Меню


???????? ? ???Duphaston talimatlar çok kilo alımına neden olmayan, ilaç karbonhidrat ve yağ metabolizması ile ilgili herhangi bir etkiye sahip olduğunu gösterir. Ancak, bazı kadınlar hala kilo alımı ve bazen de önemli sebep djufaston. Açıkçası, bu bir kadının vücudunda metabolik süreçlerin bireysel özellikleri nedeniyle.

Duphaston ve kilo: doğrudan bir ilişki

Doğal hormonların Djufastona aksine

Steroid hormon kadın seks hormonları östrojen ve progesteron (özellikle progesteron) ve erkek cinsiyet hormonları androjenler dahil (küçük miktarlarda ve kadınlar mevcuttur). Tüm steroid hormonlar yapısı benzerdir: kendi molekül dört yüzük oluşur.

Sentetik progestojenler progesteron adı progestojenin veya progestin benzer bir etkiye sahiptir. Bunlar, progesteron ve androjen türevlerinin türevleri ayrılır. Bunların yapısı hemen hemen progesteron ile aynıdır, ancak, belirli bir ilacın karakteristik ufak farklar vardır.

Duphaston aktif maddeler yeteneği yani metabolizma aktif etkilemek için, progesteron türetilmiştir digidrosteron, ama yapıdaki küçük farklılıklara sahiptir ve herhangi bir androjenik ve östrojenik özelliklere sahiptir. Ama östrojenlerin yağ metabolizması üzerinde olumlu bir etkisi koruyabiliyor. Aynı zamanda, karbonhidrat metabolizmasında ve karaciğer fonksiyonu üzerinde olumsuz bir etkiye neden olmaz.

Vücutta estrojen fazla ve progesteron eksikliği tayin Duphaston. Onun çoğalmasını (büyüme) inhibe ve (gebelik bakımı, mukus ve besin) salgılanması neden rahim (endometriyum) iç astar seçici çalıştırmak mümkün değildir. İlacın Bu eylem adet döngüsü geri Adet döngüsü - ne farklı aşamalarda olur?????????????? ???? - ??? ?????????? ? ?????? ??????İlk hormonlar ve onun ikinci aşamalarında dengesi, anormal değişim. Böylece yumurtlamayı inhibe ve kilo metabolizmasında kadın ve değişikliklerin çoğunluğu neden değil djufaston.

Duphaston ve kilo: doğrudan bir ilişki

Neden ağırlığındaki bir artış

Djufaston hala steroid hormon olduğu, özelliklerine görünür olmak üzere, bazı durumlarda, sadece progesteron reseptörlerini etkileşim de, aynı zamanda, bu hormonların bir yan etkisi olarak ortaya çıkan, çok reseptörleri, androjen, östrojen ve glükokortikoid kilo.

Kadın bireysel metabolizma bazı özelliklere sahiptir, bu olmuyor. Bu etkileşimin en basit olmamasını reseptörleri Djufastona diğer hormonların ile etkileşim mekanizması tam olarak anlaşılmış değildir. Bağımsız metabolik değişimler genellikle karaciğer hücre seviyesinde meydana gelen ve biyokimyasal reaksiyonlar için gerekli olan belirli enzimlerin varlığı veya yokluğu ile ilişkilidir.

Sonra bile uzun süreli kullanımda djufaston Çoğu durumda kilo artışına sebep olur. Bazen (örneğin, endometriozis tedavisinde), o metabolizma için herhangi sonuçları olmadan altı ay veya daha fazla bir süre için atandı.

Diğer progestojenler farklı Bu djufaston. Djufaston yağ depolarından bir artışa yol açar formasyonu proteinlipazy enzimi harekete geçirir, örneğin, çoğu kez uygulanır utrozhestan (doğal mikronize progesteron içerir) rekabet eder. Ayrıca, utrozhestan aktif glukoz kullanımını arttırmak ve karaciğerde glikojen birikmesine katkıda bulunmak ve bilinen Lishnya glikoz, karbonhidrat metabolizmasını etkiler yağa dönüştürülebilir.

Böylece, djufaston, çeşitli organ ve dokularda reseptörler ile birleştiren bir kadının vücudunda olumlu bazen (nadiren) ve bir negatif etkiye sahiptir hem de. Böylece bir çok durumda bu salgılama fazında endometriyal proliferasyon süreci ve çoğalma aktarım aşaması için tercih edilen inhibisyon sınırlı vücuda sistemik etkiye sahip değildir.

