Меню


??? ?? ???O gurme cazibesine Asya estetik, bütün bu yabancı ve egzotik Budist sembolizm. Filmin bir yarım saat ile bir akşam yavaş sunacak. Başlatır kolay ve sessizce, ama bir yerde yarım nihai çerçeve karıştırmamak, karıştırmayın olacak, yanlışlıkla piercing bölüm çizebilir ve nihayet bir atmak Karanlık ekranda önce - çünkü çürük size befallen boşluk düşünmek sahne filmler Kim Ki Duk-.

Kim Ki-duk - en iyi bilinen kendi ülkesi Kore yönetmen dışında. Batılı yorumcular diye oldu Orijinal Asya sanat evin bir sembol vatan olduğunu, ancak, bant Ulusal kiralama Kim Ki Duk-liderleri değil nakavt. Aydınlar için - O temsilcileri kinoelity için guru - marjinal. Amaç daha olduğunu Bugüne kadar Asya filmde ünlü isimlerin, hayır.

Kim Ki-duk ilk film gördüm 32 yıl. Bu olur. O, tarımsal okuldan mezun bir fabrikada çalıştı Deniz Piyadeleri görev yaptı. Kültürel Değerler - zengin ve loafer'lar bir heves, Koreliler onlar erken çocukluk döneminde tüketilmesi için çalışmaya alışık gerekli değildir. Ama orduda görev yaptıktan sonra, kendisi resim ve ilgilenmeye başladı şaşırttı Yapay çalışma geçmişini - 30 yaşındayım ve Paris bırakır.

Filmi gördükten sonra, Kim Ki-duk geri Ev ve senaryoyu yazmaya başladı. Üç yıl sonra o olarak kabul edilmiştir Grand Prix Yazarlar Birliği ve bir yıl sonra kendi filmini "Timsah" aldı. Itibaren O zamandan beri, o alır çok, pek çok başka din göre ya Çok direktörü - boşuna portachennye yıllardır telafi etmek arzusunu etkilemektedir. Geliştirir Bu Kim Ki-duk duygu Kore tamamı için birine sahiptir. En azından o he was genellikle uluslararası kendi halkının yetkili temsilcisi festivaller. Ana ve tek. İki film, bir yıl ateş yönetir, her biri incelemelere zengin bir nokta ve genel cümleleri bir demet alır: "Eh, Eğer Kim Ki-duk var, biliyorum ... "," Kim Ki-duk, onun repertuarında ... "," Sen değil Kim Ki-duk yine bir başyapıt aldı İnan ... ".

Kim Ki-duk kuralları kabul etmez ve yasalar. O kompozisyon ve stil duygularını dışında itaat. O kaldırdı sinema din kendisi için rütbe, az değil, ve her polkonyaetsya Her yeni kurdele çerçeve. Belki resimlerinde Kore yönetmen böylece Bazen, hipnotik şaman ritüel amaçlı obessmyslenny benzer kişiliksiz, kafa karıştırıcı ve bir trans haline gelen. "Film gerçeği değiştirmek, ancak yok bireyin ruh hali, - Kim Ki-duk dedi. - Yakın gözlem biçimi olarak Çekimler Her izlenim sabitleme adam, onun bilinçaltı parçaları. Benim Yarı-soyut bir kavram film bir şey göstermek olduğunu gündelik gerçeklik daha fazla. "

Ne Kim Ki Duk-filmleri? Aşk hakkında. Ölüm aşk hakkında. Ve belki de değil. Her durumda - katı bir filmde rezalet büyüleyici tadı korkunç güzellik, yardımcısı dahil olan çaresiz ve umutsuz bir şey olur, güzel insanlar duvarlarda çürümek şok hayat, sonsuz insan trajediler köpeğin arka plan üzerinde meydana canını sıkma. Ve Kim Ki Duk-hiçbir şey eserleri aynı zamanda, açıkça söylenebilir Eğer kendinizi görmek sürpriz ve başka abartılı deneyi yapacak dövülebilir sinema. Ve film onun sert gerçekliği kaşıma sessiz romantik tarih ve başka ve başka yerini. Shot her Başka bir "Boş Ev" ve birkaç olsa, saflık dolu "dize çekin" Sıradışı, heyecan verici bir gizem ve Budist Avrupa görünüm şiir. Onları takip "Zaman" bir kez daha olsun izleyici alır kabus, top postmodernizme olsun. Drammatizm arsa çatışmalar eksantrik ile iç içe.

