzak ter ve nem malzemelerden yapılmış giysileri tercih. Bu arada, şapka alnına sivilce neden olabilir unutmayın.

Terleme sonra duş alın. Sivilce önlemek için özel araçlar yıkamak için kullanın.

Eğer sivilce ile mücadelede yalnız değilsiniz, unutmayın. Ama hastalığın seyrini etkileyen faktörler olarak çoktur - cinsiyet, yaş ve yaşam tarzı da dahil olmak üzere - bu durumlarının nedenlerini ve özelliklerini anlamak için önemlidir. Herhangi bir sorunuz varsa, doktorunuza danışın.


İlgili Makaleler
??????? ????? - ?? ??? ?????? ?????????Akne Tedavisi - tüm vakalar aynı
??????? ???? � ???????? ????? ???? ? ??????????Akne - ergenlerde bir numaralı sorunu
??????? ????? � ?????????? ????????Akne Tedavisi - Topikal konular
???????? - ???????? ? ?????????Komedon - nokta ile ilgili sorunlar
Makalenin Etiketler:
 • akne
 • Samimi saç: tarzı bunu nasıl
 • Deldi kulaklar: lüks veya stil?

 • Akne (sivilce) - tipleri, tedavi nedenleri
 • Akne Türleri
 • Tedaviler

??????? ???? (????) - ????, ???????, ???????

Akne Türleri

Zaman yağ, bakteri ve çevredeki cilt dokusunun içine folikül diğer sonbahar akne sıradan orta vakaları ağır meydana geldiği. Bu hasar daha şiddetli olabilir ve şunları içerebilir:

Nodüller. Bunlar büyük, cilde derinlemesine nüfuz ağrılı iltihaplanma, onlar birkaç iltihaplı köklerinin birleşmesi sonucu olabilir. Nodüller yaraların oluşmasına yol daha olasıdır ve onları sıkmak deneyin, özellikle uzun süre saklanabilir. Bu durum nodüler akne denir.

Kist. Bu tür nodüller, kistler gibi - büyük bir inflamasyon, ama onlar irin içerir. Bu form kistik akne denir. Karşılamak ve nodüller ve kistler ise, bir durum nodülokistik akne olarak nitelendirdi.

akne vulgaris en ciddi vakalar nadir ve tedavisi zordur. Bu olgular gibi:

Conglobata akne. Bu ortak akne aşırı şeklidir, bu 18 ile 30 yaş arasındaki erkeklerde yaygındır. Nodüller ve kistler deri yüzeyinin altında yayılmış ve komedon ve hoş koku eşlik edebilir büyük, genellikle ağrılı lezyonlar oluşturmak zaman gelişir. Bu kronik durum tedavi ve ötesinde hala görünür izleri vardır zordur.

Yıldırım hızlı akne. Conglobata akne başarıyla tedavi edilirse, fulminan akne gelişebilir. Bu durum kalça ve diz eklem ve şiddetli akne yaralarının hızlı bir akut inflamasyon, ateş, ağrı ile karakterizedir.

Gram-negatif folikülit. Akne Bu tür püstül ve kistlerin görünümüne yol açar bakteriyel bir enfeksiyondur. Gram-negatif folikülit antibiyotiklerle akne uzun süreli tedavi ile ilişkilidir. bu tedavi etmek zordur, bu yüzden hastalık, ilaç direncine neden bakteriler.

Akne (sivilce) - tipleri, tedavi, nedenleri - akne Türleri

Piyoderma kişi

Ayrıca denir yıldırım rosacea kırmızı, ağrılı nodüller ve püstül aniden ortaya ile karakterize akne nadir görülen bir formudur. Bu hastalık 20 ile 40 yaş ve nadiren bir yıldan fazla sürer yaş kadınlarda görülür, ancak izleri bırakabilir.