Metabolizması üzerine etkileri Djufastona olarak kullanılan ve son derece nadir ağırlığını artırmak ve bireysel kadının bağlıdır Olumsuz tepkiler. Başarılı bir uygulama Djufastona ölçüde kullanımı ve metabolik kadınların bireysel özelliklerine bağlıdır dahil olmak üzere olası komplikasyonları ve yan etkileri, tahmini için endikasyon ve kontrendikasyonları dikkatli dikkate bağlıdır.

Klinik uygulama bu djufaston kanıtlıyor Duphaston: umutsuz Yardımcısı????????: ???????? ??????????? ağırlıkta artışa yol metabolik yan içeren hemen hemen hiç yan etkisi verir güvenli bir ilaçtır.

Galina Romanenko


İlgili Makaleler
????????: ???????? ???????????Duphaston: umutsuz Yardımcısı
???????? ??? ????? ??????? � ?????????? ????? ??????????Over kisti ile Duphaston - doktor randevu gerekli
???????? - ?????? ?????? ?????????????Duphaston - doktorlar olumlu yorumlar
???????? ???????? � ????? ??????????? ???????????? ??? ???????Tabletler djufaston - hafifçe hormonal kadınları geri
Makalenin Etiketler:
 • djufaston
 • Duphaston ve korpus luteum kisti: Dezenfeksiyon
 • Duphaston - doktorlar olumlu yorumlar

???? ???? ???????Yumurtalık kistleri - birçok kadın için bir sorun. Bazen kistler belirtileri yoktur, ve bir süre sonra kendilerini çözmek, ama bazen rahatsızlık, ağrı ve tedavisi zor neden olur. Ve doktorlar genellikle sadece kendisini gerçekleşecek kist kadar beklemek gerektiğini söylüyorlar. Yumurtalık kistleri tedavisi için bir yöntem seçmek için, öncelikle ait ne tür belirlemek gerekir.

 • Bir fonksiyonel kist en yaygın olanıdır. Bu adet döngüsü normal seyri içinde gelişir Adet döngüsü - ne farklı aşamalarda olur?????????????? ???? - ??? ?????????? ? ?????? ??????Ve nadiren herhangi bir sorun veriyor. Uzmanlar, fonksiyonel kistlerin üç tip tespit.
 • Kist graafova kabarcık, hızla gelişen kısa sürede büyüyen ve yakında çözülürse, çok yaygındır. Bir kist deneyim ağrısı olan bazı kadınlar, ama genellikle hızlı bir şekilde şiddetli değildir.
 • Korpus luteum kisti Ancak, ciddi rahatsızlığa neden olmaz, adet sırasında bozulabilir. Onun belirtileri karın ağrısı ve genel uyuşukluk vardır. Tipik olarak, korpus luteum kisti 3-4 adet döngüsü içinde düzelir.
 • Hemorajik kist oldukça ağrılı olabilir. Bir kan damarı kırılır ve kan kist içinde zaten mevcut sıvı girdiğinde bu oluşturulmuştur. Daha fazla bir kist, bu kıracak büyük olasılık haline gelir. Kesilme kistleri var bir boşluk olduğunu ve orada yumurtalık kan karın boşluğuna alır birikmiş bile, özellikle şiddetli ağrıya neden olabilir.
 • Endometriyal kist rahim dışında olan rahim, iç duvarlarının hücrelerinden oluşur. Bu hücrelerin bazı yumurtalık bağlanır ve büyümeye oluşmaya başladı edilebilir. Kistin büyüme ile karın ağrısı, vajinal kanama ve baş ağrısı neden olur.
 • Belki over kist tuhaf tür - Bir dermoid kist. Genellikle olgun cilt, saç parçacıkları içerir Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Ve ter bezleri. Dermoid kist, tüm insan vücudu kurdu hangi yumurta hücresinden oluşur çünkü, çıkıyor gibi. Olgun dokusu yana, kist hemen hemen her zaman iyi huylu olduğunu.
 • Patolojik kistler boyutu oldukça büyük ve kistler kanserli olasılığı daha yüksektir. Bu polikistik over sendromu ile ilişkili kistadenom kistleri içerir Polikistik over sendromu: jinekolog ile bir istişare??????? ????????????? ????????: ?? ???????????? ? ??????????. Patolojik kistler genellikle cerrahi kaldırıldı.