Fakat her filmde, Kim Ki-Duk ortak bir çekirdek vardır. Boşluk. Merkezi bir kavram olduğuna boşluk, Hayali gerçek dünyaya arkasına gizlenmiş Budizm,. Kim olmadan Ki-Duk düşünme peçe kaldırdı. Boşluk sessizce kendini ve anonimlik içinde söylenmemiş duygular Zen belkemiksizliðini kahramanlar bitmemiş hikaye ve bağlılık ve alışılmış genel bir eksiklik anlatı mantığı. Bu şok edici ve filmden sonra yaprakları acı tat. O çeker ve büyüleyen O.

Koreli film gurusu böylece benzersiz onun biyografi aynı. Beş yıl önce, Kim Ki Duk-tüm, yönetmen seçildi deha belirtileri göstermeye daha yatkın. Kim ona deha denir - bu demektir bayağılık kaydırın.

Daria Pechorin


 • Anton Makarskii "patolojik şanslı"
 • Inna Gomes: "Asla çok geç çok daha yüksek olması"

? ???????"Hiçbir şekilde yoktur Dünyada ölüm - keskin nişancılar "Diana Arbenina" bir düet BI-2 ve gece şarkı ". "Hayır o uyanmak yoksa para iade, "- tart yankı verir Karen Hovhannisyan resimlerinin nakarat "Ben kalıyorum." Evrensel ölüm ve hiçbir birinden aşı gerçekten icat. Adam, doğdu yaşıyor ve ölür. Son hoş ama kaçınılmaz. Bilinçli, ölüm hakkında düşünmek için üzgün Kendi ölüm üzücü ve hala bu geri gelmek sürekli lanet tema.

Adam düşünüyor alkollü ya da zor bir şey dakikada bir bardak için değil, sadece ölüm Akut yansıması. Çocukluğundan beri, o her şeyin bir sonu düşünüyor Sadece görünüşte sonradan bu gibi. Düşünür ve keder, ve hiçbir şey değişmez can. Sonunda gerçeği ile mutabakat bu son er ya da geç, bir yol veya Aksi hala gel, ya da gerçeği ifade etmiyor, ve olacaktır anlamsız kederli yansımaları. Adam keskin ve sanat hissediyor rahat daha düşünüyor Stil rahat: günlük yaşam Neskuchniy kuralları????? casual: ??????? ????????? ??????????????.

Ölüm teması için Sadece melankoli olağanüstü saldırı için bir fırsat ve motivasyon değil yaratıcılık. Yüzyıllar boyunca Yazarlar ve şairler, film yapımcıları ve filozoflar ölümsüz olarak, kendi yarattıkları için istismar ve oldukça Önemsiz.

Birisi seslendirdi Grim Reaper Gotik birisi kaybı için gözyaşlarını boşa övgü Birisi "konulu fantazi, şiir gerçek bir lirizm estetik ile aşılanmış ne sonra ne olacak. "

Yöneten mistik bant 2006. Hovhannisyan "Ben kalıyorum" - vizyon. Içinde onun Harika bir aktör Andrey Krasko için bir film kitabesi haline filmi, o Hayat Flatliners bir uyarıcı masal anlattı - insanlar arasında sıkışmış Bu hafif ve temalar ve.

Kahraman Viktor Pavlovich Tyrsa - Bir doktor, bir kinik Fesat ve onunla hayat özellikleri????? ? ??????????? ????? ? ??? ve büyük bir delik. O yemin insanları davranır eşi ve kızı, ve ile sonra adamın ölümü gübre dönüşüyor inanıyorum incir için. Kötü doktor davayı kaybetmeden dışarı yaşayan sanki canlı değil Onun yakın yaklaşık pozloslovit. Özellikle komşu - genç aynı yaş Victor Pavloviç ve aynı zamanda, onun meşhur kızı Jenny kadın hayallerinin idolü. Yaşlanan Don Juan V. Hleb (Sokolov kendinizi ve yeniden oyunlarını değişmez Playboy), zararlı doktor aksine hayattan zevk yapabiliyor. O, akıllı , yakışıklı, zengin, ve tabii ki, kadınlar arasında popüler. Evlenmemiş Genia Aşk olarak: (Uvarov kendisi de değişmez bu Ugly Betty rolü yine) kedi, tabii ki, umutsuz. Victor Pavloviç kira sinirler kez - o bowling ve memnun olarak kızının idol takip "Adamın konuşma." Için cümlesini yarıda kahraman içkili garip el topu vyskolznuvshy tatili amatör bowling salonu. Sarhoş geçiş doktor düşüyor o kadar güçlü elde kime.