Akne (sivilce) - tipleri, tedavi, nedenleri - akne Türleri

Akne Rosacea

Sivilce bu tip bazen pembe sivilce olarak adlandırılmasına rağmen, ortak sivilce ile karıştırılmamalıdır. Rosacea genellikle sarışın saçlı kişilerde ortaya çıkar Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? ve soluk cilt, 30 yılı aşkın, belirtileri yüz, alın, çene ve burun merkezinin dibinde meydana gelir. Cilt üretmek pembe veya kırmızı lekeler altında kılcal damarların deri iltihabı ve rüptürü görünür. Akne aksine, rosacea komedon ile ilişkili değildir Komedon????????. Rosacea hafif ise, insanlar bunu fark olmayabilir. Şiddetli formlar kızarıklık, şişlikler ve kistler ile karakterizedir.

Rosacea tedavisi sıradan bir akne aksine, bu yaş başarısız, bilinmeyen, ve. Ancak, şans eseri, rosacea semptomları lazer terapisi, tabletler ve merhemler ile tedavi edilebilir. Ev kullanımı için kremler vardır.

Akne (sivilce) - tipleri, tedavi, nedenleri - akne Türleri

Akne Tedavisi

Akne mücadele için birçok yolu vardır. Yöntemlerin çoğu, örneğin, nedenleri mücadele amaçlı edilir:

 • Sebum üretimini azaltın
 • Ölü cilt hücrelerini pul pul ve hücre obnovleniiyu teşvik
 • Antiseptik
 • Inflamasyon azaltın

Yüz ve vücut üzerinde akne hafif veya orta formda, bir reçetesiz satılan yerel medya, kullanabilir ve her gün sivilce karşı cildi temizlemek için özel araçlar kullanabilirsiniz. Salisilik asit, benzoil peroksit, kükürt, resorsinol, veya laktik asit gibi katkı maddelerini ihtiva eden bir araç aranıyor. Bazı araçlar da fitokimyasallar içerir.

Yağlı losyonlar ve dekoratif kozmetik kaçının Kozmetik - sonuna kadar kullanmak isteyip???????????? ????????? - ????? ?? ?? ???????????? ?? ??? ???????Bu durum yerine yağlı veya akne eğilimli ciltler için tasarlanmış araçlar tercih kötüleştirebilir.

Akne devam ya da kötüleşirse, bir dermatolog danışın - profesyonel tedavi gerektiren akne şiddetli bir formu olabilir.

Devamını oku Tedaviler

İlgili Makaleler
??????? ????? - ?? ??? ?????? ?????????Akne Tedavisi - tüm vakalar aynı
??????? ???? � ???????? ????? ???? ? ??????????Akne - ergenlerde bir numaralı sorunu
??????? ????? � ?????????? ????????Akne Tedavisi - Topikal konular
???????? - ???????? ? ?????????Komedon - nokta ile ilgili sorunlar
Makalenin Etiketler:
 • akne
 • Samimi saç: tarzı bunu nasıl
 • Deldi kulaklar: lüks veya stil?

 • Peynir Çorbası - gelenek ve modernlik
 • Kruton ile
 • Tavuk
 • Köfte ile
 • Pastırma ile
 • Sosis
 • Füme
 • Brokoli
 • Lahana ile
 • Karnabahar ile
 • Pırasa ile
 • Mantar ile
 • Mantar ile
 • Karides

?????? ??? ???????????

Sadece çocuklar için - köfte ile Peynir çorbası

Küçük köfte ile Çorbalar, köfte geleneksel favori çocuk yemekleri kabul edilir. Nitekim, bu çorbalar, bir kaşık köfte yakalamak için fırsat çocuklar tarafından seviliyorsunuz. Anneler de çorba sadeliği seviyorum. Köfte ile Peynir çorbası Köfte çorbası - tarifi lezzetli ev yapımı yemek??? ? ????????????? � ?????? ???????? ????????? ????? - Çocukların yetişkinlere de sadece hitap edecek ilk yemekleri başka bir varyasyonu.

Peynir Çorbası - gelenek ve modernlik - köfte ile

Lezzetli köfte pişirme Sırları

Köfte - kıyma biraz toplar. En sık kullanılan kıyma, ama tavuk ya da balık topları ile çorba için yemek tarifleri vardır. Ne olursa olsun doldurma nasıl kullanıldığını, aynı teknoloji çorbası. Birincisi, doldurma sonra dikkatlice karıştırın ve "knock out", tuz ve karabiber ekleyin gerekir. Kuvvet kesme tahtası üzerinde atar bu yumru için birkaç kez kıyılmış. Bu prosedür kıyma daha nazik ve düzgün yapar, bu yüzden pişirirken köfte ayrı düşmez.