Çoğu durumda kistler tedavi gerekmez olmasına rağmen, burada listelenen bulundu semptomlar bir doktoru görmek gerekir.


İlgili Makaleler
?????????? ????????: ??????????? ? ???????Yumurtalıkların Enflamasyon: tanı ve tedavi
??????? ? ???????? ????? ???????: ??? ????? ??????Nedenleri ve yumurtalık kistleri belirtileri: yardımcı olabilir ne
??????? ????????????? ????????: ?? ???????????? ? ??????????Polikistik over sendromu: jinekolog ile bir istişare
????? ???????: ???????? ? ??????? ? ??????? ?? ???????Yumurtalık kistleri: belirti ve soruları cevaplamak için neden
Makalenin Etiketler:
 • Yumurtalıklar
 • Nedenleri ve yumurtalık kistleri belirtileri: yardımcı olabilir ne
 • Ne kadar tehlikeli kandidiyazis: infertilite dikkat

 • Kürtaj Psikolojik ve fiziksel sonuçları: zor bir adım
 • Kürtaj fiziksel sonuçları

??????????????? ?????????? ??????????? ??????Kürtaj veya kürtaj - ciddi psikolojik sonuçlara neden travmatik bir olay. Hemen kürtaj sonrası, bir kadın rahatlama hissedebilirsiniz, ama sonunda, işlemden sonra bir kaç gün veya ay sonra, çoğu kadın bir çocuğu kaybettik farkındayız. Tatsız duygular ve zulüm kadınların anıları sonra kürtaj yıl var. Bu duygular size tanıdık varsa, yalnız değilsiniz.

Kürtaj Psikolojik ve fiziksel sonuçları: zor bir adım

Kürtaj yaşamış Birçok kadın, aşağıdaki psikolojik sonuçlarla yüzleşmek:

 • kayıp ve keder duygusu;
 • depresyon;
 • pişman ve pişmanlık;
 • uyku bozuklukları;
 • Kendiniz veya çocuğun babası yönelik öfke;
 • suçluluk;
 • umutsuzluk;
 • arzu uyuşturucu veya alkol af bulmak için;
 • intihar düşünceleri;
 • kabuslar, kötü anılar;
 • Düşük benlik saygısı, özgüven kaybı;
 • karar verme karmaşıklığı;
 • yetersizlik kendini affetmek;
 • Çocuklarda anormal artış faiz;
 • Kürtaj ile ilgili her şeyi tabu;
 • infertilite korkusu;
 • Bir erkek veya bir cinsel ilişki yakınsama zorluklar;
 • başarısız teslim tarihi ile saplantı;
 • başkaları ile ilişkilerinde sorunlar;
 • Tekrar hamile harap bebek yeni arzusunu yerine arzu Tavsiyeler yardım etmek: Hamile Nasıl Gidilir??? ????????????: ???????????? ? ??????;
 • duygusal ilgisizlik ve kayıtsızlık;
 • Kürtaj dahil olanlar yönelik öfke (doktorlar, kadın hakları);
 • hamile kadınlar ve çocuklar ile herhangi bir temas dışlama.

Kürtaj Psikolojik ve fiziksel sonuçları: zor bir adım

Kürtaj sonrası psikolojik rehabilitasyon ve kurtarma

Kürtaj kaynaklanan ruhsal bozuklukların ve hastalıkların bir dizi - Bu belirtilerden biri veya daha fazlasına sahip ilk elden size aşina iseniz, bir kürtaj sonrası sendromu olabilir. Neyse ki, birçok klinik artık kürtaj yaşamış kadınlara ve çiftlere danışmanlık ve psikolojik destek sunuyoruz.

Kürtaj Psikolojik ve fiziksel sonuçları: zor bir adım

Post-kürtaj sendromu

Kürtaj Kürtaj - her zaman bir risk????? � ?????? ???? Negatif duygusal tepkilerin bir sürü içerir. Bazı kadınlar doğmamış çocuğa yas doğal yetersizlik yansıtan kaybı akut duygusu, deneyim. Diğer sonrası kürtaj sendromu yıkıcı gölge olur - öfke ve kadınların nefret yeme bozuklukları (bulimia, anoreksiya), cinsel işlev bozukluğu vardır, neden kendisine karşı çevirmek, uyuşturucu ve alkol bağımlılığı gelişir.