Ve daha sonra ilginç almaya başlıyor. Talihsizlik Victor kâfir Surround arkadaşları - , Çorak dolaşmak kitap okumak Flatliners, hayatın anlamı hakkında düşünmek ve İkinci bir şans bekliyor. Bunlardan bazıları şanslı geri dönmek ve unutmak için onların alacakaranlık yürüyor. Birisi ölür ve daha da ileri gidiyor. Tam olarak nerede, yönetmen vermedi açıklık getirmektedir. Diğer hayalperestler, severler: Bence harika bir yazar hareket Işık bir tema geliştirmek için Necronomicon daha fazladır. "Ben kalıyorum" biz kahraman ile yürümek yaşam ve ölüm arasındaki sınır hatları bölgesinde.

Herhangi bir zamanda öğretici film, manevi karakteri geliştikçe ve anlamaya başlar dünyevi varlığı gübre ficus aslında sonra sınırlı değildir. Fatih Pavloviç, onun hatalarını anlar ve her şekilde daha iyi karma daha iyi olur. O yoldaşları için üzgünüm, hatta haydutlar Gleb Valentinovitch tarafından dövüldü ki aniden hayatı boş ve normal bir adam döner onun üzücü. Olgun, kahraman mucizevi geri döndü ve hep bir ağızdan şarkı Garik Sukachev içinde "Yaşamak mı."

Bu Harikası En Viktor, aksine diğer Flatliners: burada bitmiyor Dönüş her şeyi hatırlar. O sevgilisinin kızı ve gizli mektupları kaydeder mutsuz nevozvraschenki Julia. O yeni Zhenya fan zampara cesaret ve bir alçak. Onun öğretmeni bulur - eğitmen, zekice oynadı FYODOR Bondarchuk tarafından gerçekleştirilir. Ben bir kez daha, "Down House" sonra hiç düşünmemiştim Acı soluk diğer projeler aktör ve şovmen vardı - Ben çekicilik olacak.

Sonuç olarak, Dr. Adı hayatın tadını ve iyi yapıyor, kalır. Bir gökkuşağı sonra, filmin bitiş Yağmur, ne olursa olsun zamorochenny açık biten herhangi bir şekerli Mutlu sonu gibi değil. Bir ağacın altında duruyor Viktor Pavloviç, beyaz kurdele bağladı zaman fark: tüm iyi olacak. Film iyi ve parlak bir duygu bırakır. Ben istiyorum gülümseme ve daha önce az ısı veren insanlara neşe getirmek. , Eyvah Bir final ve hayatta Bant - Diğer. Kimse emin hangisi bilmiyor Daha iyi, ama yine de bir kahraman, aktör bırakır. Birçok sonra kehanet hakkında konuştu boya zamansız ölüm resmin doğası. İster ölümü öngördü? Muhtemelen ... Ama bu kadar önemli olur? Ben yapımcı bant solist seslendirdi AIDS ya da kanser, geleceği - - "Krematoryumu" Armen Grigoryan, "... önemli değil kül Geçmiş - karanlık ... "

Hepimiz şimdiye kadar "N karşılamak ve ışık ve karanlık arasında ülkedeki rüzgar ile gitmek, ve bir kez daha kaçınılmaz korkmayın bize hatırlatıyor "kalır. Canlı Acele ve iyi, işaretleme, ölüm yok - unutulup.

Anastasia Krainer


 • Güzel Sphynx Margarita Terekhova
 • Yıldız nedozvezdy yolda Kate Gordon

????? ???"Jane Eyre" - roman, hala geçerli olduğunu bizim büyükanneleri geleneksel gençliğinde her romantik genç bayan okudum. Yas ve kadın cilveleri değişmez hatırlatma saklanan kader. Charlotte Bronte tarafından klasik İngiliz roman kaybetmek değil onun alaka.

mütevazi, ova tarihi, ancak bağımsız mürebbiye XIX yüzyılda dünyayı fethetti. Hem fiziksel ve sosyal Zayıf, Kadın bu çok daha yıkıcı durumlar olduğunu Hatta onun kişisel zararına, kendi ahlaki ilkelere sadık kalır Neyse. "Arc Little gurur Joan" - lakaplı Jane Eyre, ünlü yazar olarak, çağdaş bir Thackeray Bronte.