Doldurma eklenti bayat ekmek, ekmek kırıntısı veya irmik biraz batırılmış eğer Özellikle ihale köfte elde edilir. Kraker, ekmek ve irmik hazır köfteleri özel yumuşaklık veren, et suyu emer ve şişer. Kıyılmış yeterli uzunlukta üç veya dört yüz gram az bir ya da iki bayat ekmek dilimleri veya irmik kaşık bir çift almak için.

Arzu edildiği takdirde, köfte Kıyma Köfte: Sırlar hassas tat???????????: ??????? ??????? ????? Eğer yüksek kaliteli et kullanırsanız, farklı baharatlar ekleyerek inceltebilirsiniz, ancak bu gerekli değildir. Peynir için çorba yağsız kıyma eti kullanılması tavsiye edilir Sığır - Et kılavuzu???????? - ???????????? ?? ????, Dana veya tavuk: Bir krem ​​peynir, yağ ve yağlı köfte yeterli miktarda içeren çorba çok ağır olun.

Peynir Çorbası - gelenek ve modernlik - köfte ile

Nasıl köfte ile peynir çorbası pişirmek için?

Bu çorba hazırlama iki litre su, yağsız et veya kıyma tavuk üç yüz gram, irmik bir kaç yemek kaşığı, iki yüz, krem ​​peynir iki yüz elli gram, patates, soğan, havuç, bir çift, yarım biber (kırmızı veya sarı), yeşil almalıdır için. Kıyma (gerekirse biraz su ekleyin) irmik ile karıştırılmalıdır, tuz ve karabiber ve on beş dakika şişmiş irmik için terk etmek. Bu arada, su kaynatmak bir kaba rende havuç ve hafifçe kızarmış soğan rendelenmiş Greatest dilimlenmiş patates dilimleri, koyun.

Kör küçük topları bir kiraz boyutunu kıyılmış; Bir tencerede çorba için ocakta ısı azaltmak ancak haşlanmış ve yavaşça sıvı köfte içine indirdi. Beş dakika sonra, sürekli karıştırılarak taze dereotu, maydanoz veya kişniş ile süslenmiş, bir yemeğin tadı ve hizmet için tuz ekleyin, çorba krem ​​peynir çözülür ve daha sonra soba kapatmak için.

Peynir Çorbası - gelenek ve modernlik - köfte ile

Galeri
???????????? ?????? ??? ?? ????????
 • Geleneksel peynir çorbası Aveyron
?????? ?????? ??? ? ?????
 • Soğan Sıvı peynir çorbası
?????-??????? ???
 • Peynir ve sebze çorbası
?????? ?????? ??? ? ????????
 • Brokoli ile kolay peynir çorbası
????-??? ? ??????? ?????
 • Mavi peynir ile kremalı çorba
???-???? ? ???????? ? ????????? ?????
 • Havuç ve krem ​​peynir ile Çorbası
???-???? ? ???????? ? ???????
 • Ricotta ve sebze çorbası
????-??? ?? ????? ? ????? ??????
 • İki peynir ile kabak çorbası Krem
?????? ?????? ???-????
 • Baharatlı peynir çorbası

Devamını oku Pastırma ile

İlgili Makaleler
??????????? ?????? ??? � ?????????? ????Fransız peynir çorbası - lezzetli tadı
?????? ???-???? � ?????? ? ?????? ?????Peynir çorbası - nazik ve kolay bir çanak
?????? ??? � ??????? ???????? ?????Peynir çorbası - lezzetli yemek tarifleri
?????? ??? ? ????????????? � ???????? ?????? ?????Köfte ile Peynir çorbası - mükemmel kış çanak
Makalenin Etiketler:
 • Peynir çorbası
 • Peynir çorbası - nazik ve kolay bir çanak
 • Peynir çorbası - lezzetli yemek tarifleri