"Post-kürtaj sendromu" - tanı psikolojik travma transferi ile ilgili belirli duygusal belirtiler yaptıktan sonra kürtaj kadınlar için yapılır. Özellikle, kürtaj sonrası sendromu TSSB kürtaj sonucu post-travmatik stres bozukluğu (TSSB) bir tür olarak kabul edilebilir. Kürtaj sonrası duygusal sorunlarla karşılaşabilirsiniz birçok kadın davranışsal özellikleri, TSSB klinik tabloyu uygun.

Kürtaj Psikolojik ve fiziksel sonuçları: zor bir adım

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Post-travmatik stres bozukluğu her zamanki ayarlara dayalı bir kişinin baş edemez hangi ciddi psikolojik veya fiziksel travma sonucu, olarak gelişir ve yoğun korku, çaresizlik, umutsuzluk, ya da kendisi ve durum üzerinde kontrol kaybı ile karakterizedir. TSSB için en riskli tanık veya şiddet (özellikle cinayet) katılanlar tarafından sunulan, cinsel şiddet kurbanı fiziksel yaralanma alınan veya kim o (örneğin, savaş kurbanları, yol ve bir uçak kazasında veya tecavüz kurbanlarının kurtulanlar).

TSSB dertli, travmatik olay hakkında unutmak geçmişte bırakmak istiyor, ama aynı zamanda korku ve acı duygularını ifade edemez. Sonuç olarak, (bu durumda bir kadın) kurban tuzağa hissediyor. Travmatik olayın anılarını kurtulmaya çalışıyor ve tekrar ve tekrar yeniden yaşamak, bir kapalı daire varsa gibidir. Onun duygularını sık sık kadının davranışı garip ve anormal görünüyor ne, kontrolden çıkıp frenlemek için çalışır.

Kürtaj oldu Birçok kadın, bir "rüya" olarak statüsünü tarif. Onlar dışarıdan hayatlarını izlerken sanki onlara olur her şey, gerçek dışı olduğunu düşünüyorum. Bir süre sonra, bir farklı hissediyorum vardır - onlar aşılmaz bir duvar ile karşı karşıyayız sanki. Sonuçları kürtaj ve düşük sonrası sendromu eleme sonrası psikolojik rehabilitasyon için profesyonel yardım almalısınız. Tedavi hayatlarını yeniden ve sevdiklerinize ilişkileri yenilemek için yardımcı olacaktır.

Devamını oku Kürtaj fiziksel sonuçları

İlgili Makaleler
???????? ??? ?????????? ???????????? - ??? ? ????????????Kürtaj için Pills - güvenlik efsane
????? � ?????? ????Kürtaj - her zaman bir risk
??????? ?????? ?? ?????Kürtaj erkek bakış açısı
??????????????? ????? ? ????????????? ? ?????????????: ??? ??? ??????????Mifepriston ve misoprostol ile tıbbi düşük: bu nasıl olur
Makalenin Etiketler:
 • kürtaj
 • Gebelik menstruasyon sırasında oluşabilir?
 • Rahim içinde polip: kısırlık tehdidi

??? ??????? ???? ?????Dünyada kendi stilini yaratma konusunda hiç düşünmemiştim ve bu çok zor bir görev olduğunu kanıtlamaktadır sonucuna gelmez insanlar olduğunu pek mümkün değildir. Sen sürekli moda izlemek ve güncel trendler ile gardırop güncellemek, ama bu kendi stili var anlamına gelmez yapabilirsiniz. Moda - Bu bir tarz değil, ilk aşk - ikinci başarılı değil. Zaman zaman, tabii ki, soru ortaya çıkıyor: tarzı gerekli ve önemli olup olmadığı?

Herkes zaten kendini süslüyordu ve o moda reddi bilinçli bir tercih olsa bile, ne giymek seçer. Hiçbirimiz giysi iletişim işlevini önleyebilirsiniz - o hakkımızda konuşmaya başlar kendimizi ağzını açmak için zaman var önce. İsteğe bağlı ya da değil, bir kişi, bir izlenim yapmak istiyor dış dünya ile iletişim kurmak istediği bağlı olarak giysi seçer. Yani stil biz gibi olsun ya da olmasın, gerekli ve önemlidir.