Yetim Jane Eyre,,, yoksullar için okulda çalışmanın yıl boyunca gitmiş Sayın Rochester malikanesinde mürebbiye bir düzenlenmiş. O umurunda Eğitim güven konak, Fransız ve umutsuzca gün biraz gün Rochester aşık. Bu çirkin kızların hiçbir fikrim yok gibi görünüyor kişisel mutluluk şansı, fakat Rochester beklenmedik ona evlenme davet evli. İşte sadece bir düğün günü açık gizli bakımlı - Rochester uzun onun yasal karısı deli, evli, ama yapamam hiçbir şeyi değiştirmez.

Jane eve bırakır ve Rochester düzenlemek başlar ondan uzak kendi yaşam. Şu anda, bir çılgın karısı bir yangın başladı, Rochester kör sakat dul bırakarak. Hangi Jane Eyre, şimdi temiz bir vicdanla, evleniyor. Hikayenin sonu - biraz üzgün, konjenital düşüncelerini ve edinsel kadın mağduriyet kadın conjures gurur, aptallık sınırındaki. Neredeyse tüm bir zayıf nokta - Bu andı Kritik makale ve kitap uyarlamaları sonraki sürümü.

Film "Jane Eyre", neredeyse bir yüzyıl önce başladı ve tüm tablolar oluşturulmuş Charlotte ve Jane ev. İlk olarak, 1910 yılından bu yana, altı ABD bıraktı film, daha sonra Hint, ondan sonra, yüzyılın ortalarında, tarihine katkıları olarak "Jane Eyre" Birkaç yıl önce bir baskı, Brezilya (hatırlıyorum yaptı Rus gazetesi kızgın harflerle inanmaz okuyucular tarafından istila edildi "Brezilyalı filmi" Jane Eyre ") söz için gazeteci. İngiltere sadece 1956 yılında onun ölümsüz eserin düşünce ve aceleyle, bir kaç yıl içinde sonları ile, yakalamak başladı - sadece İngiliz Aynı filmin altı çekildi. 1996 yılında resmi geldi Fransa, İtalya ve İngiltere ortak yapımı.

Bu uyarlamalar Onaltı iki en belirgindir - dizi 1983 ve 1996 yılında. Onlar inatla şampiyonluk arasında bölünmüş, onlar hakkında oldu Dünyada eleştirmenleri ve Jane Eyre hayranları savunuyorlar. Görüşler eşit olarak bölünür.

1983 yılında Serisi - dünya sinemasının bir klasik olarak tanıdı. B Oyuncular: Zela Clark ve Timothy Dalton. Çoğunluk, Dalton göre - En iyi sinematik enkarnasyon Bay Rochester. Karizma ve çekicilik aktör 1983 yılından bu yana, özellikle, tutmaz "Jane Eyre" in Rochester rolü ve James Bond rolü - kariyerine zirve oldu Aynı film.

Film 1996 William Hart ve Charlotte Gensburg içinde öncelikle Sayın rolü için seçim aktör için eleştirilen başrollerini Rochester. Acı o ölümcül esmer gitmişti gelen redhead. Ne Ana karakter gelince, Jane Eyre bir dizi diğerinden reenkarne için Bir histerik ve arka gri fare. Anlamak ruh ve zor yakalamak karakteri Bayan Eyre - zor bir görev, hatta zaman bir fantezi kitap elinde değil Herhangi bir çerçeve sınırlamak.

Her iki film uyarlaması birbirini tamamlıyor. Belki de bu bir diğer ve orada eklenir. Bir şey açık - Jane Eyre hikayesi çok bitkin olmaktan, Charlotte Bronte romanı tam olarak filme değil az eklemek için başka bir şey, bir yerde karakterler ve tüm anahtar olduğunda çalışma dakika göstermiştir.