Her kişi için keşif ve kendi tarzı gelişimi Teorisi beş temel unsuru indirgenebilir:

 • Oranlar - hepsi bu.
 • Size uygun olanı bulun ve kullanın.
 • Eğilimleri ve gitmeyin siluetleri kullanmayın.
 • Kendi stil ikonları - kötü değil.
 • Herkes başarısız olduğunda, basitlik için bak.

Kendi stilinizi oluşturmak için nasıl - keşfetmek ve geliştirmek

Vücudunuzu öğrenin

Bu basit gerçeği çok yaygın olduğunu, ancak yinelenen değer: elbise vücut tipine göre - oranlar ve siluetler size en uygun anlamak anlamına gelir. Tam düzgün ve "orta ölçekli" kadınlar için giysi hiçbir temel fark yoktur. Böylece gövde, bel ve kalça, büst, omuz genişliği oranının uzunluğu ile karşılaştırıldığında gövdesinin alt kısmının uzunluğu ve - Önemli olan tek şey, vücudun orantıları. Bu göstergeler nasıl etkilediği bu ya giysi size bakmak, kilo daha güçlüdür.

??? ??????? ???? ???????? ??????? ???? ?????

Tasarım alanında anlamak yaklaşık aynı oranlarda tarzında oranlarını anlamak. Karmaşık. Biri hariç, pek mümkün değildir burada genel tavsiyelerde bulunun - vurgulamak ve gizlemek istediğiniz ne gizlemek istediğiniz kıyafetleri kullanarak vurgular. Kendi vücudunun oranları açısından göze çarpan herhangi bir giysi düşünün. Yavaş yavaş, gözlerini bu yüzden size sadece mükemmel doğru kıyafet bulmak değil, aynı zamanda diğer insanların organlarının oranını tahmin ve onları en iyi uyan ne giysiler karar olduğunu taşlı edilecektir.

Kendi stilinizi oluşturmak için nasıl - keşfetmek ve geliştirmek

Giysilerinizin oyna

giysi çeşitleri ile oynamak için - en iyi yolu kendi bedenini tanımak için. Giyim - Çok yumuşak malzeme. Bu son derece aynı şeyler, aynı şekilde giymek alışkanlık tuzağına düşmek kolay, ama her zamanki sıradışı bir şekilde koymak için bir cami - ve birçok yüzleri oldukça yaygın bir şey nasıl olabilir şaşıracaksınız.

??? ??????? ???? ?????

Sizce, birbirine uymaz olanlar da dahil olmak üzere - giysi ve aksesuarları bir arada farklı birleştirerek, müzik açın ayna düzenlemek ve oynamaya başlayın. Size en abartılı kemer eşarp klasik bir blazer üstünde harika görünüyor bulabilirsiniz Moda Eşarp - şık bir aksesuar?????? ???? - ???????? ????????? Bir bilezik gibi ve sadece harika askeri tarzı ayakkabı ile kombine kadınsı çiçekli etek - Bir üst ve bir favori kolye olarak takılabilir.

Kendi stilinizi oluşturmak için nasıl - keşfetmek ve geliştirmek

Iyi hissediyorum ne giymek

O yüzden net olmasa da hiç, neredeyse ilk şey el geliyor, aynaya bakmak ve sadece harika görünüyorsun fark giymek olmuş? Büyük olasılıkla, vücudunuzun oranlarını uygun ve hangi tamamen rahat giysiler oldu. Eğer çok iyi, kendi anayasa özelliklerini anlamak değilseniz, giysi gibi mükemmel bir kombinasyonu sadece zaman zaman ve şans için oluşturulan olması muhtemeldir.

??? ??????? ???? ?????

Hatırlamak veya özellikle iyi olan görüntünün ayrıntılarını yazmak için. İstediğiniz bu olabilir bir şey - gömlek, etek içine sıkışmış, hırka üzerinde bir kayış Hırka - moda yaz giyim???????? � ?????? ?????? ??????Renk, kolye ya da yeni bir etek etek uzunluğu. Bazı kıyafetler bu kadar serin neden analiz ve bu analizin temelinde, yeni görüntüler oluşturmak. Eğer gerçekten bir şey ve ne rahat bulursan Ve, tabii ki, tekrar ve tekrar kullandığınızdan emin olun.