Ben dünya sineması hala düzeltmek için deneyebilirsiniz düşünüyorum Bu bir yanlış anlaşılma olduğunu. Özellikle yakında haraç yazar saygı ödeyecek Hollywood'un - Michelle Charlotte Bronte biyografik resmi çekilme planlıyor Başlık rol Williams. Ve orada hatırlamak ve onu en iyi film uyarlaması yöneticileri olacak roman ...

Daria Pechorin


 • Manga - kitabesi eski edebiyat
 • Alexander Fathi (Kostinskaya) avcı görünmez ön

 • Kirpik - Ekstra uzunluk ve yoğunluğu
 • Yan Etkileri

??????????? ?????? ???????? ???????

Yan etkileri kirpik

Eğer inceltme kirpik varsa, kirpik onları daha görsel yoğun ve etkileyici yapabilirsiniz. Prosedür kirpik geçmesi için, profesyonel başvurmalısınız. Sahte kirpik bir dizi satın alabilirsiniz kısa vadeli efekti oluşturmak içinYanlış kirpikler - onlar kullanılabilir? ve evde uygulayın. Ayrıca prosedür kirpik yan etkilere sahip olabilir bilmeli.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Deplumation

Eğer uzun bir süre için kirpik yaparsanız, doğal kirpik zarar verebilir. Deplumation Kendi kirpik basınç folikülleri çok büyük olsa bile gelişebilir çekiş alopesi çağırdı. Zayıflamış saç köklerinin ile Bazı kadınlar bile kalıcı kirpik kaybedebilir.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Duyarlılık

Bir madde göze ve tahrişe neden içine alır Gözün hassasiyeti oluşabilir. Eğer ciltte kızarıklık veya tahrişe neden olabilir yapay kirpik bağlı hassas cilt, tutkal, varsa. Alerjik reaksiyonlar daha şiddetli olabilir, o zaman bir doktoru görmek gerekir. Alerjik reaksiyon göz kızarıklık ve yırtılmasına neden ve hatta göz şişliği neden olabilir.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Göz yaralanması veya enfeksiyon

Eğer kirpik uzantıları yapmaya karar verirseniz, ciddi bir göz yaralanması ne alabilirim düşünmek gerekir. Usta gözlerini dokunur ya da kendinizi inşa etmeye karar verdi ise, tutkal ve cımbız göze çok yakın. Yapışkan gözleri tahriş ve acıya sebep olan doğal kirpikler, doğrudan uygulanır. Ayrıca, göz tahrişi ciddi göz enfeksiyonu neden olabilir.??????????? ?????? ???????? ???????Uzmanlar yapay kirpik nedeniyle kirpik almak virüsler ve bakteriler için tehlikeli olabilir savunuyorlar. Bakteri ve virüsler göz girdiklerinde gibi konjonktivit gibi ciddi hastalıklara neden olabilir Konjonktivit????????????. Göz Enfeksiyon Gözleri geri dönüşümsüz hasara neden ve görme kaybına yol açabilir.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Kirpik Allerjik reaksiyon

Birikmesi prosedürü ile uzun, kalın kirpik etkisini elde edebilirsiniz. Yapay kirpik ve tutkal parçası olan kimyasal bileşenleri, örneğin şişmiş gözlerle gibi alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Alerji ilk işareti genişletilmiş kirpik kaldırmak gerekir anda, daha ciddi belirtilerin başlangıcı önleyebilir. Kirpik uzantıları için bir alerjik reaksiyon belirtileri olası bilerek, yeterince erken sorunu tanımak mümkün olacak, ve gerekirse, yardım isteyin.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Belirtileri

Yapay kirpik tutkal ve diğer ürünler genellikle cilt yaşı ile temas olduğundan öncelikle göz kapakları şişer edebilirsiniz. Böyle kızarıklık, kaşıntı, rahatsızlık ve artan sulanma gibi diğer belirtilerle karşılaşabilirsiniz. Buna ek olarak, uyandıktan sonra, özellikle sabahları, gözlerden kalın akıntı fark edebilirsiniz.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Tedavi

Eğer genişletilmiş kirpik kaldırdıktan sonra, bir doktora görmelisiniz. O minimuma inflamasyonu azaltmak için göz kapaklarında bir soğuk kompres önerebilir. Eğer diğer belirtiler varsa, antihistaminikler (alerji ilaçları) almak zorunda olabilir. Ciddi alerjik reaksiyon durumunda, doktorunuz diğer ilaçlar reçete edebilir ya da göz durumunuzu hafifletmeye yardımcı düşer.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Alternatif

??????????? ?????? ???????? ???????Eğer alerjik bir reaksiyon var, artık kirpik uzantıları prosedürüne başvurmak gerekir. Başka bir üreticinin bir dizi oluşturmak için denemek için karar verirseniz, kendi bileşiminde kimyasal bileşenleri karşılaştırın. Eğer bir alerjiniz var hangi setin bileşenleri bir benzerlik fark ederseniz, diğer üreticilerin ürünleri görünebilir. Bunun yerine geri kabarık gözlerle olmak riske, kirpikler güzel yapmak için başka yollar deneyin. Sen kalın, uzun kirpikler izlenimi yaratmak için kirpik curlers veya yüksek kalitede mürekkep deneyebilirsiniz. Eğer istenen sonucu elde etmenize yardımcı olacak bir şey bulana kadar birkaç farklı araçlar deneyebilirsiniz.

Kirpik - Ekstra uzunluk ve kalınlık - Yan Etkileri

Dikkat

Eğer kirpik karar vermeden önce, normalde en az reaksiyona sebep olan araçların ana konuşun. Eğer kozmetik veya diğer yollarla karşı alerjik reaksiyon varsa bu durumda yararlı olabilir. Küçük reaksiyon mutlaka tıbbi tedavi gerektiren olmaz, ama hemen bu aracı kullanarak durdurmak zorunda olacak. Semptomlar kötüleşebilir ya da bulanık görme gibi diğer belirtiler olsaydı, derhal tıbbi yardım isteyin.


İlgili Makaleler
??????????? ?????? - ??????? ??? ? ?????????? ???????Kirpik Uzantıları - büyülü bir görünüme basit bir adım
??????????? ??????: ????????? ??? ????Kirpik: Güvenli ya da değil?
??? ????? ?????, ?????? ??? ?????? ??????????? ??????Ne kirpik yapmadan önce bilmeniz gereken
Makalenin Etiketler:
 • kirpik
 • Dudak Makyaj - sadece bir inme
 • Vakıf makyaj - gerekli minimum fonlar

???????? beauty ?????? ??????? ????? ?????? ???? ?????Yaklaşık bir ay süren 2011 Paris Moda Haftası sona erdi sezon koleksiyonu göstermek sonraki sezon bahar-yaz. Geleneksel Parisli modacı moda dünyasının meclis haline, ve Paris'te moda geçen hafta kadın giyim alanında değil, aynı zamanda güzellik alanında değil, sadece yeni trendleri dikte, bir istisna değildi.

Anahtar güzellik trendleri Paris'te önümüzdeki bahar Fashion Week

Spit - en şık saç modeli önümüzdeki bahar

Örgüler - Paris Moda Haftası'nda en gösterir, sen ne geleneksel saç olduğunu çoğu birinin şık yorumunu görebiliyordu. Valentino stilistler yüz çerçeveleme bir örgü yapısı kullanılarak romantik görüntüleri, ama rahat bireysel dikkatsiz bukle ve podyumda nedeniyle Alexander McQueen modelleri, küçük örgü bir ortaçağ prenses gibi görünüyordu bir midilli yığılmış görüntülemek için. Emanuel Ungaro ünlü stilist görüntülemek için Guido Palau saç kenarının bir tür oluşturan, saç örgü aldı Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? - Masumiyet ve saç oyunculuk ölümcül baştan çıkarıcı modelleri yaparak, şehvetli, parlak makyaj ile tezat. Benzer Palau yarattı ve Yves Saint Laurent, pürüzsüz, daha yapısal saç seçerek bu kez göstermek için.

Anahtar güzellik trendleri Paris'te önümüzdeki bahar Fashion Week

Manikür yeni eğilimler

???????? beauty ?????? ??????? ????? ?????? ???? ?????Chanel Evi, düzenli oje yeni limited edition tonları lansmanı ile sezon trendlerini dikte Tırnak cilası: Tepeden tırnağa güzel olacak??? ??? ??????: ???? ???????? ?? ???????? ??????Bu sefer kozmetik bahar koleksiyonunun bir parçası olarak Ocak ayında satışa giden bir sedefli mavi-gri-yeşil renk Siyah İnci sundu. Dumanlı göz makyajı ile mükemmel uyum Chanel yeni gölge Dumanlı göz makyajı: seksi eğilim???????? ?????? ????: ????? ??????????? ????? Koyu yeşil gölgeler bol podyumdaki modeller. Alexander McQueen Manikür uzmanı görüntülemek için Marian Newman nefis çiçek desenleri ve mat vernik altın rengi ile yapay tırnaklar seçti.