Kendi stilinizi oluşturmak için nasıl - keşfetmek ve geliştirmek

Ilham arayın

Birisi gibi giyinen olanlar, sen makul orijinal olmayan suçlayamazsın, ancak kendi tarzını yaratmak amacıyla, sen stil ikonları düşünüyorum kimseler ilham gerekir. Kişisel tercihlerinize tamamen bağlıdır - bu Audrey Hepburn, Marilyn Manson olduğunu.

??? ??????? ???? ?????

Stilini gibi bu bak, ve bazı ayrıntıları ödünç. Böyle borçlanma - Eğer moda klon favori yıldızı olma riski kalmaz, akılsız kopyalama aynı şey değil, ama sadece stil yabancı fikirler, geri dönüşümlü tamamlar "kendileri için."

Kendi stilinizi oluşturmak için nasıl - keşfetmek ve geliştirmek

Basit tutun

Bu dergiler sürekli parlak, parlak olması, yeni trendler, değişim ile gardırop doldurmak için aradığınız zaman gerçekten şık ve cesur hissetmek zor. Kalıcı bir güncelleştirme dolap değil - tüketimini teşvik etmek, reklamverenlerin zorlamayın rağmen, bu tarz olduğunu hatırlamakta yarar var. Birkaç renkler ve klasik tarzda sınırlı en şık Bazı insanlar - ve körü körüne tüm son trendleri benimseyen olanlar çok daha iyi görünüyorsun. Bu kadar yüksek kısa vadeli moda değerli kişisel tarzı, kolaylığıdır - aşırılıkları önlemek, giyim sen daha görünür olmasını izin vermez.


İlgili Makaleler
??? ????? ??? 10 ????? ??????? ?? ?????? ????? ? ????Sizin stil veya 10 şeyler moda hakkında bilmeniz gereken
????? ????????? ????: ????????? ???? ?????Bu bayan tarzı: bir olma sanatı
??? ????????? ??????? ?????? ????: ????????????? ??????Nasıl her gün şık bir görünüm için: Evrensel ipuçları
??? ????????? ???????????Seksi görünmek için nasıl
Makalenin Etiketler:
 • moda ipuçları
 • Eğer 8 fikirleri var aslında bir kıyafet oluşturmak için nasıl
 • Moda renk giysi ve ruh

??????? ? ??????? ???????Yaka - giyim temel şeyler (sürece tabii ki, tropik yaşamak istemiyorsanız) bir. Bu model kazak soğuk ayları boyunca giymek için çok yönlü yeterli ve aynı zamanda zarif ve şık görünüyor. Sen şık bir ceket veya hırka ile bir kazak giyebilir Hırka - moda yaz giyim???????? � ?????? ?????? ??????Aynı klasik siyah balıkçı yaka tüm dayanan topluluklar çeşitli oluşturmak sağlayacak o kadar çok var gibi Modelli.

Yüksek yakalı kazak değil sadece soğuk ve rüzgardan korur boyun, ama aynı zamanda size süslemeleri göstermek için temiz bir palet verir. En sevdiğiniz kolye ile Kompleman; Taç bir at kuyruğu saç içine yatırın ve güzel bir çift küpe koymak, ya da Vintage İpek Eşarp göstermek Moda Eşarp - şık bir aksesuar?????? ???? - ???????? ?????????.

Yaka: Soğuk hava için evrensel bir model

Bir yüksek yakalı bir kazak nasıl seçilir

Yüksek yakalı Montaj çok kısa siyah ve kazak her kadının gardırobunda olması gerekir. O mükemmel gardırop diğer şeyler ile birleştirilir. Ayrıca, böyle bir kazak herhangi bir rakam üzerinde mükemmel oturur.

 • Siyah kazak zaten varsa, bu tür / bej, beyaz, gri, koyu mavi ve kahverengi gibi nötr tonları modelleri bir çift satın. Orada durmak gerekli değildir: mor, kırmızı ve hardal renkleri düz modelini not - onlar sonbahar ve kış aylarında popüler. Her zamanki kış rengi gri-siyah dizi seyreltilmesi, soğuk aylarda bir yüksek yakalı sıcak sizinle kazak.
 • Eğer bir yüksek yaka ile kazak gibi kaşmir, merinos yünü veya pamuk ve Lycra bir harmanı gibi yüksek kaliteli kumaşların modeline uzun bir not olacak istiyorum (Lycra pamuk elastikiyetini artırır, bu nedenle bu kazak daha az gergin) ise. Saf yün kazak aksine, kaşmir kazak, çok önemli olduğu, prick yok, rahatsızlık yok boyun - çünkü vücudun çok hassas bir bölge. Ayrıca daha iyi uyum elastik kazak, en iyi montaj şekli, taşıması daha uygundur.
 • Eğer göğüs veya karın ekstra hacim varsa, size sorun alanları maske bir kazak sert kumaş gerekir. Bu amaçla, ayrıca balıkçı yeleği tamamlayabilir.
??????? ? ??????? ?????????????? ? ??????? ???????