Anahtar güzellik trendleri Paris'te önümüzdeki bahar Fashion Week

Kaş tonu

Modeller Valentino kaşlar güzellik-Paris podyum çelik ton ve neredeyse görünmez kaş en önemli trendlerinden biri neredeyse görünmez ve Giambattista Valli makyaj sanatçıları sadece modelleri kaşları hafifletmek göstermek için değil, aynı zamanda bir beyaz mürekkep ve biraz ışıltı fütüristik görüntüler oluşturmak için ekledi. Tamamen renk kaşlar görülebilir ve olabilir catwalk Yves Saint Laurent modelleri - bordo çok karanlık, zengin tonları ile ruj aksine. Bu görüntü çok az göz makyajı ve ruj doymuş renkler elde edilir - Ünlü makyaj sanatçısı Pat McGrath, Yves Saint Laurent için görüntüleri geliştirmek, çağrılar "taze ve güçlü" onun tarzı aldı.

Anahtar güzellik trendleri Paris'te önümüzdeki bahar Fashion Week

Romantik resimler

Zarif balerin anımsatan Romantik görüntüleri, Chloe ve Colette Dinnegan podyumları üzerine tünek karar verdi. Taze ve sonsuz bir sonraki bahar makyaj iyi seçilmiş paleti renkleri ile oluşturulan aynı zamanda kadınsı: nötr bej, açık gümüş. Stilist Luigi Meren, ünlü dansçıların eski fotoğrafları rehberliğinde Chloe için görüntüleri oluşturma - ve sonuç olarak klasik "bale" saç-kiriş veya saç parçaları ile podyum Chloe çıkış modelleri.


İlgili Makaleler
?????? ??????? ?????? - ??????? ?? ????????? ?????Taze sonbahar makyaj - normal ötesinde bırakın
??????? ?????? ?? ????? ????Yüzünüze Sonbahar glamour
?????? ? ????? ????????????: ??????????? ?????????????Altmışlı yılların tarzında Makyaj: açık cinsellik
????? ???????????? ?????? ??????? ?????? ???? ?????-???? 2011en özgün makyaj trendleri 2011 Moda Haftası İlkbahar-Yaz
Makalenin Etiketler:
 • moda makyaj
 • Işıltılı - "parlak" makyaj rehin
 • İş Makyaj: kariyer merdiveninde yukarı bir adım

???? ????????Bugün Anna Snatkina - En aktrislerinden sonra aranan biri. Faaliyet Onun alanı - serisi. Onun katılımı yüksek derecelendirme sağlar ve basında eleştiriler. O, güzel, akıllı ve yetenekli. Ve bu, yeterli önemli bir figür haline Çağdaş sanat. Anna Snatkina uçak üreticilerine dünyaya. Papa - bir ünlü "Buran" baş tasarımcı Anne Moskova'da öğretir Havacılık Enstitüsü. Ama Anya başka yüksekliği çağırdı.

Dört yıl içinde, o çalıştı jimnastik, bu davayı, on üç yıl toplam ithaf. Sonuç olarak, o jimnastik ilk yetişkin kategorisinde kazandı ve Bu çok iyi bir sonuç.

Ama şu anda her sporcuya tanıdık onaylamak için Gerçek - Profesyonel spor başlar, sağlık orada biter. Bir Zamanlar Okuldan sonra, Anna hastaneye Vishnevsky yoğun bakım ünitesine alındı. Yıl, o iyileşti, bir korse gitti Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ?????Ve yavaş yavaş büyük fark spor bitti. Buna ek olarak, kendini zevk olmaktan çıkmıştır - o oldu rencide etmek, sert korkmayan gözüpek, çatışma gitmek korkmuyordu.