Yaka: Soğuk hava için evrensel bir model

Görsel yuvarlak veya geniş yüz şeklini ayarlamak için nasıl

Yüz dikkat vardiya sonuçlanan, boyun "yiyor" gibi yüksek yakalı kazak, genellikle geniş veya yuvarlak yüz vurguluyor. Eğer bir yüksek yakalı bir kazak koymak, bu nedenle, bu saç pick up ve yüz bunları kaldırmak için en iyi - deri (daha açık cilt, ince ve uzun bir kişi görünüyor) daha açmak için bir topuz veya yüksek kuyruk koymak.

Yaka: Soğuk hava için evrensel bir model

Nasıl bir yüksek yakalı bir kazak iyi bakmak için: bazı ipuçları

Eğer bir geniş ve / veya yuvarlak yüz varsa - saç toplayın Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? veya bir at kuyruğu taç hacmi ekleyin. Görsel uzatmak ve doğru oval yüz, aynı zamanda uzun küpe ya da kolye uzun kolye giyebilir için, birkaç iş parçacığı arzu edilir.

Kısa bir boyun varsa - nötr ve koyu renkler, ve, cildinizin tonunu yakın, görsel yardım boyun uzatmak. Uzmanlar boyun bir midilli içinde saç baş ve omuzlar orantılı olduğunu stil tavsiye ederiz.

??????? ? ??????? ?????????????? ? ??????? ???????

Ayrıca, örneğin, bir yüksek yakalı kazak diğer türleri bakabilirsiniz, bir yaka "yaka" ve yanlış bir yüksek yakalı, bir kazak ile bir kazak daha cilt ve boyun sunuyoruz beri uzun görünüyor.

Uzun bir boyun yanılsama yaratmak yardımcı olacaktır Diğer hileler:

 • çene altına mektup «V» oluşturan uzun bir kolye giymek
 • Bir kazak ya da ceket giymek, düğmelerini değil onların
??????? ? ??????? ?????????????? ? ??????? ???????

Yaka: Soğuk hava için evrensel bir model

Yüksek yakalı kazak giymek ne

Klasik (sıkıcı) seçeneği - kot veya pantolon giyen balıkçı yaka. Yine de, şık ve trend şey dönüştürerek modernleştirmek için çeşitli yollar vardır. Orijinal parçanın doku - Bu size yardımcı olacaktır. Aksesuarlar, çiçekler ve katmanları deneyin. Muhteşem kolye, renkli eşarp ve kemer ile mükemmel bir yüksek yakalı kazak.

Eğer bir ofiste çalışmak ve kıyafet uymak zorunda Eğer bel ince bir deri kemer ile bir yüksek yakalı bir kazak birleştirirseniz, sen, profesyonel şık görünüyorsun, ancak. (Bir moda tarzı - bir kaç konuda, farklı boyutlarda ve muntazam olmayan doku inciler / boncuklarla) inci kolye veya boncuklar da kazak ile çok şık görünüyor. . Yanı sıra baskı ve desen çeşitli - örneğin, bir kazak-elbise, kısa kollu bir kolsuz kazak, "fenerler" ve benzeri rukavami- - çeşitleri, yüksek yakalı kazak ile de deneyebilirsiniz.


İlgili Makaleler
?????????? ??????: ???????? ???? ??? ?????? ????İrlanda kazak: rahat kış için bükülmüş moda
?????? ??????: ???????? ?????? ??? ??????Şık kazak: erkekler için şık modeller
?????? ?????? - ???????? ? ???????????? ? ????? ??????Şık kazak - tipi rakamlarına göre seçebilirsiniz
??? ????????? ??????? ? ???????: 7 ???????Nasıl bir kazak şık bakmak için: 7 İpuçları
Makalenin Etiketler:
 • Kazak
 • Sıcak ve zevkli - kışın bir tarihte ne giymek için
 • Moda alışveriş için en iyi 10 şehirler