Tabii ki, akraba o kız kendinden emin , bütün çocukluk ve gençlik spor adamak kolej ve Beden Eğitimi gitmek koçluk başlar. Ama kızım öngörülebilir bir eğilim fark yoktu. O tiyatroya kabul hazırlanmak için yoğun başladı. Saatlerce Sun Kütüphane ve kim Nemiroviç ne Stanislavski Sistemi, okumak Danchenko ... sınıfta 10, Shchukin Okulu'nda ve VGIK kurslara alındı. Bir Okuldan sonra, o bütün büyük Moskova tiyatro üniversitelerde bildiri yayımlandı.

Sonuç olarak, Anna Snatkina öğrenci sayılarında kabul etmeye istekli olduğunu Üniversite ve Moskova Sanat Tiyatrosu. Sinema ve tiyatro kız arasında bir film seçtim. Ve ikinci yılında VGIK o "Moskova Saga" olarak Firs Gradova rolü, üçüncü oynadı - Nina Stasov serisinin 'arsa oynadı. "

Anne şanslı. O, acı kendi yolunu aramıyorum değildi dikenler yolunu yürümek. Onun ilk işi başarıya mahkum edildi, o O - dizi kahramanı gibi, tüm Rusya üzerinde onu popülerlik getirdi - edildi Bir yıldız olmaya yazgılı. Deneyim bir bütün olan bir takım kazandı yıldızlı galaksi yorucu macera kendisi yıllar ile karşılaştırmak değil.

Birbiri ardına, o TV dizisinde rol aldı. "Fighter", "Mücadelesi", içinde Ayrıca 2005 yılında, - "Bir yıldız olmak Mahkum." Ve son geldi popülerlik. Gösteri Onun karakteri Jack, sağlanan tüm iyi TV dizisi derecelendirme. Snatkina sonra itiraf kahraman karakteri dikkatle kabartmalar olduğunu kendisi ile, aksi takdirde bu kadar gerçekçi olmazdı:

"Ben de, hedefine doğru zordu, ve Jack tatili iş göstermek - Tüm sabit bir şekilde sonra. Ve yine aynı anda biz yol sokak olmamalıdır, iyi bir insan olmaya devam etmektedir. Ve başka hiçbir yolla, gösteri iş dünyası, yanı sıra aktör, o zalim ve kendisi için ayağa nasıl bilmiyorsanız, size yoksa Iç şaft, ???? ????????Bir kişi hile yapmaz. Ben dilek kötülük yapmadım, Kimse ikame ben, kıskançlık asla tüm bu nitelikleri nedeniyle - insanlar kim çalışmak istemiyorum. Ve sen çalışıyorsanız, zaman yok olacak kıskanıyorum ya da tekerlek bir çomak sokmak. "

Ama Snatkina aşağılayıcı takma rahatsız değil "Sabun aktris." Sonuçta, onun cephanelik rolü ve sinemada olduğunu. Bir Onları - filmi "Puşkin'in Düello ve Ölüm" Natalia Goncharova uzun zamandır beklenen rolü En aktris göre en unutulmaz eser,.

Kahraman Anna Snatkina tamamen olumlu. Yönetmen intikam kullanımı melek görünümü, ancak görüntünün yavaş yavaş mawkishness gider. Belirlenmesi, azim ve Kadın kuvvet çok daha vokal olduğunu. Bu açık bir şekilde görülmektedir filmografi aktris.

Ve şimdi Anna Snatkina Tatiana ilginç bir görüntü oluşturur Büyüyecek ve değişecek gösterisi sırasında Razbezhkina, konserve insanlar umut ve inanç ile. karakter ve yaratıcı büyüme gelişme aktris, yeni seride Kanal görülebilir "Tatyana Günü."

Daria Pechorin


İlgili Makaleler
????????? ??????? - ???? ????? ????????Ekaterina Klimova - Muse Igor Petrenko
????? ???????? - ????????? ?????Elena Korikova - servet favori
??????? ????????: ???? ???? ????????????? ???????? ????Natalia Terekhova: Petit Kanuni için kocasını terk
??? ????????? ??????? ???? ????? ????????????Alexander Ustyugov Petya Muhteşem oldu
Makalenin Etiketler:
 • Yıldız Rus TV serisi
 • "Bir un Millonario Cazando" ya da "Milyoner için Avcılık"
 • Segundo Sernadas: "Vahşi Melek" Ben komik filmindeki performansıyla bakmak bulmak "